Forum Ateista.pl    

Reklama

Wróć   Forum Ateista.pl > Sprawy Forum > Nasze publikacje

Nasze publikacje Informacje o publikacjach tekstów autorstwa naszych użytkowników

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.04.2012, 00:03   #361
Wychuchol
Galemys pyrenaicus

Wychuchol's Avatar

Wychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rocka
Domyślnie

Krystkonie!
Jednak w twoich wpisach ilość skrótów myślowych jest nieproporcjonalnie duża w stosunku do logicznego myślenia i to też zapewne ma jakieś przyczyny.
Ja mam pewne podejrzenia co do tych przyczyn, ale nie będę ich tu wyłuszczał, bo to, jak zauważyłem, niezwykłą złość Twą wzbudza. Tego nie chcę.
Wychuchol jest offline   Cytuj
Stary 09.04.2012, 15:48   #362
exodim
Nullius in verba
Moderator

exodim's Avatar

exodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał corrigenda Zobacz post
a tu o naukowości-od 17-stej minuty
...
nie wiem czemu, ale mnie to rozbawiło
exodim jest offline   Cytuj
Stary 09.04.2012, 21:53   #363
Baptiste
Śniący

Baptiste's Avatar

Baptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciemBaptiste jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał lumberjack Zobacz post
Daję sobie głowę Tuska uciąć, że
Rozbawił mnie ten fragmencik.
Stary 12.04.2012, 14:06   #364
adi.
Rostowski musi odejść

adi.'s Avatar

adi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciemadi. jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał bombom Zobacz post
Jeżeli ktoś będzie kiedyś potrzebował eksperta od Somalii to mam nadzieje że przyjdzie mu do głowy zajrzeć na forum ludzi wszechwiedzących Ateista.pl/
Stary 12.04.2012, 14:12   #365
Keyser Söze
Banita

Keyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciemKeyser Söze jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał Śmierć Szczurów, administrator forum ateista.pl Zobacz post
Kurde, nie umiem wrzucić obrazka tak jak to niektórzy tu robią (...)
Piękne
Keyser Söze jest offline   Cytuj
Stary 12.04.2012, 14:28   #366
Socjopapa
PIP!
Emerytowany moderator

Socjopapa's Avatar

Socjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

I co się cieszysz? Nie zstąpił na mnie nimb wiedzy okołokomputerowej, bo zostałem adminem.

Dzięki Samuel. Metoda Hastura jakoś nie działała, ale na szczęście instrukcja Samuela się sprawdziła.

"I don't trust society to protect us, I have no intention of placing my fate in the hands of men whose only qualification is that they managed to con a block of people to vote for them.” Michael Corleone

"A man who doesn't spend time with his family can never be a real man." Don Corleone
Socjopapa jest offline   Cytuj
Stary 12.04.2012, 17:06   #367
Rita
Peanut of Dune

Rita's Avatar

Rita ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

W zasadzie te dwa obrazki też ci się jakoś nie wkleiły dobrze...

Użyj ikonki "insert image". Myślę, że byłoby łatwiej, gdyby opcja miała polski opis
Stary 13.04.2012, 07:50   #368
Socjopapa
PIP!
Emerytowany moderator

Socjopapa's Avatar

Socjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciemSocjopapa jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Tu jest jeden obrazek? Myślałem, że to skasowałem. Angielski to ja znać, a rzeczonej ikonki używałem: bez pozytywnego skutku.

"I don't trust society to protect us, I have no intention of placing my fate in the hands of men whose only qualification is that they managed to con a block of people to vote for them.” Michael Corleone

"A man who doesn't spend time with his family can never be a real man." Don Corleone
Socjopapa jest offline   Cytuj
Stary 13.04.2012, 16:53   #369
Rita
Peanut of Dune

Rita's Avatar

Rita ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

W zasadzie są dwa obrazki, ale mi się spodobał ten z koteckiem A ja myślałam, że mam problemy z komputerami
Stary 15.04.2012, 21:40   #370
Nonkonformista
Kroczący ku oświeceniu

Nonkonformista's Avatar

Nonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciemNonkonformista jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
...żresz woskowe jezusy...
Woskowy Jezusicku, bo się spsipsiam ze śmiechu.
Dla ciebie więzy, pęta niezelżywe.
Kształcisz kalectwo przez chwalebne blizny,
Gnieździsz w umyśle rozkoszy prawdziwe.
Byle cię można wspomóc, byle wspierać,
Nie żal żyć w nędzy, nie żal i umierać."

I. Krasicki
Nonkonformista jest offline   Cytuj
Stary 15.04.2012, 22:34   #371
Windziarz
raz do góry, a raz w dół

Windziarz's Avatar

Windziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hastur Zobacz post
Piękne
Piękne to było, jak Palmer zaczął wrzucać obrazki takiego dysonansu kulturowego dawno nie zaznałem.

@nonkonformista, a te woskowe jezusy to kto i gdzie?
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe
Windziarz jest offline   Cytuj
Stary 16.04.2012, 09:33   #372
Machefi
Filozof amator

Machefi's Avatar

Machefi ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windziarz Zobacz post
@nonkonformista, a te woskowe jezusy to kto i gdzie?
http://ateista.pl/showpost.php?p=426020&postcount=10

No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.
Machefi jest offline   Cytuj
Stary 17.04.2012, 22:53   #373
miotła
nie ma mnie

miotła ma przed sobą świetlaną przyszłośćmiotła ma przed sobą świetlaną przyszłośćmiotła ma przed sobą świetlaną przyszłośćmiotła ma przed sobą świetlaną przyszłośćmiotła ma przed sobą świetlaną przyszłośćmiotła ma przed sobą świetlaną przyszłość
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koklusz Zobacz post
Miotła przy niej to pieprzony kwiat jebanego lotosu na kurewsko gładkiej toni zasranego jeziora.
[..]
ta...
miotła jest offline   Cytuj
Stary 18.04.2012, 14:38   #374
Seth
Moderator
Moderator

Seth's Avatar

Seth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał Śmierć Szczurów Zobacz post
Exodim jest kobietą w ciąży czującą ruchy dziecka? I to w tym wieku???? Exodim Puszczalska.

"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
https://www.facebook.com/krzysztof.sowinski.1
Seth jest offline   Cytuj
Stary 18.04.2012, 16:22   #375
Wychuchol
Galemys pyrenaicus

Wychuchol's Avatar

Wychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rockaWychuchol jest jak gwiazda rocka
Domyślnie

Cytat:
Przecież ten samolot nie rozbił się o brzozę, tylko o ziemię (porośniętą lasem).
Trawestując powiedzenie:
Cherridan nie widzi brzozy bo mu ziemia lasem (pewnikiem brzozowym) go przesłania.
Stary 19.04.2012, 20:36   #376
Furia
niezrzeszona

Furia jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał exodim Zobacz post
Dla porównania Arabowie stanowią aż 0% noblistów.
Cytat:
Napisał sogors Zobacz post
Trzeba wprowadzić parytety.
Sogors na prezydenta!
Furia jest offline   Cytuj
Stary 19.04.2012, 21:02   #377
Furia
niezrzeszona

Furia jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciemFuria jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał bombom Zobacz post
Po zapoznaniu się z treścią forum Ateista.pl nadużyciem byłoby stwierdzenie że ateiści zgadzają się ze sobą w każdej kwestii.
Cytat:
Napisał current Zobacz post
Nadużyciem było by, że zgadzają się ze sobą w jakiejkolwiek kwestii.
Current na premiera!
Stary 20.04.2012, 15:46   #378
exodim
Nullius in verba
Moderator

exodim's Avatar

exodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciemexodim jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał Samuel Zobacz post
Wyczuwam nim (kolanem -dop.) zmiany pogody
You`ve made my day

się uśmiechnalem jak to przeczytałem
exodim jest offline   Cytuj
Stary 20.04.2012, 20:57   #379
Wychuchol
Galemys pyrenaicus

Wychuchol's Avatar

Domyślnie

Tym razem wypowiedź nie użytkownika, ale forum samego w sobie:
Stary 22.04.2012, 14:00   #380
Furia
niezrzeszona

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xe0n Zobacz post
Na tym forum najlepszym sposobem na ośmieszenie czegoś jest oskarżenie o związki z lewicą. Proponuję zmianę nazwy forum na forum ateista-prawak.pl
Odpowiedz

Wróć   Forum Ateista.pl > Sprawy Forum > Nasze publikacje

Zakładki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów