Forum Ateista.pl    

Reklama

Wróć   Forum Ateista.pl > Tematy społeczne > Pozostałe

Pozostałe Już nie filozofia, jeszcze nie polityka

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.09.2008, 20:55   #1
Forge
Na emeryturze

Forge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie Wypisanie się z lekcji religii

Wie ktoś, co należy zrobić, żeby wypisać się z lekcji religii? Może przykładowy wzór zwolnienia?
Forge jest offline   Cytuj
Stary 29.09.2008, 20:59   #2
FlauFly
Dream of The Endless

FlauFly's Avatar

FlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Teoretycznie powinno zapisywać się, a nie wypisywać z religii, no ale wiadomo jak w praktyce jest...
Myślę, że jak pogadasz z wychowawczynią to powinna powiedzieć Ci co zrobić.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
FlauFly jest offline   Cytuj
Stary 29.09.2008, 21:01   #3
Forge
Na emeryturze

Forge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciemForge jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Wierz mi, lepiej mi tego nie robić. Poza tym mam wychowawcę.
Stary 29.09.2008, 21:07   #4
Bloo
leaves no stone unturned

Bloo's Avatar

Bloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłość
Domyślnie

W sekretariacie wydają papierek zwalniający z religii. Jeśli jesteś pełnoletni możesz wypełnić go sam.
Bloo jest offline   Cytuj
Stary 29.09.2008, 21:14   #5
FlauFly
Dream of The Endless

FlauFly's Avatar

FlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Wierz mi, lepiej mi tego nie robić.
A to czemu?

Cytat:
Poza tym mam wychowawcę.
Uhh... Jakoś tak odruchowo przyjąłem, że to kobieta. Adam by się obruszył .
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Stary 29.09.2008, 21:18   #6
Forge
Na emeryturze

Domyślnie

No, nie wiem, to jest mój nowy wychowawca Poprzednich czterech zwiało, z czego dane nam było poznać dwóch. Ale poprzednia wychowawczyni nie lubila niechrześcijan. Wolałbym to zresztą załatwić bez udzialu wychowawcy.

Cytat:
W sekretariacie wydają papierek zwalniający z religii. Jeśli jesteś pełnoletni możesz wypełnić go sam.
Popytam.
Stary 29.09.2008, 21:20   #7
Bloo
leaves no stone unturned

Bloo's Avatar

Bloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłośćBloo ma przed sobą świetlaną przyszłość
Domyślnie

Cytat:
Napisał forge Zobacz post
Wolałbym to zresztą załatwić bez udzialu wychowawcy.
Akurat wychowawca nie musi w tym procederze brać najmniejszego udziału .
Bloo jest offline   Cytuj
Stary 29.09.2008, 21:27   #8
FlauFly
Dream of The Endless

FlauFly's Avatar

Domyślnie

Wiesz, ja jak zawsze mam jakiś problem w szkole to idę do wychowawczyni, więc z tego przyzwyczajenia moja porada .
Więc pozostaje pójść Ci do sekretariatu .

Kurt Gödel

Stary 30.09.2008, 22:28   #9
Forge
Na emeryturze

Domyślnie

Kolejne pytanko - mam taką kartkę, pisze
Imię i nazwisko:..........
Klasa:............
Ja niżej podpisany, oświadczam, że nie będę uczęszczał na lekcje religii w roku...........
Podpis:

A co z osobami niepełnoletnimi? One też mogą podpisać i oddać, czy trzeba innej wersji podania? Taką dostałem w sekretariacie, ale panie sekretarki były nieco zagubione w tym temacie, więc nie wiem Spytam jutro, ale: co sądzicie na ten temat?
Stary 30.09.2008, 23:06   #10
Maat
disorder

Maat's Avatar

Maat roztacza wokół siebie szczególną auręMaat roztacza wokół siebie szczególną auręMaat roztacza wokół siebie szczególną aurę
Domyślnie

Podpisuje rodzic w przypadku osób niepełnoletnich. To powinno szkole wystarczyć.
Stary 01.10.2008, 08:42   #11
kkap
Arcybiskup

kkap ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

U nas zawsze rodzic wpisywał deklarację na zebraniu. Oczywiście, że nie trzymali się procedur i zbierali deklaracje negatywne kiedy powinni pozytywne. I co najlepsze co roku trzeba było je odnawiać W 3 klasie dumnie zrobiłem adnotację sam Trochę się przy tym pokłóciłem, bo chciałem być formalistą i zacząłem tłumaczyć, że to oni [cała klasa] powinni składać deklaracje a nie ja. Usilnie odmawiałem zapisania się na religię, aż Pani wych. subtelnie mi wytłumaczyła, że formalnie już jestem na nią zapisany Nielegalnie rzecz jasna, ale zanim napluł bym sobie krwi z kuratorium i zjebał sobie opinię w szkole wolałem napisać parę słów jak Pani wych. dyktowała i mieć święty spokój. Co nie zmienia mojej irytacji
kkap jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 08:54   #12
Cleo
Biskup

Cleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diament
Domyślnie

U mnie jest tak samo, do informacji o tym że dziecko nie chodzi na religię musiałam napisać oświadczenie że za czas trwania religii biorę na siebie odpowiedzialnosć za dziecko. A etyki nie zorganizują
Cleo jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 14:39   #13
The Phillrond
Żyjący

The Phillrond's Avatar

The Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rocka
Domyślnie

Dossssssyć!
temat był wałkowany 12813 razy
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
The Phillrond jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 14:58   #14
Forge
Na emeryturze

Domyślnie

To daj linki do tych wałowatych dyskusji.
Stary 01.10.2008, 15:14   #15
The Phillrond
Żyjący

The Phillrond's Avatar

The Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rocka
Domyślnie

http://www.forum.ateista.pl/showthre...ghlight=lekcja dyskusja długa jak wąż boa

http://www.forum.ateista.pl/showthre...ghlight=lekcja

Dwa

http://www.forum.ateista.pl/showthre...ghlight=lekcja

trzy

Przypuszczam że w każdym temacie przewinął się wątek wypisania się z lekcji religii
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
The Phillrond jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 16:56   #16
Cleo
Biskup

Cleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diamentCleo to nieoszlifowany diament
Domyślnie

Cytat:
Napisał Phillrond Zobacz post
Dossssssyć!
temat był wałkowany 12813 razy
To może przenieś ten wątek do któregoś z tamtych... jak ktos ma coś nowego do dodania to dlaczego nie kontynuować dyskusji.
Cleo jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 17:20   #17
Forge
Na emeryturze

Domyślnie

Oj, ale tu masz konkretnie poradnik "Jak się zwolnić", nie trzeba się przekopywać przez setki stron. Niech będzie oddzielnie.
Stary 01.10.2008, 19:49   #18
Mojwa
zua baba

Mojwa's Avatar

Mojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważany
Domyślnie

Jak?
Rodzic niepełnoletniego pisze:
"Proszę zwolnić mojego/moją syna/córkę ... .... z uczęszczania na lekcje religii.

podpis"

A pełnoletni pisze coś w ten deseń tylko sam.
Wielkie mi mecyje.

Zanieś do dyrekcji jak sie boisz wychowawcy, ale i tak on to musi zalatwic z tego co wiem

Cytat:
Napisał Hastur
[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy
Mojwa jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 21:01   #19
Thor
Devil's Plaything

Thor's Avatar

Thor ma powody do dumyThor ma powody do dumyThor ma powody do dumyThor ma powody do dumyThor ma powody do dumy
Domyślnie

Napisz jeszcze w jakim roku szkolnym, bo ja musiałem w tym roku zanieść nowe bo uznali że poprzednie było na jeden rok

Thor jest offline   Cytuj
Stary 01.10.2008, 21:08   #20
Mojwa
zua baba

Mojwa's Avatar

Mojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważanyMojwa jest powszechnie poważany
Domyślnie

A, to też może być, ale niekoniecznie

Cytat:
Napisał Hastur
[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy
Mojwa jest offline   Cytuj
Odpowiedz

Wróć   Forum Ateista.pl > Tematy społeczne > Pozostałe

Zakładki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów