Forum Ateista.pl    

Reklama

Wróć   Forum Ateista.pl > Nauka > Niewyjaśnione lub też zwyczajnie głupie

Niewyjaśnione lub też zwyczajnie głupie Tu wyżywamy się na astrologii, czarach, feng-shui, Nostradamusie i tym podobnych, a także rozważamy teorie do dziś niesprawdzone

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.09.2009, 15:29   #1
As Sa'iqa
Prałat

As Sa'iqa's Avatar

As Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie Monavie

Nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc daję tu
Ostatnio w Polsce rozpoczęła swoją działalność firma Monavie, zajmująca sie dystrybucja w systemie marketingu wielopoziomowego soku, który rzekomo czyni cuda. Obecnie panuje moda na tzw. "medycynę naturalną", więc pewnie ludzie rzucą się na to jak głodujący na mięso. Zresztą tak się stało w USA.
Wklejam tekst z oficjalnej strony produktu:
Cytat:
“Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” - to są słowa ojca współczesnej medycyny - Hipokratesa. Współczesna świadomość w zakresie odżywiania i dietetyki jest jednak bardzo zubożała zarówno w świecie medycyny jak i wśród społeczeństwa. Mimo bardzo zawansowanego stopnia współczesnej medycyny, nadal pozostajemy bezradni wobec masowo rozwijającej się plagi tzw. chorób cywilizacyjnych. Choroby serca i rak to dwa główne powody przedwczesnej śmierci mieszkańców zachodniej cywilizacji. Na trzecim miejscu są zgony z powodu błędów lekarskich i niepożądanych reakcji na leki. Medycyna wciąż jednak obraca się wokół koncepcji “pigułki na wszystko”. Może warto w tym miejscu przypomnieć sobie uniwersalną na świecie maksymę: “Jesteś tym, co jesz.” i uświadomić sobie, że to, co wkładamy do ust ma znaczenie. Pokarm, który spożywamy może

Więcej
Więcej

stanowić źródło energii i tryskającego zdrowia, albo powoli ale bezwzględnie działającą truciznę, która prowadzi do destrukcji naszego ciała. Obejrzyj poniższy film, który jest fragmentem półtoragodzinnego reportażu dotyczącego współczesnych problemów związanych z odżywianiem, który być może otworzy twoje oczy na problemy, które są bezpośrednią przyczyną twojego złego stanu zdrowia albo twoich znajomych. Następnie, kliknij tutaj i dowiedz się o jednym z najbardziej popularnych w Ameryce produktów, który jest oparty na legendarnej jagodzie, która ze względu na swoje szczególne właściwości odżywczo-zdrowotne została uznana przez świat naukowy za jedno z największych odkryć XXI wieku.
???
Być moze ktoś z was wie coś wiecej o tym "wynalazku"? Moja wiedza na ten temat jest znikoma.

Cytat:
Alexander Schauss, Ph.D., jest wyższego szczebla dyrektorem naturalnych i medycznych produktów dla AIBMR Life Sciences. Przez wiele lat był zangażowany w bardzo obszerne badania nad jagodą açai i jego odkrycia ukazały się w bardzo szanowanych dziennikach naukowych.

Sławny ekspert od acai, Dr. Schauss rozumie moc jaka tkwi w purpurowej jagodzie z Amazonii. W wyniku zawartego w niej całego bogactwa odżywczych właściwości, właczając w to przeciwutleniacze, niezbędne kwasy tłuszczowe, aminokwasy i roślinne składniki odżywcze (ang. phytonutrients), by wymienić tylko kilka, jagoda açai stała się przedmiotem uwagi naukowych badań Schauss’a.

Odkrycia pochodzące z ostatniego badania, prowadzonego przez Dr. Schauss’a, sugerują, w co wielu na całym świecie już wierzy, że sok MonaVie, który chlubi się zawartością bogatej w antyosydanty jagody açai i 18-stoma innymi wartościowymi owocami, jest olbrzymim źródłem naturalnej dziłalności antyoksydacyjnej.

Trzyczęściowe, randomizowane, podwójnie zaślepione kontrolowane pod kontem placebo, krzyżowe badanie zostało przeprowadzone w celu ustalenia, czy owocowe antyoksydanty MonaVie są wstanie przedostać się do wnętrza komórek i ochronić je in vitro (na zewnątrz), jak rónież w ludzkim ciele. Rezulaty były imponujące. Konsumcja soku MonaVie wywołała wzrost zdolności antyoksydacyjnej i zniwelowanie niszczącej działalności wolnych rodników wobec tłuszczów, u większości badanych, w ciągu 2 godzin.

Wyniki tego badania zostały zaprezentowane na Drugim Miedzynarodowym Sympozjum na temat

wpływu owoców i warzyw na Ludzkie Zdrowie - Październik 2007. To badanie potwierdza wyniki kilku innych badań, które wskazują na to, że jagoda Acai i inne roślinne związki zawarte w MonaVie są bogatym źródłem antyoksydacyjnej działalności.

Cześć badań Dr. Schauss’a była poświecona sprawdzaniu różnych form açai. Wskazuje on, że liofilizowana forma jagody, która jest stosowana przez firmę MonaVie w jej produktach jest najbardziej efektywną formą. Przyczyną tego jest fakt, że zawarte w jagodzie açai składniki odżywcze zaczynają tracić na wartości w ciagu około 48 godzin od zerwania. Konsekwętnie, jagody muszą zostać przetworzone zaraz po zerwaniu (co jest jendym z powodów, dlaczego nie znajdziesz świeżych jagód açai na sklepowych półkach w Stanach Zjednoczonych czy Europie.)

Stosowany przez firme MonaVie proces liofilizacji, pozwala jednak zatrzymać istotne dla naszego zdrowia antyoksydanty i inne składniki odżywcze, umożliwiając jednocześnie przetransportowanie ich do obiektów procesujący firmy MonaVie. Badania Dr. Schauss’a i AIBMR Life Sciences wskazują, że lifilizowana jagoda açai wykazuje najwyższy współczynnik ORAC (który mierzy antyoksydacyjną pojemność) ze wszystkich badanych owoców i warzyw.

Z tal wielkim zapleczem nauki za produkatmi MonaVie, Dr. Schauss jest gorącym zwolennikiem mieszanki açai firmy MonaVie. “Formuła MonaVie została opracowana w naukowy sposób, by dostarczyć konsumentom źródło pożywienia bogate w antyoksydanty i w ten sposób uzupełnić i wzbogacić ich obecną dietę i ogólny styl zdrowego życia.” mówi Schauss.
Ach, jakie to mądre.
Czy nie lepiej po prostu zeżreć zwykłe jabłko? ALbo inny owoc?
As Sa'iqa jest offline   Cytuj
Stary 13.09.2009, 18:25   #2
Rojza Genendel
Bogobojna konkubina
Emerytowany moderator

Rojza Genendel's Avatar

Rojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciemRojza Genendel jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Widzi mi się że to coś w stylu słynnego Alveo
Ale... w MLM nie chodzi przecież o to, co się sprzedaje... tylko o to, jak się sprzedaje, prawda?
"Bo to przecież nie jest tak, że kobiety też czerpią przyjemność z seksu i też mają na niego ochotę, skąd. Czemu największe prawo do decydowania o życiu kobiet roszczą sobie skrzywieni faceci z zawiązanymi na supeł kutasami i przejrzałe niedajki?"
Rojza Genendel jest offline   Cytuj
Stary 13.09.2009, 19:48   #3
idiota
Sekretarz Rady Wszechświata

idiota's Avatar

idiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

osz fak...!!!!!!
Cytat:
INFORMACJE O MOŻLIWOŚCIACH

Chcesz czasu czy więcej czasu? Zdrowia czy lepszego zdrowia? Zarobków
czy wyższych zarobków? Wolności czy większej wolności? Bez względu na Twoje cele, MonaVie pomoże Ci je osiągnąć.

MonaVie łączy odżywczą siłę przeciwutleniaczy z niezrównanymi możliwościami współpracy pozwalającymi wykorzystać gigantyczny rozwój rynku health & wellness.

Jako niezależny dystrybutor MonaVie jesteś przedsiębiorcą, który od pierwszego dnia współpracy dysponuje znakomitym zespołem ds. badań i rozwoju, fantastycznym produktem, który każdemu przynosi korzyści
matko bosko kochano!
krawaty wiąże, przerywa ciąże...
Stary 14.09.2009, 00:55   #4
FlauFly
Dream of The Endless

FlauFly's Avatar

FlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciemFlauFly jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

To jakiś Ubik, czy jak?
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
FlauFly jest offline   Cytuj
Stary 14.09.2009, 11:37   #5
Superstar
likąż

Superstar's Avatar

Superstar ma powody do dumySuperstar ma powody do dumySuperstar ma powody do dumySuperstar ma powody do dumySuperstar ma powody do dumy
Domyślnie

Jak na sok to zajebiście wysoko postawiona poprzeczka.
Cała materia jest na najniższym poziomie zbudowana z czystej energii, gromadząc pozytywną energię poprawiamy nie tylko własne samopoczucie ale i otaczający nasz świat zmieni się na lepsze, skoro ta jagoda jest źródłem dobrej energii to jest to wyśmienity suplement diety, jestem jak najbardziej na tak.
Superstar jest offline   Cytuj
Stary 15.09.2009, 11:52   #6
xellos
Nowy użytkownik

xellos to obiecujący użytkownik
Domyślnie

Cytat:
Obecnie panuje moda na tzw. "medycynę naturalną"
Moda ? Śmieszne stwierdzenie, nie trzeba robić profesora by posiadać podstawowe informację odnośnie naszego organizmu. To nie jakiś wymysł tej firmy, czy innych firm, że organizm sam walczy z chorobami.

Skoro to moda, to polecam bardziej obiektywne źródła jak np. terapia doktora garsona. Jego publikacje po pierwsze są sprzed wielu wielu lat, po drugie nie mają nic wspólnego z mlm i biznesem. Nie jest żadną tajemniczą wiedzą, że organizm ludzki przy odpowiednim pożywieniu sam zwalcza choroby. To właśnie przemysł farmaceutyczny wciska nam antybiotyki na wszystko by zarobić potężne pieniądze negując pewne fakty, które by ich zniszczyły gdyby to było przedstawiane jako wiedza ogólna w szkołach.

Cytat:
Czy nie lepiej po prostu zeżreć zwykłe jabłko? ALbo inny owoc?
A czy ktoś Ci tego broni ? Nie zauważyłem by w jakimkolwiek miejscu działalności firmy monavie, ktoś powiedział, że nie ma sensu jeść owoców. Nie rozumiem w czym Ci wadzi ten sok, jeśli w jabłku jest wszystko czego Twój organizm potrzebuje, to proponuje nie sadzić innych owoców bo szkoda czasu i pieniędzy by je uprawiać.

Natomiast jeśli twierdzisz, że inny owoc ma więcej antyoksydantów niż acai to może to czymś poprzyj. Zresztą gdyby tak było, konkurencja by to dawno zrobiła za Ciebie.

Cytat:
Widzi mi się że to coś w stylu słynnego Alveo
Ale... w MLM nie chodzi przecież o to, co się sprzedaje... tylko o to, jak się sprzedaje, prawda?
Nie widzę związku w tym przypadku między biznesem mlm a jakością tego produktu. Jeżeli to nie jest istotne co się sprzedaje, to dlaczego akurat ta firma osiągnęła miliard obrotu w 3,5 roku. Przecież firm mlm jest tysiące, czemu inny produkt się tak nie sprzedaje. Widocznie czymś się on różni od innych.

Zresztą powiem Wam, by osiągnąć taki obrót klient musi wracać do produktu. Inne firmy słabo prosperują bo wciskając byle co, klient kupuje to tylko raz, patrzy co to jest i drugi raz nie kupuje a dystrybutor musi szukać kolejnego naiwniaka. Sukces tej firmy opiera się na tym, że ludzie kupili raz, kupili dwa i trzy...etc, pojawili się po prostu stali klienci i nie ma to nic wspólnego z mlm, bo od strony biznesu produkt przedstawia się raz, a kolejne razy są już wolną wolą klienta, który po ocenie produktu sam decyduje czy go dalej kupować.

Nie widzę nic w tym złego by dobry produkt był rozprowadzany w systemie mlm. Tak jak w zwykłym biznesie są dobre i złe produkty, tak samo i tutaj. To nie system dystrybucji decyduje o jakości. Proponuję zostawić ocenę produktu klientom a nie teoretyzować czy lepsze jest jabłko czy gruszka, ocena strony biznesowej oczywiście jest do dyskusji. By zacząć tą dyskusję polecam kilka filmów na stronie http://zdrowysok.pl i z zaciekawieniem przeczytam co jest nie tak w tej firmie i jej planie kompensacyjnym ?

Pozdrawiam
xellos jest offline   Cytuj
Stary 15.09.2009, 16:57   #7
As Sa'iqa
Prałat

As Sa'iqa's Avatar

As Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciemAs Sa'iqa jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Gdzie ja wg. Ciebie napisałem, że acai zawiera mniej antyoksydantów niż inne owoce? Jeśli mi udowodnisz, że acai to rzeczywiscie jakiś superowoc, uznam Ci rację. Po prostu twierdzę, iż zamiast wydawać miesięcznie 120zł na sok, lepiej jest kupić zwykłe owoce, które także są źródłem tych substancji. Jak chcesz robić biznes, to co innego. MLM też jest dla ludzi.
Stary 24.12.2009, 22:10   #8
Silvergreen
Nowy użytkownik

Silvergreen to obiecujący użytkownik
Domyślnie od siebie

Cytat:
Napisał Xe0n Zobacz post
Gdzie ja wg. Ciebie napisałem, że acai zawiera mniej antyoksydantów niż inne owoce? Jeśli mi udowodnisz, że acai to rzeczywiscie jakiś superowoc, uznam Ci rację. Po prostu twierdzę, iż zamiast wydawać miesięcznie 120zł na sok, lepiej jest kupić zwykłe owoce, które także są źródłem tych substancji. Jak chcesz robić biznes, to co innego. MLM też jest dla ludzi.
Widać że nie masz zielonego pojęcia co to za sok i jakie ma właściwości.
Gdybyś się choć trochę zainteresował to byś wiedział że nie kupisz tyle owoców by zaspokoić chociaż w połowie dzienne zapotrzebowanie, chyba że masz więcej do wydania niż średnio za 8 zł dziennie.
Dawka soku kosztuje 8 zł dziennie.
Zamiast paczka fajek możesz wybrać zdrowy sok.
Silvergreen jest offline   Cytuj
Stary 24.12.2009, 22:19   #9
The Phillrond
Żyjący

The Phillrond's Avatar

The Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rockaThe Phillrond jest jak gwiazda rocka
Domyślnie

Aaaaaaaaaaa..... firmowe spamboty w ludzkiej skórze!

Ludzie, liczba antyoksydantów w owocach jest ograniczona i to chyba w dość wąskim zakresie Nie ma cudownych owoców, po prostu nie ma, tak samo jak nie ma remedium na wszystkie choroby
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
The Phillrond jest offline   Cytuj
Stary 25.12.2009, 09:37   #10
lumberjack
Ultramarine

lumberjack's Avatar

lumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciemlumberjack jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Nie znasz się drogi Phillrondzie. Sok Monawje jest tworzony właśnie z cudownych owoców; jest również remediumem na wszystkie bolączki tego świata. Monawje pijam trzy razy dziennie oraz między posiłkami i wszystkie moje problemy diabli wzięli. Czuję się witalny i taki, jakbym dokonał aktu transgresji. A wszystko to dzięki sokowi Monawje. Bo sok Monawje jest super sokiem. Takim, którego każdy chciałby się napić chociaż łyk. Aha, czy wspominałem już o tym, że należy pić sok Monawje, który dzięki liofilizowanym jagodom uczynił moje życie lepszym, szczęśliwszym i zdrowszym? Już nie robię kaki w majtki, przestałem się ślinić w trakcie procesu myślenia, skończyły się również niekontrolowane wytryski w trakcie rozmów z dziewczętami. Bo pijam sok Monawje. Który jest ekstra. Bo jest sokiem Monawje.

Stickz and stonez may break me bonez but Gork and Mork will bash yer face in if you dont bog of
lumberjack jest offline   Cytuj
Stary 06.04.2010, 19:31   #11
Hoo
Diakon

Hoo ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

Byłem na prezentacji tego soku i szczerze mówiąc, to nic ciekawego, mnie nie zainteresowało, bo w tym biznesie, trzeba szukać naiwnych ludzi, których się namówi do rejestracji w grupie i kupowania tego soku. To jest zwykłe naciągactwo i wyłudzanie pieniędzy, najwięcej zyskuje na tym osoba na samej górze drabinki, która ma pod sobą zarejestrowanych innych ludzi, którzy kupują ten sok.
A te naukowe dyrdymały co piszą to nic nie warte, można to porównać z kampanią reklamową Actimela, który niedawno został wyróżniony 'ptysiem roku' za najbardziej kłamliwą reklamę byłego roku przez konsumentów.
Tych jagód Acai w tym soku jest tylko 25 % i to ma być warte 120 zł.... , za taką kwotę można się naprawdę zdrowo poodżywiać przez miesiąc.

Cytat:
Zamiast paczka fajek możesz wybrać zdrowy sok
Tak to prawda, dawka soku kosztuje 8 zł. dziennie, gdyż zalecane dawkowanie tego soku to 1 butelka na 2tygodnie, więc mamy ok. 240 zł. na miesiąc, czyli 240/30=8 zł. dziennie. Dla mnie to wcale nie jest tanio, a papierosów nie palę.

Po pierwsze, z tego co mówił akwizytor na prezentacji, żeby prawidłowo dawkować sok, to taka 1 butelka (0,75l) wystarcza na 2 tygodnie, więc na miesiąc to mamy ok. 240 zł.,

Cytat:
Gdybyś się choć trochę zainteresował to byś wiedział że nie kupisz tyle owoców by zaspokoić chociaż w połowie dzienne zapotrzebowanie
Problem leży w tym, czy musisz codziennie spożywać te wszystkie owoce... Jak na razie za mało informacji, np. na temat niezależnych badań ile to warte jest można znaleźć w internecie o tym soku, jedynie reklamy nic więcej, niedługo ta firma będzie miała premierę w Polsce więc zobaczymy.

www.hakov.ovh.org/forum - forum o ebookach zapraszam
www.gavagai.pl - umieć zrozumieć..
Hoo jest offline   Cytuj
Stary 07.04.2010, 01:38   #12
Windziarz
raz do góry, a raz w dół

Windziarz's Avatar

Windziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciemWindziarz jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał xellos Zobacz post
Natomiast jeśli twierdzisz, że inny owoc ma więcej antyoksydantów niż acai to może to czymś poprzyj. Zresztą gdyby tak było, konkurencja by to dawno zrobiła za Ciebie.
Truskawki mają praktycznie tyle samo polifenoli, a wiele owoców (w Polsce już gorzej dostępnych) ma kilkakrotnie więcej.
Poza tym, winogrona i jeżyny mają więcej antocyjanin niż açaí.
http://translate.google.com/translat...&prev=hp&twu=1
Jeśli chodzi o właściwości antyutleniające (jak to się poprawnie mówi?), to wyższe ma sok z granatów, czerwone wino, sok z czerwonych winogron i sok z jagód.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18220345

Wniosek: pijmy wino!
Windziarz jest offline   Cytuj
Stary 07.04.2010, 01:41   #13
Palmer
Banita

Palmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał Silvergreen Zobacz post
Widać że nie masz zielonego pojęcia co to za sok i jakie ma właściwości.
Gdybyś się choć trochę zainteresował to byś wiedział że nie kupisz tyle owoców by zaspokoić chociaż w połowie dzienne zapotrzebowanie, chyba że masz więcej do wydania niż średnio za 8 zł dziennie.
Zamiast paczka fajek możesz wybrać zdrowy sok.
To ja wezmę paczka fajek.
Palmer jest offline   Cytuj
Stary 10.03.2012, 14:23   #14
monavie
Nowy użytkownik

monavie to obiecujący użytkownik
Domyślnie

Cytat:
Napisał Palmer Eldritch Zobacz post
To ja wezmę paczka fajek.

a ja wole ten soczek chcoiaz na zdrowie mi wplywa zamiast fajek

Stary 11.03.2012, 11:31   #15
noe76
Nowy użytkownik

noe76 to obiecujący użytkownik
Domyślnie

Mam na imię Jacek , ja osobiście poszedłem kiedyś lekarza ponieważ drętwiała mi ręka .
Lekarz ten skierował mnie do neurologa i ta sie dowiedziałem że mam ucisk na kręgach ale trzeba zrobić rentgen czyli zdjęcie.
poszedłem zrobiłem i co sie okazało że mam zwyrodnienie kręgów szyjnych , odwapnienie , brak płynów byłem załamany do tego każdego ranka kiedy sie budziłem miałem tzw. symdrom sztywnego karku czyli nie mogłem głową ruszać do tyłu i na boki .
Lekarz przepisał mi na początek NAPROXEN 500 a nawet i większy bo bóle sie nasilały .Prawdziwa masakra dla wątroby.

I wtedy spotkałem kolegę który zapytał sie mnie czy znam MONAVIE , odpowiedziałem że nie .A on mi opwiedział o swoich znajomych i nie tylko gdzie byli bardzo schorowani i zaczeli pić sok z jagody ACAI z glukozaminom.
Juz po dwóch tygodniach picia soku MONAVIE dolegliwości ustapiły . Powiedziałem mu ze ja tez chcę pić ten sok dał mi telefon do pewnej osoby która jest dystrybutorem MONAVIE.
Już na drugi dzień miałem ten sok z jagody acai z glukozaminom i powiem ci że ja doznałem szoku poniewaz juz po około 10 dniach wyginałem głowe w kazda stronę i do tej pory budze sie bez sztywnego karku.

Ale powiem ci cały sekret jagoda acai prawdziwa bomba przeciwutleniaczy i najważniejsze co to jest glukozamina.
Sok ten pijąc dwa razy dziennie po 30 ml daje organizmowi ponad 1000 jednostek gulkozaminy która jest odpowiedzialna za wytwarzanie kalogenu odpowiedzialnego za regeneracje chrząstek kostnych w stawach i kręgosłupie.
Nikt o tym nie mówi ale leki z kalogenem mają tylko 15 % zawartości kalogenu zwierzecego z czego tylko kilka procent jest przyswajalne . Momavie daje glukozamine rośliną do wytwarzania kalogenu i jest przyswajalna w 99 %.

Przez to tak szybkie efekty regeneracyjne są dzięki sokowi MONAVIE.
Uwierz nie mam powodu cię kłamać po prostu ktoś kiedyś mi pomógł i ja też chcę teraz pomóc innym .
Monavie daje gwarancję zwotu produktu do 90 dni , więc nic tylko pić .

Obecnie używam tego soku z rodziną do dzisiaj i jestem już dystrybutorem MONAVIE aby mieć sok taniej a nawet za darmo.

Ostatnio edytowane przez exodim : 11.03.2012 o 15:18. Powód: reklama w takiej formie jest niedozwolona
noe76 jest offline   Cytuj
Stary 11.03.2012, 12:52   #16
Palmer
Banita

Palmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciemPalmer jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cześć. Też mam na imię Jacek i też chodziłem ongiś do neurologa. W młodości miewałem napady padaczkowe, przez co lekarze karmili mnie luminalem (okazało się to ich błędem) oraz amizepinem (to chyba jakoś pomagało).

I wtedy spotkałem kolegę, który spytał czy znam WÓDKĘ, odpowiedziałem, że właściwie nie. A on mi opowiedział o swoich kolegach, którzy mieli różne życiowe problemy, aż zaczęli pić WÓDKĘ z 40% zawartością alkoholu etylowego (nie mylić z metylowym!).

Zacząłem pić WÓDKĘ razem z nimi. Napady padaczkowe ustąpiły jak ręką odjął, do tego polubiłem chodzenie do szkoły i to do tego stopnia, że w czteroletnim liceum spędziłem lat pięć.

Obecnie dość rzadko piję WÓDKĘ, bo nie potrzebuję już tak silnego lekarstwa. Wystarczy mi PIWO o mniej więcej siedmiokrotnie niższej zawartości etanolu (5-6%).

Jeśli ktoś ma ochotę poleczyć się WÓDKĄ, lub PIWEM, niech da znać na priwa, albo w stosownym wątku.
Palmer jest offline   Cytuj
Stary 11.03.2012, 13:32   #17
As Sa'iqa
Prałat

As Sa'iqa's Avatar

Domyślnie

Wszystkie tego typu wpisy powinny być usuwane przez moderację. Zwykła reklama + podbijanie pozycji strony w wyszukiwarce.

Jeżeli ktoś rejestruje się na forum dyskusyjnym i w swoim pierwszym poście wychwala pod niebiosa jakiś produkt - to na 99,9% jest zwykłym marketingowcem. Albo botem.
Stary 11.03.2012, 13:35   #18
Rita
Peanut of Dune

Rita's Avatar

Rita ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

Żadne tam jagody. Jest tylko jeden lek, który rozwiąże wasze wszystkie problemy!
Paracetamoxyfrusebendroneomycin
Stary 28.03.2013, 19:30   #19
marlecz
Nowy użytkownik

marlecz to obiecujący użytkownik
Thumbs up negować można zawsze

Jak w tytule...nie raz słyszałam śmiechy znajomych w co ja inwestuje, że to pic na wodę i żadnych rewelacyjnych składników w Mona Vie nie ma. A ja wiem jedno, piję soczek co dzień rano, czuję się po prostu świetnie i na jak mój wiek nie mam żadnych problemów...żona może potwierdzić (Viagra? nie ma już takiej potrzeby ).
marlecz jest offline   Cytuj
Stary 28.03.2013, 20:42   #20
Kwasss
Wikary

Kwasss's Avatar

Kwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciemKwasss jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał marlecz Zobacz post
Jak w tytule...nie raz słyszałam śmiechy znajomych w co ja inwestuje, że to pic na wodę i żadnych rewelacyjnych składników w Mona Vie nie ma. A ja wiem jedno, piję soczek co dzień rano, czuję się po prostu świetnie i na jak mój wiek nie mam żadnych problemów...żona może potwierdzić (Viagra? nie ma już takiej potrzeby ).
W takim razie poproszę o pisemne potwierdzenie od żony.
Kwasss jest offline   Cytuj
Odpowiedz

Wróć   Forum Ateista.pl > Nauka > Niewyjaśnione lub też zwyczajnie głupie

Zakładki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów