Forum Ateista.pl

Pełna wersja: Dominion of Darkness - symulator Mrocznego Władcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to RPG/strategiczna gra tekstowa, w której gracz wciela się w postać Mrocznego Władcy, który podbija/niszczy świat fantasy przy użyciu intryg, siły militarnej i mrocznej magii. Gra jest bardzo nieliniowa, od decyzji gracza zależy zarówno przebieg rozgrywki pod względem mechaniki, jak i fabuła - żeby zobaczyć wszystkie sceny i spotkać wszystkie postacie, trzeba zagrać kilka razy.

[Obrazek: 1771681865672811s.jpg]

Gra jest dostępna za darmo, bez konieczności rejestracji lub ściągania, tutaj: https://adeptus7.itch.io/dominion

Jeśli ktoś się boi, że to jakiś scam i gra nie istnieje, tutaj przykładowa recenzja:

https://www.youtube.com/watch?v=lgNpSKToOSg

A tutaj fanowska piosenka stworzona przez jednego z graczy: https://www.youtube.com/watch?v=-mPcsUonuyo
Twórca LowestfromHeaven narysował ręcznie fanart do mojej gry:

[Obrazek: my-game-got-a-fan-art-v0-rv6tk9g277qg1.jpg]

Youtube twórcy: https://www.youtube.com/watch?v=eG9M_Kwavmc

Jego instagram: https://www.instagram.com/vendivininvici...FydTl5aGZt

A tak poza tym, bezustannie pracuję nad nowymi update'ami do gry - i szukam do nich nowych testerów - więc jeśli kogoś zainteresuje, proszę o kontakt.