Forum Ateista.pl

Pełna wersja: Miller szefem rady programowej Trybuny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://tinyurl.com/km3mm

Komuś chyba zależy na tym żeby ostatecznie pogrzebać "Trybune". Miller powinien być persona non grata wszystkich organizacji, partii, czy gazet które chcą być postrzegane jako lewicowe, a tymczasem gość który robił wszystko czego zażądał kościół ma się całkiem dobrze.
Samobój Trybuny, równy samobójowi PiSu zamieniającego
Marcinkiewicza na drugą kaczkę.

Al-Rahim

Nieeeeeee! Jeden z lepszych dzienników postanowił popełnić samobójstwo...
Al-Rahim napisał(a):Nieeeeeee! Jeden z lepszych dzienników postanowił popełnić samobójstwo...


Nie budujcie gula, Miller w trybunie odrabia zaległości do swoich przyżeczen przedwyborczych.
Pozostała mu tylko TRYBUNA bo inne gazety nie chcą z nim rozmawiać.
Co zaś do TRYBUNY to nie robi sobie samobuja, wychodzi na czoło by dać odpysk
tym którzy boja się prawicy, by nie stracić poczytności.
Dla udowodnienia że zależy ci na publikacjach TRYBUNY możesz kupić dwa egzemplarze i dać komuś za darmo (tak jak i ja to robię).
Ta sama sprawa dotyczy FAKTÓW i MITÓW>
O dziwo,- jakoś nie zbiedniałem,mam za to pewność że w ten sposób znalazłem u innych czytelników odpowiedzi na kościelne kazania.