Forum Ateista.pl

Pełna wersja: Informacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakoś głupio mi było, że różne wiadomości wrzucałem do tematu z artykułami, w związku z czym, targany wyrzutami sumienia, zakładam niniejszy wątek.

Ciekawostka (znak?):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,32794,title,...caid=18c0b

O MAiA:

http://wiadomosci.onet.pl/2681,2043412,w...kalne.html

http://www.nacjonalista.pl/wiadomosci.ph...722&licz=1
Hehe, ale o ile w wiadomości z onetu było, że udział w marszu zapowiedziała posłanka Senyszyn, to już w nacjonaliście było "(znana z agresywnie antykatolickich i wykraczających poza granicę dobrego smaku wypowiedzi) posłanka Joanna Senyszyn" Uśmiech
Dlatego dałem oba linki - dla porównania. Informacja z nacjonalisty pokazuje jak katolicy będą postrzegać ten marsz. Tak mi się wydaje.
Nieuniknione. Młodzi racjonaliści nie są kimś, kogo będą traktować w miarę poważnie albo chociażby tolerować. Źli ludzie się do tego zabrali wg mnie, bo wydźwięk będzie taki: gówniarskie fantazje.
http://www.youtube.com/watch?v=CG-zxgBfRCA

Rosyjska legalna partia polityczna. Przygotowuje się do dyskusji z przeciwnikami ideologicznymi, do której nie będzie im potrzebna żadna wiedza ani umiejętności erystyczne...

---

http://www.twojaeuropa.pl/870/eutanazja-...j-brytanii

W Wielkiej Brytanii zalegalizowano eutanazję.
Świat idzie do przodu. A w Rosji bez zmian. Duży uśmiech
DNA test shows Hitler skull is that of a woman

Adolf Hitler may not have died in a bunker after fresh research suggests the skull thought to be the tyrant's was from a woman.

wiedzialem
Cytat:Czaszka, która była przetrzymywana w Państwowym Archiwum Federacji Rosyjskiej, nigdy nie była przypisywana Hitlerowi – powiedział agencji "Ria Novosti" zastępca dyrektora archiwum Władimir Kozłow. Według niego informacje o wynikach badań amerykańskiego naukowca Nicka Bellantoni'ego są oparte na fałszywych podstawach.
http://wiadomosci.onet.pl/2051183,12,odp...,item.html

I co, łyso ci? Język

Oczko
aaa teraz to chcą po prostu ukryć prawde szybko Uśmiech ale już za późno bo ja juz WIEM :]
czyli jednak naziści są na księżycu, ha!
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/articl...ymany.html

Wszystko po staremu. Policjanci to pedofile.
i słynni reżyserzy tez Uśmiech

co nie zmienia faktu ze rzeczony biskup, mianowany przez JP2 negocjator ugody z molestowanymi przez kapłanów ofiarami sam okazał sie pedofilem
Tego nie kwestionuję. Zauważyłem jednak, że dziwnym trafem Oczko na forum pojawiają się głównie informacje o pedofilach-klerykach mimo, że samych pedofilów można znaleźć w wielu innych grupach zawodowych.

Tu jest ciekawa dyskusja o tym, czy ilościowo pedofile-księża przeważają nad pedofilami z innych grup zawodowych. Od postu mniej więcej #189.
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...3w&page=10
Parę dni temu zmarła Lucy in the sky with diamonds.

http://www.przekroj.pl/wydarzenia_swiat_...,5614.html
Kilgore Trout napisał(a):Ksiądz śmiertelnie potrącił dziecko. Sądy uniewinniają duchownego
Na szczęście w Niebie dosięgnie go sprawiedliwość.
http://www.youtube.com/watch?v=glph2vUsHus

Polscy nacjonaliści nawiązali współpracę z czeskimi i uczą się od nich nowego sposobu organizacji. Przypuszczam, że u nas też za jakiś czas będą robione manifestacje w podobnym stylu jak na filmiku.
Unsafe abortions kill 70,000 a year

About 70,000 women die every year and many more suffer harm as a result of unsafe abortions in countries with restrictive laws on ending a pregnancy
Cytat:Nie trzeba było długo czekać na pojawienie się osób próbujących zarobić nieco grosza na ofiarach smoleńskiej tragedii. Pojawiły się informacje o pierwszych "biznesmenach" na popularnym serwisie aukcyjnym, nie mówiąc już o wszelakich "łańcuszkach" na portalach społecznościowych. Ostatnim przykładem "zaradności" jest pojawienie się strony zlozkondolencje.pl, gdzie każdy może wpisać się do internetowej księgi żałobnej, tyle, że... nie ma nic za darmo. Koszt wpisu wynosi ponad 30 złotych.
Pojawiły się głosy oburzenia, mało kto dostrzega jednak, że zbiorowa histeria, jaka panuje w mediach od chwili katastrofy samolotu, niczym magnes przyciąga, i będzie przyciągać podobnych "przedsiębiorców". W końcu wolny rynek, i te sprawy...Biznes is biznes.
http://www.nacjonalista.pl/wiadomosci.ph...228&licz=1

Cytat:Do 13 tysięcy złotych brutto mogą dostawać prokuratorzy, którzy znaleźli się na bezrobociu. Pieniądze będą dostawać aż do ukończenia wieku emerytalnego, mimo, że część z nich jest w wieku około 40 lat. Dla budżetu "państwa polskiego", jest to roczne obciążenie rzędu prawie 4,5 mln złotych.

Wypłaty otrzyma 28 pracowników prokuratury krajowej, którzy zostali zwolnieni z pracy, kiedy w myśl nowej ustawy likwidacji uległa Prokuratura Krajowa, w miejsce której utworzono Prokuraturę Generalną. Ustawa o prokuraturze gwarantuje im przejście w stan spoczynku aż do osiągnięcia wieku emerytalnego. W praktyce oznacza to pensję za bezczynność aż do 65. roku życia.
Fakt ten bulwersuje tym bardziej, kiedy przypomnimy sobie niedawne pomysły Ministerstwa Pracy, dotyczące stopniowego wydłużenia wieku emerytalnego, czy ponurą rzeczywistość tysięcy bezrobotnych Polaków pozostających bez prawa do zasiłku.
http://www.nacjonalista.pl/wiadomosci.ph...226&licz=1