Forum Ateista.pl

Pełna wersja: Przystanek Woodstock - kto się wybiera?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie. Ktoś się wybiera w tamte rejony?

http://www.wosp.org.pl
W ogóle nie moje klimaty, więc się nie wybieram. 8-)

Helmutt

Niby muzycznie trochę moje, ale środowiskowo całkiem nie Uśmiech
Jako śfinia wyjechałbym, by się wykąpać w błocie.
Gdyby jeszcze zagrała Armia i Houk...

Czarna 87

Jak nic ważniejszego, pilniejszego mi nie wypadnie to pojadę. Język
W tamtym roku też byłam z przyjaciółmi i podobało mi się.
I taniocha - joint za jedyną dychę... :>

Czarna 87

Ech, Uczy… :roll:
Co? 8O Sam słyszałem od powracających stamtąd nastolatków, jak jechałem pociągiem.

Helmutt

A co nie ma racji? Nie mów, że na PW nie ma w ogóle narkotyków, bo mi włosny ze smiechu całkiem wypadną Uśmiech

Czarna 87

Uczy napisał(a):Co? 8O Sam słyszałem od powracających stamtąd nastolatków, jak jechałem pociągiem.
Nic, Uczy… Tylko „taniocha - joint za jedyną dychę... :>”, który nie wiem, co tak naprawdę ma wspólnego z Woodstock'iem. Wiem, że różne rzeczy z pewnością tam były, są i będą jak na każdej masowej imprezie, ale bez przesady! Całe grono ludzi (w tym i ja) pojechało tam by się dobrze bawić, a zabraliśmy ze sobą tylko piwo i wystarczyło. Uśmiech
Cytat:A co nie ma racji? Nie mów, że na PW nie ma w ogóle narkotyków, bo mi włosny ze smiechu całkiem wypadną Uśmiech
Spokojnie, nie bój się o swoje włosy… :]
Pewnie są na Woodstock'u narkotyki, choć mogę tylko przypuszczać.
Jak ktoś zechce to i w ośrodku Monaru zdobędzie narkotyki.

Helmutt

Ano właśnie.
Mnie pusty smiech ogarnia zarówno gdy słyszę jak sie PW demonizuje (narkotyki w kazdym namiocie, sex, werbunek do sekt, pranie mózgów) jak i wychwala pod niebiosa (młodzieżowa klasyka - "fajni ludzie, swietna zabawa, super atmosfera, świetna muzyka, wspaniali ludzie, super zabawa i tak dalej przez 5 godzin").
A prawda pewnie lezy gdzieś pośrodku...

Czarna 87

Powiem, że ja się akurat w zeszłym roku na PW bawiłam świetnie. Język Tyle, że pojechałam tam ze swoją, sprawdzoną paczką, a poza tym poznałam dwie ciekawe osoby, z których jedna została moją przyjaciółką. Wszystko zależy chyba jednak od nastawienia… Pojedziesz z nastawieniem dobrej zabawy to będziesz się dobrze bawić, choć dobrze mieć też swoją paczkę, by można się było namiotami w znanym towarzystwie rozlokować, zamiast wśród nieznajomych – lepsza atmosfera i trochę bezpieczniej. Uśmiech

Helmutt

Apropos - Co to znaczy "bawic się swietnie" ? Tyle osób tego uzywa a nikt nie potrafił mi wyjaśnic tego pojęcia....
Uczy napisał(a):Jako śfinia wyjechałbym, by się wykąpać w błocie.
Gdyby jeszcze zagrała Armia i Houk...

Grają Maleo Reggae Rockers, więc masz coś z Houka Oczko A poza tym blisko Armii lokują się 2Tm2,3 - też zagrają na PW.

Czarna 87

Helmutt napisał(a):Apropos - Co to znaczy "bawic się swietnie" ? Tyle osób tego uzywa a nikt nie potrafił mi wyjaśnic tego pojęcia....
Kiedy używam pojęcia „bawić się świetnie” to znaczy, że bawiłam się lepiej niż oczekiwałam, że atmosfera całej imprezy była przyjemniejsza niż oczekiwałam. Po prostu „świetnie” oznacza taką zabawę, że warto to powtórzyć znów w tym roku, bo zapowiada się naprawdę przyjemnie. Uśmiech

Helmutt

..i jeszzce
- Graveland featuring Tomasz Budzyński
- Vader with special apearance of Madzia Buczek
- 2Tm666 - band with 2Tm3,3 and Behemoth members


Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Al-Rahim

Wiecie gdzie jest największe pijaństwo i grzmoconko po stodołach? Na pielgrzymkach. Jak mój kolega wrócił z pielgrzymki do Lichenia, to ledwo chodził. A jaki z niego pijak sie zrobił! Ho ho! Mówił że księża(prowadzący pielgrzymkę) piją mało, ale ci z seminariów, to walą procenty aż miło.

Helmutt

Podobno jak pielgrzymka przechodzi przez jakieś miasteczko to sprzedawcy w kioskach odnotowują ponad 10 krotnie większy zbyt kondomów niz zwykle.

Antychryst

A alkoholu pewnie ze 100 razy więcej :wink:
ja jade na przystanek Jezus, bedzie mozna dymac dziwice i chlac tanie wino. Pamietajcie srajcie mocni w wierze.
Stron: 1 2