![]() |
|
USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Wersja do druku +- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl) +-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4) +--- Dział: Kultura i sztuka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=14) +--- Wątek: USA i zakazane w bibliotekach ksiazki (/showthread.php?tid=1042) |
USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - mandor - 05.10.2006 http://wiadomosci.onet.pl/1413197,69,item.html 8O coraz ciekawiej sobie poczynają, najpierw walka o ID w szkołach teraz się wzięli za cenzurę bibliotek, boje się co będzie jak się Giertych o tym dowie USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Bart - 05.10.2006 Bez paniki :] To jest lista książek, których usunięcia domagali się oszołomiaści obywatele. Stąd do cenzury jeszcze daleko. Wręcz, jak piszą pod koniec notki, taka akcja jest potrzebna by uświadomić, ilu jest ludzi pragnących wprowadzić jedynie słuszną listę lektur dozwolonych. USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Roy Batty - 05.10.2006 A są "bluźniercze książki" albo coś podobnego? W poprzednie wakacje przeczytałem da vinci code i byłem zawiedziony poziomem bluźnierczości. Choć normalnie to nie czytuję literatury, a Browna wziąłem aby po angielsku coś się podszkolić Czytaliście kiedyś Conana?
USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Sachmet - 05.10.2006 Cytat:oszołomiaści obywatele oszołomiaści to mało powiedziane .... USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - komuch - 05.10.2006 Którego Conana bo jest ich kilkadziesiat.. Conan Uzurpator byl fajny.. USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Dany - 05.10.2006 Bart napisał(a):To jest lista książek, których usunięcia domagali się oszołomiaści obywatele.Żeby się nie okazało, że ci oszołomaści obywatele to większosć. Po przeczytaniu tekstu do którego link wcześniej dał DarkWater http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34181,3637521.html nie wykluczam takiej mozliwości. USA i zakazane w bibliotekach ksiazki - Roy Batty - 05.10.2006 komuch napisał(a):Którego Conana bo jest ich kilkadziesiat.. Conan Uzurpator byl fajny..Przeczytałem wszystko co Howard napisał To był mój pierwszy kontakt fantastyką i godziny spędzone na czytaniu. Ech dzieciństwo :] Przeczytałem chyba z połowę osiedlowej biblioteki albo wiecej. Pamiętam jak szukałem raz książki (a byłem w podstawówce), której pomysł wydał mi się genialny. Rzecz była o statku kosmicznym napędzanym energią z seksualnych orgii załogi. Niestety nigdy nie odnalazłem tej wspaniałej pozycji...
|