Forum Ateista.pl
Aborcja - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Filozofia i światopogląd (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pozostałe zagadnienia filozoficzne i światopoglądowe (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Aborcja (/showthread.php?tid=108)



Aborcja - Maher - 15.02.2008

Mr R.I.P. napisał(a):@Maher - a może jakieś argumenty za albo przeciw a nie bezmyślne obrzucanie gównem???

No bez przesady, argumenty,, To Wy wszystko do okoła obrzucacie gównem, powinniście się leczyć :metal: takie pieprzenie na forum,
Wam się ateism chyba z zagładą ludzkości pomylił Uśmiech przyznam szczerze że jesteście bardzo obłąkani Uśmiech co niektórzy powinni się dosłownie leczyc w psychiatryku !

Takie bzdurne dyskusje nie mają sensu, na każdy mój argument wy macie dziesięć innych, ja też mogę sypać, ale wiem jedno nie mam takiej sraczki myślowej jak Wy bo na prochach nie jadę !!


Właśnie piszę pracę na temat," myśli natrętne i obłąkańcze " jestem studentem Nauk Społecznych kierunek psychologa i tak szukam materiałów w końcu znalazłem to forum i wiecie co ?! w poniedziałek idę do dziekana i zmieniam temat napisze o ludziach z tego forum, dopuszczę się analizy kilku z Was zrobię profil psychologiczny Oczko bardzo ciekawy temat. Tu jest widzę wielu przyszłych pacjentów szpitala psychiatrycznego, albo się już leczą Uśmiech:metal:


Aborcja - NoBody - 15.02.2008

Maher napisał(a):No bez przesady, argumenty,, To Wy wszystko do okoła obrzucacie gównem, powinniście się leczyć :metal: takie pieprzenie na forum,
Wam się ateism chyba z zagładą ludzkości pomylił Uśmiech przyznam szczerze że jesteście bardzo obłąkani Uśmiech co niektórzy powinni się dosłownie leczyc w psychiatryku !

Takie bzdurne dyskusje nie mają sensu, na każdy mój argument wy macie dziesięć innych, ja też mogę sypać, ale wiem jedno nie mam takiej sraczki myślowej jak Wy bo na prochach nie jadę !!
My ? Wszyscy ? Ja jedynie zazywam bitefight,cantr,ogame, i q3a prawie regularnie :p

Maher napisał(a):Właśnie piszę pracę na temat," myśli natrętne i obłąkańcze " jestem studentem Nauk Społecznych kierunek psychologa i tak szukam materiałów w końcu znalazłem to forum i wiecie co ?! w poniedziałek idę do dziekana i zmieniam temat napisze o ludziach z tego forum, dopuszczę się analizy kilku z Was zrobię profil psychologiczny Oczko bardzo ciekawy temat.
Ciesze sie Uśmiech

Maher napisał(a):Tu jest widzę wielu przyszłych pacjentów szpitala psychiatrycznego, albo się już leczą Uśmiech:metal:
ktorego szpitala ? skad wiesz ? tez sie leczysz ?


Aborcja - idiota - 15.02.2008

O!
troll...!


a, witamy chlebem i solą i dziękujemy za pełne kultury taktu i dobrego tonu merytoryczne argumenty!

z niecierpliwością czekamy na więcej!!!

(ciekawe ile się utrzyma... daję dwa tygodnie.)


Aborcja - Mr R.I.P. - 15.02.2008

Maher napisał(a):Takie bzdurne dyskusje nie mają sensu, na każdy mój argument wy macie dziesięć innych, ja też mogę sypać,
To sie nazywa dyskusja synku.

Maher napisał(a):Wy bo na prochach nie jadę !!
To zacznij brać leki z powrotem, może pomogą.
idiota napisał(a):(ciekawe ile się utrzyma... daję dwa tygodnie.)
[SIZE="1"]To co, obstawiamy?[/SIZE]


Aborcja - idiota - 15.02.2008

to trzeba Aux-a zawołać, on jest od zakładów i gier losowych.


Aborcja - Maher - 15.02.2008

Właściwie to Przepraszam ale chodziło mi o jedną osobę Uśmiech
Spokojnie, dyskutował nie będę lecz czytał tylko


Aborcja - Wacek - 16.02.2008

Maher to jakiś nawiedzony moher który przylazł za mną na te forum z forum PO. To jakiś psychol który uwziął sie nie mnie bo przegrał ze mną dyskusję na temat aborcji.

W google sobie wyszukał mój pseudonim i przylazł na wszystkie fora gdzie ja mam pseudonim vacarius. On sobie chyba myśli ze ratuje świat prze de mną. Bo uważa mnie pewnie za antychrysta.
Mówiłem mu aby dał sobie spokój z uganianiem sie za mną. No ale facet sie chyba nudzi.


Aborcja - idiota - 16.02.2008

no to się teraz odnieś merytorycznie chę?


Aborcja - Maher - 16.02.2008

Vacarius, daj linka Uśmiech

Swoją postawą na PO, raz na zawsze zabiłeś ateizm Oczko

Ale dziękujemy Tobie za to Uśmiech


Aborcja - aktyn - 16.02.2008

Maher napisał(a):Tak macie rację, aborcja jest potrzebna, mało tego każdy rodzic nie ważne od wieku swojego dziecka powinien mieć możliwość pozbycie się go jeśli uważa że jest człowiekiem mało wartościowym, jeśli przykładowo uważa że jego potomek jest darmozjadem, człowiekiem złym, albo zbędnym dla społeczeństwa powinien mieć możliwość pozbycia się go !!
Nie che robić OT, Ale to niektórzy tacy fanatycy religijni mają czasem. Nie archiwizuje linków do artykółów i wydarzeń, ale gdzieniegdzie dźga sie, np ojciec swoją córke bo wyszła za mąż i coś tam było już nie pamiętam dokładnie co to było. Ale kończe OT, może coś w innych działach już jest na ten temat. A zaraz będzie dopiero wojna.


Aborcja - Maher - 16.02.2008

Napisał Maher Zobacz post
Tak macie rację, aborcja jest potrzebna, mało tego każdy rodzic nie ważne od wieku swojego dziecka powinien mieć możliwość pozbycie się go jeśli uważa że jest człowiekiem mało wartościowym, jeśli przykładowo uważa że jego potomek jest darmozjadem, człowiekiem złym, albo zbędnym dla społeczeństwa powinien mieć możliwość pozbycia się go !!



z mojej strony to była jedynie prowokacja Uśmiech


Aborcja - Wacek - 16.02.2008

Maher napisał(a):Vacarius, daj linka Uśmiech

Swoją postawą na PO, raz na zawsze zabiłeś ateizm Oczko

Ale dziękujemy Tobie za to Uśmiech
No to dlaczego sie mnie uczepiłeś jak rzep psiego ogona ze nawet na inne fora za mną przylazłeś, zamiast po prostu pozwalać mi zabijać ateizm na forum PO???


Aborcja - aktyn - 16.02.2008

Maher: OKi, Czaje cały kontekst, ale tu nie jest forum pokroju onetu.

Vacarius, a kogo to obchodzi.


Aborcja - Wacek - 16.02.2008

aktyn napisał(a):Vacarius, a kogo to obchodzi.
Mam nadzieje ze Maher szybko to zrozumie ze jego żale do mnie nikogo tu nie obchodzą.


Aborcja - Maher - 16.02.2008

aktyn napisał(a):Maher: OKi, Czaje cały kontekst, ale tu nie jest forum pokroju onetu.

Vacarius, a kogo to obchodzi.

Nie ma problemu, przyjmuję to do wiadomości Pomysł


Aborcja - Maher - 16.02.2008

Vacarius Ale i tak jestem ciekaw co o Tobie sądzą tutaj forumowcize mam nadzieję że mają o Tobie lepsze zdanie niż na PO.

Widzę że jednak Ty nie jesteś tutaj wyznacznikiem jakości ! a dajesz do zrozumienia że tu rządzisz ! i jest taka wolność a cały czas ciebie pouczają i uspokajają ! Widzę że to forum ma zasady i się je tu przestrzega lecz Ty na politycznym PO dokonałeś rzezi niewiniątek ! nie wiem czy jesteś świadom o czym i jak piszesz ! !


Aborcja - Athei Overlord - 16.02.2008

Widzisz, Vacarius.... heh

Zabrales sie za szerzenie ateizmu, antyklerykalizm i tak dalej. Jak zwykle nie pomyslales o konsekwencjach - stajesz sie osoba "publiczna", czyli znana powszechnie, to miej odwage i sily walczyc o swoje. Zaledwie JEDEN oponent sie trafil, ktory sie "zainteresowal" twoja osoba (na twoje wlasne zyczenie), a tutaj juz wyzwiska od "psycholi".

A tymczasem owa osoba ma wiele racji.

Dotychczas WSZYSTKIE woje pomysly koncza sie tak samo (a zaczelo sie od zalozenia partii Duży uśmiech starzy forumowicze pamietaja). Chcesz o cos walczyc, cos zmieniac, tymczasem zabierasz sie do tego tak, ze po kolei zniechecasz ludzi do wszystkiego, co robisz.
Masz czasem troche racji w tym, co piszesz. Problem w tym, ze jesli nawet masz racje, skutecznie ludzi zrazasz do swoich pogladow w ciagu zaledwie jednego posta. Malo ci bylo tego forum, potem jakiegos forum fizycznego (sam podawales link), poszedles na forum PO, a pieron wie, gdzie jeszcze. Wszedzie efekty masz te same.

Na razie Maher podzielil sie ze mna refleksjami na twoj temat (z ktorymi w pelni sie zgadzam). Ale w tej chwili to prywatna opinia paru osob. Dopoki nie zaczniesz w jakikolwiek sposob "reklamowac" w ten sposob tego forum, twoja sprawa. Informuje jednak, ze jesli ludzie zaczna laczyc to forum z twoimi pogladami (czyli zaczniesz dzialac na innych forach na jego szkode) - a juz praktycznie lacza, to juz nie bedzie tylko twoja sprawa.

I mylisz sie, ze "nikogo nie obchodzi". Nie zostales przez nikogo desygnowany na reprezentanta tego forum, wiec nie wypowiadaj sie za wszystkich.

http://www.platforma.org/forum/index.php?showtopic=16614&st=60

---------------

Uzytkownika Maher prosze o mniej emocjonalne wystapienia. Jesli czytelnicy maja uwagi wzgledem wypowiedzi konrketnego forumowicza, to prosze sie odnosic do NIEGO i jego wypowiedzi, a nie do calego forum.

To jest forum, na ktorym spotykaja sie rozni ludzie, nie tylko ateisci, agnostycy ale takze antyklerykalowie, wrogowie religii. I maja oni do tego pelne prawo, zupelnie tak samo, jak uzytkownicy forow katolickich czesto wypowiadaja sie w tonie wrogow ateizmu.


Aborcja - Wacek - 16.02.2008

Athei Overlord napisał(a):A tymczasem owa osoba ma wiele racji.
Karmisz w tym momencie Trola który tu przylazł specjalnie za mną z innego forum.
On tylko na to czekał aby ktoś potwierdził jego twierdzenie ze nie wszyscy mnie tu lubią i popierają. Teraz będzie sie głupio cieszył.
Oby tylko teraz ten Trol sie tu nie zadomowił. Smutny

Spróbuje ratować sytuacje ale trol mi chyba nie uwierzy.
Ja nigdy nie oczekiwałem ze ktoś mnie tu będzie lubił albo ze ktoś mnie poprze ani ze będzie mnie tu ktoś bronił przed moherami. Powiedz mu Athei ze ja tu nie staram sie być lubiany, ty wiesz to najlepiej.
A wiec wcale nie czuje sie teraz opuszczony przez "swoich" kiedy athei staje po stronę mahera.

Z resztą co do Atheirego to on nie jest ateistą tylko agnostykiem. A wiec sie jeszcze nie ciesz Maherze przedwcześnie z tego ze ateiści mnie nie popierają. Bo Athei jest tak samo jak ty Maherze w stosunku do boga katolikiem niepraktykującym.
Na pewno macie duzo ze sobą wspólnego. O np. oboje bronice płodów! No i oczywiście oboje sie mnie czepiliście tak jak poseł PISu czy innego LPRu sie uczepia mównicy w parlamencie.


Aborcja - Eurydiale - 16.02.2008

Adam napisał(a):A na 100% pewną antykoncepcję są sposoby:
Sex "tylko" 20 dni w tygodniu.
Wazektomia.
Prezerwatywa + 3 + 3 tabletki hormonalne na wszelki wypadek.

Chciałabym uprawiać seks 20 dni w tygodniu. Tylko nie wiem jak to zrobić, skoro tydzień ma tylko 7 dni Smutny A tak poważnie to zapewno chodziło Ci o 20 dni w miesiącu ale dalej nie widzę w jaki sposób miałoby CI to dać 100% skuteczności. Kobieta może zajść w ciąże nawet w trakcie okresu. Oczywiście nie jest to normalna sytuacja, ale zdarzają się takie rzeczy.

Wazektomia nie jest na 100% skuteczna. Są przypadki, że kobiety po podwiązaniu jajowodów zachodziły w ciąże np. ze względu na błędy w wykonaniu wabiegu.

Chyba odwrotnie -> tabletki + prezerwatywa na wszelki wypadek :wink:

Jedyną 100 % skuteczną metodą zapobiegania ciąży jest szklanka wody - zamiast :wink:


Aborcja - Kilgore Trout - 16.02.2008

Skuteczna i godna pochwaly metoda antykoncepcji jest sterylizacja.