Forum Ateista.pl
Aborcja - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Filozofia i światopogląd (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pozostałe zagadnienia filozoficzne i światopoglądowe (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Aborcja (/showthread.php?tid=108)



Aborcja - Athei Overlord - 16.02.2008

Heh, Kilgore, ja wlasnie przy okazji sprawdzam na sobie, jak szybko i skutecznie mozna sie ubezplodnic Oczko Wysoka temperatura od laptopa na kolanach, gorace kapiele, a takze to, co robie na warsztacie Oczko


Aborcja - Kilgore Trout - 16.02.2008

Domowa medycyna zawsze najlepsza Uśmiech

Ale serio, to jedyna metoda antykoncepcji ktora osobiscie promuje Uśmiech

http://www.wazektomia.pl/


Aborcja - aktyn - 16.02.2008

No, internet jest pozornie anonimowy.

No i gdzie te plemniczki będa błądzić? Nie zbłądzą przez przypadek do wyjścia?
Smiesznie, pisze ze 2-7k przypadków na 10lat może dojśc do rekanalizacji.


Aborcja - Kilgore Trout - 16.02.2008

ale o co chodzi?

o plemniki sie nie martw Uśmiech wchlonie je twoj organizm.


Aborcja - Eurydiale - 16.02.2008

Kilgore Trout napisał(a):Domowa medycyna zawsze najlepsza Uśmiech

Ale serio, to jedyna metoda antykoncepcji ktora osobiscie promuje Uśmiech

http://www.wazektomia.pl/

Wydaje mi się, że wazektomia jest w Polsce nielegalna jeśli jest robiona bez ważnych przyczyn zdrowotnych :???:


Aborcja - Kilgore Trout - 16.02.2008

Na stronie podaja ze:

Ostatecznej kwalifikacji do zabiegu może dokonać jedynie lekarz.

Ogólne warunki wstępne:
» posiadanie potomstwa
» wiek min. 35-40 lat


Czyli generalnie musisz juz sie rozmnozyc wczesniej :| Ale mysle ze mozna sie dogadac jakos z lekarzem. W koncu jajebie zeby czlowiek nie mogl sobie wazektomii zrobic, no juz nawet polski faszyzm powinien miec jakies granice.

edit: ostetcznie mozna pojechac za granice, gdzies musi byc mozliwosc legalnego pociecia nasieniowodow. Moglby tez jakis Langenort wazektomiczny przyplynac Uśmiech


Aborcja - Night_walker - 16.02.2008

ahhh
ja bym bardzo chciał poddac sie temu zabiegowi. Jak dla mnie poprostu marzenie.
Mam nadzieje ze minimalny wiek 35 lat to tylko dla beki napisali.
Ja bym chcial juuuuuuuuuz (mam 18 lat jak cos Uśmiech )


Aborcja - Athei Overlord - 16.02.2008

ZAWSZE mozna na taki zabieg zglosic sie po kryjomu, nikt urzedowo stanu nasieniowodow nie bedzie sprawdzal. W najgorszym przypadku mozna wyjechac do innego kraju i tam poddac sie prywatnie zabiegowi.

EDIT: powtorzylem po Kilgorze Oczko


Aborcja - lumberjack - 16.02.2008

Kilgore Trout napisał(a):Domowa medycyna zawsze najlepsza Uśmiech

Ale serio, to jedyna metoda antykoncepcji ktora osobiscie promuje Uśmiech

http://www.wazektomia.pl/

Z tym to trzeba naprawdę uważać. Poza tym strona, którą podałeś trochę dezinformuje... raczej pomija pewne wady http://www.wazektomia.pl/zaletyiwady
"Wady:
->Próba ponownego, chirurgicznego udrożnienia nasieniowodów kończy się sukcesem tylko w ok. 30% przypadków
->Próba udrożnienia nasieniowodów jest kosztowana"

A zapomnieli o tym:
http://en.wikipedia.org/wiki/Post-Vasectomy_Pain_Syndrome


Aborcja - Kilgore Trout - 16.02.2008

Cytat:A zapomnieli o tym:
http://en.wikipedia.org/wiki/Post-Va..._Pain_Syndrome

fuck :|

Bo pozostale "wady" to nie wady.


Aborcja - Wacek - 16.02.2008

Kilgore Trout napisał(a):Czyli generalnie musisz juz sie rozmnozyc wczesniej :| Ale mysle ze mozna sie dogadac jakos z lekarzem. W koncu jajebie zeby czlowiek nie mogl sobie wazektomii zrobic,
Ja bym sobie tego nie zrobił. Ale walczyć o prawa do robienia tego będę jak lew!

Dorosły człowiek powinien mieć prawo sobie modyfikować w swoim organizmie co tylko chce.


Aborcja - Maher - 16.02.2008

Zrobić nie zrobić, pytanie trudne, lecz zabieg bardzo skutecznym, my się boimy o skutki uboczne tego zabiegu a nie zastanawialiście się że Kobiety też często po zabiegu aborcji nie mogą zajść w ciążę ? czy to nie jest pewne nieporozumienie, facet walczy o prawo Kobiety do aborcji lecz całe ryzyko ponosi Kobieta, właśnie walcząc o te jej prawa narażamy je na to niebezpieczeństwo, one w takim razie też od nas mogą zacząć wymagać abyśmy się poddali zabiegowi wazektomii mimo wszystko ! , coraz częściej widzę traktuje się Kobiety jak w tym dowcipie
w którym

Muzłumanin na wielbłądzie jedzie przez pustynię a za nim przywiązana Kobieta ledwo idzie, spotyka go kolega i się pyta, dokąd jedziesz przyjacielu a on mu na to z żoną do lekarza.

przecież nie można być aż takim egoistą i dyletantem Uśmiech

Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia, ja nie wiem czy się Kiedyś spotkaliście z taką sytuację że Kobieta przed romantyczną nocą pyta się Was,
- czy masz prezerwatywe, a Wy na to,
- nie mam ale spokojnie będę uważał
a ona taki tekst, to leć gdzieś kup, bo ja nie mam zamiaru aby mnie od środka odkurzali Uśmiech

naprawdę straciłem nastrój, ale co prawda to prawda, filozofia nie jest zła, bo rzeczywiście, jakby coś jednak nie wyszło, to wielu powie Kobiecie, "no przecież masz prawo, idź się wyskrob"

Łatwo nawoływać innych i o ich prawa walczyć jeśli nas samych sprawy nie dotyczą i nic nie tracimy, to takie NIEHONOROWE, podstępne i fałszywe, bo one ryzykują, a my o swoje interesy walczymy, i ryczymy JA się boję "tego zabiegu"


Aborcja - KBr - 16.02.2008

Maher napisał(a):Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia, ja nie wiem czy się Kiedyś spotkaliście z taką sytuację że Kobieta przed romantyczną nocą pyta się Was,
- czy masz prezerwatywe, a Wy na to,
- nie mam ale spokojnie będę uważał
a ona taki tekst, to leć gdzieś kup, bo ja nie mam zamiaru aby mnie od środka odkurzali Uśmiech

To kobieta powinna kupować prezerwatywy i dbać o to, żeby mężczyzna ich używał, ponieważ przede wszystkim ona będzie odczuwać skutki niechcianej ciąży.


Aborcja - Maher - 16.02.2008

KBr napisał(a):To kobieta powinna kupować prezerwatywy i dbać o to, żeby mężczyzna ich używał, ponieważ przede wszystkim ona będzie odczuwać skutki niechcianej ciąży.

No tak, to takie mało Honorowe i Egoistyczne podejście, , lecz wydaje mi się że taką opinię może napisać osoba mało doświadczona w temacie współżycia z Kobietą ! nie znająca prawdziwego życia Uśmiech


Aborcja - KBr - 16.02.2008

Maher napisał(a):No tak, to takie mało Honorowe i Egoistyczne podejście.

Tak, zgadzam się, ale mam rację.


Aborcja - Maher - 16.02.2008

KBr napisał(a):Tak, zgadzam się, ale mam rację.

Więc miłych i udanych podbojów Uśmiech


Aborcja - Mr R.I.P. - 16.02.2008

Maher napisał(a):Zrobić nie zrobić, pytanie trudne, lecz zabieg bardzo skutecznym, my się boimy o skutki uboczne tego zabiegu a nie zastanawialiście się że Kobiety też często po zabiegu aborcji nie mogą zajść w ciążę ?
To bardzo rzadki przypadek. Zdarza się głównie gdy aborcja jest przeprowadzona niefachowo w niewłaściwych warunkach - czyli w krajach gdzie jest zakazana.
Maher napisał(a):.czy to nie jest pewne nieporozumienie, facet walczy o prawo Kobiety do aborcji lecz całe ryzyko ponosi Kobieta, właśnie walcząc o te jej prawa narażamy je na to niebezpieczeństwo, one w takim razie też od nas mogą zacząć wymagać abyśmy się poddali zabiegowi wazektomii mimo wszystko !

Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia, ja nie wiem czy się Kiedyś spotkaliście z taką sytuację że Kobieta przed romantyczną nocą pyta się Was,
- czy masz prezerwatywe, a Wy na to,
- nie mam ale spokojnie będę uważał
a ona taki tekst, to leć gdzieś kup, bo ja nie mam zamiaru aby mnie od środka odkurzali Uśmiech

naprawdę straciłem nastrój, ale co prawda to prawda, filozofia nie jest zła, bo rzeczywiście, jakby coś jednak nie wyszło, to wielu powie Kobiecie, "no przecież masz prawo, idź się wyskrob"

Łatwo nawoływać innych i o ich prawa walczyć jeśli nas samych sprawy nie dotyczą i nic nie tracimy, to takie NIEHONOROWE, podstępne i fałszywe, bo one ryzykują, a my o swoje interesy walczymy, i ryczymy JA się boję "tego zabiegu"
Aborcja nie jest środkiem antykoncepcyjnym o czym widocznie zapominasz. I ciesz się, że miałeś tak mądrą partnerkę. Wazektomia jest antykoncepcją Permanentną i trudno odwracalną ale jest. I myślisz, że gdyby istniała tak łatwa i skuteczna antykoncepcja dla facetów jak pigułki czy plastry to by nie stosowali? Faceci też chcą kontroli nad swoją płodnością. Mało to zostało wrobionych w dziecko???

I chodzi o PRAWO nie przymus.


Aborcja - KBr - 16.02.2008

Maher napisał(a):Więc miłych i udanych podbojów Uśmiech

Nie bardzo rozumiem. :o


Aborcja - Maher - 16.02.2008

Mr R.I.P. napisał(a):To bardzo rzadki przypadek. Zdarza się głównie gdy aborcja jest przeprowadzona niefachowo w niewłaściwych warunkach - czyli w krajach gdzie jest zakazana.

Aborcja nie jest środkiem antykoncepcyjnym o czym widocznie zapominasz. I ciesz się, że miałeś tak mądrą partnerkę. Wazektomia jest antykoncepcją Permanentną i trudno odwracalną ale jest. I myślisz, że gdyby istniała tak łatwa i skuteczna antykoncepcja dla facetów jak pigułki czy plastry to by nie stosowali? Faceci też chcą kontroli nad swoją płodnością. Mało to zostało wrobionych w dziecko???

I chodzi o PRAWO nie przymus.

Tak, prawo oczywiście i dlatego uważam że brak tutaj opinii kobiety, bo My boimy się ryzyka a najbardziej ryzykują Kobiety, " czego my się boimy jak brak na jaj "


Aborcja - Mr R.I.P. - 16.02.2008

Maher napisał(a):Tak, prawo oczywiście i dlatego uważam że brak tutaj opinii kobiety.

O braku kobiet w tym temacie pisałem wcześniej ale pewnie wolą oddać te sprawy w nasze męskie kompetentne ręce:ogorek: