Forum Ateista.pl
Aborcja - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Filozofia i światopogląd (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pozostałe zagadnienia filozoficzne i światopoglądowe (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Aborcja (/showthread.php?tid=108)



Aborcja - Maher - 16.02.2008

Mr R.I.P. napisał(a):O braku kobiet w tym temacie pisałem wcześniej ale pewnie wolą oddać te sprawy w nasze męskie kompetentne ręce:ogorek:

A no chyba że tak Uśmiech :>


Aborcja - Wacek - 17.02.2008

Aborcja musi być legalna bo planeta jest przeludniona. Za dużo robimy zanieczyszczeń. Ta mała planeta nie utrzyma tylu ludzi.

Jeśli sami nie zmniejszymy populacji to prawa natury nas trochę pozabijają. Np. wirusy one dużo lepiej sie rozprzestrzeniają w gęsto zaludnionych i biednych krajach. Wszystkie katastrofy i wojny dużo lepiej sie rozpowszechniają w gęsto zaludnionych i biednych miejscach.
A więc w naszym Polskim interesie narodowym leży unikanie stawania sie gęsto zaludnionym i biednym krajem!
Ja nie chce aby Polska był drugą Nigerią! To by była katastrofa i potwarz dla mojego honoru. Gdyby Polacy mnożyli sie bez opamiętania jak murzyni w Afryce to byłby to uraz dla moich uczuć patriotycznych!

A tym biednych murzynom w Nigerii trzeba pomóc. Biedaków nie stać na aborcie. Powinniśmy ich nauczyć najprostszych i najtańszych metod aborcji. Którymi można aborcji dokonać samemu w domu.
Zamiast posyłać im kler który im jeszcze mówi ze aborcja jest zła i ze trzeba rodzić. To powiliśmy do Nigerii wysłać specjalistów od aborcji. I za kilkadziesiąt lat już by tam nie było przeludnienia, głodu, wojen i biedy. Uśmiech


Aborcja - Maher - 17.02.2008

Vacarius napisał(a):Aborcja musi być legalna bo planeta jest przeludniona. Za dużo robimy zanieczyszczeń. Ta mała planeta nie utrzyma tylu ludzi.

Czy tylko ja czegoś nie rozumie, bo właśnie o to mi chodzi, Vacarius jakoś dziwnie myli pojęcia kontroli narodzin z aborcją która nią nie jest !!! aborcja jest ostatecznością a kontrola może być jedynie antykoncepcja !!!

Ja rozumie że ty się uczepiłeś Dzieci słabych, kalekich, niechcianych i przypadkowych (gwałtów), lecz biorąc pod uwagę jeśli liczba takich przypadków będzie spadać bo nauka idzie do przodu a rodzic będą się jedynie dzieci zdrowe !? to co wtedy ?? jedynym problemem będą jedynie te niechciane przypadkowe !? nic nie mówisz o antykoncepcji !? a tym sposobem można przecież nim zapobiec !!? dlatego odnoszę wrażenie że ty masz jakąś chorą przyjemność z tych aborcji !!!

Chyba że w/g ciebie powinno się aborcję przeprowadzać przymusowo, no ale chyba w Polsce mamy mały niedobór społeczeństwa tzn ilość maleje Uśmiech


Aborcja - Adam - 17.02.2008

Maher napisał(a):czy to nie jest pewne nieporozumienie, facet walczy o prawo Kobiety do aborcji lecz całe ryzyko ponosi Kobieta,
Ryzyko czego...?!Walki o "prawa"...?!Jakoś nie słyszałem o kobiecie,którą spotkałaby jakakolwiek nieprzyjemność z tego powodu,że jakiś facet walczy o "prawa" kobiet...

Maher napisał(a):właśnie walcząc o te jej prawa narażamy je na to niebezpieczeństwo,
Jakie niebezpieczeństwo...?!Niebezpieczeństwo tego,że będą mogły podjąć decyzję...?1 Decyzję pozbawiającą nas dziecka,podczas gdy my nie będziemy mogli nic zrobić.

Maher napisał(a):one w takim razie też od nas mogą zacząć wymagać abyśmy się poddali zabiegowi wazektomii mimo wszystko !
A to my możemy od nich żądać aborcji...?! No to gratulują świadomości Polskiego (czy jakiegokolwiek) prawa... Niezdecydowany

Maher napisał(a):coraz częściej widzę traktuje się Kobiety jak w tym dowcipie
Najlepszym przykładem twoja wypowiedź ala "zesram się, żeby dogodzić kobietom". Nie dość,że mają mieć prawo jednostronnego zaplanowania komuś życia, nie dość że ktoś to ma za nie wywalczyć, to jeszcze ten ktoś jest
Maher napisał(a):aż takim egoistą i dyletantem Uśmiech
a jego zachowanie jest
Maher napisał(a):to takie NIEHONOROWE, podstępne i fałszywe,


Maher napisał(a):Łatwo nawoływać innych i o ich prawa walczyć jeśli nas samych sprawy nie dotyczą i nic nie tracimy,
Będziesz zajebistym ojcem... zajebistym... nie zupełnie cię te sprawy nie dotyczą a jak ci się urodzi dziecko to nic nie tracisz,no bo jak tu wyciągnąć coś od taty,który sam żebrze pod budką z piwem.I pomyśleć,że się udzielam w Ruchu Obrony Praw Ojca i Dziecka, broniąc takich typów jak ty...

Maher napisał(a):bo one ryzykują, a my o swoje interesy walczymy, i ryczymy JA się boję "tego zabiegu"
Tak,w moim interesie jest,żeby ktoś mi planował życie albo żeby załatwił z pomocą i aprobatą państwa moje dziecko...

I ty śmiesz urągać Vakariusowi i jego stylowi wypowiedzi. Widzę,że twoje wcześniejsze posty nie były przypadkowo napastliwe i pozbawione treści.

---------------------
Do wszystkich:
Niech powyższa "wypowiedź" i brak reakcji na nią będzie dla was dowodem faktu,na który od dawna zwracam uwagę:W obecnych czasach prokobiecoś stała się pewnym wymogiem znacznie silniejszym niż poprawność polityczna.Nie ważne jaką sprawę się dyskutuje i jakie stanowisko się w tej sprawie zajmuje,trzeba wykazać,że jest ono prokobiece tak,jak trzeba wykazać,że jest wewnętrznie niesprzeczne.Ba,nawet jak się argumentuje przeciwko kobiecym przywilejom,trzeba wykazać... że bez tych przywilejów kobietom będzie lepiej.

I potem będzie mi avidal mówił,że jako mężczyzna musi być z natury skrzywiony promęsko (tj. nawet jak wypowiada się antymęsko,to musi korygować swoje wypowiedzi na ultraantymęskie,bo te antymęskie są zbyt skrzywione w stronę promęskich Duży uśmiech ), kiedy ja mu pokazuję,że jako mężczyzna z natury ma instynkt bronienia kobiet więc nie jest promęski ale prokobiecy i to na to skrzywienie powinien uważać.


Aborcja - Adam - 17.02.2008

Maher napisał(a):liczba takich przypadków będzie spadać bo nauka idzie do przodu
Chodzi ci o selekcję prenatalną? Przecież zastrzeżenie do nie aborcji są podzbiorem zastrzeżeń do selekcji prenatalnej. No może z wyjątkiem późnych aborcji,wobec których stawia się zarzut wykształcenia się już systemu nerwowego dziecka.


Aborcja - Wacek - 17.02.2008

Adam napisał(a):Niech powyższa "wypowiedź" i brak reakcji na nią będzie dla was dowodem faktu,na który od dawna zwracam uwagę:W obecnych czasach prokobiecoś stała się pewnym wymogiem znacznie silniejszym niż poprawność polityczna.Nie ważne jaką sprawę się dyskutuje i jakie stanowisko się w tej sprawie zajmuje,trzeba wykazać,że jest ono prokobiece tak,jak trzeba wykazać,że jest wewnętrznie niesprzeczne.Ba,nawet jak się argumentuje przeciwko kobiecym przywilejom,trzeba wykazać... że bez tych przywilejów kobietom będzie lepiej.
Prokobiecość jest wszędzie gdzie są dżentelmeni którzy bronią słabszą płeć.
Ale niektórzy "dżentelmeni" przesadzają. Dlaczego kobietom zrobili mniejszy wiek emerytalny???
To już jest nadgorliwość!


Aborcja - Adam - 17.02.2008

Do dżentelmeńskości nic nie mam,tak jak nie mam nic do "dam-ości",ale powinno się ją praktykować indywidualnie a presją powinna być aprobata kobiet.Bo jeżeli dżentelmeni z rządu i organizacji pozarządowych nakładają obowiązek dżentelmeńskości a potem kobiety nadal wymagają jakiegoś wysiłku ponad przyznane (a więc "należne") im prawa,to mamy podwójne obłożenie mężczyzn obowiązkami.Wtedy dochodzi właśnie do takich patologii jak rozbite rodziny,bo jak państwo robi klijentce za tatusia,to ona prawdziwego tatusia się pozbywa.Samotność i prostytucja,jeżeli państwo wspiera kobiety finansowo,to kobiety nie potrzebują mężczyzny opiekuna,z każdym im źle,bo mają instynkt,który każe im wymagać opieki finansowej od faceta, a jak jej wymagać,jak dobrze zarabiających facetów jest mniej,bo państwo im bruździ.Faceci to już niezależnie od instynktu kobiety nie mogą sobie znaleźć,bo po prostu reżim uczynił ich za cienkimi w portfelu.Pozostają im więc dziwki.


Aborcja - Maher - 17.02.2008

Adam napisał(a):Ryzyko czego...?!Walki o "prawa"...?!Jakoś nie słyszałem o kobiecie,którą spotkałaby jakakolwiek nieprzyjemność z tego powodu,że jakiś facet walczy o "prawa" kobiet...

Jakie niebezpieczeństwo...?!Niebezpieczeństwo tego,że będą mogły podjąć decyzję...?1 Decyzję pozbawiającą nas dziecka,podczas gdy my nie będziemy mogli nic zrobić.

A to my możemy od nich żądać aborcji...?! No to gratulują świadomości Polskiego (czy jakiegokolwiek) prawa... Niezdecydowany

Najlepszym przykładem twoja wypowiedź ala "zesram się, żeby dogodzić kobietom". Nie dość,że mają mieć prawo jednostronnego zaplanowania komuś życia, nie dość że ktoś to ma za nie wywalczyć, to jeszcze ten ktoś jest a jego zachowanie jest


Będziesz zajebistym ojcem... zajebistym... nie zupełnie cię te sprawy nie dotyczą a jak ci się urodzi dziecko to nic nie tracisz,no bo jak tu wyciągnąć coś od taty,który sam żebrze pod budką z piwem.I pomyśleć,że się udzielam w Ruchu Obrony Praw Ojca i Dziecka, broniąc takich typów jak ty...

Tak,w moim interesie jest,żeby ktoś mi planował życie albo żeby załatwił z pomocą i aprobatą państwa moje dziecko...

I ty śmiesz urągać Vakariusowi i jego stylowi wypowiedzi. Widzę,że twoje wcześniejsze posty nie były przypadkowo napastliwe i pozbawione treści.

---------------------
Do wszystkich:
Niech powyższa "wypowiedź" i brak reakcji na nią będzie dla was dowodem faktu,na który od dawna zwracam uwagę:W obecnych czasach prokobiecoś stała się pewnym wymogiem znacznie silniejszym niż poprawność polityczna.Nie ważne jaką sprawę się dyskutuje i jakie stanowisko się w tej sprawie zajmuje,trzeba wykazać,że jest ono prokobiece tak,jak trzeba wykazać,że jest wewnętrznie niesprzeczne.Ba,nawet jak się argumentuje przeciwko kobiecym przywilejom,trzeba wykazać... że bez tych przywilejów kobietom będzie lepiej.

I potem będzie mi avidal mówił,że jako mężczyzna musi być z natury skrzywiony promęsko (tj. nawet jak wypowiada się antymęsko,to musi korygować swoje wypowiedzi na ultraantymęskie,bo te antymęskie są zbyt skrzywione w stronę promęskich Duży uśmiech ), kiedy ja mu pokazuję,że jako mężczyzna z natury ma instynkt bronienia kobiet więc nie jest promęski ale prokobiecy i to na to skrzywienie powinien uważać.

Hmm no cóż, są tacy co zamiast czytać i rozumieć, jedynie czytają !

To może ja tak łopatologicznie taki życiowy przykład podam !! OOOKKK ?

Bronie prawa Kobiet jak najbardziej, a chodziło mi o to że walczymy o ich prawa nie patrząc że to może wyrządzić im krzywdę, my nic nie ryzykujemy lecz one mogą się upomnieć, przykładowo ja jako Facet dbam o to aby Kobiety nie narazić na zabieg !! który może okazać się dla niej tragiczny !

A tu przykład z życie, bo widzę że próbujecie filozofować :

Moja Kuzynka miała faceta, nawet taki spoko gość już jakiś czas ze sobą byli około trzech lat, wyprowadzili się do Holandii na stałe tam pracują i raczej wracać nie chcą, nie byli jeszcze w związku małżeńskim, okazało się że jest w ciąży wszystko było w porządku zero problemów, ale nie planowali tego dziecka bo w sumie są młodzi mają dobrą pracę więc poddała się aborcji, dwa tygodnie przed zabiegiem widziałem się z nimi,
rozmawiałem z jej chłopakiem i jak zobaczyłem jego w jaki sposób on to komentuje to dosłownie zrobiłem wielkie oczy, on wogóle się tym nie przejął komentował to w stylu "pff tam w Holandii mamy takie kliniki że się ciąże usunie, tylko nikomu nie mów bo wiesz rodzice nie wiedzą, za tydzień jedziemy
tam " bardzo ładna klinika wszystko pierwsza klasa, rozmawiałem jeszcze z kuzynką przed wyjazdem, ona bardzo cierpiała bo nie bardzo była zdecydowana, to nie był jeszcze instynkt macierzyński !! to był strach jak przed każdym zabiegiem, ona byłaby w stanie urodzić dziecko i je wychować ale ten nacisk chłopaka był bardzo widoczny, pomyślałem w sumie to ich sprawa, pojechali do kliniki, i po trzech miesiącach dowiaduje się że ona leży w szpitalu bo doszło do krwawienia !! rezultat jest taki że musieli jej wyciąć wszystko !!!nigdy nie będzie miała dzieci !!! jak wyszła ze szpitala, ten typ od niej odszedł !!
Po długim czasie okazało się żę typowi się po prostu dziecko odwidziało ! wykorzystując jej prawo do aborcji w Holandii, bardzo mocno naciskał, wręcz szantażował że odejdzie i ona zostanie sama !

I kto bardziej ryzykuje ! po prostu uważam że najpierw zadbajmy o siebie i zróbmy wszystko aby do ciąży nie dopuścić a potem walczmy o prawa kobiet w sprawie aborcji bo nie może to być traktowane przez nas jako wyjście awaryjne !!


Aborcja - Wacek - 17.02.2008

Adam napisał(a):Do dżentelmeńskości nic nie mam,tak jak nie mam nic do "dam-ości",ale powinno się ją praktykować indywidualnie a presją powinna być aprobata kobiet.Bo jeżeli dżentelmeni z rządu i organizacji pozarządowych nakładają obowiązek dżentelmeńskości a potem kobiety nadal wymagają jakiegoś wysiłku ponad przyznane (a więc "należne") im prawa,to mamy podwójne obłożenie mężczyzn obowiązkami.Wtedy dochodzi właśnie do takich patologii jak rozbite rodziny,bo jak państwo robi klijentce za tatusia,to ona prawdziwego tatusia się pozbywa.Samotność i prostytucja,jeżeli państwo wspiera kobiety finansowo,to kobiety nie potrzebują mężczyzny opiekuna,z każdym im źle,bo mają instynkt,który każe im wymagać opieki finansowej od faceta, a jak jej wymagać,jak dobrze zarabiających facetów jest mniej,bo państwo im bruździ.Faceci to już niezależnie od instynktu kobiety nie mogą sobie znaleźć,bo po prostu reżim uczynił ich za cienkimi w portfelu.Pozostają im więc dziwki.

Coś w tym jest co piszesz. Kobiety wybierają instynktownie bogatszego i bardziej pewnego finansowo faceta. A kiedy państwo robi kobietom za bogatego i stabilnego faceta któremu w dodatku nie trzeba skarpetek prac to po co im normalny prawdziwy facet?
Kiedy już zrobi dzieci to wywalają faceta z domu i wolą mieszkać same i kasę tylko dostawać.


Aborcja - Maher - 17.02.2008

Vacarius napisał(a):Coś w tym jest co piszesz. Kobiety wybierają instynktownie bogatszego i bardziej pewnego finansowo faceta. A kiedy państwo robi kobietom za bogatego i stabilnego faceta któremu w dodatku nie trzeba skarpetek prac to po co im normalny prawdziwy facet?
Kiedy już zrobi dzieci to wywalają faceta z domu i wolą mieszkać same i kasę tylko dostawać.


Kobiety mi krzywdy w życiu nie wyrządziły, żyję z nimi w zgodzie, rozumie ich problemy, fakt że szukają faceta który jest w stenie zapewnić im byt oraz dzieciom, z tym nie mam problemu, ja je doskonale rozumie !! jestem przywódca stada i sobie bardzo dobrze z tym radzę Uśmiech


Aborcja - Adam - 17.02.2008

Są tacy co umieją pisać ale nie rozumieją co piszą.

Widzę,że próbujesz filozofować,więc ja ci podam taki przykład:
Moja znajoma poznała faceta na wczasach jak jej się czasem zdarza. Po dwóch tygodniach znajomości zaszła z nim w ciążę.Ma już dziecko i to z porażeniem mózgowym,również z wpadki.To drugie więc usunęła bez wiedzy tamtego kolesia.A może on by kochał to dziecko,a może był przeciwnikiem aborcji.A może również pierwsza córka miałaby ojca.

Krwawienia nie było i radzę spojrzeć w statystyki,jak często aborcje kończą się bezpłodnością?I napisz jakie odszkodowanie dostała twoje kuzynka,bo jeżeli twoja historia jest prawdziwa,to musiała dostać odszkodowanie.

Moja znajoma wszystko to zrobiła nielegalnie.I tu tkwi sedno sprawy.Ja nie walczę o prawo facetów do wymuszania aborcji.Nikt nie walczy.I nie wiem skąd taki pomysł ściągnąłeś,z księżyca.O prawo kobiet do zabijania naszych dzieci natomiast wszyscy walczą.

Mnie należałoby pozbawić prawa do prowadzenia pojazdu,bo to ja ryzykuję...

Maher napisał(a):Bronie prawa Kobiet jak najbardziej, a chodziło mi o to że walczymy o ich prawa nie patrząc że to może wyrządzić im krzywdę, my nic nie ryzykujemy
Właśnie to napisałem,nawet mężczyźni,i to obligatoryjnie,walczą o los kobiet.Słuchaj mnie nie obchodzi,że komuś kto może dokonać aborcji ale nie musi i kto może sobie rozważyć ryzyko może stać się krzywda.Jeżeli rzeczywiście miałaby się stać,to ktoś takiego zabiegu może nie wykonywać.Jeżeli postanowi wykonać to jest to jej przywilej.Mnie natomiast obchodzi,że jedna osoba może zabić dziecko drugiej osoby nie pytając tejże o zdanie,o to czy ta druga chciałaby wychowywać to dziecko,czy by je kochała.Może też urodzić to dziecko i też nie pytając drugiej osoby o zdanie zostawić je w szpitalu.To ma być sprawiedliwe,tak mamy budować zgodne społeczeństwo?!


Aborcja - Maher - 17.02.2008

W tej kwestii wykłócał się tutaj nie będę moje podejście do aborcji jest bardzo liberalne, Fakt że nie jestem za "aborcją na życzenie" lecz uważam że powinny być jakieś zasady, niektórzy piszą o tych 12 tygodniach (ja uważam że można to szybciej załatwić, dużo szybciej), zagrożenie życia matki bo przecież mąż też bardzo kocha swoją żonę nie widzę problemu w tym że chce ją ratować !!problemy genetyczne/ rozwojowe które w porę mogą zostać wykryte też może tutaj decydować o aborcji, gwałty, a co kryje się pod "aborcją na życzenie" to sobie sami odpowiedzcie Uśmiech

Poza tym jeśli już ktoś nie rozumie mojego ataku na Vacariusa, to niech sobie po prostu poczyta jak i o czym on pisze ! wtedy na PO podano te same argumenty, nawet dodano że w tej kwestii się ludzie nie zgadzają z kościołem, ale Vacariusowi było mało, on dosłownie domagał się aby jako dodatkiem do dyskusji był videoaborcja przeprowadzona na żywo ! dosłownie się rzygać chciało jak się go czyta, on zresztą sam mi powiedział że on nie ma uczuć "Moje uczucia można by przyrównać do wody o 20-30 stopniach Celsjusza" więcej poszanowania dla ludzi którzy uczucia mają !!! nie wiem po co on mi te bzdury pisze ale co tam Smutny gardzę nim poprostu !


Aborcja - Adam - 17.02.2008

Ja też mam liberalne podejście i też się nie będę wykłócał.Zresztą zauważ jakimi postami (zwłaszcza jak na liberała) otworzyłeś tę dyskusję.

Moja reakcja była spowodowana faktem,że sposób w jaki ujmowałeś sprawy mnie uraził. Może coś w tej kwestii rozjaśni (jeśli chcesz) jeżeli wejdziesz na mojego bloga: http://www.maskulizm.blog.onet.pl

Też uważam,że decyzję o aborcji można podjąć szybciej niż w 12 tygodni.Tyle że ja bym chciał aby to była odpowiedzialna decyzja i planowanie rodziny a nie widzimisię i rozbite związki.Dlatego chciałbym aby decyzję tę podejmowali wspólnie ojciec i matka.Np. żeby była potrzebna zgoda obojga,jeśli nie ma rodzica gotowego zaopiekować się dzieckiem.I żeby w sytuacji,kiedy tylko ona decyduje się na dziecko,tylko ona była nim obciążona niezależnie od jej płci,a nie tak,jak to ma miejsce teraz,że tylko kiedy jest kobietą,to może zostawić dziecko w szpitalu,ale jeżeli jest mężczyzną,to nie może zrzec się opieki rodzicielskiej,tylko może być zobowiązany do alimentów.


Aborcja - taka - 20.02.2008

Cytat:Vacarius
A tym biednych murzynom w Nigerii trzeba pomóc. Biedaków nie stać na aborcie. Powinniśmy ich nauczyć najprostszych i najtańszych metod aborcji. Którymi można aborcji dokonać samemu w domu.
Zamiast posyłać im kler który im jeszcze mówi ze aborcja jest zła i ze trzeba rodzić. To powiliśmy do Nigerii wysłać specjalistów od aborcji. I za kilkadziesiąt lat już by tam nie było przeludnienia, głodu, wojen i biedy. Uśmiech
- bez obrazy, ale odnoszę wrażnie, że wg Ciebie najlepiej w ogóle powybijać murzynów w Nigerii i nie będzie wtedy głodu, wojen i biedy.

Jakie to są najtańsze i najprostrze sposoby aborcji w domu? W ogóle wiesz , co mówisz????Zdezorientowanyhock: Ludzie tam umierają z głodu, a Ty chcesz dla nich najprostszych i najtańszych zabiegów aborcji.:confused:


Aborcja - Mr R.I.P. - 20.02.2008

taka napisał(a):- bez obrazy, ale odnoszę wrażnie, że wg Ciebie najlepiej w ogóle powybijać murzynów w Nigerii i nie będzie wtedy głodu, wojen i biedy.

Jakie to są najtańsze i najprostrze sposoby aborcji w domu? W ogóle wiesz , co mówisz????Zdezorientowanyhock: Ludzie tam umierają z głodu, a Ty chcesz dla nich najprostszych i najtańszych zabiegów aborcji.:confused:

A umierają z głodu, bo dostarczamy im szczepionki, żywność i zwiększamy przeżywalność dzieci. Jednak na poziomie umożliwiającym wegetację nie życie. Populacja rośnie ponad możliwości krajów. Im więcej pieniędzy władujemy w Afrykę tym więcej ich przejedzą.
Ale z tą aborcja to V przesadził. Tam potrzebna jest kompleksowa edukacja seksualna z darmową antykoncepcją. Gdy populacja zacznie sie stabilizować można zacząć mówić o edukacji i rozwoju technicznym. Europejska pomoc "humanitarna" robi tam więcej szkód niż pożytku.


Aborcja - Wacek - 20.02.2008

taka napisał(a):- bez obrazy, ale odnoszę wrażnie, że wg Ciebie najlepiej w ogóle powybijać murzynów w Nigerii i nie będzie wtedy głodu, wojen i biedy.
Nie jestem rasista. Ale posyłanie żarcia do Afryki nie ma najmniejszego sensu.
Bo kiedy dasz murzynom żarcie. To zaczną sie mnożyć i będą potrzebować jeszcze więcej żarcia. Wtedy ty poślesz więcej i znowu zaczną sie mnożyć i będą znowu potrzebować jeszcze więcej. Jaki w tym sens? To ich tylko pogrąża.

W afryce jest za dużo ludzi a za mało urodzajnych ziem i dlatego jest tam głód. Ja bym pomógł afryce w taki sposób pozbyć sie głodu ze afryka nie musiałby od nas bez przerwy żarcia dostawać. Na tym powinna polegać pomoc ze sie daje wędkę a nie ryby.
A wędką w afryce są prezerwatywy i technologia ich produkcji. I aborcja i nauka o sposobach jej dokonywania. To jako pomocna Europa powinniśmy do Afryki dać. Jeśli przyjmą taki podarunek to za 50 lat nie będzie już głodu w afryce. I murzyni w afryce będą zyć na przyzwoitym poziomie.
A jeśli nie przyjmą wędki bo woleliby dostać rybę to nic im nie dawać i niech sobie radzą sami. Bo już nawet sami niech sobie trochę wyginą z głodu i później będzie dobrze.
Lepiej im nie pomagać wysyłaniem żarcia bo taką pomocą to im jeszcze bardziej szkodzimy.

Ja naprawdę chce dobrze dla Afryki. I dlatego żarcia do afryki nie wysyłam.
Ja bym im wysłał paczkę prezerwatywami i książeczkę z instruktarzem z obrazkami po ich języku jak w polowych warunkach dokonać aborcji.

Kto chce ze mną otworzyć taką organizacje charytatywną która będzie zbierać kasę na prezerwatywy dla głodującej Afryki? Oczko


Aborcja - Mr R.I.P. - 20.02.2008

Vacarius napisał(a):Ja bym im wysłał paczkę prezerwatywami i książeczkę z instruktarzem z obrazkami po ich języku jak w polowych warunkach dokonać aborcji.

V. do jasnej k*y. Nie ma czegoś takiego BEZPIECZNA polowa aborcja którą można zastosować na masowa skalę w tamtych warunkach. Gdyby była to stosowano by ją w Polsce i innych krajach kato-ciemnoty. Farmakologiczna, RU-486 jest łatwa i bezpieczna ale droga.
Prezerwatywy to świetny pomysł przy okazji ograniczy się rozprzestrzenianie ADIS i VD. Tylko jak sobie wyobrażasz taką akcję w Polskim Lennie Watykańskim??? Jak tu nawet porządnej Edukacji Seksualnej nie można wprowadzić???


Aborcja - taka - 20.02.2008

Vacarius napisał(a):Nie jestem rasista. Ale posyłanie żarcia do Afryki nie ma najmniejszego sensu.
Bo kiedy dasz murzynom żarcie. To zaczną sie mnożyć i będą potrzebować jeszcze więcej żarcia. Wtedy ty poślesz więcej i znowu zaczną sie mnożyć i będą znowu potrzebować jeszcze więcej. Jaki w tym sens? To ich tylko pogrąża.

W afryce jest za dużo ludzi a za mało urodzajnych ziem i dlatego jest tam głód. Ja bym pomógł afryce w taki sposób pozbyć sie głodu ze afryka nie musiałby od nas bez przerwy żarcia dostawać. Na tym powinna polegać pomoc ze sie daje wędkę a nie ryby.
A wędką w afryce są prezerwatywy i technologia ich produkcji. I aborcja i nauka o sposobach jej dokonywania. To jako pomocna Europa powinniśmy do Afryki dać. Jeśli przyjmą taki podarunek to za 50 lat nie będzie już głodu w afryce. I murzyni w afryce będą zyć na przyzwoitym poziomie.
A jeśli nie przyjmą wędki bo woleliby dostać rybę to nic im nie dawać i niech sobie radzą sami. Bo już nawet sami niech sobie trochę wyginą z głodu i później będzie dobrze.
Lepiej im nie pomagać wysyłaniem żarcia bo taką pomocą to im jeszcze bardziej szkodzimy.

Ja naprawdę chce dobrze dla Afryki. I dlatego żarcia do afryki nie wysyłam.
Ja bym im wysłał paczkę prezerwatywami i książeczkę z instruktarzem z obrazkami po ich języku jak w polowych warunkach dokonać aborcji.

Kto chce ze mną otworzyć taką organizacje charytatywną która będzie zbierać kasę na prezerwatywy dla głodującej Afryki? Oczko

- po prostu szok! Bez komentarza.


Aborcja - Mr R.I.P. - 20.02.2008

taka napisał(a):- po prostu szok! Bez komentarza.

Eee.. na łatwiznę idziesz. Wysil się trochę.:-D:twisted:


Aborcja - Wacek - 20.02.2008

Mr R.I.P. napisał(a):V. do jasnej k*y. Nie ma czegoś takiego BEZPIECZNA polowa aborcja którą można zastosować na masowa skalę w tamtych warunkach. Gdyby była to stosowano by ją w Polsce i innych krajach kato-ciemnoty. Farmakologiczna, RU-486 jest łatwa i bezpieczna ale droga.
A czy ja mówiłem ze polowa aborcja jest bezpieczna? To jest niebezpiecznie. Ale edukacją można sprawić ze będzie bezpieczniejsze.
A po za tym kobiety na całym świecie dobrze znają metody polowego poronienia czyli polowej aborcji.
I w krajach kato ciemnoty czyli w Polsce ta metoda jest stosowana. Kilka dni temu w wiadomościach mówili ze jakaś kobieta umarła bo bo nieumiejętnie chciała doprowadzić do poronienia. Może książka by jej pomogła.
Ale polska to nie afryka tyle u nas lekarzy ze ta kobieta normalnie powinna móc zrobić aborcje w gabinecie lekarza! Wtedy by nie umarła! To moherstwo ją zabiło.

Normalnie sto lat jesteśmy za murzynami. Żeby kobiety w centrum europy musiały aborcie robić takimi średniowiecznymi metodami? Puknijcie sie w czółko!