Forum Ateista.pl
Wędrówki Ludów AD 2015 - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Społeczeństwo (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wędrówki Ludów AD 2015 (/showthread.php?tid=12643)



RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Sofeicz - 14.09.2015

"Breast-beating"
Podoba mi się, to chyba jakiś nowy rodzaj śmiercionośnej broni, rodem z DARPy
Tylko dlaczego rozmywają cycki na zdjęciach?


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Xeo95 - 14.09.2015

cobras napisał(a):
Cytat:Propaganda proislamska, którą ostatnio odwalają środowiska feministyczne i pro-LGBT to największa głupota tej dekady, jak dotąd.

Znaczy co, feministki namawiają do przejścia na islam? Czy co tam sobie wymyśliłaś tym razem?

Cytat:Może też zauważą, że kiedy demonstrowały przeciwko białym, patriarchalnym, chrześcijańskim oprawcom, nikt ich nie pobił ani nie nawoływał do zamordowania ich.

No kurwa rzeczywiście:
http://wyborcza.pl/1,76842,10848226,Aktywistki_Femenu_pobite_na_Bialorusi.html

Cytat:Aktywistki ukraińskiego ruchu Femen zostały pobite i ostrzyżone na Białorusi. Nieznani sprawcy wywieźli je do lasu i grozili podpaleniem. Dzień wcześniej przed budynkiem białoruskiego KGB Femen przeprowadził akcję solidarności z więźniami politycznymi.
@Także ostatni post cobrasa:
Napiszę w fejsikowym stylu abys zrozumiał.
>chrześcijanstwo
>KGB
Pick one.

Tak, wiem że to nie jest (do końca) stare dobre KGB. Niemniej jakąś tradycja została zachowana.

Nonkonformista napisał(a): Xeo, ja jestem rasy Pampa - żaden białas. Język
No i dyskutuj tu z takim. Już wolałem dyskutować z moim kotem na temat tego czy miał jedzenie.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - cobras - 14.09.2015

Cytat:@Także ostatni post cobrasa:
Napiszę w fejsikowym stylu abys zrozumiał.
>chrześcijanstwo
>KGB
Pick one.

Tak, wiem że to nie jest (do końca) stare dobre KGB. Niemniej jakąś tradycja została zachowana.

No tak, prawosławny Kościół tak bardzo prześladowany przez władze Rosji czy Białorusi. wystarczy sobie przypomnieć, jak skończyły członkinie Pussy Riot walczące w jego obornie. Oh wait...


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Xeo95 - 14.09.2015

cobras napisał(a):
Cytat:@Także ostatni post cobrasa:
Napiszę w fejsikowym stylu abys zrozumiał.
>chrześcijanstwo
>KGB
Pick one.

Tak, wiem że to nie jest (do końca) stare dobre KGB. Niemniej jakąś tradycja została zachowana.

No tak, prawosławny Kościół tak bardzo prześladowany przez władze Rosji czy Białorusi. wystarczy sobie przypomnieć, jak skończyły członkinie Pussy Riot walczące w jego obornie. Oh wait...
Kościół w państwach ruskich? Mówisz o tej fasadzie kierowanej przez KGB/FSB?


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - cobras - 14.09.2015

Cytat:Kościół w państwach ruskich? Mówisz o tej fasadzie kierowanej przez KGB/FSB?

Mówię o tym, do którego należą chrześcijanie w Rosji i na Białorusi. Kto nim kieruje, to sprawa drugorzędna.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - idiota - 14.09.2015

No tak.
Bo przecież kiedy Patriarchą jest pułkownik bezpieki to się to corbaskowi podoba.
Przynajmniej taki kościół będzie posłuszny.
Duży uśmiech


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - cobras - 14.09.2015

A czy będzie, wraz ze swoimi wiernymi, chrześcijański? Bo od tego się ten temat zaczął.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Xeo95 - 14.09.2015

cobras napisał(a): A czy będzie, wraz ze swoimi wiernymi, chrześcijański? Bo od tego się ten temat zaczął.
Wyznawcy są chrześcijańscy (przynajmniej znaczna część), za to władze Kościołów już nie.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - idiota - 14.09.2015

A czemu pułkownik bezpieki radzieckiej miałby być chrześcijański?


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Skywalker - 15.09.2015

Nonkonformista napisał(a): A może jest to solidarność pokrzywdzonych?

To może idąc tym tokiem rozumowania zsolidaryzuj się z pokrzywdzoną skrajną prawicą w Szwecji  Holandii. Też są dyskryminowani i też nienawidzą takich jak ty.

Cytat:Zjednoczyć się z wami możemy wtedy, gdy dacie nam pełnię praw w Polsce

Jakimi "wami". To jest twoja sprawa z kim śpisz i mi nic do tego. Nie obracaj kota ogonem.

cobras ja widzę że w tym wątku tak bardzo zależy ci na fałszowaniu rzeczywistości że to już się ociera o paranoję. Zderz się z tym:



Jakkolwiek byś nie próbował tutaj bronić muzułmanów to i tak przegrasz. Bo oni twoją mozolną pracę i tak zawsze spieprzą bo niestety takie "wartości" były im wpajane od dziecka. Tak bardzo nienawidzicie agresywnych kiboli a tak bardzo bronicie ideologi o parę klas gorszej. To chyba wynika z tego że tych drugich tak na poważnie jeszcze nigdy nie spotkaliście. Co to jest spotkać samotnego muzułmanina w Polsce? Na podstawie tego wyrabiacie sobie o nich opinię? A wybierzcie się do dzielnic muzułmańskich we Francji czy Wielkiej Brytanii. Spróbujcie nawiązać dyskusję o równości i wyminie kulturowej z młodzieńcami. Nie byłem nigdy na emigracji ale znam bardzo dobrze relację tych którzy tam byli. Grupki muzułmanów wywołują autentyczny strach i realne zagrożenie.

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-selim-chazbijewicz-tatarzy-wielokrotnie-przelewali-krew-za-p,nId,1885505

Polscy muzułmanie nie chcą nielegalnych imigrantów z Syrii bo nie wierzą w ich asymilacje ale cobras chce i wierzy.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Battlecruiser - 15.09.2015

Jester napisał(a):
cobras napisał(a): No kurwa rzeczywiście:
http://wyborcza.pl/1,76842,10848226,Aktywistki_Femenu_pobite_na_Bialorusi.html
Przecież zostały pobite i porwane przez służby reżimowe, a nie przez rozjuszony "obrazą religijną" tłum.
Nie protestowały przeciwko "białym patriarchalnym oprawcom" tylko przeciwko łamaniu praw człowieka na Białorusi (czyli przeciwko autorytarnemu systemowi politycznemu).
A to:

było? Dostają kopa i żaden głos protestu  się nie podniósł.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Bolek Gwizdon - 15.09.2015

Uważam, że tytuł tego wątku jest tak słaby, że aż słabiutki. xD
To nie jest zjawisko tegoroczne, muzułmanie lezą do Europy już od dobrych 40 lat, więc należy mówić o "wędrówkach ludów przełomu XX i XXI wieku, albo nawet II i III tysiąclecia.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - zefciu - 15.09.2015

cobras napisał(a): jak skończyły członkinie Pussy Riot
Członkinie Pussy Riot bluźniły jednocześnie przeciwko Bogurodzicy, jak i Putinowi. Więc ciężko tutaj stwierdzić, za co zostały "bardziej" ukarane. Inna sprawa, że Patriarcha powinien im ostentacyjnie i publicznie bluźnierstwo wybaczyć. To by utrudniło życie Putinowi.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Nonkonformista - 15.09.2015

Iselin napisał(a):Femi-LGBT entuzjaści sympatycznych islamistów niech sobie obejrzą filmik o ich podejściu do kobiet. To inscenizacja. Prawdziwe nagranie jest podobno dość drastyczne, część kobiet jest naga,..
A w islamie kobieta nie ma się zakrywać przed obcym mężczyzną? A tam ponoć stoją sobie nagie... Coś tu nie gra. Czyżby kolejna 'prawda' dla plebsu?


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Battlecruiser - 15.09.2015

Nie mówcie ze nie ma spisków bo są spiski. Nagle TV, gazety wygadują totalne głupoty, podobnie jak ałtorytety itp. Nie można być tak głupim, coś za tym stoi.

Usiłuję się dowiedzieć, jaki jest oczekiwany przypływ imigrantów przez 20 lat i cisza.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - idiota - 15.09.2015

Nonkonformista napisał(a): A w islamie kobieta nie ma się zakrywać przed obcym mężczyzną? A tam ponoć stoją sobie nagie... Coś tu nie gra. Czyżby kolejna 'prawda' dla plebsu?

Przyznaj, gupolku, nie masz bladego pojęcie o czym piszesz, prawda?
I cię to wcale nie interesuje na dodatek...


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Nonkonformista - 15.09.2015

idiota napisał(a):
Nonkonformista napisał(a): A w islamie kobieta nie ma się zakrywać przed obcym mężczyzną? A tam ponoć stoją sobie nagie... Coś tu nie gra. Czyżby kolejna 'prawda' dla plebsu?

Przyznaj, gupolku, nie masz bladego pojęcie o czym piszesz, prawda?
I cię to wcale nie interesuje na dodatek...

??? Jak to nie mam... Kobieta w islamie nie może stać naga przed obcym mężczyzną. Koniec, kropka!
Gdybyś w gazecie przeczytał, że w zawodach lekkoatletycznych kobiety w mieście X rzucały młotem 7-kilowym, a ja bym to zakwestionował, bo wiadomo, że rzucają 4-kilowym, to też, wbrew faktom nazwałbyś mnie głupolkiem? Czy poza ad personam masz jeszcze coś konstruktywnego do dodania, czy jesteś tu po to, by zrzędzić jak stara baba?


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Iselin - 15.09.2015

Rany, wyjedź tam, jak Ci tutaj tak źle. Do Syrii, Iraku czy gdziekolwiek, będziesz mógł sobie sprawdzić wszystko osobiście.


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Grim - 15.09.2015

Iselin napisał(a): Rany, wyjedź tam, jak Ci tutaj tak źle. Do Syrii, Iraku czy gdziekolwiek, będziesz mógł sobie sprawdzić wszystko osobiście.

Oj nie nie, tacy jak on preferują te spokojniejsze i bardziej przyjazne kraje arabskie, takie gdzie turysta nie bierze czynnego udziału w safari jako "zwierzyna łowna".


RE: Wędrówki Ludów AD 2015 - Nonkonformista - 15.09.2015

Iselin napisał(a): Rany, wyjedź tam, jak Ci tutaj tak źle. Do Syrii, Iraku czy gdziekolwiek, będziesz mógł sobie sprawdzić wszystko osobiście.

Ja nie mówię, że mi tu źle. Ja po prostu kwestionuję brednie.
Grimie, oczywiście że wolę spokojne kraje arabskie. To chyba normalne, nie?
Taki Oman z chęcią bym odwiedził. Zresztą dlaczego turyści mieliby być 'zwierzyną łowną'?
Zabijasz kurę znoszącą złote jajka?
Nic tu się kupy nie trzyma:
- a to nagie kobiety, a teraz mamy polowanie na turystów. Oni zarabiają na turystach i mieliby do nich strzelać, a więc pozbawiać się dochodu?