Forum Ateista.pl
Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Nauka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nauki przyrodnicze (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. (/showthread.php?tid=14422)Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. - gąska9999 - 18.08.2019

Inna sprawa, że w Polsce nie ma teraz mroźnych zim. To futro z lisa trochę za ciepłe. Ale kołnierz i czapka z lisa czemu nie. Teraz są fajne czapki naciągliwe na podkładzie z włóczki na drutach z kawałeczków skóry z królika i lisa. Jedna czapka z królika i z lisa, za 69zł, 89zł lub 149 zł.

Czapka naciągliwa  z królika i lisa może być z królika, którego ludzie z dzieciątkami spapusiali na obiad ( ja królików nie papusiam, bo raz druga żona od dziadka dała mi królika w śmietanie na wsi jak miałam może 7 lat i mi nie smakował, a najpierw mnie zaprowadziła do klatek z królikami, żebym sobie je pogłaskała, to królik w śmietanie mi wyszedł uszami i wyrzuciłam go w krzaki), a kawałeczki skóry z lisa z planowanego odstrzału myśliwskiego bo lisów w lesie nie może być za dużo  ( nie wiem czemu ale nie może być za dużo).

To może nie warto, królikom które poszły na obiad i została z nich skórka z futrem oraz zastrzelonym w lesie lisom robić pogrzebu.Co innego lisy hodowlane na futra i czapki, ale może lisy i króliki są robotami i nic nie czują, żyją po to żeby ludziom służyć własną skórą i futrem, może lisy i króliki nic nie czują i tylko jak zaprogramowane roboty udają, że cierpią?
Myślę, że króliki i lisy są robotami a nie żywymi zwierzętami przecież dobry Pan Bóg Jahwe i jego syn Pan Bóg Jezus nie stworzyli by żywych zwierzątek, żeby służyły ludziom futrem i żeby cierpiały.

Myślę, że w czasach kanibali, ci ludzie którzy zostali zjedzeni też byli robotami a nie żywymi ludźmi, dwóch Panów Bogów już tak stworzyło świat, żeby nikt nie ucierpiał. Oni ,z góry wiedzieli, który człowiek zostanie zjedzony przez kanibali i stworzyli tego człowieka robotem, który nic nie czuł.

Co uważacie o wierzących w katolicyzmi czy noszą oni czapki, futra i kołnierze z lisa, i czy rzucają się jak ludzie noszą futra lub czapki z lisa?

Czy wierzący w katolicyzm uważają, że po to dwóch Panów Bogów stworzyło świat i lisy, żeby ludzie z ich skór szyli sobie futra i czapki?


RE: Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. - Pearl Jam - 18.08.2019

Ładnie masz


RE: Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. - gąska9999 - 18.08.2019

?


RE: Po to Bóg stworzył lisy, żeby je zabijać na futra. - tomeh - 29.12.2019

Dlatego podoba mi się BON czy Buddyzm że wszystko chce żyć i nie wolno zbijać od tak sobie dla kaprysu a futro na grzbiecie to kaprys. Wierzący a jedzący mięso - wiedzą że zwierze boi się , cierpi, ma strach, lęk, ale co tam ważne że da się to grillować. Wiara to obłuda braku konsekwencji myślenia w wielu (większości ) przypadków.