Forum Ateista.pl
Łobuz kocha i kręci najbardziej - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Nauka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nauki o czlowieku i związane z człowiekiem (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Łobuz kocha i kręci najbardziej (/showthread.php?tid=14466)

Strony: 1 2 3 4

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Rodica - 04.10.2019

ZaKotem:
Cytat:Tak samo jak damską. Dupa nie ma pci.
Typowa odpowiedź lewaka.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - ZaKotem - 04.10.2019

Rodica napisał(a): ZaKotem:
Cytat:Tak samo jak damską. Dupa nie ma pci.
Typowa odpowiedź lewaka.
Ech, dawno bym się uznał za lewaka, ale mnie cobras nie chce przyjąć do lewizny i wyzywa od libków. Ale tak z ciekawości, co jest lewackiego w założeniu, że pośladki tudzież odbyt nie wykazują wyraźnie dymorfizmu płciowego?

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Lampart - 04.10.2019

Rodica ma rację, lewacy poprzez zacieranie granic między płciami postulują, że dupa kobiety równa się dupie mężczyzny, a to nie prawda, bo dupa pięknej kobiety jest jak pieniądz - nie śmierdzi.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Rodica - 04.10.2019

ZaKotem:
Cytat:Ech, dawno bym się uznał za lewaka, ale mnie cobras nie chce przyjąć do lewizny i wyzywa od libków. Ale tak z ciekawości, co jest lewackiego w założeniu, że pośladki tudzież odbyt nie wykazują wyraźnie dymorfizmu płciowego
Na poziomie biologicznym, kobieta wyewoulowała jako istota zdolna do kochania i opiekowania się potomstwem.
Z tego też powodu musiała dbać o zdrowie i chronić się swoje ciało przed groźnymi drobnostrojami, które mogły spowodować poronienie.
Po drugie, czy lizanie tej części ciała jest dowodem na jakieś większe uczucie? W naszej kulturze przyjemności zmysłowe się sublimuje to świadczy o większym zaangażowaniu.
Poza tym, chciałabym zobaczyć czy faktycznie podczas tej czynności aktywują się obszary mózgu, odpowiedzialne za euforię i przyjemność, czy raczej za patologiczną adaptację, o ile takie istnieją.

Lampart:
Już bardziej mi to pasuje w tę stronę ale czy to jest normalne?

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Lampart - 06.10.2019

Rodica nie wiem czy normalne, ale wiem, że zaskakująco powszechne Duży uśmiech

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Lampart - 06.10.2019

O nie, ja nie pisze o takich rzeczach, higiena to podstawa.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - bert04 - 07.10.2019

znaLezczyni napisał(a): Nie było możliwości edycji opisu do ostatniego minusa, który ci dałam, więc zostawiłam tak, jak mi się wysłało. Oczywiście chodziło o obleśne posty.

Minusa można skasować i dać nowy, poprawiony. Już parę razy tak robiłem, także przy plusach.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - znaLezczyni - 07.10.2019

Wiem, że można. Gdybym pisała na komputerze albo laptopie, tak zrobiłabym właśnie. Ale pisałam na telefonie albo tablecie, czego nie lubię i nie chciało mi się zaczynać od nowa. Przepraszam za lenistwo.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Rodica - 11.10.2019

Lampart:
Cytat:O nie, ja nie pisze o takich rzeczach, higiena to podstawa.
Tylko czy, barbarzyńca jedzący ludzkie mięso nożem i widelcem przestaje być barbarzyńcą?

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Rodica - 14.10.2019

Lampart:
Ciągle się zastanawiam nad tym, co stanowi podświadomy motyw w dążeniu do analnej penetracji kobiety.
Czy to jest chęć jej poniżenia i zdominowania, czy może forma męskiej tęsknoty za prawdziwą bliskością z drugim mężczyzną. W naszym kulturze emocjonalna więź i przyjaźń między facetami jest naznaczona piętnem homoseksualizmu i powinna się ograniczać do głupich zachowań nie budzących podejrzeń.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - znaLezczyni - 14.10.2019

Z dwojga złego wolałam, jak dzieliłaś się swoimi obsesjami dotyczącymi francuskich wyższych sfer.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - Rodica - 14.10.2019

Dlatego wolę Francuzów, filozofują na każdy temat i nie są przyziemni.

RE: Łobuz kocha i kręci najbardziej - kmat - 14.10.2019

Dla uspokojenia nastroju proponuję posłuchać muzyki Uśmiech