Forum Ateista.pl
Natasha Demkina - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Nauka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nauki przyrodnicze (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Natasha Demkina (/showthread.php?tid=14512)Natasha Demkina - Abra - 05.11.2019Jestem bardzo ciekaw jak ludzie o materialistycznym światopoglądzie wyjaśnią to co robi ta dziewczyna.


RE: Natasha Demkina - ZaKotem - 05.11.2019

Abra napisał(a): Jestem bardzo ciekaw jak ludzie o materialistycznym światopoglądzie wyjaśnią to co robi ta dziewczyna.
No to powiedz może, co robi ta dziewczyna.


RE: Natasha Demkina - Sofeicz - 08.11.2019

Jak to co?
Ma rentgena w oczach, rezonans i tomograf.
Brakuje tylko brazylijskich naukowców, którzy by to wszystko potwierdzili.


RE: Natasha Demkina - Teista - 08.11.2019

Abra napisał(a):Jestem bardzo ciekaw jak ludzie o materialistycznym światopoglądzie wyjaśnią to co robi ta dziewczyna.
A, od których materialistów oczekujesz wyjaśnienia, bo zasadniczo wydzielamy dwa typy:

Pierwszy to ci co chcą chcą widzieć świat w taki sposób, by wszystko dało się tłumaczyć zależnością energii, materii, informacji, następnie ująć to w uniwersalne prawa, co dają odpowiedź na wszystkie przypadki i stosować te prawa wyjaśniając wszystko. Druga kategoria materialistów (powszechnie rozumiana) to ci , którzy chcą wykorzystać mechanizmy przyrodnicze, prawa i zależności rządzące światem do zaspokojenia swoich potrzeb materialnych – w skrócie mówiąc/pisząc  -  do zarobienia kasiory. Jeśli ta dziewczyna/kobieta potrafi swą „duchową ręką” wyczuć strukturę drewna i obecność gwoździ w drewnie to może i potrafi (raczej powinna) przeanalizować stopień zużycia panewek korbowodowych silnika czterosuwowego jakiegoś cennego klasyka. Jeśli tak, to wróżę jej zasobną przyszłość i jak już zarobi tę kasiorę (niewyobrażalną) to poświęci się później ratowaniu ludzi przed chorobami somatycznymi i psychicznymi otwierając jakąś klinikę, która całkowicie w leczeniu ludzi wyruguje udział lekarzy medycyny konwencjonalnej w danym regionie, a później globalnie. Jak już zarobi pierwszy milion, to bądź pewny, materialiści pierwszej i drugiej kategorii pochylą czoła, ukorzą się przed nieznaną potęgą. Na końcu pomoże materialistom pierwszej kategorii zrozumieć te zjawiska, bo na pewno będą chcieli to wyjaśnić, na gruncie materializmu, rzecz jasna. Więc teraz -  jej ruch.


RE: Natasha Demkina - Gawain - 09.11.2019

Sofeicz napisał(a): Jak to co?
Ma rentgena w oczach, rezonans i tomograf.
Brakuje tylko brazylijskich naukowców, którzy by to wszystko potwierdzili.

Na jej miejscu już bym zgarnął ten milion za pokaz zdolności parapsychicznych. Potem po nagłośnieniu sprawy poprosił bym Ziębitów, aby odeszli od fałszywego proroka i zafundowali mi świątynię rozpusty. I tonę "kapusty". A potem bym żył długo i szczęśliwie i dawał autografy na zdjęciach z prześwietlenia płuc, nogi i dupy połowy.


RE: Natasha Demkina - ZaKotem - 10.11.2019

No tak, ale parapsychole mają zakaz od duchów czy innych diabłów uzyskiwania korzyści materialnych że swego daru. Duchy bowiem z natury rzeczy są przeciwnikami materializmu.


RE: Natasha Demkina - Teista - 10.11.2019

ZaKotem napisał(a):No tak, ale parapsychole mają zakaz od duchów czy innych diabłów uzyskiwania korzyści materialnych że swego daru. Duchy bowiem z natury rzeczy są przeciwnikami materializmu.
Jak do tego doszedłeś?
L. Ron Hubbard, twórca  scjentologii, religijnej organizacji non-profit, zajmującej się propagowaniem rozwoju ducha ludzkiego powiedział: 
Jeśli człowiek naprawdę chce zarobić milion dolarów, najlepszym sposobem jest założenie własnej religii.

Udział duchów w poprawianiu statusu materialnego swoich najgorliwszych wyznawców jest niezaprzeczalny. W innym wątku, ktoś twierdził, że sukces chrześcijaństwa można wytłumaczyć tylko interwencją Boga, a więc i Ducha Świętego - tu mam na myśli sukces finansowy KRK. Rzeczywistość materialna daje najmocniejszą przesłankę dla istnienia takich duchów zainteresowanych materializmem i takich jak pisałeś.


RE: Natasha Demkina - kmat - 10.11.2019

Teista napisał(a): twórca scjentologii, religijnej organizacji non-profit,
Serio?


RE: Natasha Demkina - Teista - 10.11.2019

kmat napisał(a):
Teista napisał(a):twórca  scjentologii,
Serio?
No Duży uśmiech ,

kmat napisał(a):
Teista napisał(a):religijnej organizacji non-profit,
Serio?
serio, serio Szczerbol Szczerbol


RE: Natasha Demkina - Sofeicz - 25.11.2019

Daj już spokój z tym scjentyzmem.
Kiedyś byłem ciekaw ich objawień i teologii, i nic głupszego w życiu nie czytałem.