Forum Ateista.pl
Dlaczego koty? - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Nauka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Pozostałe (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dlaczego koty? (/showthread.php?tid=2777)

Strony: 1 2 3 4 5

Dlaczego koty? - The Phillrond - 10.08.2007

Zastanawialiście się dlaczego po mimo tego że kozioł jest bardziej szatański od szatana to sataniści wolą koty?
Chętniej je jedzą, palą, dają w ofierze mrocznemu panu, sodomizują itp...itd...etc.

Znalazłem wyjaśnienie! Kot ma więcej zalet. Popatrzcie:

Plusy kota
- łatwiej go zjeść w całości
- przy składaniu w ofierze wydaje mrooooczne odgłosy
- jest poręczny (łatwiej go transportować)
- częściej spotkamy czarnego kota niż czarnego kozła
- kota łatwiej ukraść (koza może nas uszkodzić)
- ma więcej żyć od kozła
- podczas obrzędów można poświęcić ich więcej
- łatwiej je zdobyć
- łatwiej je przechowywać

No niestety kot nie jest idealny.

Minusy kota:
- nie jest kozłem
- trudniej go wpisać w pentagram
- nie je trawy.

Po tych wywodach już wiadomo dlaczego koty są takie cool :wink:

Dlaczego koty? - idiota - 10.08.2007

była kiedyś jakaś taka legenda że kota stworzył sejtan jak chciał naśladować bozie w człowiekoróbstwie, ale mu nie wyszło.
to ostatnie jest dyskusyjne,lecz ta historyjka nadal nie tłumaczy kotobujstw...

idiota napisał(a):była kiedyś jakaś taka legenda że kota stworzył sejtan jak chciał naśladować bozie w człowiekoróbstwie, ale mu nie wyszło.
to ostatnie jest dyskusyjne,lecz ta historyjka nadal nie tłumaczy kotobujstw...
Czego przykładem jest oscar Uśmiech

Dlaczego koty? - Kotek Chaotek - 10.08.2007

idiota napisał(a):lecz ta historyjka nadal nie tłumaczy kotobujstw...

Koty są jak dzieci, takie małe puchtate, z wielkimi oczaaaaami. Wszystkie stare panny (pardon - singielki) jakie znam mają koty & kochają je.
Czy to nie wystarczy żeby zabić kota?

Wystarczy.

Ale żeby zaraz kota jeść?

Dlaczego koty? - Ignea - 10.08.2007

To już rzecz smaku...jak ktoś lubi? Oczko

Mniam!
Ja na przykład preferuję marynowane kociaki w sosie truskawkowym 8-)

PS.
To mój 500 post!
Ale się nagadałem.
z okazji tego skromnego jubileuszu chciałem sobie życzyć wszystkiego dobrego i 300 lat szczęścia :wink:

Dlaczego koty? - Ignea - 10.08.2007

Phillrond napisał(a):Mniam!
Ja na przykład preferuję marynowane kociaki w sosie truskawkowym 8-)

Cóż... :]
Może ktoś woli kota od krowy, np.? Oczko

Dlaczego koty? - Gregorias - 10.08.2007

Moi rodzice ostatnio zaopatrzyli się dwa małe koty. Głupie, wredne i w dodatku wysterylizowane, a jeszcze trza płacić abonament za żarcie. Każda teoria gier wam powie, że najekonomiczniej jest je zjeść. Sataniści to wszak naukowcy psia krew.

Dlaczego koty? - Skywalker - 10.08.2007

Miejsce kota jest na śmietnikach i dachach a nie w domu. Takie jest moje zdanie. A jeśli nie dają nam spać to dobrze mieć pod ręką wiatrówkę :twisted: .

Dlaczego koty? - Drednot - 10.08.2007

Kot do psa się nie umywa, temu zaprzeczyć się na da, ale aż takie złe, nie są. A co do składania ofiar, to sataniści powinni się sami składać nawzajem w ofiarach dla swego mastera Język

Dlaczego koty? - aktyn - 10.08.2007

Phillrond napisał(a):Chętniej je jedzą, palą, dają w ofierze mrocznemu panu, sodomizują itp...itd...etc.
zgdaduje, boją sie ich? Bo za dieta z kota, wiele nie przemawia.

A moze z kotem jest jak Jezusem, znaczy sie z barankiem. Jeden władca światła (bezbronności), jako ofiara, drugi jako władca ciemności.

Czyli obrzed ten sam, tylko inni bogowie.

Dlaczego koty? - benman - 10.08.2007

Racjonalista napisał(a):Miejsce kota jest na śmietnikach i dachach a nie w domu. Takie jest moje zdanie. A jeśli nie dają nam spać to dobrze mieć pod ręką wiatrówkę

:evil: :evil: :evil:

Sadysta. Ja chciałbym miec kotka w domu - ale na razie mam psa.

Dlaczego koty? - Drewniak - 10.08.2007

Cytat:Moi rodzice ostatnio zaopatrzyli się dwa małe koty. Głupie, wredne i w dodatku wysterylizowane, a jeszcze trza płacić abonament za żarcie.
Cytat:Kot do psa się nie umywa, temu zaprzeczyć się na da
Ośmielę się temu zaprzeczyć.

Tyle mówicie o "inteligentnych i niezależnych" ateistach. Twierdzicie, że samodzielność myślenia jest cnotą. Nieraz naśmiewacie się z "pokornych" wierzących, którzy oddają się pod przewodnictwo kapłanom. A teraz nagle ta zmiana nastawienia... Intrygujące...

Twierdzę, że koty górują nad psami intelektem i bogactwem psychiki. Jeżeli dobrze wytrenowanego psa przyrównamy do wychowanego w tradycji, bezrefleksyjnego katolika, to kotu należałoby przypisać świadomy ateizm. :wink:

Mam 10 kotów oraz psa rasy amstaff. Mimo, że amstaff'y należą do najinteligentniejszych psów, to jednak w porównaniu do kota, pies ten jest prawdziwym debilem. Koty bawią się nim, denerwują go dla rozrywki, cały czas trzymając "bestię" na dystans.

Cytat:Cechy anatomiczne przemawiają na korzyść kota (proporcje między trzewio a mózgoczaszką), obserwacja rozwoju psychicznego kociąt i szczeniąt ujawnia znacznie większą inwencję tych pierwszych. Analiza faz snu sugeruje zaś dwuipółkrotną przewagę złożoności psychiki kociej nad psią (czas marzeń sennych u psa na cały okres snu 6%, u kota 15%, u człowieka przeciętnie, przy IQ=100 - 20%, u osobników powyżej IQ=150 - 26%)
źródło

Może ujmę to dosadniej:
Koty to sku*wiele.

Dlaczego koty? - Drewniak - 10.08.2007

dGrey napisał(a):Może ujmę to dosadniej:
Koty to sku*wiele.
Tak, jak i ateiści. Zamiast potulnie słuchać "bożych prawd" i wypełniać wolę "głowy kościoła", buntują się i robią, co im się podoba. Skandal! I jeszcze próbują robić wierzącym na złość! Mamroczą, że pielgrzymka za głośna, że Ojdziec Dyrektor im się nie podoba, że geje mogą się całować na mieście! A to sku*wiele! :evil:

Z kotem można się bardzo dobrze "dogadać", ale nie jest to takie łatwe, jak z psami.

Coś ty się tak ty ateistów przyczepił, się jeszcze wezmą i obrażą na ciebie, czy cuś, chociaż mi tam wsioryba co wypisujesz o nich, bo to nie moja działka Język

A rozchodzi sie o to, że po prostu nie lubię kotów.

Dlaczego koty? - Skywalker - 11.08.2007

benman napisał(a):Sadysta. Ja chciałbym miec kotka w domu - ale na razie mam psa.

I dobrze że masz psa bo pies to najlepsze domowe zwierzę. Ale na co ci jeszcze jakiś sierściuch :?:

Dlaczego koty? - benman - 11.08.2007

Racjonalista napisał(a):I dobrze że masz psa bo pies to najlepsze domowe zwierzę

Zgadzam się.

Racjonalista napisał(a):Ale na co ci jeszcze jakiś sierściuch

Nie "jeszcze" bo nie będę miał teraz psa i kota. Byc może jak będę mieszkał we własnym mieszkaniu, będę miał psa i kota, wychowam ich od małego. Jakbym miał dom z ogródkiem to może liczba zwierząt się zwiększy.

PS. Idę oglądać końcówkę "Ojca Chrzestnego III", bo się reklamy kończą.

Dlaczego koty? - Kilgore Trout - 11.08.2007

benman napisał(a):Idę oglądać końcówkę "Ojca Chrzestnego III"

Smutna koncowka Smutny

dGrey napisał(a):Koty to sku*wiele.

jajebie, kot to zwierze. Czy na przyklad uwazasz ze zebry sa "popierdolone"? A moze morsy maja "nasrane we łbach"?

Zeby czuc tego typu antypatie do zwierzat to dopiero trzeba nienormalnym. Naprawde to juz dla mnie sa wyzyny debilizmu.

A za teksty o wiatrowkach to gdyby to bylo moje forum dawalbym bana z klucza. Potwierdzaja one zreszta moja opinie o wszelakich "racjonalistach".