Forum Ateista.pl
Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Polityka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków (/showthread.php?tid=284)



Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - The Phillrond - 31.07.2007

Mam pytanie- sam często popalasz ziółka?


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Ignea - 31.07.2007

Widzę, że zdecydowana większość jest "za", ewentualnie "z ograniczeniami".
Ja natomiast jestem przeciw, nie widzę niczego dobrego w "udostępnianiu" kolejnego źródła uzależnień...


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - The Phillrond - 31.07.2007

Ignea napisał(a):Ja natomiast jestem przeciw, nie widzę niczego dobrego w "udostępnianiu" kolejnego źródła uzależnień...

Dlaczego chcesz uszczęśliwiać ludzi na siłę?


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Ignea napisał(a):Widzę, że zdecydowana większość jest "za", ewentualnie "z ograniczeniami".
Ja natomiast jestem przeciw, nie widzę niczego dobrego w "udostępnianiu" kolejnego źródła uzależnień...
zgadzam się. i postafmy se pytanie: po grzmota ludziowie tak lgną do tego rodzaju zapodaj? - co im za mało poważniejszych klinóv? a przecie jakże słodkim "uzależnieniem" jest widok alp...no naszych tater... i ciszy srebrzystej - a nie kolejnego gówna.


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

Phillrond napisał(a):niestety substancje tam zawarte zwiększaja ryzyko schizofrenii....

Niestety, z rzeczywistoscia ma to niewiele wspolnego. Taka ot informacja dla ludzi ktorzy ani nigdy ziola nie palili ani nie wiedza czym wlasciwie sa choroby psychiczne ale niech sie boja ze potworna marihuana sprawi ze im dzieci oszaleja. I wreszcie, co to za substancje hmm?

Schizofrenii... No a czemu nie Jumping Frenchman Disorder od razu?

Cytat:Mam pytanie- sam często popalasz ziółka?

Ani czesto ani rzadko.

Cytat:Ja natomiast jestem przeciw, nie widzę niczego dobrego w "udostępnianiu" kolejnego źródła uzależnień...

No prosze, rosnie nam liczba totalitarystow Smutny

Cytat:zgadzam się. i postafmy se pytanie: po grzmota ludziowie tak lgną do tego rodzaju zapodaj?

A co ci do tego? Lubisz Alpy to ogladaj sobie Alpy. Ja lubie ogladac Alpy popalajac jointa.


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):rosnie nam liczba totalitarystow
zara zara jakie totalitarysty? - to, że mówimy "nie" wyraża tylko zdrowe myślenie. chcesz się zamulać to się zamulaj wali mnie to tylko dlaczego inne zdanie niż pospólstwa określasz jako błeeee? zważ, że tylko ryby zdrowe płyną z prądem a zdechłe z prądem. po wtóre dlaczego kminić takie gówno zamiast rozkręcić zarzywanie gór czy morza? dlaczego to co sztuczne tak rajcuje ludziów a nie to co naturalne?


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

aperion napisał(a):zara zara jakie totalitarysty? - to, że mówimy "nie" wyraża tylko zdrowe myślenie.

A mowicie sobie "nie" ile chcecie ale jak dlugo popieracie panstwowe represje wobec rośliny i jej miłosnikow jestescie dla mnie nienormalnymi totalitarystami.

Cytat:chcesz się zamulać to się zamulaj wali mnie to tylko dlaczego inne zdanie niż pospólstwa określasz jako błeeee? zważ, że tylko ryby zdrowe płyną z prądem a zdechłe z prądem. po wtóre dlaczego kminić takie gówno zamiast rozkręcić zarzywanie gór czy morza? dlaczego to co sztuczne tak rajcuje ludziów a nie to co naturalne?

A co ci ta biedna roslinka zrobila ze ja gownem nazywasz milosniku gór i morza? Sztuczne? Rosliny sa sztuczne? A moze mozg i układ nerwowy sa sztuczne? Czy ty wiesz w ogole o czym mowisz?

Alez ta propaganda ludziom we łbach namieszala. Smutny


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Jarus - 31.07.2007

Nasze społeczeństwo jest głęboko konserwatywne i mentalnością nadal tkwi w czasach totalitarnego PRLu. Stąd tak trudno ludziom akceptować to co nowe. W kwestiach legalizacji marihuany, prywatyzacji, ograniczania władzy państwa, a nawet w sferze religii ludzie po prostu opowiadają się za reżymem nadzoru każdego obywatela. Oczekują jakieś instytucji kulturnej czy superurzędu państwowego, który podejmie decyzje za nich - ogłosi, że w danym dniu społeczeństwo jest lub nie jest gotowe by postawić kolejny krok (zupełnie tak samo jak u Kafki czy Orwella). A jak się zrobi w takim społeczeństwie demokracje to już w ogóle tego typu mentalność, jest nie do ruszenia …


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):A mowicie sobie "nie" ile chcecie ale jak dlugo popieracie panstwowe represje wobec rośliny i jej miłosnikow jestescie dla mnie nienormalnymi totalitarystami.
co ty bredzisz?... czy powiedziałem o państwie? - czytaj uważnie. powtarzam wali mnie, że chcesz szukasz sztucznegodopalacza -ale po cholerę nadawać temu rangę powszechności? dla mnie jesteś takie zielsko co jest i nima...słowem plum plum
Cytat:A co ci ta biedna roslinka zrobila ze ja gownem nazywasz milosniku gór i morza? Sztuczne? Rosliny sa sztuczne? A moze mozg i układ nerwowy sa sztuczne? Czy ty wiesz w ogole o czym mowisz?
kolo ty chyba nigdy nie widziałeś ćpuna co od ziela zaczynał a nie mówiąc o tym, żeś sam brał. ja niestety mam w tej branży doświadczenie i wiem co mówię w przeciwieństwie do twojego płyyyyciutkiego zrozumienia wszelkiej maści uzależnień. powtórzę - bierz to ziele i uwal się na big zielnisku ściernisku tylko po cholerę robić z tego popyt-podaż. nie umożliwiaj tego innym rób se to sam - w a l i mnie to
Kilgore Trout napisał(a):lez ta propaganda ludziom we łbach namieszala.
właśnie propaganda luźnego życia i bez problemów. obudź się i staw czoła życiu czoło świadomością a nie xerem propagandy to rzekomo wyluzowanych ludziów. to może amfe i inne dopalacze też - masz coś przeciwko temu?

ludzie powtarzam
róbta to se ale nie czyńcie z tego powszechnika! a demokracja to cacy? - popatrzcie sobie na policyjne jankesy i ich demokrację... a tak naprawdę czy ta demokracja to demokracja? -poczytajcie sobie o grecji i porównacie demokracje - poczytajcie sobie


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

Jarus napisał(a):Nasze społeczeństwo jest głęboko konserwatywne i mentalnością nadal tkwi w czasach totalitarnego PRLu

Dokladnie. Mentalnie to jest totalny PRL. I jeszcze zewszad maja czelnosc mi gadac jak mam super ze zyje w takim ohoho wolnym kraju pelnym wolnych ludzi. Panstwo zabiera 50% dochodow - wolny kraj. Musisz finansowac palace ZUS'u - wolny kraj. Zamyka sie ludzi w wiezieniach za to ze zmieniaja swoj stan swiadomosci - wolny kraj.

No a rosliny sa sztuczne.

I to jest PRAWDZIWA schizofrenia.

Cytat:co ty bredzisz?... czy powiedziałem o państwie? - czytaj uważnie. powtarzam wali mnie, że chcesz szukasz sztucznegodopalacza -ale po cholerę nadawać temu rangę powszechności? dla mnie jesteś takie zielsko co jest i nima...słowem plum plum

Potworz jeszcze kilka razy "sztucznego" to moze zaklinanie rzeczywistosci da jakis efekt Uśmiech Albo roslina jest legalna albo jest nielegalna, co ma do tego opowiadanie o "randze powszechnosci"? Jesli popierasz panstwowe represje to jestes nienormalnym totalitarysta, jesli nie i chcesz zeby marihuana byla legalna to nim nie jestes. Sam wiesz najlepiej jakie masz zdanie.

Cytat:kolo ty chyba nigdy nie widziałeś ćpuna co od ziela zaczynał

rotfl no masz racje nie widzialem Duży uśmiech Ciekawe dlaczego. Moze dlatego ze "teoria przejscia" to brednia.

Cytat:a nie mówiąc o tym, żeś sam brał. ja niestety mam w tej branży doświadczenie i wiem co mówię w przeciwieństwie do twojego płyyyyciutkiego zrozumienia wszelkiej maści uzależnień.

Jasne, powszchnie wiadomo ze na uzaleznieniach znaja sie tylko ci ktorzy nic ne biora i uwazaja ze rosliny sa sztuczne.

Cytat:tylko po cholerę robić z tego popyt-podaż

Ten uklad robi sie SAM. Jak to na wolnym rynku.

Cytat:właśnie propaganda luźnego życia i bez problemów. obudź się i staw czoła życiu czoło świadomością a nie xerem propagandy to rzekomo wyluzowanych ludziów. to może amfe i inne dopalacze też - masz coś przeciwko temu?

Nie mam.


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):No a rosliny sa sztuczne.
I to jest PRAWDZIWA schizofrenia.
czytaj dokładnie - to raz. dwa, że sztuczny jest efekt i nim odpowiesz przeczytaj sobie raz jeszcze. a co do prl-u to ty tego nie pamiętasz


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):Jesli popierasz panstwowe represje to jestes nienormalnym totalitarysta, jesli nie i chcesz zeby marihuana byla legalna to nim nie jestes. Sam wiesz najlepiej jakie masz zdanie.
kolo już widać po tonie efekt ziela.
nie popieram żadnego państwa - to raazzzzzz
dwa pal sobie to dwaaaaaa
nie umożliwiaj tego innym to trzzzzyy
czy to takie trudne?
Kilgore Trout napisał(a):Jasne, powszchnie wiadomo ze na uzaleznieniach znaja sie tylko ci ktorzy nic ne biora i uwazaja ze rosliny sa sztuczne.
kolo żal mi ciebie i twej wypłukanej główki. szkoda czasu na tłumaczeniu dziecku skutków pożaru. a powiedz czy ty kiedyś waliłeś w żyłę - jak tak no to powiedz jak to się robi w kolejności i co jest zaraz po wstrzyknięciu? tylko nie cytuj książek.

ale...co ja tu do dzieciaka z takim txtem... pal sobie wal i zdechnij jak zwierze


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

aperion napisał(a):czytaj dokładnie - to raz. dwa, że sztuczny jest efekt i nim odpowiesz przeczytaj sobie raz jeszcze. a co do prl-u to ty tego nie pamiętasz

Roslina nagle przestala byc sztuczna. Teraz sztuczny jest np. taki anandamid i inne neuroprzekazniki.

A PRLu pamietac nie musze, mam go na codzien. :]

Cytat:kolo już widać po tonie efekt ziela.
nie popieram żadnego państwa - to raazzzzzz
dwa pal sobie to dwaaaaaa
nie umożliwiaj tego innym to trzzzzyy
czy to takie trudne?

Moim tonie? To ty ciagle gadasz o "gownie", ze jestem dzieciak z wyplukana glowka, ze jestem zielsko co jest i ni ma plum plum, albo inna zdechla ryba co z pradem idzie. Tylko dlatego ze jestes jakos uprzedzony do... rośliny.

Cytat:a powiedz czy ty kiedyś waliłeś w żyłę

Nie walilem. :?


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):Roslina nagle przestala byc sztuczna
nie nagle...czy poniżej napisane jest ziele jest sztuczne? czachę już ci wpłukało. czytaj i myśl
aperion napisał(a):że chcesz szukasz sztucznego dopalacza
Kilgore Trout napisał(a):A PRLu pamietac nie musze, mam go na codzien.
ty chyba naprawdę jesteś z matrixa... ty nie tylko nie wiesz co mówisz to nawet nie słyszysz tego co mówisz. zapytaj się starych co to był prl to ci powiedzą...a tu mi nie wyjeżdżaj z takim txt bo ośmieszasz się na maxa


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

aperion napisał(a):nie nagle...czy poniżej napisane jest ziele jest sztuczne? czachę już ci wpłukało. czytaj i myśl

No sorry, ja mowie "marihuana" ty [w tym momencie slysze za oknem serie z pistoletu maszynowego, wybiegam na taras i widze oddzial specjalny wpadajacy do jakiegos garazu i zwijajacy jakiegos typa. Fuck.]

Teraz jestem troche zbyt podniecony strzelanina pod moim oknem zeby sie klocic o marihuanie. Anyway, pisz dokladnie na przyszlosc czy uwazasz ze rosliny sa sztuczne czy tez sadzisz ze sztuczne sa neuroprzekazniki Duży uśmiech


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - aperion - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):[w tym momencie slysze za oknem serie z pistoletu maszynowego, wybieram na taras i widze oddzial specjalny wpadajacy do jakiegos garazu i zwijajacy jakiegos typa. Fuck.]
to ty powiedziałeś. nie wciskaj tego czego nie powiedziałem no widać twoją zielską adorację wolności


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

aperion napisał(a):to ty powiedziałeś. nie wciskaj tego czego nie powiedziałem no widać twoją zielską adorację wolności

Gosciu, to sie naprawde wydarzylo Duży uśmiech Pisalem sobie na forum a tu nagle "tratatata" dwie serie z broni maszynowej.


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Avx - 31.07.2007

Kilgore Trout napisał(a):No prosze, rosnie nam liczba totalitarystow Smutny

Oczywiście. Panie i panowie które chcą nam bezczelnie ograniczać wolność.

Notabene czy nie wiecie, dlaczego uprawa konopi została zakazana w USA ? Nie tyle przez uzależnienia, co lobby firm. Papier produkowany z konopi okazał się zbyt tani.

Ograniczania wolności, tak osobistej jak i gospodarczej (jak sobie myślę, że akcyza zwiększa cenę benzyny o ponad połowę, to mi się niedobrze robi) mam już szczerze dość.

No ale oprócz gadania o wolności dodam, że marihuany nie da się przedawkować śmiertelnie. W przeciwieństwie do alkoholu, który jak najbardziej się da.

aperion napisał(a):chcesz się zamulać to się zamulaj wali mnie to tylko dlaczego inne zdanie niż pospólstwa określasz jako błeeee?

Bo Ciebie to wcale nie "wali". Ty chciałbyś mnie za to zamknąć w więzieniu :?


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 31.07.2007

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_3680.html

Ok, dotarlem do lepszej wersji tego wstrzasajacego art. o tym ze skrety sa gorsze od papierosow.

Po pierwsze: skreta dziennie malo kto pali
Po drugie: do 5 papierosow dziennie malo ktory milosnik nikotyny sie ogranicza.

Wszystkim badanym wykonano tomografię komputerową płuc oraz spirometrię. Największe upośledzenie czynności układu oddechowego odnotowano u ludzi palących tytoń (zarówno u palących tylko papierosy, jak i zwolenników papierosów oraz skrętów). Tylko u nich stwierdzano bowiem rozedmę. (...) Statystycznie rzecz ujmując: spalenie jednego skręta stanowiło w kategoriach wydolności oddechowej odpowiednik wypalenia 2,5-5 papierosów.

Wiec faktycznie, tytul artykulu na wp adekwatny, nie ma co. Przeciez to sa ZAŁOSNE manipulacje.

Co z wami ludzie? No jak mozecie nie widziec tego ogromu durnej propagandy? Marihuana bardziej zabojcza niz papierosy, marihuana sprawi ze twoje dziecko oszaleje, jeden skret sprawi ze zaczniesz dawac sobie heroine w zyle, marihuane spryskuje sie muchozolem i macza w domestosie...

PS: a ja musze na te brednie powaznie odpowiadac i jeszcze pewnie szanowac je jako "inne poglady". Zupelnie jak Dawkins z kreacjonistami Oczko


Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków - Kilgore Trout - 08.08.2007

3...2...1... Paranoia!

https://hyperreal.info/herbata_z_marihuana_w_polskich_sklepach

Typowo polski obled z banda kretynow i straszliwym producentem potwornego narkotycznego napoju w rolach glownych.