Forum Ateista.pl
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Sprawy Forum (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Nasze publikacje (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum (/showthread.php?tid=5589)



Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Argen - 05.02.2013

Berzerker napisał(a):To na nic kiedy przyjdzie skonfrontować się z intensywnymi uderzeniami miłości grupy różańcowej "Pancerna Pięść Dzieciątka Jezus".

W jego przypadku na pewno...


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - XYZPawel - 05.02.2013

Argen napisał(a):W jego przypadku na pewno...

przyszedłeś się poskarżyć ?


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Argen - 06.02.2013

Stwierdzić fakt raczej.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Socjopapa - 06.02.2013

teranin007 napisał(a):Nie bój się administrację nawróciliśmy, to i z tobą sobie poradzimy.
W imię Pana Naszego. Amen.

Gdzie, w imię Beliala, Lucyfera i Latającego Potwora Spaghetti, nawróciliśmy?Oczko


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Seth - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Gdzie, w imię Beliala, Lucyfera i Latajy ącego Potwora Spaghetti, nawróciliśmy?Oczko

Widzę bracie że miewasz znowu miewasz szatańskie tripy. Ja wiem, że odwyk do satanizmu jest trudny, ale musisz przez rok dziennie pić litr święconej wody z Lourdes Smutny a Ty znowu nie piłeś, prawda?


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Socjopapa - 06.02.2013

Oczywiście, że nie. Jak przystało na admina szatańskiego forum piję wyłącznie krew z aorty Księcia Ciemności.:]


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - XYZPawel - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Jak przystało na admina szatańskiego forum

to jest śmieszne Uśmiech "Szatańskie forum" na którym szczególnie chronione są uczucia wierzących w boga Uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Seth - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Oczywiście, że nie. Jak przystało na admina szatańskiego forum piję wyłącznie krew z aorty Księcia Ciemności.:]

Trudne moje i teranina życie. Trudna misja Smutny Ech, ale nie martw się. I pod Twoimi stopami zapłonie święty chrust stosu. Zjednoczysz się z Panem Uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Socjopapa - 06.02.2013

XYZPawel napisał(a):to jest śmieszne Uśmiech "Szatańskie forum" na którym szczególnie chronione są uczucia wierzących w boga Uśmiech

Szczególnie chronione jest minimum kultury. Jak komuś to nie pasuje - przymusu pisania brak.

Seth napisał(a):I pod Twoimi stopami zapłonie święty chrust stosu.

Prędzej zjecie własne nerki, pomioty Rzygającego Tęczą.Oczko


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Seth - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Prędzej zjecie własne nerki, pomioty Rzygającego Tęczą.Oczko

Pan jest surowy ale i miłosierny Uśmiech Jego moc jest z nami i porazi wszystkich niewiernych. Ukorz się i nie bluźnij więcej albo wstąp w oczyszczający ogień. Nie ma innych opcji bracie. Opór jest bezsensowny. Zostaniesz zbawionyUśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - fertenbitenhiy - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Gdzie, w imię Beliala, Lucyfera i Latającego Potwora Spaghetti, nawróciliśmy?Oczko

Już robiłeś taki postęp. Moje serce kraja się widząc twoje cierpienie.
Nie bój się jednak, bo zbawienie będzie ci dane w ten czy inny sposób.

Na chwałę Pana!


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - XYZPawel - 06.02.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Szczególnie chronione jest minimum kultury.

Nieprawda. Chamstwo jest tutaj często ignorowane.

Przykład: Argen chciał mnie obrazić, gdy mu się odgryzłem to ja dostałem ostrzeżenie.

uczucia wierzących są chronione pod płaszczykiem "kultury".

Jak walczyć z zabobonem nie "obrażając" uczuć wierzących ?!? To jest niemożliwe.

Napisz w regulaminie, że nazwa forum jest nieadekwatna do zawartości.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - DziadBorowy - 06.02.2013

XYZPawel napisał(a):Nieprawda. Chamstwo jest tutaj często ignorowane.

Przykład: Argen chciał mnie obrazić, gdy mu się odgryzłem to ja dostałem ostrzeżenie.

uczucia wierzących są chronione pod płaszczykiem "kultury".

Jak walczyć z zabobonem nie "obrażając" uczuć wierzących ?!? To jest niemożliwe.

Napisz w regulaminie, że nazwa forum jest nieadekwatna do zawartości.


Jak Ci się nie podoba to wypierdalaj, że pozwolę sobie jakąś piosenkę Świetlickiego zacytować.

Weź chłopie załóż swoje forum tam sobie będziesz ustalał reguły i nikt Cię nie będzie wkurzał. A jak Ci się nie chce zakładać to idź na forum Onetu - powinno Ci się spodobać.


Bo mam dość Twojego lamentowania (i chyba nie tylko ja mam tego dość), że to forum Ci nie pasuje , że wszyscy źli i nie umieją zachowywać się właściwie na ateistycznym forum. Kurwa mać, ktoś kto nie skalał się tutaj do tej pory ani jednym merytorycznym postem będzie tłumaczył wszystkim jak i o czym powinni pisać na forum.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - idiota - 06.02.2013

Xy pociągnie tu jeszcze ze dwa, trzy dni...
Nie ma co rozpaczać


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - XYZPawel - 06.02.2013

DziadBorowy napisał(a):Jak Ci się nie podoba to wypierdalaj

ooo o tym pisałem Uśmiech

Kto jeszcze ?

idiota napisał(a):Xy pociągnie tu jeszcze ze dwa, trzy dni...
Nie ma co rozpaczać

żeby Cię wkurzyć popiszę tu dłużej Uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - CreatedMind - 06.02.2013

@XYZPawel

Synu, uspokój się, boli mnie jak widzę jak bardzo cierpi twoja dusza. Smutny

Dołączył na forum, nowy użytkownik: http://ateista.pl/member.php?u=8632
On również kroczy ku odwiecznemu mrokowi i porzucił niebiańską miłość ku chwale niewiary.
Według ciebie tacy ludzie są tutaj atakowani przez wrednych katolików ale spójrz na jego reputacje !!!
Kwadraciki u niego pojawiają się jeszcze szybciej niż u ciebie tylko ze w dobrą stronę !!!
Powiedz nam synu Boży dlaczego katolicy plusują tego bezbożnika a ciebie nie ?
Albo pomedytuj nad tym fragmentem:
Rdz 38, 7 napisał(a):" 7 Ponieważ Er, pierworodny syn Judy, był w oczach Pana zły, Pan zesłał na niego śmierć. "

Synu Judy, nawróć się bo czekać cie będzie nędzny los Smutny


EDIT:
Dodaj jakiś system reputacji również na swoim Blogu Duży uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Furia - 07.02.2013

idiota napisał(a):Proście, a będziecie prości, szukajcie, a was oszukają!

Duży uśmiech Ale fajne.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - CreatedMind - 07.02.2013

XYZPawel napisał(a):żeby Cię wkurzyć popiszę tu dłużej Zdezorientowanymile:

Duży uśmiech
Może za dwa tygodnie...


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - piotr35 - 08.02.2013

teranin007 napisał(a):Podejrzewam jednego takiego, ale niedawno dostał bana.

Podejrzenie dotyczy umieszczenia w sondzie na temat IQ osób z wynikiem 79 i mniej, co Avx uznał słusznie za trollerkę.

Mnie zaś ciekawi niezmiernie proces "myślowy", który doprowadził teranin007 do powstania "podejrzenia", ze osoba zbanowana może w trakcie obowiązywania bana zagłosować w ankiecie?

Chociaż ... przynajmniej wiadomo dzięki temu prześmiesznemu zdaniu, kto z całą pewnością jest wśród tych 3 osób z IQ poniżej 80.Duży uśmiech

Dobra, dobra...


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - fertenbitenhiy - 08.02.2013

piotr35 napisał(a):Podejrzenie dotyczy umieszczenia w sondzie na temat IQ osób z wynikiem 79 i mniej, co Avx uznał słusznie za trollerkę.

Mnie zaś ciekawi niezmiernie proces "myślowy", który doprowadził teranin007 do powstania "podejrzenia", ze osoba zbanowana może w trakcie obowiązywania bana zagłosować w ankiecie?

Chociaż ... przynajmniej wiadomo dzięki temu prześmiesznemu zdaniu, kto z całą pewnością jest wśród tych 3 osób z IQ poniżej 80.Duży uśmiech

Ehh... to był tylko post o zabarwieniu humorystycznym.

btw. mój wczorajszy wynik to 121.