Forum Ateista.pl
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Sprawy Forum (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Nasze publikacje (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum (/showthread.php?tid=5589)



Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Furia - 27.03.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Ja ciemny jestem...

Ty, patrz... A ja myślałam, że łysy. ^^

Śmierć Szczurów napisał(a):Czy byłabyś łaskawa wytłumaczyć o co pytasz?

O Twoją stopkę. No, nie całą. Ale zgodnie z poniższą Twoją wypowiedzią, jej część powinna Cię lekko... Hm... Denerwować. ^^

Śmierć Szczurów napisał(a):Język jest dobrem narodowym i wkurwia mnie gdy ktoś z wygodnictwa zaczyna z jakimiś lolami, socjolożkami i tym podobnym cholerstwem.

Aha... I nie jestem Palmerem. ^^


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Socjopapa - 27.03.2013

Furia napisał(a):Ty, patrz... A ja myślałam, że łysy. ^^

Też.Duży uśmiech

Furia napisał(a):O Twoją stopkę. No, nie całą. Ale zgodnie z poniższą Twoją wypowiedzią, jej część powinna Cię lekko... Hm... Denerwować. ^^

Chodzi Ci o to, że odmiana jest nieprawidłowa? Mea culpa, tak mi się spodobał pomysł Setha, że nie zwróciłem uwagi.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wilk - 28.03.2013

GoodBoy napisał(a):Nie ma społeczeństwa bez gejów. Jeśli dany ustrój ich piętnuje to jest zwykle ustrojem pozbawionym demokracji, totalitarnym, uderzającym nie tylko w LGBT, ale również w wiele innych grup społecznych i obyczajowość przyjętą w cywilizowanym świecie za normalną i prawidłową ekspresję różnych stylów życia i poglądów.

Gejizm miarą demokracji, nietotalitaryzmu (tak jakby oprócz demokracji istniał już tylko totalitaryzm, co za chora demagogia), i nie wiadomo czego jeszcze. Jeszcze trochę, i w zgodzie z nową uświęconą doktryną gejizmu, dowiemy się ze bez gejów nie pojawiło by się życie. :|


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - kolawiec - 28.03.2013

Cytat:Jeszcze trochę, i w zgodzie z nową uświęconą doktryną gejizmu, dowiemy się ze bez gejów nie pojawiło by się życie.
W końcu Pan Bóg pierwszego stworzył mężczyznę, czyż nie?

[Obrazek: wink.png]


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - mx1 - 29.03.2013

Na pytanie o ile zwiększy się populacja ateistów za 10 lat, nasz młody (stażem na forum) krzyżowiec odpowiada:

Fehuothalan napisał(a):To bardzo trudno obliczyć (a nawet nie jestem pewny czy to możliwe) bo ateiście się nie rozmnażają. Poza tym ateiście powstają tylko w dwóch miejscach na świecie- Europie i Ameryce Północnej. Często też człowiek nie wie czy jest ateistą.

:lol2:


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Tgc - 29.03.2013

Offtop o Adamie, Ewie i spolce tutaj:
http://www.ateista.pl/showthread.php?t=12134



Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Likaon - 29.03.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Oto przeszliśmy naszą forumową wielkopostną Drogę Krzyżową. Dziękuję za wspólną modlitwę!

:lol2:


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Keyser Söze - 30.03.2013

Berzerker napisał(a):Duży uśmiech gooodbyowe mantrowanie
Hare organizacja Hare zdrowia
psychologia psychiatria Hare Hare
Hare eksperci Hare od siedmiu boleści
organizacja organizacja zdrowia zdrowia
:lol2: :lol2:


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - CreatedMind - 31.03.2013

Nonkonformista napisał(a):Rzadko rzucam mięsem, ale dziś jestem wkurwiony ma maksa.
KURWICY MOŻNA DZIŚ DOSTAĆ!
Pierdolony, czerwony diabeł!!!

Musiałem to tutaj umieścić Duży uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - NotInPortland - 31.03.2013

su27 napisał(a):Jak otwierasz lodówkę to też komunizm na ciebie wyskakuje?
Duży uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - idiota - 04.04.2013

Hastur napisał(a):A może byśmy zostawili takie dyskusje do czasu, aż ruszy nowe subforum? Albo jeszcze lepiej - może byśmy tak w ogóle nie dyskutowali o tym co się dzieje, gdy dwóch gości wtyka sobie nawzajem fiuty w anusy? Mnie to na przykład zupełnie nie interesuje, i wiem, że Was chłopaki też nie. Po co zatem poruszać tak... śmierdzący temat?
No nie mogie...


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Furia - 04.04.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Nie słyszałeś nigdy frazy "rozkosze podniebienia"? Zapewniam, że nie chodzi tu o seks oralny.

Kto zgadnie do kogo tak Admin nasz? :lol2:


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - PanZielony - 05.04.2013

zefciu napisał(a):Staram się być człowiekiem sceptycznym.
Cytat:Prośby o dowód na istnienie Boga będą ignorowane
:rotfl::rotfl::rotfl:


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Seth - 05.04.2013

Śmierć Szczurów napisał(a):Też.Duży uśmiech

Ale tak całkiem czy masz gustowny placek z przodu taki jak mi się robi powoli?

Śmierć Szczurów napisał(a):Chodzi Ci o to, że odmiana jest nieprawidłowa? Mea culpa, tak mi się spodobał pomysł Setha, że nie zwróciłem uwagi.

Śmierciu był bardziej swojski, to był celowy zabieg Smutny I dostojeństwo imperatorskiej godności, boska legitymizacja władza ale i swojskość entuzjastycznie witana pod strzechami Język


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Machefi - 06.04.2013

W sumie to też się dziwię, że Śmierć tak ochoczo stwierdził, że jest na boskiej łasce. Co to za obrońca ateisty z bożej łaski? Szydera ci wyszła Seth, nie ma co.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Hans Żydenstein - 06.04.2013

Machefi napisał(a):W sumie to też się dziwię, że Śmierć tak ochoczo stwierdził, że jest na boskiej łasce. Co to za obrońca ateisty z bożej łaski? Szydera ci wyszła Seth, nie ma co.

Widocznie Śmierciowi też się podoba ta szydera


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - siolek - 06.04.2013

najfajniejsze jest że pierwszy wątek na wysypisku forum ateista.pl to "Fundamenty ateizmu" Duży uśmiech


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Żarłak - 07.04.2013

Cytat:Antagonistyczny odszedł z forum prosząc o permanentnego bana.

Szczęśliwy

Kto wie. Może odrodzi się pod nową postacią 8)


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Socjopapa - 08.04.2013

Seth napisał(a):Ale tak całkiem czy masz gustowny placek z przodu taki jak mi się robi powoli?

Powoli łysieję. Placka jeszcze nie mam.

A tytulatura wymyślona przez Setha po prostu mi się spodobała - widocznie potrafię śmiać się z rzeczy związanych ze mną.


Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - PanZielony - 08.04.2013

idiota napisał(a):W sprawach gdzie nie ma przesłanek nie można być sceptycznym, a agnostycyzm to się w innej sprawie objawia.
Więc powiadasz, że nie ma przesłanek, że bóg istnieje?