Forum Ateista.pl
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Sprawy Forum (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Nasze publikacje (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum (/showthread.php?tid=5589)

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - OverHit - 20.05.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Fiu fiu! Pogarsza się.
Szkoda komentować, bo dla normalnych ludzi różnice między chrześcijaństwem, a religią Aztecką są widoczne gołym okiem.

Chrześcijaństwo: brak ofiar z ludzi, w zamian jedzenie chleba i picie wina.
...palenie Żydów by powstrzymać epidemię dżumy... I pomścić Jezusa oczywiście...

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Nonkonformista - 20.05.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Chrześcijaństwo: brak ofiar z ludzi, w zamian jedzenie chleba i picie wina.
To impreza przednia. Chlanie wińska i jedzenie chleba. Brakuje tylko bzykanka do kompletu. No, no, Palmerze. Gdzież takie rozkosze są?

Każda msza to składanie Jezusa w ofierze, przecież. Czy zaprzeczysz?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Grim - 20.05.2013

OverHit napisał(a):W istocie zabawne, przy niektórych historiach z Biblii Aztekowie wydają się całkiem pocieszni.

Może jakieś przykłady podasz, bo ciekawy jestem dlaczego Aztekowie, bądź inne ludy prekolumbijskie, wydają Ci się pocieszne. Poza tym, w Biblii o ile się nie mylę chrześcijanie nikogo nie mordowali.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Palmer - 20.05.2013

OverHit napisał(a):...palenie Żydów by powstrzymać epidemię dżumy... I pomścić Jezusa oczywiście...

Oczywiście popełniasz bardzo poważny błąd socjologiczny (jak na humanistę przystało).

Mylisz działania systemowe (Aztekowie) z rozjuszonym motłochem, z angielska "mob" (chrześcijanie w czasie apokaliptycznej epidemii).

Czyli dalej bredzisz multikonciaku.

Grim napisał(a):Może jakieś przykłady podasz, bo ciekawy jestem dlaczego Aztekowie, bądź inne ludy prekolumbijskie, wydają Ci się pocieszne. Poza tym, w Biblii o ile się nie mylę chrześcijanie nikogo nie mordowali.
Abraham gotów zamordować własnego syna, Mojżesz rozkazujący zabić wszystkie kobiety i dzieci wrogiego narodu zaraz po przyniesieniu 10 przykazań, Lot ofiarujący swoje córki Sodomitom... Polecam http://skepticsannotatedbible.com/ , masz tu ładne zakładki to ogromnej ilości perełek biblijnych.
"Stwórz doskonały plan który nie wypali. Utop wszystko."
Chrześcijanie wcale nie wypierają się tych przykładów sprawiedliwości bożej, wręcz na każdym kroku próbują je uzasadniać.
Cytat:Oczywiście popełniasz bardzo poważny błąd socjologiczny (jak na humanistę przystało).

Mylisz działania systemowe (Aztekowie) z rozjuszonym motłochem, z angielska "mob" (chrześcijanie w czasie apokaliptycznej epidemii).

Czyli dalej bredzisz multikonciaku.
Nie wiem czemu uważasz mnie za "multikonciaka", ale ostatnim razem gdy sprawdzałem, informatyka nie była nauką humanistyczną.
Nie mylę ich, zrównuję. Tu i tu mieliśmy do czynienia z używaniem religii do uzasadnienia swojej rządzy krwi.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Grim - 20.05.2013

OverHit napisał(a):Abraham gotów zamordować własnego syna, Mojżesz rozkazujący zabić wszystkie kobiety i dzieci wrogiego narodu zaraz po przyniesieniu 10 przykazań, Lot ofiarujący swoje córki Sodomitom...

I twierdzisz, że te wydarzenia (o ile miały miejsce) są czymś gorszym niż to co rzeczywiście robili Aztekowie budując swoje imperium?

Twierdzę, że jedne z nich są powszechnie uważane za odrażajace przykłady zezwierzęcenia pogan, a drugie za usprawiedliwone akty sprawiedliwości zebrane w Dobrej Księdze, którą daje się dzieciom, przysięga z ręką na niej w sądach i zgodnie z nią przelewa swoje uprzedzenia na prawo cywilne. Debata kto był gorszy aż tak bardzo mnie nie interesuje.

OverHit napisał(a):Twierdzę, że jedne z nich są powszechnie uważane za odrażajace przykłady zezwierzęcenia pogan, a drugie za usprawiedliwone akty sprawiedliwości zebrane w Dobrej Księdze, którą daje się dzieciom, przysięga z ręką na niej w sądach i zgodnie z nią przelewa swoje uprzedzenia na prawo cywilne. Debata kto był gorszy aż tak bardzo mnie nie interesuje.

Lizanie dupy KK też ma znaczenie. Bo przecież trzeba hołubić czarnych szarlatanów, zamiast ich na drzewo wysłać.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - idiota - 20.05.2013

OverHit napisał(a):...palenie Żydów by powstrzymać epidemię dżumy... I pomścić Jezusa oczywiście...
Lubię jak ludzie piszą od razu w dobrym dziale.
Zakrztusiłem się ze śmiechu.
niektórzy antyreligijni są naładowani stereotypami jak dobra kasza skwarkami...

Czyżbym został oszukany na lekcjach historii w technikum? Nie byłby to pierwszy raz...

OverHit napisał(a):Czyżbym został oszukany na lekcjach historii w technikum? Nie byłby to pierwszy raz...
KK to po prostu niewinna ofiara.
Po prostu czyści jak łza.
Oni zawsze umywają rączki.
To nie my, to władza świecka.
A że władza świecka też była chrześcijańska, to już nie ma dla nich znaczenia. Ot, taka aberracja.

Motłoch, kurwa, napisałem, motłoch (mob!) a nie władza świecka.

Coraz bardziej wkurwia mnie trolling oparty na dumie z własnej ignorancji.

Palmer Eldritch napisał(a):Motłoch, kurwa, napisałem, motłoch (mob!) a nie władza świecka.

Coraz bardziej wkurwia mnie trolling oparty na dumie z własnej ignorancji.
A motłoch był ateistyczny, czy byli to chrześcijanie, Palmerze?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Rojza Genendel - 20.05.2013

nonkonformista napisał(a):To impreza przednia. Chlanie wińska i jedzenie chleba. Brakuje tylko bzykanka do kompletu. No, no, Palmerze. Gdzież takie rozkosze są?
Są po ślubie :>

nonkonformista napisał(a):A motłoch był ateistyczny, czy byli to chrześcijanie, Palmerze?

Podstawowymi cechami tłumu/motłochu są chaotyczność, tymczasowość, przypadkowość i skłonność do zachowań sprzecznych z ogólną normą.
Tłum jest niezorganizowany, głupi, ślepy i raczej bezwyznaniowy.

Państwo i "system" - przeciwnie.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - korsarz - 20.05.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Podstawowymi cechami tłumu/motłochu są chaotyczność, tymczasowość, przypadkowość i skłonność do zachowań sprzecznych z ogólną normą.

Państwo i "system" - przeciwnie.

na pomoc mordują więźniów Bastylii !!!

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Forge - 20.05.2013

Cytat:Podstawowymi cechami tłumu/motłochu są chaotyczność, tymczasowość, przypadkowość i skłonność do zachowań sprzecznych z ogólną normą.
A jaka była reakcja władz po zajściu?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wilk - 21.05.2013

Znowu to samo, nudne jak flaki z olejem pierdolenie ateistycznych neofitów: Kościół jest ZUY, bo ktoś kogoś mordował :roll:

nonkonformista napisał(a):KK to po prostu niewinna ofiara.
Po prostu czyści jak łza.
Oni zawsze umywają rączki.
To nie my, to władza świecka.
A że władza świecka też była chrześcijańska, to już nie ma dla nich znaczenia. Ot, taka aberracja.

Wiesz, to tak jak z tymi śmiesznymi współczesnymi ateistami: zbrodnie takiego Hodży czy innego agresywnego ateisty to nie my, oj to nie my... to tylko Katolicy mają być winni za wszystko - my umywamy rączki cwaną retoryką...

Chcecie się ateiści przegadywać na zbrodnie? Oczko W stosunku do zbrodnii popełnionych przez ludzi, którzy przymusowo wprowadzali ateizm, nawet Aztekowie pozostają daleko w tyle... a Katolicy są zupełnie czyści. :lol2:

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - OverHit - 21.05.2013

Ateizm czy komunizm?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Jester - 21.05.2013

Skoro według logiki nonkonformisty, chrześcijanie są źli, bo tłum opętany szałem mordowania składał się z chrześcijan, to jak najbardziej ateiści są źli, bo ogarnięci szałem mordowania komuniści byli ateistami.

Oba poglądy są kretyńskie oczywiście.