Forum Ateista.pl
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Sprawy Forum (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Nasze publikacje (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum (/showthread.php?tid=5589)

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Palmer - 07.08.2013

Gódboj marzy o pośmiertnym awansie na Wielkiego Onana homosiów.

Cytat:Wówczas poległbym w słusznej sprawie stając się bohaterem LGBT.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - semele - 07.08.2013

Hans Żydenstein napisał(a):wszyscy jesteśmy krzesłami i stołami
a także zydlami!

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Nonkonformista - 07.08.2013

DziadBorowy napisał(a):Chodzi mi o ten program co ludzie dzwonią i wysyłają SMSy a on to komentuje z miną wskazującą na ostre zatwardzenie :wink:
Wyobraziłem to sobie i parsknąłem śmiechem. :lol2:

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Marcin_77 - 08.08.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Gódboj marzy o pośmiertnym awansie na Wielkiego Onana homosiów.
Onan-Barbarzyńca, Onan-Niszczyciel - Onanowi chwała i cześć! Duży uśmiech

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - DziadBorowy - 08.08.2013

Z cyklu nowa historia "PRL"

nonkonformista napisał(a):Uczestniczył, bo był tchórzem, który nie miał odwagi sprzeciwić się KK. Proste!

To o Bierucie, którego kiedyś tam widziano na mszy Oczko

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Nonkonformista - 08.08.2013

DziadBorowy napisał(a):Z cyklu nowa historia "PRL"

To o Bierucie, którego kiedyś tam widziano na mszy Oczko
To po co był na tej mszy?
Jak dysponujesz pewną wiedzą, to się podziel, a nie chowasz dla siebie, Dziadzie Borowy.

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Palmer - 08.08.2013

nonkonformista napisał(a):To po co był na tej mszy?
Jak dysponujesz pewną wiedzą, to się podziel, a nie chowasz dla siebie, Dziadzie Borowy.

A Ty nie dysponujesz wiedzą kto to był Bierut i jak realizował plan Stalina i Sierowa dla Polski?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - DziadBorowy - 08.08.2013

nonkonformista napisał(a):To po co był na tej mszy?

Ponieważ obawiał się nie tyle KRK ale całkiem jeszcze nieźle uzbrojonego po wojnie społeczeństwa. Oczywiście "jego" władzy owo społeczeństwo nie mogło realnie zagrozić ale lepiej nie mieć zamieszek i antykomunistycznych partyzantów biegających po lasach niż mieć to na stanie Oczko

Przeczytaj tu masz to dokładnie wytłumaczone:

http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/23/przeciez-my-wcale-nie-jestesmy-komunistami-jak-bierut-i-gomulka-oklamali-polakow/

W skrócie aby przekonać ludzi "że Władza Ludowa nie taka zła jak ją malują"

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Furia - 09.08.2013

GoodBoy napisał(a):Mhm... a który z tej wesołej gromadki jest najbardziej sexy?

Palmer Eldritch napisał(a):Oczywiście, że Berz. Przyjedź koniecznie.

GoodBoy, Ty po prostu musisz tam być! :lol2:

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - idiota - 09.08.2013

Fizyk napisał(a):Jedyna uczciwa odpowiedź to: nie wiadomo. Nie mamy (niespodzianka) danych eksperymentalnych z wnętrza czarnej dziury, więc nie wiemy dokładnie, co tam się może dziać. Mamy tylko opis teoretyczny w postaci OTW, z którego wynika, że materia zapada się do punktu o nieskończonej gęstości, ale że nie spodziewamy się faktycznego występowania nieskończoności w przyrodzie, domyślamy się, że nasz opis jest niekompletny.
Jedyna uczciwa odpowiedź Fizyka na kwestię "co jest w czarnych dziurach?".

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - El Commediante - 10.08.2013

idiota napisał(a):Jedyna uczciwa odpowiedź Fizyka na kwestię "co jest w czarnych dziurach?".

Z którego wątku?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Hans Żydenstein - 10.08.2013

El Commediante napisał(a):Z którego wątku?
http://www.ateista.pl/showpost.php?p=540131&postcount=16

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Gawain - 11.08.2013

GoodBoy napisał(a):... Stosunek seksualny to forma penetracji z drażnieniem organów płciowych. Choć byś stanął na rzęsach nic nie zmienisz z faktu że stosunkiem płciowy ma także dwóch panów
GoodBoy jak zwykle w wysokiej formie. Właśnie odbyt został organem płciowym... Homoseksualiści to pierwsze na świecie istoty mające dwa organy płciowe? Bo jeśli nie odbyt to jak doprowadzić do penetracji dwóch penisów? Cholercia walka na "miecze" odpada... Bo bez penetracji. Więc jak? Tak jeden w drugiego? Szczęśliwy Czyżby wzajemne "cewnikowanie" zostało właśnie formą seksu? :lol2:

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - idiota - 11.08.2013

Trochę go żal, ale widać "Bóg utwardził jego serce" i nie pojmie już co to jest stosunek seksualny...

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Gawain - 11.08.2013

Stosunek stosunkiem, ale według tej definicji nikt inny niż para heteryków stosunku uprawiać nie może. I jeszcze się upiera że nie... :lol2: nie byłoby to takie zabawne gdyby akurat nie ta definicja. Żeby chociaż się pofatygował i jakąś definicję lgbt wstawił. Ale nie, tu trzeba zaklinać rzeczywistość. Ciekawe kiedy zacznie miotać śmiertelne klątwy?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Seth - 12.08.2013

idiota napisał(a):Trochę go żal, ale widać "Bóg utwardził jego serce" i nie pojmie już co to jest stosunek seksualny...

Nawet Allah się z Tobą zgadza:

2:9 Oni usiłują oszukać Boga i tych, którzy wierzą, lecz oszukują tylko siebie samych; oni tego nie pojmują.
2:10 W ich sercach jest choroba, a Bóg jeszcze powiększa ich chorobę. Spotka ich kara bolesna za to, że kłamią.
2:11 A kiedy im mówią: Nie szerzcie zepsucia na ziemi!" oni mówią: "My tworzymy tylko dobro!"
2:12 Czyżby? Zaprawdę oni szerzą zgorszenie i nie są tego świadomi!

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Tom Bombadil - 12.08.2013

nonkonformista napisał(a):Cierpienie służy chwale Boga? O mój Zeusie! A coż to za moralność?!
Czy chwała Boga bez tego cierpienia będzie choć na jotę pomniejszona?

łobuz napisał(a):zależy jakie cierpienie selektywny pączusiu.

Aż mi łezka ze śmiechu pociekła Duży uśmiech

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - DziadBorowy - 13.08.2013

Cytat:W tej chwili nadszarpnięty wizerunek możesz uratować już tylko przesłaniem mi gołych fot. Jeśli wyglądasz jak któryś z wcześniej wklejanych przeze mnie kolesi to zrobi mi się twardo w gaciach i przebaczę ci wszystko
GB podczas "merytorycznej" dyskusji. Ja pierdolę ... :wall:

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Wilk - 13.08.2013

DziadBorowy napisał(a):GB podczas "merytorycznej" dyskusji. Ja pierdolę ... :wall:

Robi mu się twardo w gaciach. Moze się zesrał na twardo?

Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum - Palmer - 13.08.2013

Berzerker napisał(a):Robi mu się twardo w gaciach. Moze się zesrał na twardo?

Albo od dłuższego czasu nie zmieniał bielizny.