Forum Ateista.pl
Seriale - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura i sztuka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Seriale (/showthread.php?tid=6042)



Seriale - CreatedMind - 18.06.2013

exodim napisał(a):Żywe trupy - trzeci sezon da się obejrzeć "cały" w dwie godziny nie tracąc żadnego istotnego wątku fabularnego. Nie wiem czy to plus tego serialu czy nie, ale raczej nie, bo niektóre durne sceny potrafią się tam ciągnąć przez 20 minut
Spoiler!

Ja właśnie na tym sezonie odpuściłem sobie...
W tydzień może dwa połknąłem oba pierwsze sezony ale trzeci jest po prostu kurewsko nudny jak to dobrze podsumowałeś i nie dam rady go oglądać.


Seriale - GoodBoy - 18.06.2013

Nie wiem jakim cudem można dotrwać do 3 sezonu, po czym nagle się olśnić, czemu to takie nudne :lol2: Ten serial już taki ma klimat i innego nie będzie, więc albo to komuś pasi, albo... nie wiem jak dotarł do trzeciego sezonu.... Dwa poprzednie sezony nie były pod tym względem inne. Drugi był o wiele bardziej "nudny", tam to dopiero akcja się ślamazarnie toczyła i cały sezon w jednym domku, a w trzecim przynajmniej mieliśmy dwie różne lokacje i więcej wartkiej akcji oraz kilka nowych postaci.

True Blood - Wreszcie wystartował nowy sezon. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie, w pierwszym odcinku dużo się działo Uśmiech Achhhh ta dupcia Joe Manganiello Język


Seriale - FlauFly - 18.06.2013

Właśnie, nie rozumiem jak ktoś mógł dotrwać do 3 sezonu i na niego narzekać, kiedy z 3 dotychczasowych sezonów, ten 2 był chyba najbardziej "nudny" i statyczny, choć i ten sezon miał specyficzny klimat i bardzo mi się podobał.


Seriale - CreatedMind - 18.06.2013

No a ja nie wiem jak mam wam wytłumaczyć moje osobiste odczucia w tej kwestii...
Spoiler!
Tak to jest i tyle, tak samo z dexterem, z przyjemnością oglądałem odcinek za odcinkiem a na ostatnim sezonie sobie odpuściłem:
[spoiler=Nie klikaj jak nie obejrzałeś 7 sezonu dextera i masz zamiar go obejrzeć !!!!!!] Ten motyw z jego siostrą którą wie ze dexter jest Seryjnym mnie absolutnie nie przypadł do gustu, oczywiście ze cały serial jest tak naciągane ze chuj ale dopiero te dwa patenty, jego siostra która się w nim zakochuje a potem się dowiaduje o tym kim jest i mu pomaga sprawiły ze jakoś nie skończyłem do dzisiaj tego sezonu... [/spoiler]


Seriale - Głębia dzwonu - 18.06.2013

obecnie nic, czekam na preimierę Under the Dome
[Obrazek: under-the-dome-t2.jpg]


Seriale - Żarłak - 21.06.2013

exodim napisał(a):Prędzej:
Spoiler!

Nie.

Spoiler!



FlauFly napisał(a):Oj tam, jeszcze ten ród powstanie na nogi.
W sensie nogi Brana? Szczęśliwy

Chcesz wiedzieć?
Spoiler!



Seriale - Palmer - 21.06.2013

Żadnych spoilerów odnośnie dalszych części Gry o Tron, tych jeszcze nie sfilmowanych!

Nie czytałem tego i czytać nie chcę. Chcę tylko oglądać. Uśmiech
Bardzo proszę.


Seriale - Iselin - 21.06.2013

Palmer Eldritch napisał(a):Żadnych spoilerów odnośnie dalszych części Gry o Tron, tych jeszcze nie sfilmowanych!

Nie czytałem tego i czytać nie chcę. Chcę tylko oglądać. Uśmiech
Bardzo proszę.
Ale wiesz, że jeśli nie klikniesz na przycisk "Pokaż", to nie zobaczysz spoilerów? :>


Seriale - GoodBoy - 22.06.2013

Jakby ktoś był fanem i nie wiedział to zawiadamiam, że w zeszłym tygodniu wznowili emisję nowych odcinków kultowego serialu Futurama Uśmiech


Seriale - Palmer - 22.06.2013

Iselin napisał(a):Ale wiesz, że jeśli nie klikniesz na przycisk "Pokaż", to nie zobaczysz spoilerów? :>

Za każdym razem myślę, że to spoiler serialowy opisujący końcówkę trzeciej serii. Uśmiech


Seriale - Forge - 23.06.2013

Oznaczajcie czego dotyczą spoilery, nie będzie problemu.


Seriale - El Commediante - 23.06.2013

Żarłak napisał(a):
Spoiler!

Jeśli nie czytałeś Tańca ze Smokami, nie czytaj:

Spoiler!

Jest możliwość jakiejś charakterystyki spoilera wbudowanej do kodu?


Seriale - Hans Żydenstein - 23.06.2013

El Commediante napisał(a):Jest możliwość jakiejś charakterystyki spoilera wbudowanej do kodu?

[spoiler=chcesz wiedzieć?]Jest[/spoiler]


Seriale - Marcin_77 - 28.06.2013

GoodBoy napisał(a):Jakby ktoś był fanem i nie wiedział to zawiadamiam, że w zeszłym tygodniu wznowili emisję nowych odcinków kultowego serialu Futurama Uśmiech
Wolę Simpsonów. "Futki" obejrzałem kilka początkowych odcinków, ale jakoś mi nie podeszło. Mimo iż mocno kojarzyło się z twórczością Douglasa Adamsa, którą uwielbiam.

No właśnie - jest jakiś fan Simpsonów w tym burdelu?? Duży uśmiech


Seriale - Jester - 28.06.2013

Ja wolę Family Guy'a.
Aczkolwiek chcę zacząć oglądać Futuramę, bo widziałem dwa odcinki i mi się spodobały.


Seriale - Battlecruiser - 29.06.2013

Spoiler:
To jest spoiler
I już


Seriale - Fanuel - 29.06.2013

Teraz Smoku otwórz tą stronę na komórce i zobacz jaki to spojler będzie Duży uśmiech


Seriale - Battlecruiser - 29.06.2013

Neuromancer napisał(a):Teraz Smoku otwórz tą stronę na komórce i zobacz jaki to spojler będzie Duży uśmiech
Na komórce? Komórka jest bez sensu.
Natomiast klikanie na te spoilery jest uciążliwe.


Seriale - Fanuel - 29.06.2013

Komórka jest fajna do czytania. Nie trzeba przed biurkiem siedzieć. A właśnie na komórce wyświetla zestandaryzowany tekst. Nie ma kolorów (wszystkie napisy są czarne), zróżnicowania wielkości liter też nie ma. Tak więc żaden to spojler. Przynajmniej na komórce.


Seriale - Palmer - 04.07.2013

Marcin_77 napisał(a):Wolę Simpsonów. "Futki" obejrzałem kilka początkowych odcinków, ale jakoś mi nie podeszło. Mimo iż mocno kojarzyło się z twórczością Douglasa Adamsa, którą uwielbiam.

No właśnie - jest jakiś fan Simpsonów w tym burdelu?? Duży uśmiech

Ja. Uśmiech
Ale środkowe serie. Najwcześniejsze są średnie, a ostatnie już mnie męczą.

Nieco lepszym wydaje mi się Family Guy, szkoda, że właśnie trwa przerwa między sezonami. Uśmiech

Aha, polecam Pod kopułą. Na razie udało mi się obejrzeć oba odcinki i daję temu serialowi 10/10.