Forum Ateista.pl
Platforma Obywatelska - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Polityka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Platforma Obywatelska (/showthread.php?tid=7009)



Platforma Obywatelska - pilaster - 14.11.2014

Smok Eustachy napisał(a):Z tym, co było wcześniej.

A co było? Jakie było nasilenie zjawiska "wcześniej" (czyli kiedy? rok temu, pięć lat temu) a jekie jest "teraz" i kto to zmierzył?


Platforma Obywatelska - Battlecruiser - 14.11.2014

pilaster napisał(a):A co było? Jakie było nasilenie zjawiska "wcześniej" (czyli kiedy? rok temu, pięć lat temu) a jekie jest "teraz" i kto to zmierzył?
We wcześniejszych wyborach.
Teraz w ogóle Platformy nie ma.


Platforma Obywatelska - pilaster - 14.11.2014

Smok Eustachy napisał(a):We wcześniejszych wyborach.

Czyli w których?

Cytat:Teraz w ogóle Platformy nie ma.

A jak bardzo jej nie było w poprzednich?


Platforma Obywatelska - Battlecruiser - 14.11.2014

pilaster napisał(a):Czyli w których?
W ostatnich
Cytat:
A jak bardzo jej nie było w poprzednich?
W poprzednich była.


Platforma Obywatelska - Sofeicz - 14.11.2014

Smok Eustachy napisał(a):Teraz w ogóle Platformy nie ma.

U mnie na Starym Polesiu jest - nikogo nie znam i nie kojarzę (podobnie jak z i pozostałych list)


Platforma Obywatelska - Battlecruiser - 14.11.2014

Sofeicz napisał(a):U mnie na Starym Polesiu jest - nikogo nie znam i nie kojarzę (podobnie jak z i pozostałych list)
Toż nie mówię, że wszędzie.


Platforma Obywatelska - pilaster - 14.11.2014

Smok Eustachy napisał(a):W ostatnich

W poprzednich była.

Czyli konkretnie jaka była skala "ukrywania" w poprzednich wyborach, a jaka jest w obecnych?


Platforma Obywatelska - GPR - 15.11.2014

hmm Czy prowadzenie rozmów w tym wątku to już agitacja :-> Bo wiecie..
od 21 godzin mamy cisze wyborczą :roll:


Platforma Obywatelska - Sofeicz - 16.11.2014

Gdybym był młodszy i by mi się chciało, to z powodu ciszy wyborczej skrzyknąłbym ludność na tańce i zabawy z okazji krótkiej nieobecności polityków i polityki.
Co za ulga!


Platforma Obywatelska - DziadBorowy - 24.11.2014

http://www.biztok.pl/gospodarka/po-pkw-kolejne-moze-byc-msw-chodzi-miedzy-innymi-o-nowe-dowody_a18912


Czyżby szykowała się powtórka z burdelu przy wyborach tylko na znacznie większą skalę?

"Spore wątpliwości budzi fakt, że rozpisany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przetarg na przygotowanie łączy dla wszystkich urzędów w Polsce wygrała firma, w której pracują byli wysocy urzędnicy tego resortu. Co więcej - przetarg rozstrzygnięto dopiero 7 listopada, więc czasu do końca roku zostało na to bardzo niewiele. Tymczasem od nowego roku samorządy powinny być przygotowane do wydawania nowych dowodów osobistych."


Platforma Obywatelska - Nonkonformista - 24.11.2014

DziadBorowy napisał(a):http://www.biztok.pl/gospodarka/po-pkw-kolejne-moze-byc-msw-chodzi-miedzy-innymi-o-nowe-dowody_a18912


Czyżby szykowała się powtórka z burdelu przy wyborach tylko na znacznie większą skalę?

"Spore wątpliwości budzi fakt, że rozpisany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przetarg na przygotowanie łączy dla wszystkich urzędów w Polsce wygrała firma, w której pracują byli wysocy urzędnicy tego resortu. Co więcej - przetarg rozstrzygnięto dopiero 7 listopada, więc czasu do końca roku zostało na to bardzo niewiele. Tymczasem od nowego roku samorządy powinny być przygotowane do wydawania nowych dowodów osobistych."

Będzie grubo. Ciekawe, czy jak /najprawdopodobniej/ wrócę w marcu do Polski z Niemiec, to ta kwestia zostanie już załatwiona.

I nadal nic się nie zmienia: Białe Murzyna nie umieć rządzić swoja państwa. Niektóre dawać rada, coby firmy z Murzynowa nie być uczciwa, bo gdy być uczciwa, nie móc egzystować. Szczęśliwy Tak pisać Dziada Borowa, a gdy spytać człowiek, dlaczego tak idiotyczna teza napisać i jak to by móc zmienić, on nic nie pisać. Dlaczego?

Taka moralność nie jest moralnością krajów rozwiniętych, Dziada Borowa. Taka moralność jest moralnością krajów postniewolniczych, dających się niewolić a to różnej maści okupantom, a to nie umiejących patrzeć szerzej i dalej niż czubek własnego nosa.

Ja dostać odpowiedź, kiedy to się zmienić? Czy ktoś z biała Murzyna odpowiedzieć?


Platforma Obywatelska - Battlecruiser - 04.12.2014

Urban przyznał się, że głosuje na PO. Tera dalej Pilaster będzie udawał, że to nie jest postkomuna.


Platforma Obywatelska - Sofeicz - 04.12.2014

A mój znajomy, stary ZMPowiec głosował na PiS - i co z tego?


Platforma Obywatelska - Machefi - 04.12.2014

Na szczęście Jaruzelski już umarł i nie wiadomo na kogo by głosował.
Co za durne wnioski z tą argumentacją kto na jaką partię głosuje?
Pomijając już, że tylko się chwali, a pewności na kogo głosuje i tak nie mamy.


Platforma Obywatelska - Battlecruiser - 05.12.2014

Kumople Sofeicza nie są bożyszczami i drogowskazami komuchów.

2. Cytata:
Stanisław Janecki ‏@St_Janecki Umarła fantastyczna dr Wanda Błeńska - Sejm nic. Zmarł dzielny antykomunista Kazimierz Świtoń - zero zapowiedzi uczczenia. Ale za to Kloss.


Platforma Obywatelska - Sofeicz - 05.12.2014

Smoku - nie żadni kumpole ale znajomi.
"Znaj proporcją, mocium panie"


Platforma Obywatelska - DziadBorowy - 05.12.2014

machefi napisał(a):Co za durne wnioski z tą argumentacją kto na jaką partię głosuje?

U mnie na osiedlu, jak kiedyś słyszałem przechodząc, osiedlowe menele bardzo psioczyli na PO i deklarowali, że pójdą głosować na PIS (o ile wytrzeźwieją i znajdą gdzieś dowód Oczko ).
Zatem wg logiki Smoka PIS jest to partia meneli Uśmiech


Platforma Obywatelska - Constal - 06.12.2014

Smok Eustachy napisał(a):Urban przyznał się, że głosuje na PO.
A to ciekawe. Twój Ruch przestał mu się podobac?? A może W.Cz Urban po prostu boi się PiSu


Platforma Obywatelska - zefciu - 08.12.2014

Constal napisał(a):A to ciekawe. Twój Ruch przestał mu się podobac??
Pan Twój postanowił popełnić polityczne samobójstwo. A Urban kucem nie jest, by głosować na samosabotującą się partię.


Platforma Obywatelska - Constal - 11.12.2014

zefciu napisał(a):Pan Twój postanowił popełnić polityczne samobójstwo.
Jaki mój??