To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans społeczny Ateista.pl :)
#61
Jestem sławny! ^^ Widzę że zdrowie psychiczne zajmuje ostatnio ważne miejsce w życiu Palmera.
Odpowiedz
#62
Palmer przyjmuje taktykę złodzieja który krzyczy ,,łapać złodzieja!" Oczko
Odpowiedz
#63
Ale to powszechne u jego kolegów. Kilka postów wyżej w kolejnych postach kkap wcielał się w rolę ofiary i wyśmiewającego ofiarę. Przypomina mi mojego znajomego, który stosuje te same chwyty. Jeszcze niedawno był zbyt głupi żeby to wyłapać i paradoksalnie trudno było z nim wygrać w przepychankach słownych :lol2: Na szczęście wraz ze studiami przyszła mądrość i świadomość własnej głupoty i już się zorientował, że przez lata robił z siebie idiotę. Ale nawet teraz mu się coś wypsnie, od czasu do czasu.

Uprzedzając flame war, nie wiem czy kkap jest zbyt głupi żeby to wyłapać. Równie prawdopodobne wydaje mi się, że uważa wszystkich innych za tak głupich, że dadzą się nabrać.
Odpowiedz
#64
"Zalajkowałem" rzeczony "fanpejdż", bo to co widziałem było nawet zabawne, a swoją drogą - nawet negatywny "fanpejdż" jest dobry dla "oglądalności".Szczęśliwy
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#65
Kiedyś jakaś panienka prosiła jednego z krakowskich poetów o wpis do pamiętnika, pytając "Czy będę sławna?".
Odpisał - "Różne są rodzaje sławy na świecie - być może urodzisz dwugłowe dziecię".
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#66
Cytat:"Zalajkowałem" rzeczony "fanpejdż", bo to co widziałem było nawet zabawne, a swoją drogą - nawet negatywny "fanpejdż" jest dobry dla "oglądalności".Szczęśliwy


Ładnie to tak wspierać chorego człowieka w przekonaniu, że jest zdrowy?
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#67
Z "Czytam ateistę.pl dla beki" robi się powoli "Czytam Nonkonformistę dla beki" Duży uśmiech
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#68
Wiadomo jakie siły za tym stoją 8)
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#69
cobras napisał(a):Ładnie to tak wspierać chorego człowieka w przekonaniu, że jest zdrowy?

E tam, Hasturstein czy kto tam jeszcze zawiaduje tą stroną, ma prawo śmiać się z tego co jest wypisywane na ateiście.pl (co czasami rzeczywiście jest zabawne - szczególnie wyrwane z kontekstu), a ja mogę pośmiać się czasem z tego co przez zawiadujących stroną jest wypisywane tytułem komentarza. Zapewne wcześniej czy później znajdą się tam jakieś moje wypowiedzi i zamierzam się z nich śmiać, jeśli będą zabawne, jak z każdej innej Szczęśliwy.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#70
Jestem zasmucony, że tylko jeden mój post zasłużył na zainteresowanie tak zacnego grona.
Koniecznie muszę się zradykalizować.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#71
exodim napisał(a):Z "Czytam ateistę.pl dla beki" robi się powoli "Czytam Nonkonformistę dla beki" Duży uśmiech
Dawno tam nie byłem. Rozumiem, że poza wpisem o wiertarkach jest jeszcze coś... Aż z ciekawości muszę sprawdzić.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#72
exodim napisał(a):Z "Czytam ateistę.pl dla beki" robi się powoli "Czytam Nonkonformistę dla beki" Duży uśmiech
Oraz "Staramy sie maskowac żale i fochy Palmera godne 13-letniej dziewczynki"...
Odpowiedz
#73
Mój drugi post tam trafił. Chyba czas pomyśleć o jakimś ciekawszym awatarze.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#74
Niby mnie to nie obchodzi ale jest tam jakiś mój post? Szczęśliwy
Sebastian Flak
Odpowiedz
#75
Nie jesteś chyba w kręgu zainteresowania redakcji Duży uśmiech
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#76
Neuromanta napisał(a):Niby mnie to nie obchodzi ale jest tam jakiś mój post? Szczęśliwy

Zasmucę Cię, ale jest tam nawet post abangel666 sprzed paru lat, a Ciebie ni hu hu...

Wyrwane z kontekstu te posty są rzeczywiście boki zrywać.

EDIT: Jeśli Palmer to ogląda, to mógłby zamieszczać linki do kopypastowanych postów.
Odpowiedz
#77
Widać jam nie godny uwagi.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#78
Komuś przeszkadza nawet mój podpis po niemiecku. Paradne!
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#79
Ban Smutny
Odpowiedz
#80
Cytat:Ban Smutny

Za co? Smutny
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości