To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans społeczny Ateista.pl :)
Cięgiem ino ten Palmer...
Widzę,że gorączka się utrzymuje.

Odpowiedz
idiota napisał(a):1)

Niby dlaczego miałoby to się znaleźć w "Czytam "Czytam..."?
Wypowiedzi Bartłomieja Kaminskiego czy dajmy na to -snip- spod przeróżnych wrzutek też by się nadawały? Na jakiej zasadzie?
Jak znajdziesz coś ciekawego. U Adama Cygańskiegoo też możesz poszukać.

Cytat: 2)

Nie wiem, co Cię w tym tak bawi, ale to kwestia smaku.
Jakby nie napisał tego twój kumpel to prawdopodobnie ciebie też by bawiło.

Wilk napisał(a):Ale to nie jest z "czytam ateistę.pl dla beki".
Fakt. Więc powinno być: Czytam adminow ,,Czytam ateistę.pl dla beki" dla beki.
Odpowiedz
Cytat:Jak znajdziesz coś ciekawego. U Adama Cygańskiegoo też możesz poszukać.
Dziecko...
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Przypominam:
Co ma twórczość Cygańskiego, Kamińskiego czy innego Pipsztusińskiego do "Cytam ate.pl dla beki"???
Jesteś w stanie to pytanie pojąć, czy tylko co PALMERPALMERPALMERPALMER pod kopułą huczy???
Cytat:Jakby nie napisał tego twój kumpel to prawdopodobnie ciebie też by bawiło.
Urwał nać...
Niby czemu???
CO W TYM ŚMIESZNEGO?????????
To, że ktoś pisze, że ewolucja jest dziełem Boga???
Ogarnij się...

Na koniec metapytanie:
Możesz odpowiedzieć na jakieś moje pytanie, czy to za trudne?
Cytat:Czytam adminow ,,Czytam ateistę.pl dla beki" dla beki.
To -snip- jest jednym z nich?
Muszę donieść Fizykowi!!!!

Odpowiedz
https://www.facebook.com/czytamateiste/p...eam_ref=10


Atebot przejął kontrolę nad Palmerem.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
E tam...
Po prostu w tym wypadku Palmer napisał coś z sensem.
Odpowiedz
Bart napisał(a):Warunkiem koniecznym fejmu ostatecznego jest własna beka na fejsie Uśmiech

Nie, nie ja to popełniłem Oczko

https://www.facebook.com/czytamateiste

Nigdy bym Ciebie o to nie podejrzewała.
Przynajmniej o bekę w tym niesympatycznym obleśnym tonie.
Odpowiedz
idiota napisał(a):Cięgiem ino ten Palmer...
Widzę,że gorączka się utrzymuje.

Ja stawiam na kogoś na IUśmiechSzczęśliwyOczko
Odpowiedz
Zabawne ,że moderator tej strony myśli ,że ciśnie użytkownikom ateisty ,ale na każdym kroku sam siebie niszczy;p Jeśli komentarze tam mają być odrobinę prawdziwe to nawet często przytaczany tam Imagine jest tytanem logiki i intelektu;p
Odpowiedz
Akurat profil "czytam ateistę dla beki", jest jednym z niewielu według mnie wartych przeglądania na facebooku. Polecam jego czytanie, zwłaszcza katolikom, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się na forum, a nie chcą wchodzić tu bezpośrednio, z obawy o stan swojego ducha. Sam często, wręcz pokładam się ze śmiechu, czytając komentarze na tym profilu, wyśmiewające wypowiedzi wojujących "ateistów". Duży uśmiech
Odpowiedz
łowca napisał(a):Akurat profil "czytam ateistę dla beki", jest jednym z niewielu według mnie wartych przeglądania na facebooku. Polecam jego czytanie, zwłaszcza katolikom, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się na forum, a nie chcą wchodzić tu bezpośrednio, z obawy o stan swojego ducha. Sam często, wręcz pokładam się ze śmiechu, czytając komentarze na tym profilu, wyśmiewające wypowiedzi wojujących "ateistów". Duży uśmiech
Wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami można udowodnić wszystko, co już dawno odkryli propagandziści.
Odpowiedz
Np. ty?
Odpowiedz
łowca napisał(a):Sam często, wręcz pokładam się ze śmiechu, czytając komentarze na tym profilu, wyśmiewające wypowiedzi wojujących "ateistów". Duży uśmiech
Bozia się pewnie też śmieje ;]
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Nie miałem potrzeby zapytania wprost, bo byłem przekonany, że zrozumiałem o co mu chodzi.
Może dlatego, że jak ktoś pisze o nieograniczonej aborcji, to można odnieść wrażenie, że chodzi mu o takie poglądy jak np. właśnie Singera.
Czy uważasz jako[b] admin[/b], że posty nasze powinny trafiać na FB bez naszej zgody??NiezdecydowanySmutnySmutny
Tam być w sposób niezbyt dowcipny i bez wyczucia komentowane?
Możesz coś z tym zrobić?
Odpowiedz
Grzecznie poprosić o ich usunięcie możesz sama.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
[Obrazek: niech%20kto%C5%9B.jpg]Tak że tego...

Odpowiedz
Socjopapa napisał(a):Grzecznie poprosić o ich usunięcie możesz sama.


Kogo? - Ciebie?


Dlaczego grzecznie? :-);-)

Jeśli chodzi o możliwość tzw. grzecznego :-) , poproszenia na FB o inny sposób komentowania, jest to niemożliwe. Po prostu te osoby uniemożliwiły mi pisanie tam komentarzy. Nie mają także opcji wysyłania prywatnych wiadomości. Lub na nie odpowiadają.

Próbowałam nawiązać z nimi kontakt. Resztę napisałam na wiadomościach gościnnych moderatora.

Oczywiście nie jest to sprawa życia i śmierci;-) Mogę jednak chyba napisać, że mi się to nie podoba jak mi się nie podoba. Czy też nie?? Były już swego czasu uwagi na ten temat i tak w ogóle nie jestem przeciwna takiej formie krytyki. Ale niestety chwilami jest ona niesmaczna, odbywa się bez zgody forumowicza a tamtejsi hejterzy nie dają szansy na dyskusję. Komentarze są częst niedowcipne a raczej złośliwe.
Odpowiedz
Ja pier... Forum to nie jest kółko pomocy sprawnym inaczej - swoje sprawy załatwiaj sama.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Temat o profilu na FB jest tutaj, przeniosłam.
Lumberjack, nie należy. o ile mi wiadomo, do redakcji czytam.., więc nie wiem, dlaczego zawracasz głowę akurat jemu.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
idiota napisał(a):[Obrazek: niech%20kto%C5%9B.jpg]Tak że tego...

A cóż to za czanowe zwroty i obrazki tu wrzucasz, hipokryzja motzno, co? xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
łowca napisał(a):Akurat profil "czytam ateistę dla beki", jest jednym z niewielu według mnie wartych przeglądania na facebooku. Polecam jego czytanie, zwłaszcza katolikom, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się na forum, a nie chcą wchodzić tu bezpośrednio, z obawy o stan swojego ducha. Sam często, wręcz pokładam się ze śmiechu, czytając komentarze na tym profilu, wyśmiewające wypowiedzi wojujących "ateistów". Duży uśmiech
Katolicy nigdy się na taką odwagę nie zdobędą, aby wyśmiewać siebie wzajemnie?

Może czegoś nie wiem?UśmiechSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości