To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inteligencja społeczeństwa Polskiego
#41
Baptiste napisał(a):A, że z jednego nie wynika drugie to już teutoński szpicel zapomniał napisać. Uśmiech
Oczywiście jakieś pisanie o różnych gatunkach to już brednie do kwadratu.
Jeśli jest inaczej niech Patafil zaprezentuje badania naukowe, które to potwierdzają, albo niech idzie ze swoim łysenkizmem tam gdzie jego miejsce.
To niech lewaczyna wsiądzie w wehikuł czasu, przeniesie się do roku 1953 i powoła się na radzieckie źródła... Duży uśmiech

No i niech ciotuchna lewacka powie coś na temat tych przeszczepień, albo lepiej - doboru organów do przeszczepień. Bo z tego co ja wiem, lewacka medycyna boi się tego jak diabeł wody święconej! Proponuję: iść do lekarza, powiedzieć że moja przepita wątroba nie funkcjonuje, ale właśnie umarł mój szwagier Nigeyrjczyk, i oddaje mi ten organ w ostatniej woli... Duży uśmiech Potem proszę obserwować reakcję lekarza, no może nie w NFZ (tam mają w d...), ale w jakiejś lux-klinice, np. na Zachodzie... Duży uśmiech
Odpowiedz
#42
Patafil napisał(a):No i niech ciotuchna lewacka powie coś na temat tych przeszczepień, albo lepiej - doboru organów do przeszczepień. Bo z tego co ja wiem, lewacka medycyna boi się tego jak diabeł wody święconej! Proponuję: iść do lekarza, powiedzieć że moja przepita wątroba nie funkcjonuje, ale właśnie umarł mój szwagier Nigeyrjczyk, i oddaje mi ten organ w ostatniej woli... Duży uśmiech Potem proszę obserwować reakcję lekarza, no może nie w NFZ (tam mają w d...), ale w jakiejś lux-klinice, np. na Zachodzie... Duży uśmiech
A niechże nasz Ernt Rohm się nie krępuje i sam napisze o tym w jakiej grupie organy jakich osób są preferowane.
Póki co jedyną bojącą się tego tematu (nie wiem czemu myślisz, że jest kontrowersyjny) lewaczyną jest sam teutoński szpicel, który mówi A, ale nie potrafi powiedzieć B, bo myśli sobie, że dokonał na wikipedii odkrycia burzącego klasyfikację gatunkową ( Duży uśmiech ). A więc powiedz co ta kwestia ma do domniemanego stania na granicy dwóch gatunków i co to w ogóle jest to stanie na granicy gatunku. Uśmiech Oczywiście odpowiedź powinna być podparta stosownymi badaniami naukowymi.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#43
Patafil napisał(a):Co to znaczy myślenie lewicy?
,,Jestem świadom X ale nie będę o tym mówił bo to niezgodne z moją ideologią."

Cytat:Dla mnie najważniejsza jest tożsamość rasowa i tyle.
I tyle. Od mieszania się ras lepsze jest nawet uderzenie wielkiej asteroidy bo przynajmniej jest szansa że część rasy białej przeżyje a w przypadku mieszania ras takiej szansy pewnie nie ma Oczko

Cytat:czyj szpik kostny otrzyma mischling chory na białaczkę? [mam nadzieję że niczyj - przyp. Patafil]
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTO4EBWTyKpST-qdxhlIrt...qcnjHSyb5w]

Cytat:No chyba że Xeon ma rodziców mieszańców z tej samej zgodności tkankowej co inkryminowany mischling... Duży uśmiech
W twoich masturbacyjnych fantazjach pewnie tak.

Cytat:Xeonową?
Cytat:Xeon
Koledze się coś z chemią popierniczyło, chyba z gazami szlachetnymi...

Cytat:mischling
Czy mi się zdaje czy Patafil przypadkiem nie pisał że nie należy używać słowa shitstorm i jego kalki, natomiast należy używać np. burza w szklance wody. Widać zapozyczenia są dobre jeśli pochodzą z języka ideowych ojców Patafila Duży uśmiech

PS. Patafil weź się zdecyduj czy mówisz o gatunkach czy rasach, bo jak mówiłem to nie są pojęcia tożsame.
Odpowiedz
#44
Xeo
Baptiste


http://erectuswalksamongst.us/

A z tą transplantologią było tak. W latach 60. przeprowadzono w USA kompleksowe badania zgodności tkankowej rasy białej. Murzynami w tych czasach nie interesowano sie zbytnio, zresztą większość Afroamsów to Mulaci z tą samą zgodnością co biali. Ponadto nigdy nie brakowało czarnych organów dla czarnych (morderstwa, wypadki, i inne fajne rzeczy). Kwestia poszła w odstawkę, wróciła w latach 90. wraz ze wzrostem liczby bambów w Europie. Tylko że wtedy już lewactwo twierdziło, że różnice rasowe nie istnieją, i zabroniło wszelkich badań na ten temat, a sprawa zeszła do podziemi. Jeszcze w późnych latach 90. mozna było na ten temat poczytać na różnych stronach, obecnie już nie. Ale wy, moi mili, jako lewacka przyszłość narodu jesteście przecież wysoce inteligentni i dociekliwi, więc zaprawdę powiadam wam: pogrzebcie w temacie, popytajcie lekarzy i obserwujcie ich reakcję (ja zaobserwowałem Duży uśmiech). To tak jak za komuny spytać belfra od historii, co się wydarzyło w Katyniu.

A propos ,,mischlinga'', używam bo lubię!

Co do ras i gatunków, to Xeo rżnie głupa czy głup rżnie jego? Przecież napisałem wyraźnie, że Homo Sapiens jest podzielonym na rasy jednym gatunkiem, ale na granicy podziału międzygatunkowego, o czym świadczy m.in. włąsnie owa nieszczęsna zgodność tkankowa.
Odpowiedz
#45
Patafil napisał(a):Xeo
Baptiste


http://erectuswalksamongst.us/

A z tą transplantologią było tak. W latach 60. przeprowadzono w USA kompleksowe badania zgodności tkankowej rasy białej. Murzynami w tych czasach nie interesowano sie zbytnio, zresztą większość Afroamsów to Mulaci z tą samą zgodnością co biali. Ponadto nigdy nie brakowało czarnych organów dla czarnych (morderstwa, wypadki, i inne fajne rzeczy). Kwestia poszła w odstawkę, wróciła w latach 90. wraz ze wzrostem liczby bambów w Europie. Tylko że wtedy już lewactwo twierdziło, że różnice rasowe nie istnieją, i zabroniło wszelkich badań na ten temat, a sprawa zeszła do podziemi. Jeszcze w późnych latach 90. mozna było na ten temat poczytać na różnych stronach, obecnie już nie. Ale wy, moi mili, jako lewacka przyszłość narodu jesteście przecież wysoce inteligentni i dociekliwi, więc zaprawdę powiadam wam: pogrzebcie w temacie, popytajcie lekarzy i obserwujcie ich reakcję (ja zaobserwowałem Duży uśmiech). To tak jak za komuny spytać belfra od historii, co się wydarzyło w Katyniu.

A propos ,,mischlinga'', używam bo lubię!

Co do ras i gatunków, to Xeo rżnie głupa czy głup rżnie jego? Przecież napisałem wyraźnie, że Homo Sapiens jest podzielonym na rasy jednym gatunkiem, ale na granicy podziału międzygatunkowego, o czym świadczy m.in. włąsnie owa nieszczęsna zgodność tkankowa.

O tym, że pomiędzy rozsianymi po globie grupami ludzkimi występują pewne różnice wie każdy kto raczy nieco łyknąć powszechnie dostępnej wiedzy medycznej (w tym zakresie), toteż ani ameryki nie odkryłeś ani żadnego spisku nie zdemaskowałeś.
A ja tymczasem nadal czekam na publikacje naukowe mówiące o tym iż stoimy na granicy podziału międzygatunkowego. Tęczowy patafilek je wreszcie poda czy będzie się wykręcać?
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#46
@Baptiste

Zastanawiam się, czy lewaczyna zgrywa debila czy tego nie robi. Całkiem mozliwa jest ta druga opcja, jako że obecne lewactwo uprawia importowany z Zachodu model propagandy, zupełnie zapominając o przykrych doświadczeniach bardzo podobnej propagandy komunistycznej. Jeszcze raz posłużę się tym samym przykładem: ile było w latach 70. czy 80. źródeł pisanych do zbrodni katyńskiej? W krajach kontrlowanych przez komunę żadnych! Tak samo, z bardzo niewielkimi wyjątkami, nie ma źródeł na kontrolowanym przez żydolewactwo Zachodzie. Jednym z takich wyjątków jest książka, do której link dałem. Proszę se poczytać, albo też w orwellowskim stylu triumfować się, że niewygodne dla Wielkiego Brata źródła nie istnieją.

PS. I łaskawie proszę nie pitolić, ze jakoby ,,każdy wie o występujących różnicach''. Lewactwo zaprzecza jakimkolwiek różnicom poza kolorem skóry, czego ukryć się przecież nie da. Ale już istnieje przecież termin ,,colourblind casting'', bambosze grają królów angielskich w sztukach Szekspira, i nikomu nie wolno zauważyć, że król jest może nie nagi, ale jednak coś z nim nie teges... Uśmiech
Odpowiedz
#47
Patafil napisał(a):Średnie IQ wschodniego Azjaty - 105,
Europejczyka - 100,
Afrykanina - 80,
Australoida - ok. 70.

Poziom inteligencji jest więc uwarunkowany rasowo!

a nie długością i szerokością geograficzną?
Odpowiedz
#48
Nie, jest jeszcze inaczej. Jak pójdziesz do zoo w Nowym Jorku i napatrzysz się na słonie, żyrafy, goryle i szympansy, to od razu inteligencja ci spada.
Dlatego biali jeździli z misją edukacyjną na safari i wybijali zwierzynę aby głupie murzynki mogły zmądrzeć.
Pomogło o tyle, że murzynki zamiast robićza niewolników wybiły się na niepodległość ale ponieważ przestali trzebić zwierzynę to nadal inteligencję mają mniejszą.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#49
Frejr napisał(a):a nie długością i szerokością geograficzną?
A czy przypadkiem rasy najgłupsze, czyli rasy ciemnoskóre, to nie te rasy, które podczas swej ewolucji nigdy nie opuściły strefy tropikalnej? Duży uśmiech
Odpowiedz
#50
Np. przodkowie Aborygenów opuścili
Odpowiedz
#51
Xeo95 napisał(a):Np. przodkowie Aborygenów opuścili
Gdzie? Aborygeni są potmkami pierwszej fali opuszczających Afrykę. Australoidzi żyją na południowych brzegach Oceanu Indyjskiego (indyjscy Drawidowie, mieszkańcy Andamanów, częściowo mieszkańcy Sri Lanki, ,,negritos'' na Filipinach). Na północy ich nie ma. Niechże Xeo się trochę poduczy, bo czas ku temu najwyższy.
Odpowiedz
#52
Patafil napisał(a):A czy przypadkiem rasy najgłupsze, czyli rasy ciemnoskóre, to nie te rasy, które podczas swej ewolucji nigdy nie opuściły strefy tropikalnej? Duży uśmiech
Jakie rasy czarne? Ile ty tych ras już napłodziłeś? Duży uśmiech
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#53
Patafil napisał(a):Gdzie? Aborygeni są potmkami pierwszej fali opuszczających Afrykę. Australoidzi żyją na południowych brzegach Oceanu Indyjskiego (indyjscy Drawidowie, mieszkańcy Andamanów, częściowo mieszkańcy Sri Lanki, ,,negritos'' na Filipinach). Na północy ich nie ma. Niechże Xeo się trochę poduczy, bo czas ku temu najwyższy.
To co Patafil rozumie pod pojęciem tropikow?
Odpowiedz
#54
Baptiste napisał(a):Jakie rasy czarne? Ile ty tych ras już napłodziłeś? Duży uśmiech
Następny nieuczony lewaczyna! Duży uśmiech Rasa czarna dzieli się na dwie głównw odmiany: negroidów afrykańskich oraz australoidów. Wewnątrz tej pierwszej niektórzy antroplogowie wyróżniają także buszmenoidów oraz pigmoidów. Ale to nieistotne, bo ważne są ogólne cechy tej rasy, czyli m.in. właśnie niska inteligencja.

Xeo

A co Xeo rozumie pod pojęciem tropików? Mam podać szerokość i długość geograficzną? Nawet europejskie, zapasione turystki kumają, a młody, dumny, polski maturzysta ni **uja?! Oj Xeo, Xeo...
Odpowiedz
#55
Patafil napisał(a):Następny nieuczony lewaczyna! Duży uśmiech Rasa czarna dzieli się na dwie głównw odmiany: negroidów afrykańskich oraz australoidów. Wewnątrz tej pierwszej niektórzy antroplogowie wyróżniają także buszmenoidów oraz pigmoidów. Ale to nieistotne, bo ważne są ogólne cechy tej rasy, czyli m.in. właśnie niska inteligencja.
Tęczowy patafilek za długo z Legierskim przebywa to i czarności za dużo się nawidział. Niech uczniak siada i odpowiada na pytania (tylko miguśkiem!):
Ile mamy ras ludzkich?
Jakie są to rasy ludzkie?
Jakie grupy etniczne wchodzą w zakres jakich ras?

Sprawdźmy co tęczowy patafilek wyprodukuje w swej główce (bo na rzetelną wiedzę wiem, że nie mam co liczyć. Duży uśmiech ).
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#56
Baptiste napisał(a):Tęczowy patafilek za długo z Legierskim przebywa to i czarności za dużo się nawidział. Niech uczniak siada i odpowiada na pytania (tylko miguśkiem!):
Ile mamy ras ludzkich?
Jakie są to rasy ludzkie?
Jakie grupy etniczne wchodzą w zakres jakich ras?

Sprawdźmy co tęczowy patafilek wyprodukuje w swej główce (bo na rzetelną wiedzę wiem, że nie mam co liczyć. Duży uśmiech ).
Boże, jaka piękna, modelowa wręcz lewacka propaganda! OK, nie odpowiem ile jest ras ludzkich, w każdym rasie one istnieją. Jest to podstawowa wiedza na poziomie szkół podstawowych, jeżeli lewaczyna je ukończył, i nie mam tu na mysli obecnych szkół podstawowych... Lewaczynie proponuję: odniesienie się do tego co napisałem wyżej, oraz w innych miejscach tego forum... Duży uśmiech
Odpowiedz
#57
Patafil napisał(a):Boże, jaka piękna, modelowa wręcz lewacka propaganda! OK, nie odpowiem ile jest ras ludzkich, w każdym rasie one istnieją. Jest to podstawowa wiedza na poziomie szkół podstawowych, jeżeli lewaczyna je ukończył, i nie mam tu na mysli obecnych szkół podstawowych... Lewaczynie proponuję: odniesienie się do tego co napisałem wyżej, oraz w innych miejscach tego forum... Duży uśmiech
No proszę, zwykłe pytania a tęczowy już się zdążył zapluć i krzyczeć w niebogłosy o propagandzie choć nie ma jej tu ani grama. A to tylko niewygodne dla niego pytania...

Do tego tęczowy nie wie ile jest ras ludzkich (pominę już fakt, że nie wiem co to jest propaganda).
A ja wiem ile wyróżniano. I kto tu powinien się douczyć? No uczniak, marsz do szkoły a nie na parady ganiasz z Legierskim. Potem tylko czarni ci w głowie a wiedz ni ciut ciut. Uśmiech
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#58
Baptiste napisał(a):No proszę, zwykłe pytania a tęczowy już się zdążył zapluć i krzyczeć w niebogłosy o propagandzie choć nie ma jej tu ani grama. A to tylko niewygodne dla niego pytania...

Do tego tęczowy nie wie ile jest ras ludzkich (pominę już fakt, że nie wiem co to jest propaganda).
A ja wiem ile wyróżniano. I kto tu powinien się douczyć? No uczniak, marsz do szkoły a nie na parady ganiasz z Legierskim. Potem tylko czarni ci w głowie a wiedz ni ciut ciut. Uśmiech
No dobrze, lewaczyno, jeśli masz aż takie braki, to zajrzyj do mądrych ksiąg, albo do jeszcze mądrzejszego netu, i przynieś napotkane tam wątpliwości, głownie lewackiej natury, na forum. Np.: wszystkie lewackie strony twierdzą, że bambusy są najmędrsi na świecie, ale historia świata jakoś tego nie potwierdza... Dlaczego? Jasne, to spisek nazistów!
Odpowiedz
#59
Patafil napisał(a):No dobrze, lewaczyno, jeśli masz aż takie braki, to zajrzyj do mądrych ksiąg, albo do jeszcze mądrzejszego netu, i przynieś napotkane tam wątpliwości, głownie lewackiej natury, na forum. Np.: wszystkie lewackie strony twierdzą, że bambusy są najmędrsi na świecie, ale historia świata jakoś tego nie potwierdza... Dlaczego? Jasne, to spisek nazistów!
Tyle słów, a żadne na temat, same wynurzenia wynikające z niemocy i zdenerwowania.
A jak tęczowy nie odpowiedział na proste jak drut pytania, tak dalej nie potrafi tego uczynić. A to bardzo kluczowe dla twojej działalności forumowej. Skoro cały czas obraca się ona wobec pojęcia rasy to jak możesz o niej pisać skoro nie wiesz nic na temat klasyfikacji w ramach tegoż pojęcia?
Słucham, ile jest ras ludzkich, jakie to rasy i jakie grupy etniczne są zaliczane do jakiej z nich?
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#60
Baptiste napisał(a):Tyle słów, a żadne na temat, same wynurzenia wynikające z niemocy i zdenerwowania.
A jak tęczowy nie odpowiedział na proste jak drut pytania, tak dalej nie potrafi tego uczynić. A to bardzo kluczowe dla twojej działalności forumowej. Skoro cały czas obraca się ona wobec pojęcia rasy to jak możesz o niej pisać skoro nie wiesz nic na temat klasyfikacji w ramach tegoż pojęcia?
Słucham, ile jest ras ludzkich, jakie to rasy i jakie grupy etniczne są zaliczane do jakiej z nich?
To się nie dowiesz, szukaj se w TV czy gdzie indziej... Jak pojawi się odpowiedni temat, wypowiem się (lub sam takowy założę). Do tego momentu możesz uznawać, że ras nie ma, i nigdy nie było... Duży uśmiech
PS. Możesz sobie głosić, że żadnych ras nie ma, a wszyscy są sobie równi jak w radzieckim podręczniku. Ja będę czuwał jak kot przed mysią norą...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości