To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - jak go zniszczyć?
#21
Neuromanta napisał(a):I nikt go nie ukarał.

I my o tym wiemy.

korsarz napisał(a):Islam musi zniknąć, zerknij powyżej na link(Kelthuza) który dałem.

Być moze i musi zniknąć, jednak daruję sobie słuchania synagogicznych wyziewów Rajtuza. Duży uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#22
Wilk napisał(a):Być moze i musi zniknąć, jednak daruję sobie słuchania synagogicznych wyziewów Rajtuza. Duży uśmiech

dlatego z całych sił trzeba kibicować Izraelowi (mimo iż to państwo nie jest z mojej bajki) którego konfrontacja z Iranem to być albo nie być.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#23
korsarz napisał(a):dlatego z całych sił trzeba kibicować Izraelowi (mimo iż to państwo nie jest z mojej bajki) którego konfrontacja z Iranem to być albo nie być.

Ok. To idź pomachać jarmułką. Duży uśmiech Ja z radości uściskam rabina podczas bar micwy.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#24
Wilk napisał(a):Ok. To idź pomachać jarmułką. Duży uśmiech Ja z radości uściskam rabina podczas bar micwy.

na razie zamówiłem na allegro wisiorek z gwiazdą Dawida Duży uśmiech
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#25
korsarz napisał(a):na razie zamówiłem na allegro wisiorek z gwiazdą Dawida Duży uśmiech

A mozna tam zamówić pejsy?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#26
Wilk napisał(a):A mozna tam zamówić pejsy?

pewnie tak, rynek dyskontuje wszystko, na razie szukam na jewish.org korzeni żydowskich i mam nadzieję, że je znajde.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#27
korsarz napisał(a):pewnie tak, rynek dyskontuje wszystko, na razie szukam na jewish.org korzeni żydowskich i mam nadzieję, że je znajde.

Jak nie znajdziesz na jewish.org, to poszukaj na allegro. Może ktoś ma do sprzedania. A jak już będziesz miał żydowskie korzenie, to będziesz mógł się starać o zwrot jakiejś kamienicy w Warszawie, co Ci się będzie należała za holokaust i wysiedlenia i polskie obozy. :lol2:
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#28
Wilk napisał(a):Jak nie znajdziesz na jewish.org, to poszukaj na allegro. Może ktoś ma do sprzedania. A jak już będziesz miał żydowskie korzenie, to będziesz mógł się starać o zwrot jakiejś kamienicy w Warszawie, co Ci się będzie należała za holokaust i wysiedlenia i polskie obozy. :lol2:

ej, nie jestem z tych spod znaku holocaust doing business :lol2: jestem świeckim żydem.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#29
korsarz napisał(a):ej, nie jestem z tych spod znaku holocaust doing business :lol2: jestem świeckim żydem.

acha, prowadzisz lombard, dajesz pożyczki, wynajdujesz broń masowego zniszczenia?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#30
Wilk napisał(a):acha, prowadzisz lombard, dajesz pożyczki?

tyli interes co tyli robota jak mówili żydzi przed wojną. Kredyt napędza gospodarkę Duży uśmiech

[Obrazek: prop2.jpg]
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#31
Panowie mogliby swój bełkot o żydach przenieść do innego tematu. Z góry dziękuję.

Wracając do meritum sprawy - kiedy mniej więcej będzie się można w Europie spodziewać osłabienia nowej lewicy? Bo to oni są w tej chwili największym sojusznikiem muzułmanów i to oni próbują uciszać krytyków islamu. Władza nie musi wrócić do faszystów, wystarczy że ster przejmą umiarkowani eurocentryści.
Odpowiedz
#32
Warto zwrócić uwagę także na inne ruchy robiące krecią robotę. Np. nurt libertariański będący zwolennikiem otwartych granic.
http://mises.pl/wp-content/uploads/2014/...acyjna.pdf

http://partialibertarianska.org/deklarac...zna-pl/#15

Nowa lewica plus grupa tzw. wolnościowców to dwa nośniki patologii w zakresie międzygranicznego ruchu ludności.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#33
Ktoś powyżej wspomniał o forumowej archeologii. Pozwolę sobie podać poniższy link:

http://www.ateista.pl/showthread.php?t=9...=pokona%E6


Nonkonformista napisał(a):Ciekawe, kiedy pojawi się pytanie: 'jak zniszczyć chrześcijaństwo?'. Język

Proszę bardzo. I takie pytanie już na tym forum padło:

http://www.ateista.pl/showthread.php?t=9...=pokona%E6
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#34
Łoś napisał(a):Jestem ciekaw czy ktoś Ci odpowie na pytanie w tytule? Ja zadam kolejne pytanie, Jak zniszczyć religię w ogóle?

Nie jestem za niszczeniem religii - jestem za jej uczłowieczaniem i humanizowaniem.
w każdej religii tkwi ziarno miłości. nawet w świeckim humanizmie.
w nim chyba najbardziejUśmiech
Odpowiedz
#35
Tia tyle, że w różnych religiach ta miłość bliźniego różnie jest interpretowana. W Islamie rozciąga się tylko na pobożnych muzułmanów z tego samego odłamu. Nie rozciąga się ani na ludzi innych religii ani na muzułmanów innych sekt, ani na "hipokrytów" (fałszywych muzułmanów). Ci są gorsi od najgorrszych zwierząt.
Odpowiedz
#36
As Sa'iqa napisał(a):Tia tyle, że w różnych religiach ta miłość bliźniego różnie jest interpretowana. W Islamie rozciąga się tylko na pobożnych muzułmanów z tego samego odłamu. Nie rozciąga się ani na ludzi innych religii ani na muzułmanów innych sekt, ani na "hipokrytów" (fałszywych muzułmanów). Ci są gorsi od najgorrszych zwierząt.

możemy znaleźć cytaty na jedno i drugie??
Odpowiedz
#37
Proponuję biografię Mahometa autorstwa Ibn Hiszama tudzież "Historię proroków i królów" Al Tabariego. Nie wiem czy są dostępne w j. polskim.
Odpowiedz
#38
As Sa'iqa napisał(a):Wracając do meritum sprawy - kiedy mniej więcej będzie się można w Europie spodziewać osłabienia nowej lewicy? Bo to oni są w tej chwili największym sojusznikiem muzułmanów i to oni próbują uciszać krytyków islamu.

Czyli to nowa lewica jest winna? Odważna, niespotykana i zadziwiająca teza, bo z tego co widzę, to nawet prawicowe portale promują teorię, że to wolnorynkowy kapitalizm - ze swoim imperatywem rentowności za wszelką cenę - ponosi winę za muzułmańską imigrację zarobkową:
znany i lubiany prawicowy pisarz, filozof i dziennikarz Alain de Benoist napisał(a):Na początku imigracja była fenomenem powiązanym z wielkim biznesem. Ten stan rzeczy nadal trwa. Ci, którzy gardłują za wciąż większą imigracją, to wielkie firmy. Ta imigracja jest zgodna z samym duchem kapitalizmu, który zmierza do wymazania granic («laissez faire, laissez passer»Oczko.(...)Francuska Partia Komunistyczna (PCF) i Francuski Związek Handlowy (CGT) (który zmienił się od tamtego czasu radykalnie), aż do 1981r. walczyły przeciwko liberalnej regule otwartych granic, w imię obrony interesów klasy robotniczej.
Odpowiedz
#39
smutny miś napisał(a):Czyli to nowa lewica jest winna? Odważna, niespotykana i zadziwiająca teza, bo z tego co widzę, to nawet prawicowe portale promują teorię, że to wolnorynkowy kapitalizm - ze swoim imperatywem rentowności za wszelką cenę - ponosi winę za muzułmańską imigrację zarobkową:

Nowa Lewica i wolnorynkowy kapitalizm. Oba się dopełniają.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#40
A gdzie ten wolnorynkowy kapitalizm w Europie dostrzegłeś?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości