To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaruzelski nie żyje
#41
Łoś napisał(a):Wszyscy kiedyś umrzemy Oczko
I wielu w obliczu śmierci porzuci religijny sceptycyzm Oczko
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1...sakramenty
Odpowiedz
#42
Pewnie jo.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#43
Aryman napisał(a):jw.

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: giphy.gif]

A myślałem, że nic pozytywnego się już dziś nie zdarzy.

A jaki ma to dzisiaj wpływ na Twoje życie??
Z Twojej radości wnoszę, że to był Twój ojciec.SzczęśliwyOczko

Chyba dziadek??
Odpowiedz
#44
białogłowa napisał(a):I wielu w obliczu śmierci porzuci religijny sceptycyzm Oczko
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1...sakramenty
On nie był sceptyczny nigdy - jednak opowiadał się!!
za czymśSzczęśliwy
Odpowiedz
#45
Łoś napisał(a):Pewnie jo.
Ironia czy refleksja Łosia dopadła?8)
@semele, sceptyczny religijnie... chyba że mnie coś ominęło.
Odpowiedz
#46
Głowo biała..
Na to drugie bym nie liczył, bo Łoś jest uczulony, a i pierwsze mu mało wychodzi..

Odpowiedz
#47
białogłowa napisał(a):Ironia czy refleksja Łosia dopadła?8)
Głowo biała..
Na to drugie bym nie liczył bo jestem uczulony, a pierwsze mi mało wychodzi Oczko
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#48
Do pana ''Arymana'' ;to co pan pokazuje to żenujące prostactwo!
Odpowiedz
#49
pilaster napisał(a):W porównaniu z...? Jak zatem zdaniem xeo95 potoczyłyby się losy Polski, gdyby SW nie było?
Komunizm by szybciej zdechł, a Jaruzel szybciej by umarł.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#50


Nie będą to pierwsze słowa tego człowieka, które przejdą do historii.
Odpowiedz
#51
A ja nie wiem co konkretnie ma w tej du..., to gdzie zostanie pochowany Jaruzelski, czy to że się politycy już o to kłócą. A może jedno i drugie?
Odpowiedz
#52
Klakson ma w dupie jedno i drugie, zawsze był z niego zgrywus.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#53
Głupio trochę mieć w du... pochówek (czy też miejsce pochówku) człowieka, którego się szanowało, ale może mi się tylko tak zdaje.
Odpowiedz
#54
exodim napisał(a):Żadnej żałoby narodowej nie będzie, mam nadzieję.

.
Też mam nadzieje. Niestety w przypadku śmierci Mazowieckiego była . Pisałem wtedy że to przegięcie,że może jezcze po śmierci Jaruzela ogłoszą żałobe . Wykrakałem Uśmiech
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
#55
białogłowa napisał(a):Głupio trochę mieć w du... pochówek (czy też miejsce pochówku) człowieka, którego się szanowało, ale może mi się tylko tak zdaje.
To jest Urban. On nawet ma w dupie własne przekonania. W którymś z wywiadów stwierdził, że popiera lewicową redystrybucję społeczną ale on sam osobiście nie chciałby się do niej dokładać. Uśmiech
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#56
Szanuję wiele osób i jest mi doskonale obojętnie gdzie będą pochowani. Lecha Kaczyńskiego nie specjalnie szanowałem i nie jest mi obojętne, że jest pochowany tam gdzie jest. Pytanie czy Urban szanował Jaruzelskiego?
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#57
@Baptiste he he, dobre. I na swój sposób urocze, o ile się jest 14-letnią mariolką (i jest szansa że się z tego wyrośnie Oczko )

@Machefi to może wymień jakąś osobę, którą szanujesz i dodaj, że masz w du... gdzie będzie pochowana.
I tak, szanował go, tak wynika z jego wypowiedzi.

Wpis na blogu Urbana:
"Powiem ostrożnie, że Jaruzelskiego uważam za jednego z największych polskich polityków, ale naprawdę On przerastał wszystkich: Stanisława Augusta, Wielopolskiego, Piłsudskiego. Owszem, Marszałek odparł bolszewików, a Generał się o nich oparł. Obaj dla kraju zrobili, co w ich mocy było. Jednakże mając władzę, Piłsudski ewoluował od demokraty do autokraty. Polityczna droga Generała Jaruzelskiego biegła przeciwstawnie.
Nacjonalistyczna prawica, alias zaplute karły reakcji, potomkowie fanatyka Niewiadomskiego twierdzą, że Jaruzelski był zbrodniarzem, bo wprowadził stan wojenny. Sam Generał nazywał go mniejszym złem. Nie zgadzam się ze skromnością skrytą za tą samooceną. Co miał zrobić przywódca państwa u progu zimy 1981 r.? Nic nie robić, a czekać, co się zdarzy?
"
Odpowiedz
#58
białogłowa napisał(a):Machefi to może wymień jakąś osobę
Ja sam na ten przykład.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#59
Machefi napisał(a):Pytanie czy Urban szanował Jaruzelskiego?

Urban mógł szanować Jaruzelskiego i jednocześnie mieć w dupie gdzie zostanie pochowany. Trup to trup. Bez różnicy. Tylko ludziom o szamanistycznym usposobieniu zależy.

Osobiście dla wkurzenia różnej maści narodowców z przyjemnością przywitałbym żałobę narodową i pochówek z honorami.

Narodowe ciamciaki będą mogły sobie co najwyżej pokrzyczeć "zamiast liści" a "towarzysze" dalej będą spokojnie umierać w szpitalach :lol2:
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
#60
Machefi napisał(a):Ja sam na ten przykład.
Bardzo dyplomatycznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości