To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ateista kwalifikowany?
#1
Tak wygląda ateista kwalifikowany, który objawił się w moim grodzie.
Z góry uprzedzam, że to nie ja, bo jestem niekwalifikowany (chociaż wiek by się zgadzał)

[Obrazek: z16634521Q,Na-piatkowych---Dialogach-w-k...dzonyc.jpg]

Przyszedł pogadać sobie z biskupem o pryncypiach.
Muszę go namierzyć - zawzięty gość.

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,16634...LokLodzTxt
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#2
Raczej dureń patentowany.

Odpowiedz
#3
Okazało się, że udzielał/la się na forum jako ddd.xt.pl
http://ateista.pl/showpost.php?p=49357&postcount=47
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#4
Sofeicz napisał(a):Okazało się, że udzielał/la się na forum jako ddd.xt.pl
http://ateista.pl/showpost.php?p=49357&postcount=47
Ten wpis potwierdza to co napisał idiota.
Kolejny freak.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#5
Sofeicz napisał(a):Przyszedł pogadać sobie z biskupem o pryncypiach.
Muszę go namierzyć - zawzięty gość.

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,16634...LokLodzTxt


Ale świetną scenkę z tych dialogów o ateizmie znalazłem Duży uśmiech

Odpowiedz
#6
idiota napisał(a):Raczej dureń patentowany.
Jak ci co chodzą w procesjach? :lol2:
W Wygwizdowie czegoś takiego nie ma. Tam nawet sra się przed drąg.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#7
Hans Żydenstein napisał(a):Ale świetną scenkę z tych dialogów o ateizmie znalazłem Duży uśmiech

Martyna. Angel... Zdezorientowanyzok:
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#8
Fajny człowiek i potwierdza się to co ja tu niejednokrotnie pisałam - wierzący zawsze myślą, że ateiści żyją jak zwierzęta a nawet chyba są zwierzętami.

Ta dziewczyna usłyszała pierwszy raz coś o Bogu??
Dziwne?....? w Polsce??

Boże co za denna pedagogika!!
Odpowiedz
#9
semele napisał(a):Fajny człowiek i potwierdza się to co ja tu niejednokrotnie pisałam - wierzący zawsze myślą, że ateiści żyją jak zwierzęta
Jestem wierzącym i nie myślę, że ateiści żyją jak zwierzęta. Twoja teoria tym samym jest obalona.

Co do samego filmiku - facet mówi w sposób opanowany. Co prawda bredzi (Niepokalane Poczęcie, sugerowanie, że KRK zmienił stanowisko w sprawie TE dzięki jego listowi), ale to akurat większość polskich "ateistów" dotyka, więc ten ma plus za nieagresywność. Ks. biskup odpowiada również w sposób rzeczowy i konkretny. Filmik budzi pozytywne emocje.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#10
Jestem niewierzący i uważam, że wierzący oraz niewierzący żyją jak zwierzęta:

Cytat:Domena - eukarionty
Królestwo - zwierzęta
Typ - strunowce
Podtyp - kręgowce
Gromada - ssaki
Podgromada - ssaki żyworodne
Infragromada - łożyskowce
Rząd - naczelne
Podrząd - Haplorrhini
Nadrodzina - małpy człekokształtne
Rodzina - człowiekowate
Podrodzina - Homininae
Plemię - Hominini
Rodzaj - Homo
Gatunek - człowiek rozumny

Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#11
No i się to nie zmieni, póki nam chloroplast nie wyrośnie w ciele.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#12
Machefi napisał(a):No i się to nie zmieni, póki nam chloroplast nie wyrośnie w ciele.
Wszystko co nie ma chloroplastów to zwierzę?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#13
zefciu napisał(a):Wszystko co nie ma chloroplastów to zwierzę?
Ja np. należę do królestwa grzybów:roll:
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#14
zefciu napisał(a):Wszystko co nie ma chloroplastów to zwierzę?
Nie, ale wszystko co ma chloroplasty, to nie zwierzę Oczko.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#15
Jester napisał(a):Nie, ale wszystko co ma chloroplasty, to nie zwierzę Oczko.

No nie wiem! Ten ślimaczek poczułby się urażony.

Chyba.
Odpowiedz
#16
zefciu napisał(a):Ks. biskup odpowiada również w sposób rzeczowy i konkretny.
Klecha kwestionuje teorię Darwina, to też jest rzeczowe? :lol2:
Odpowiedz
#17
Mario napisał(a):Klecha kwestionuje teorię Darwina
Mario ma zwidy. Albo po prostu widzi to co chce widzieć.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#18
Mario napisał(a):Klecha kwestionuje teorię Darwina, to też jest rzeczowe? :lol2:

On nie kwestionuje- twierdzi, że ona nic nie tłumaczy.
Dla księdza jest niepojętym, że z materii nieożywionej powstało życie.

Ale ta dychotomia - materialne- niematerialne jest chyba już nieaktualna.

I te wątpliwości są całkowicie zrozumiałe.
Nauka nie odpowiada na żadne egzystencjalne pytania a teorie naukowe są funkcjonalne.
Nauka właściwie nic nie tłumaczy - nauka odkrywa pewne prawa które istniej obiektywnie w naturze- pewne zależności.
Ksiądz powołuje się na Chardina, ale kościół katolicki zdeprecjonował go uważając jego poglądy za panteistyczne.

Podziwiam obu- mam nadzieję, ze to dobrze rokuję dialogowi ateistów
z teistami.
Odpowiedz
#19
semele napisał(a):Dla księdza jest niepojętym, że z materii nieożywionej powstało życie.
Teoria Darwina nie tłumaczy, jak z materii nieożywionej powstało życie.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#20
Mariu i selemele tłumaczy...

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości