To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook szpieguje ciebie dla rządu - stycznia 2015 wielka zmiana.
#21
A co niby napisałem lub zrozumiałem źle? Możesz wskazać? O ile wiem obaj są członkami Klubu Rzymskiego, który "stworzył" książkę Holdrena.
"Pełna przemocy, irracjonalna, nietolerancyjna, powiązana z rasizmem i lojalnością wewnątrz grupy, otoczona niewiedzą i wroga wobec swobody dociekania, przeniknięta pogardą dla kobiet i represyjna wobec dzieci — zorganizowana religia ma na sumieniu naprawdę dużo." - Christopher Hitchens.

"KRK uważa, że lepiej, by rzesze na Ziemi umierały z głodu w najgorszych męczarniach, niż by jedna dusza świadomie powiedziała jedną tylko nieprawdę.” - Kard. Newman, bł. Katolicki.
Odpowiedz
#22
widzę,że lubicie sobie "deptać po palcach" Język hehehe
Odpowiedz
#23
magicvortex napisał(a):lepiej myśleć o tym co się publikuje na fb a co nie i tyle.
Dopiero co była kolejna dziura:

http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dz...nych-osob/

niebezpiecznik.pl napisał(a):Jak informują nas czytelnicy, na naszym (i nie tylko naszym fanpage) zamiast linka do “galerii zdjęć” Facebook wyświetla losowe zdjęcia …przypadkowych osób. Dodatkowo, jeśli jesteście zalogowani na swoje konto na Facebooku i przejdziecie na widok profilu, mogą się Wam pokazać dane innych użytkowników (co ciekawe, głównie Polaków)…

To chyba najlepsza rada:
niebezpiecznik.pl napisał(a):Dlatego wszystkie informacje umieszczane w sieci (także w prywatnych chatach na Facebooku) powinniście traktować jako publicznie dostępne. Zawsze. Dla każdego. Tylko wtedy nie będzie wstydu, jeśli nagle, np. na skutek błędu programistów Facebooka, wpadną one w niepowołane ręce. W końcu już raz dziura w Facebooku pozwalała na podglądanie cudzych, prywatnych zdjęć (wyciekły wtedy także kompromitujące Marka Zuckerberga fotografie).
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#24
Sofeicz napisał(a):Sorry chłopaki - będziecie musieli odłożyć na zaś zaciągnięcie się do ISIS, budowę bomb, handel herą, stręczycielstwo i zabójstwo prezydenta.
(ciekawe czy ECHELON już namierzył ten post i najdą mnie smutni faceci z gadżetami)

nie przyjdą, ponieważ filtry są tak skonstruowane, iż "ignorują" treść taką, jak twoja (czy też mówiąc dokładniej treść w takim kontekście i napisaną przez taką osobę).
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
#25
Cytat:nie przyjdą, ponieważ filtry są tak skonstruowane, iż "ignorują" treść taką, jak twoja (czy też mówiąc dokładniej treść w takim kontekście i napisaną przez taką osobę).

ale jakby powiedział na lotnisku to juz mogłoby się zaświecić czerwone światełko, nooo dobra mrugnąć Język
Odpowiedz
#26
jeahwe napisał(a):nie przyjdą, ponieważ filtry są tak skonstruowane, iż "ignorują" treść taką, jak twoja (czy też mówiąc dokładniej treść w takim kontekście i napisaną przez taką osobę).

No, ale jak pewne amerykanska rodzinka wpisala w google "szybkobar", "plecak" i "bomba" po zamachach w Bostonie, to nazajutrz mieli wizyte smutnych panow. Zyczliwi ludzie i Wielki Brat czuwaja:

Cytat:Informację o akcji policji ujawniła blogerka podpisująca się Michele Catalano. Przyznała, że chodzi o jej męża, który został zwolniony z firmy komputerowej. Pracodawca przyjrzał się historii jego przeszukiwań w internecie i zameldował o swoich podejrzeniach policji. Ta przesłuchała zarówno pracowników firmy jak i samego podejrzanego. Catalano przyznała, że jej mąż chciał kupić plecak w internecie, a ona sama – szybkowar. Z kolei jej 20-letni syn, po informacjach o zamachu w Bostonie chciał dowiedzieć się w sieci, jak można zrobić bombę z kuchennego urządzenia. "To zapaliło światło alarmowe dla służb antyterrorystycznych" – przyznała Catalano. Sprawę szeroko opisały amerykańskie media, które dużo piszą ostatnio o rządowych programach inwigilacji obywateli.

http://www.rp.pl/artykul/1035521.html
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#27
W Stanach plecak i szybkowar a w Polsce?
Chcę zasadzić brzozę.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#28
Sofeicz napisał(a):W Stanach plecak i szybkowar a w Polsce?
Chcę zasadzić brzozę.

Za czasow braci K krolowaly donosy. I tym razem, znalazl sie ktos, kto chcial byc usluzny.

Cytat:Prokuratura na tropie kaczki internetowej Grzegorz Jankowski, Gdańsk, es 27-04-2006 , ostatnia aktualizacja 26-04-2006 22:14

Znajomy doniósł na emeryta z Elbląga, który przesłał mu e-mailem obrazek kaczki z napisem: "A teraz kochani wyborcy... pocałujcie nas w kupry!". Policja przeszukała mieszkanie emeryta Internet to pasja pana Aleksandra, 50-letniego rencisty. Przed komputerem spędza kilka godzin dziennie, korespondując za pomocą e-maila z ludźmi z całej Polski. Nie ukrywa, że prezydent Lech Kaczyński i jego brat Jarosław nie są jego ulubieńcami. To dlatego uznał, że doskonałym żartem będzie przesyłanie znajomym wyłowionych w internecie karykatur obydwu polityków: obrazków z kaczorami-aniołkami albo kaczki z napisem "A teraz kochani wyborcy... pocałujcie nas w kupry!".
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#29
Wron NIEmiecki napisał(a):No, ale jak pewne amerykanska rodzinka wpisala w google "szybkobar", "plecak" i "bomba" po zamachach w Bostonie, to nazajutrz mieli wizyte smutnych panow.
http://www.rp.pl/artykul/1035521.html


jak stoi w zacytowanym przez ciebie fragmencie (pisownia oryginalna): Pracodawca przyjrzał się historii jego przeszukiwań w internecie i zameldował o swoich podejrzeniach policji.

a zatem nie miała tu miejsca sytuacja, że tylko na podstawie słów wpisanych w wyszukiwarkę lub na forum doszło do odwiedzin "smutnych panów", lecz przyczyną było zawiadomienie policji przez pracodawcę - co dopiero uruchomiło procedury sprawdzania ruchu internetowego dokonywanego przez domowników.
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
#30
@ jeahwe
Dlatego napisalem, ze zyczliwi ludzie zawsze sie znajda - od nich zalezy decyzja co ze znalezionymi fantami zrobic. FB wydaje sie byc idealnym narzedziem do profilowania uzytkownika, jego upodoban, nawykow, kontaktow. To idealny bank danych dla marketingowcow i wywiadow elektronicznych. FB to dziecko NSA i CIA.
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#31
http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/j...facebooka/

Az wlos sie jezy na glowie...
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz
#32
jagoda acai napisał(a):Szczerze to 95% społeczeństwa nawet nie przeczyta nowych zasad na FB i zaakceptują.
JA poważnie myślę o zaprzestaniu działalności na fb

Ja się zapomniałem, wszedłem 1 lub 2 stycznia, wylogowałem szybko i do dzisiaj tam nie zaglądam licząc, że nie nakradli mi danych z kompa Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości