To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyczyny klęski Platformy
Oj znacznie większe niż inni. Woś sadził wyjątkowe farmazony.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Pewne elementy trzeźwości posiada. PiS to lewica np.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a): Woś sadzi farmazony ale nie większe niż inni. Skąd zatem atak wścieklizny?
A skąd ja mam wiedzieć dlaczego masz ataki wścieklizny? A jak piszesz na forum to racz ograniczyć swoje pytania do samego siebie.

A co do Wosia - ludzi tak jawnie głoszących tęsknotę za komunizmem (poza oczywiście Razem i obecnie PZPRbis) nie ma w Polsce znowu tak dużo.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a):
Smok Eustachy napisał(a): Woś sadzi farmazony ale nie większe niż inni. Skąd zatem atak wścieklizny?
A skąd ja mam wiedzieć dlaczego masz ataki wścieklizny? A jak piszesz na forum to racz ograniczyć swoje pytania do samego siebie.

A co do Wosia - ludzi tak jawnie głoszących tęsknotę za komunizmem (poza oczywiście Razem i obecnie PZPRbis) nie ma w Polsce znowu tak dużo.

Ja kwiliłem na forach Polityki i w listach do owej redakcji? I wypierniczyłem owego Wosia?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a):
Socjopapa napisał(a):
Smok Eustachy napisał(a): Woś sadzi farmazony ale nie większe niż inni. Skąd zatem atak wścieklizny?
A skąd ja mam wiedzieć dlaczego masz ataki wścieklizny? A jak piszesz na forum to racz ograniczyć swoje pytania do samego siebie.

A co do Wosia - ludzi tak jawnie głoszących tęsknotę za komunizmem (poza oczywiście Razem i obecnie PZPRbis) nie ma w Polsce znowu tak dużo.

Ja kwiliłem na forach Polityki i w listach do owej redakcji? I wypierniczyłem owego Wosia?

Nie wiem, ale nie sądzę, żebyś wypierniczył osobę o poglądach podobnych do Twoich.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Jakoś tak mi się wydaje, że gdyby GW Wosia nie wywaliła, to wówczas by tutaj Smok cytował jego artykuły i kwilił „patrzcie państwo, jaka ta Wybiórcza komunistyczna i lewacka” (tzn. mniej więcej to by pisał, bo interpunkcja byłaby tam losowa).
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Jakoś tak mi się wydaje, że gdyby GW Wosia nie wywaliła, to wówczas by tutaj Smok cytował jego artykuły i kwilił „patrzcie państwo, jaka ta Wybiórcza komunistyczna i lewacka” (tzn. mniej więcej to by pisał, bo interpunkcja byłaby tam losowa).
Syntaktyka i semantyka pewnie też..
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
zefciu napisał(a): Jakoś tak mi się wydaje, że gdyby GW Wosia nie wywaliła, to wówczas by tutaj Smok cytował jego artykuły i kwilił „patrzcie państwo, jaka ta Wybiórcza komunistyczna i lewacka” (tzn. mniej więcej to by pisał, bo interpunkcja byłaby tam losowa).
Syntaktyka i semantyka pewnie też..

I nie tylko to.

2. numeracja też

II) a po czwarte jakiś link do zupełnie innej sprawy na zasadzie luźnych skojarzeń.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Jakoś tak mi się wydaje, że gdyby GW Wosia nie wywaliła, to wówczas by tutaj Smok cytował jego artykuły i kwilił „patrzcie państwo, jaka ta Wybiórcza komunistyczna i lewacka” (tzn. mniej więcej to by pisał, bo interpunkcja byłaby tam losowa).

GW nie wywaliło Wosia tylko Polityka.
GW wywaliło dział Opinie. Wiesz, że coś tam dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele.

Obserwuję, jak leci pirze:
http://krytykapolityczna.pl/kraj/sierako...ski-media/
http://krytykapolityczna.pl/kraj/profesj...erakowski/
http://krytykapolityczna.pl/kraj/rafal-wos-rozmowa/

2. Przypominam:
Arena polityczna w Polsce dzieli się na obóz niepodległościowy i obóz podległościowy. Obóz niepodległościowy dzieli się tradycyjnie na prawicę, lewicę i centrum a podległościowy nie, bo wartości prawicowe wykluczają uczestnictwo w tym obozie. I nie ma tam prawicy tylko lewica jest i centrum. Dodatkowo możemy wyróżnić właściwe centrum, sytuujące się między obydwoma obozami. Podział ten jest skomplikowany i niezrozumienie go powoduje brak pojmowania sensu wydarzeń politycznych.

I są spore podobieństwa lewicy niepodległościowej i podległościowej. Woś tu padł ofiara własnej nieumiejętności zrozumienia podziałów politycznych w naszej nieszczęśliwej ojczyźnie.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Małym smokiem Kaczora nie pokonają:
[Obrazek: Dn1Un09W0AE32Ss.jpg]
Wielkim smokiem trzeba!
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
politykierując...

Obserwujemy dość ciekawe zjawisko na przestrzeni kilku ostatnich lat. Bez ogródek, niezwykłe i nadzwyczajne wyświetlenie politycznych preferencji kościoła katolickiego w Polsce wraz z odpowiednią aktywnością zmierzająca do realizacji interesów własnych. Oczywiście to doktryna konserwatywna, "prospołeczna", pisowska bez dalszych zwodów. Otóż po ostatnim wahnięciu politycznego wahadła wyraźnie w prawo Episkopat poczuł tak silny wiatr w żagle, że zapomniał o swoim dziejowym posłannictwie. Teraz właśnie teraz chcą się nachapać! Obecna władza pochyliła się bardzo głęboko nad problemem, ejakulacja dosłowna w jej ustach stała się faktem. Kler głęboko wzdychnął...To na pewno dostrzegł każdy. Ale to nawet nie o tym, to każdy widzi.

Rządzący wcześniej liberałowie, teraz w opozycji, za swojej władzy nie chcieli "dotknąć" kościoła w jakimkolwiek aspekcie, dziwota i wstyd. To mogło rzecz jasna uszczuplić ich zasięgi poparcia. Cały plan spalił na panewce, rządzi katokomukonserwa. I teraz niespodzianka...obserwujemy piękny wschód słońca...

Po raz pierwszy w III RP jest opozycja, która ma interes i nawet piękne idee aby władza nie kroczyła i poniżała się kościołowi katolickiemu (teoretyczne poparcie ponad 90%, tylu jest wiernych??). Nawet za rządów liberałów (PO) gaszono zbyt radykalne opinie wobec kk. To procentowało. Teraz nie maja nic do stracenia..ale w społeczeństwie nastąpiły jakieś zmiany. Nie każda władza musi teraz być głęboko w dupie Episkopatu...politycy to czują. Więc chwalmy Pana.

Podsumowując. KK poczuł,że złapał pana boga za nogi za obecnej władzy, ośmielił się, pomyślał :"To nasz czas!", ta pewność aż razi, tak to chyba jest, pewnie tak jest. Kolejny rząd (liberalny, hiper -liberalny, socjalny, etc.), prędzej czy później rozpocznie proces zupełni odwrotny, już bez ogródek i protekcjonalnego tonu wobec kościoła katolickiego, który teraz właśnie staje po pewnej i konkretnej stronie politycznej barykady. To odwróci się przeciwko swoim mocodawcą. Smutna wiadomość, to jeszcze nie to wahniecie. Dopiero za jakieś 10 a raczej 20 lat Polak zastanowi się nad swoją wiarą i co jest mu wtłaczane.

Wniosek: KK ogłupiał. Instytucja tysięcy lat...Dał się ponieść sukcesowi sprzyjającej im koniunkturalnej konserwy..zapominając, że rząd to ..na 4 lata, do wyborów. Akcja rodzi reakcję. Ciekawe. W Polsce wież kościelnych bardzo ciekawe....

Dziwne jest to, że taki błąd popełnił KK stając wyraźnie po pewniej stronie barykady..
Voodoo People
Odpowiedz
Angela może polecieć? To zwiększy szansę Kaczora

A Ruch Palikota to co było? A Partia NIE?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Smok Eustachy napisał(a): Arena polityczna w Polsce dzieli się na obóz niepodległościowy i obóz podległościowy. Obóz niepodległościowy dzieli się tradycyjnie na prawicę, lewicę i centrum a podległościowy nie, bo wartości prawicowe wykluczają uczestnictwo w tym obozie. I nie ma tam prawicy tylko lewica jest i centrum. Dodatkowo możemy wyróżnić właściwe centrum, sytuujące się między obydwoma obozami. Podział ten jest skomplikowany i niezrozumienie go powoduje brak pojmowania sensu wydarzeń politycznych.

To Kornel Morawiecki w której jest grupie?



Zmiana relacji państwo-kościół może nastąpić wcześniej, niż 10 lat. Zależy to od tego jak długo PiS jeszcze będzie u władzy, ale ta ich nerwowość i nadchodzące spowolnienie gosp. karze sądzić, że nie potrwa to bardzo długo.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Na razie za mało danych.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): To Kornel Morawiecki w której jest grupie?

Mnie Pinokio przypomina chińskiego menago z obecnej KPCh.
Ten sam wyglancowany wygląd, dopasowany garniturek, gładko przycięte włosy, druciane okularki, nieodgadniony uśmieszek.

[Obrazek: z12865967V,Nowe-kierownictwo-Komunistycz...i-Chin.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Czy to może być prawda?
[Obrazek: 42919985_287020388787389_718984620636372...e=5C260E75]
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Mnie Pinokio przypomina chińskiego menago z obecnej KPCh.
Ten sam wyglancowany wygląd, dopasowany garniturek, gładko przycięte włosy, druciane okularki, nieodgadniony uśmieszek.

Pinokio? Bo ja o Kornela pytałem, ale może faktycznie to bez znaczenia, skoro kłamca Morawiecki jest synem oszusta, a jak się ostatnio okazuje, to sam Morawiecki też oszustem finansowym chyba jest.

Smok tego nie wie, ale oczywistym jest, że Kornel Morawiecki prezentuje sznyt wschodni podległościowy.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Mnie Pinokio przypomina chińskiego menago z obecnej KPCh.
Ten sam wyglancowany wygląd, dopasowany garniturek, gładko przycięte włosy, druciane okularki, nieodgadniony uśmieszek.

Pinokio? Bo ja o Kornela pytałem, ale może faktycznie to bez znaczenia, skoro kłamca Morawiecki jest synem oszusta, a jak się ostatnio okazuje, to sam Morawiecki też oszustem finansowym chyba jest.

Smok tego nie wie, ale oczywistym jest, że Kornel Morawiecki prezentuje sznyt wschodni podległościowy.
A'propo kłamców to kto obiecywał 3x15?

Tu jest pewien zgrzyt który może oddziaływać na nastroje:
https://twitter.com/styszka/status/1048208294005919744
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Cytat:Tu jest pewien zgrzyt który może oddziaływać na nastroje:
https://twitter.com/styszka/status/1048208294005919744

Widzę z pisiorów teraz wielcy obrońcy godności kobiet się zrobili Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a):
Cytat:Tu jest pewien zgrzyt który może oddziaływać na nastroje:
https://twitter.com/styszka/status/1048208294005919744

Widzę z pisiorów teraz wielcy obrońcy godności kobiet się zrobili Uśmiech

Zawsze byli.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości