To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS, co zrobił a nie co powiedział
PiS pośrednio zabił dziecko posłanki Filiks z PO. 16-latek popełnił samobójstwo, bo pisowcy z Rada Szczecin i jebane TVP ujawniły publicznie dane, które wskazywały, że był on ofiarą pedofilii. I oni mają ponad 30% w sondażach. Co za kraj...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra...ofila-z-po
Tomasz Duklanowski, czyli dziennikarz pisowski:
https://niezalezna.pl/autor/tomasz-duklanowski
Niezależna.
No to Jakimowicze-debile mają teraz życie dziecka na sumieniu.
Odpowiedz
Oto jak wygląda prawdziwe skurwysyństwo:

Cytat:"Jak wygląda hiena? Hiena to np. Tomasz Duklanowski, pracownik mediów należących do Jarosława Kaczyńskiego, czyli Gazety Polskiej Codziennie i serwisu niezalezna.pl, którego przyniesiono do publicznego Radia Szczecin, bo jest kuzynem radnego PiS (Marka Duklanowskiego, szefa tej partii w RM) oraz kolegą Dariusza Mateckiego.
Duklanowski rzekomo ujawnił jakąś aferę pedofilską w PO pod koniec 2022. Oczywiście żadnej afery nie ujawnił, bo Krzysztof Faliński, kandydat tej partii do sejmiku został zatrzymany w połowie 2020, a w 2021 skazany za pedofilię. Duklanowski, jak przystało na cyngla za 30 złotych, tylko odświeżył temat i ujawnił, ale dane osobowe ofiar Falińskiego. Nie dziwota, że za ukaraniem Duklanowskiego opowiadali się np. szef pisowskiej komisji ds badania pedofilii Błażej Kmieciak czy Tomasz Terlikowski (który do tego momentu występował jeszcze w należącej do Kaczyńskiego TV Republika).
Pali się obecnie pod dupami, dariuszmatecki usunął już większość wpisów na temat tej rzekomej afery pedofilskiej. Zapamiętajcie mordę Duklanowskiego, bo powinien być taką samą atrakcją miasta jak kot Gacek. Oczywiście Gackowi nic nie róbcie."

Niedawno pojawiły się informacje o pogrzebie jednej z ofiar Falińskiego (16 letni chłopak), których dane ujawnił Duklanowski. Informacji o tym nie ma wprost ale potencjalną przyczyną przyczyną jest samobójstwo.
Sprawą zajmuje się prokuratura. Jeżeli chłopak faktycznie popełnił samobójstwo z tego powodu mam nadzieję, że skurwiel dostanie wyrok bezwzględnego więzienia.

Edit:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...n,79cfc278

Onet pisze już o sprawie. Wcześniej nie pisałem konkretnie o kogo chodzi, bo w wiadomościach o pogrzebie rodzina prosiła o prywatność.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Jeżeli chłopak faktycznie popełnił samobójstwo z tego powodu mam nadzieję, że skurwiel dostanie wyrok bezwzględnego więzienia.

Raczysz żartować. Nie po to rosyjska placówka na Polskę (zwana PiS) upartyjniła organy ścigania, żeby teraz pakować swoich towarzyszy do pierdla. Szczególnie, że ten skurwiel z całkowitą pewnością nie wymyślił tego sam...
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
https://mobile.twitter.com/CTomczyk/stat...7370999808
Spalić Woronicza 17 do cna. Spalić. Bez ofiar żadnych, ale sam budynek spalić. Niech płonie nocą. Zgliszcza zaorać. Zostawić dziurę jako przestrogę. Spółkę sprywatyzować. Gdzie my w ogóle żyjemy? Co to jest? Koniec, koniec. TVP, które poprzez straszną wiktymizację wtórną wykończyło młodego człowieka. Przez TVP i tych pisowców z Radia Szczecin wszyscy wokół wiedzieli, że chłopak był molestowany. Wszyscy. Uczniowie ze szkoły, nauczyciele, znajomi. Wszyscy. Wiedzieli, kto go molestował. No a tępa młodzież bywa okrutna.

Jak dobrze, że wedle najlepszych analityków to ostatni rok tego obozu narodowego i radykalnego u sterów:
https://mobile.twitter.com/PersElection/...9535775746
https://mobile.twitter.com/PatrickDollar...1601492997
KO ponad 30%. KP2050 ponad 15%. Wystarczy. A jeszcze Lewica w obwodzie do pomocy w razie "wu". Byle do pażdziernika. Paździerz się skończy.
A Jakimowicze pod sąd.
Odpowiedz
Dzisiaj te skurwysyny o śmierć chłopaka oskarżyli polityków opozycji. Kurwa, przecież to jest zło w najczystszej swojej postaci.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Wiecie, w interesie Kurwskiego jak najbardziej leży jak największe znieczulenie społeczeństwa na kwestię pedofilii.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Ta tragiczna sytuacja jest papierkiem lakmusowym tzw. ostatniej szansy.

No bo skoro Tomasz Terlikowski (no, do lewaka z KO to mu jeszcze chyba daleko) czy Błażej Kmieciak (powołany przez Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka, samego wybranego przez PIS przy sprzeciwie opozycji) wprost krytykują cały aparat partyjno-medialny (dalej: APM), określając to "ponownym gwałtem" czy "zachowaniem złym, niemądrym i nieetycznym", to chyba każdy, umiarkowanie trzeźwo myślący człowiek przyzna, że w tej kwestii APM przegiął i w konsekwencji doprowadził do targnięcia się na życie młodego człowieka.

Każdy więc kto w jakikolwiek sposób broni lub będzie bronić APM jest:
1) członkiem APM *
2) podłą gnidą
3) debilem

I nie ma się co rozwodzić. Jeśli poznawszy cały, szeroki kontekst tej sprawy wasz ojciec, matka, brat czy sąsiad dalej będą bronić APM, to wystawią sobie świadectwo podłej gnidy i/lub debila.

* - przynależność do grupy 1 wcale nie wyklucza współudziału w grupie 2 czy 3, a nawet obydwu jednocześnie. Ba, to jest wręcz w tym środowisku powszechne, ale oni przynajmniej mają z tego określone profity.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
Sebrian napisał(a): Każdy więc kto w jakikolwiek sposób broni lub będzie bronić APM jest:
1) członkiem APM *
2) podłą gnidą
3) debilem

4 )- osobą, ma która wyrobione zdanie, ale nie zapoznała się z całością informacji lub uwierzyła w przekaz APM

Owszem punkt 4) może być tożsamy z punktem 3) ale nie koniecznie zawsze się pokryje
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Dlatego napisałem: "Jeśli poznawszy cały, szeroki kontekst (...)". A jak mimo tego uwierzyła, to podtrzymuję: gnida/debil. To już nie jest upieranie się przy - dla wielu ludzi abstrakcyjnych - pojęciach jak praworządność, obronie kultu Papaja czy pluciu na lewacką Unię. To jest zaszczucie dzieciaka, co krytykują nawet ludzie z ich kręgu ideologicznego.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
No tak. Swoją drogą skala kłamstw i skurwysyństwa jakie zaserwowały w tej sprawie państwowe media, mimo iż miałem jak najgorsze o nich zdanie to jednak mnie zaskoczyła. Przecież to jest zakłamanie na poziomie opowieści o "nazistowskiej Ukrainie która planowała atak na Rosję" Putina się brzydzimy a mamy to samo u nas w mediach publicznych.

Przeraża też skala oddziaływania tych mediów. Przecież po czymś takim to władza powinna srać w spodnie ze strachu a głowy w mediach publicznych powinny spadać niczym czereśnie z drzewa pod koniec czerwca. Tymczasem oni idą w zaparte. Oznacza to, że dobrze wiedzą, że do sporej części społeczeństwa nie dotrze żaden inny kontekst tej sprawy, niż ten przedstawiony przez publiczny system dystrybucji szamba. Oni nie tylko się nie boją, ale nawet liczą, że na tej sprawie ugrają coś dla siebie.

To samo w sobie powinno być bardziej znaczącym sygnałem ostrzegawczym, niż wszystkie te awantury o wolne sądy, TK i praworządność.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
I pomyśleć, że jakiś czas temu jeden minister poleciał, bo nie wpisał zegarka Uśmiech
Gdzie my, k... jesteśmy?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): I pomyśleć, że jakiś czas temu jeden minister poleciał, bo nie wpisał zegarka Uśmiech
Gdzie my, k... jesteśmy?

Najlepsze jest to, że PIS przekonał część ludzi, że przed 2015 w tych kwestiach było gorzej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/apel-pos...eo/eexc38z

Oczywiście, jak na PIS-owskiego partyjniaka przystało musiał to rozmyć na "wszystkich redaktorów" oraz wbić szpilkę Budce, niemniej kolejny gwózdek do APM-owskiej trumny z ich własnej paczuszki.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
A teraz PIS postanowił bawić się w "obronę JPII" Oczywiście w świetle ujawnionych faktów (i nie mówię tu o tym filmie wyemitowanym przedwczoraj - nawet go nie widziałem) ciężko twierdzić, że JPII o zjawisku tuszowania pedofilli nie wiedział, wszystko wskazuje nawet, że w kilku sprawach sam uczestniczył. Ale przecież masa ludzi wciaż nie da sobie złego słowa na tą postać powiedzieć. Skoro mechanizmy psychologicznego wyparcia faktów obserwujemy nawet wśród wielkomiejskich "fajnopolaków" to na prowincji ta narracja będzie padała na bardzo podatny grunt.

PIS sprytnie to wykorzystuje a już uchwała o obronie "dobrego" imienia JPII to jest mistrzostwo. Bo przecież w niej nie chodzi o żadną obronę dobrego imienia ale o ot aby opozycja zagłosowała przeciw lub wstrzymała się do głosu. Sam jestem ciekaw jak rozegra to opozycja bo stąpają tutaj po cienkim lodzie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
PSL broni JP2 i przyszykował własny projekt uchwały ku czci JP2. Hołownia napisał, żeby się skupiać na ofiarach, a nie upraszczać i nie urządzać nawalanki politycznej. Lewica może na spokojnie jechać po JP2, bo tego oczekuje jej elektorat. KO w większości może jechać, ale nie może tego robić tak mocno jak Lewica, bo jednak ma trochę starszego elektoratu, dla którego: JP2 jest ogółem fajny, bo pokonał komunę, a PiS to minikomuna. Jak KO będzie jechało tu przekazem Lewicy, to może trochę elektoratu zbliży się do chadecji. Taki kurs ostatnio Komorowski i Wałęsa obrali. Z konserwatywnego skrzydła KO do chadecji.
Odpowiedz
https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...y,79cfc278
Hesus Marija. Ale wstyd. Ale dramat. Oni nie wiedzą, co w dyplomacji oznaczają takie czyny? Smutny Jaka "wojna hybrydowa"? Amerykanie nas atakują wedle PiSu? Będziemy się bronić na "linii Wojtyły" przeciwko USA? W dyplomacji kolejnym krokiem jest już tylko wydalenie dyplomatów amerykańskich z Polski, a jeszcze kolejny krok to zerwanie stosunków dyplomatycznych. Jacy popierdoleńcy nami rządzą... To jest intelektualnie dno.
Niech Biden nakaże soczial mediom amerykańskim zaorać PiS i Konfę w wyborach.
Odpowiedz
Wstyd jak wstyd. Ale to znowu stawia na szali postrzeganie Polski jako wiarygodnego państwa. Wojna na Ukrainie stworzyła szansę na wzrost znaczenia Polski w regionie. PIS jak to PIS właśnie przystępuje do zmarnowania tej szansy.

Ja tych pojebów autentycznie zaczynam się bać.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
To wygląda jak groteskowy kabaret, ale to nasze życie... No cóż. Zostaje beka.
Hymn "wojny hybrydowej" Polski z USA:

Kolejne pismo polskiego rządu:
"Hej Hamerykańce, chcecie WOJNY TOTALNEJ? Wojny niczym z TOTALNĄ OPOZYCJĄ? Macie ją za szkalowanie Papieża-Polaka - jedynego papieża wśród Polaków i jedynego Polaka wśród papieży. Jedyny prawdziwy papież powiedział "nie lękajcie się", toteż my się was nie boimy. Nie boimy się waszego pedalskiego PKB i zgniłej armii. Strzelamy. Bóg rozpozna swoich. KurwaAaAaAaAaAa!!!."
Tylko nasz atak nazywać się będzie "Kurwa! Kurwa! Kurwa!", zamiast "Tora! Tora! Tora!".
Dowódca ataku:

A tak na poważnie - ciężko uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. I to jeszcze USA. Jedyne supermocarstwo na Ziemi. Gwarant naszego bezpieczeństwa. "Wojna hybrydowa". To się dzieje naprawdę? Naprawdę? Kiedy, oprócz czasów komuny i innej okupacji, mieliśmy tak ordynarnie niemądrą władzę w stosunkach międzynarodowych? Chyba nigdy. A jak się jeszcze doda, co "zajebiście wielkie Węgry" odwalają... Oś Warszawa-Budapeszt-"Mar-a-Lago". XD
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Wojna na Ukrainie stworzyła szansę na wzrost znaczenia Polski w regionie. PIS jak to PIS właśnie przystępuje do zmarnowania tej szansy.

Akurat o to jestem podejrzanie spokojny. Oczywiście nie w odniesieniu do całego wrażenia, jakie ci ludzie po sobie pozostawiają, bo to nie podlega żadnej dyskusji. Po prostu mam takie - być może naiwne - wrażenie, że tam, za oceanem, patrzą nieco szerzej, długofalowo. I wiedzą, że PIS przeminie, a Polska, NATO, UE, Ukraina, Rosja, biznes, inwestycje - pozostaną.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
https://natemat.pl/474287,wielinski-poka...na-dywanik
Składam ironiczne gratulacje.
No ale skoro Kaczyński po przemowie Bidena pomylił Bieleckiego ze swoim starym druhem Glapińskim, to się nie dziwię, że nasza dyplomacja też ma demencję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości