To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochany dzienniczku!
#21
Jak Ty mnie Socjo zaimponowałeś w tej chwili Duży uśmiech Poprawione. To zadziwiające, ale te kilka postów zanotowało już ponad 150 odsłon. Mam kilka pomysłów, jak trend się utrzyma to jeszcze influłenzerem zostanę...
Sebastian Flak
Odpowiedz
#22
Miałem Wenę. Zostawię to tutaj, dla potomności:

Epizod VI - Wejście Smoków

Cytat:- Trzeba skończyć z tym "Panowaniem", nazywam się Falk, Sebastian Falk. Miło mi! Wyciągnąłem, tą nieobolałą rękę w geście przywitania i z uśmiechem podałem niższemu, który właśnie wycierał kurze przy moim stoliku nocnym.


- Miło mi, jestem John Hast! - Przywitał się ze mną posyłając przy tym uśmiech siejący iskrzące refleksy.

- A ja nazywam się Srogobój Koualsky. - Wyższy skłonił się uprzejmie.

- Nietypowo się nazywacie, to znaczy ja się domyślałem, że jesteście z daleka, a przynajmniej,działacie z woli... Najwyższych Władz. - Uśmiechnąłem się niepewnie.

- Ha! - Srogobój - aż zatarł ręce - Domyślny jesteś. Jesteśmy z Kentucky, z Pierwszej Kolonii Mormanów.


- Mormonów? - Zdziwiłem się nieco, kojarzyłem Mormonów z telewizji, nawet ciekawa opcja, ale moje ścieżki dedukcji zdawały się zawieść mnie na manowce. Najwyraźniej wszystko do tej pory było niesłychanie skomplikowanym zbiegiem okoliczności.


- Nie, nie. Mormanów. - Poprawił - Nasz lider opuścił przed trzydziestoma laty spaczone skupisko odstępców Słowa Bożego i poprowadził nas autostradą wiodącą do Nieba... - Przywrócił wielożeństwo oraz możliwość picia herbaty - uśmiechnął się promieniście -  no i najważniejsze wskazał nam, że Wielka Moc wiąże się z Wielką Odpowiedzialnością...

Chcesz więcej? Zajrzyj ;D
Sebastian Flak
Odpowiedz
#23
Gawain napisał(a): Miałem Wenę. Zostawię to tutaj, dla potomności:

Epizod VI - Wejście Smoków

Cytat:- Trzeba skończyć z tym "Panowaniem", nazywam się Falk, Sebastian Falk. Miło mi! Wyciągnąłem, tą nieobolałą rękę w geście przywitania i z uśmiechem podałem niższemu, który właśnie wycierał kurze przy moim stoliku nocnym.


- Miło mi, jestem John Hast! - Przywitał się ze mną posyłając przy tym uśmiech siejący iskrzące refleksy.

- A ja nazywam się Srogobój Koualsky. - Wyższy skłonił się uprzejmie.

- Nietypowo się nazywacie, to znaczy ja się domyślałem, że jesteście z daleka, a przynajmniej,działacie z woli... Najwyższych Władz. - Uśmiechnąłem się niepewnie.

- Ha! - Srogobój - aż zatarł ręce - Domyślny jesteś. Jesteśmy z Kentucky, z Pierwszej Kolonii Mormanów.


- Mormonów? - Zdziwiłem się nieco, kojarzyłem Mormonów z telewizji, nawet ciekawa opcja, ale moje ścieżki dedukcji zdawały się zawieść mnie na manowce. Najwyraźniej wszystko do tej pory było niesłychanie skomplikowanym zbiegiem okoliczności.


- Nie, nie. Mormanów. - Poprawił - Nasz lider opuścił przed trzydziestoma laty spaczone skupisko odstępców Słowa Bożego i poprowadził nas autostradą wiodącą do Nieba... - Przywrócił wielożeństwo oraz możliwość picia herbaty - uśmiechnął się promieniście -  no i najważniejsze wskazał nam, że Wielka Moc wiąże się z Wielką Odpowiedzialnością...

Chcesz więcej? Zajrzyj ;D
Coś popsułeś, bo chce mi założyć konto na jakimś bloggerze. Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#24
Już jest very dobrze Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz
#25
Serce 
Gawain napisał(a): Już jest very dobrze Duży uśmiech

"Zamrugałem rozumnie" Duży uśmiech  Serce
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#26
Jak na Hansa przystało Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz
#27
Its Showtime! Cwaniak

https://wielkiepost.blogspot.com/2020/01/monument.html

Cytat:- Aj waj! - Pomyślałem - Żeby czerpać z jakiejkolwiek krynicy potrzebne jest wiaderko. Jednakże, ciężki kilkumetrowy słup nie pasował do żadnego wiaderka, zaś kruszenie go wydało mi się zbyt brutalne. Myślałem dalej, poddawałem intensywnej obróbce każdy nawet najbardziej absurdalny pomysł. Nieubłagana logika zawężała krąg możliwości dzięki brzytwie Ockhama, rozkołysane neurony emanowały żywym ogniem i elektrycznością, powietrze pachniało ozonem a z uszu dobywała mi się telewizja całymi kłębami... Gdy ostatnie promienie zachodzącego Słońca dotknęły Czarnego Drąga, doznałem olśnienia. Już wiedziałem.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#28
https://wielkiepost.blogspot.com/2020/01...-vol1.html

Krótka opowieść o tym jak można pokonać swoje wewnętrzne demony i nie zwariować.

Na zachętę Dzieło Sztuki.

Cytat:[Obrazek: Janusz%2BM%25C5%259Bciciel.png]

Największy w piekle cynik wychowany na spiraconych filmach z Żanklodem, zrodzony z nienawiści do ludzi, nieludzi, świata, zaświata i Wszechświata. Lewa Ręka Wielowiekowej Niesprawiedliwości, Pan i Władca Opon i Kokajlu Mołotowa, Margines i IKS na Karcie Wyborczej, Duch Końca Rolki Papieru i Tuszu w Drukarce. Jego Homogeniczność Janusz Mściciel.

Zapraszam do galerii. Oryginały dzieł sprzedaję albo na licytacjach albo po 120 000$ od sztuki. Oczywiście wystawiam certyfikaty autentyczności. Zapraszam do Kupna.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#29
Serce 
Gawain napisał(a): https://wielkiepost.blogspot.com/2020/01...-vol1.html

Krótka opowieść o tym jak można pokonać swoje wewnętrzne demony i nie zwariować.

Na zachętę Dzieło Sztuki.

Cytat:[Obrazek: Janusz%2BM%25C5%259Bciciel.png]

Największy w piekle cynik wychowany na spiraconych filmach z Żanklodem, zrodzony z nienawiści do ludzi, nieludzi, świata, zaświata i Wszechświata. Lewa Ręka Wielowiekowej Niesprawiedliwości, Pan i Władca Opon i Kokajlu Mołotowa, Margines i IKS na Karcie Wyborczej, Duch Końca Rolki Papieru i Tuszu w Drukarce. Jego Homogeniczność Janusz Mściciel.

Zapraszam do galerii. Oryginały dzieł sprzedaję albo na licytacjach albo po 120 000$ od sztuki. Oczywiście wystawiam certyfikaty autentyczności. Zapraszam do Kupna.
"rzuciłem twarde i zgrabne:

- TVOIA STARA!" Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#30

.png   Adnotacja 2020-01-29 221013.png (Rozmiar: 203.92 KB / Pobrań: 7)

Wychodzi na to, że doczekałem się grona stałych czytelników Duży uśmiech Najbardziej zadziwia mnie jednak to:


.png   Adnotacja 2020-01-29 221713.png (Rozmiar: 199.85 KB / Pobrań: 5)

Ktoś uznał, że należy się moim dziełem podzielić, a większość wejść na stronę pochodzi z jakichś mitycznych wrót nazywanych "Inne" Duży uśmiech

Socjopapa napisał(a): "rzuciłem twarde i zgrabne:

- TVOIA STARA!" Duży uśmiech

To dopiero początek! Będzie i czarna magia i rytuały i bardzo, bardzo starożytne klątwy Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz
#31
Kolejny bękart na przegląd Oczko

Ścieżka Odwagi vol. 2 "Co ma wisieć..."


Cytat:- Kim jesteś?! - Zakrzyknąłem.

- My to - PapoInteligencja! My to - PapoInteligencja! My to - PapoInteligencja! - Odrzekł nieznajomy korzystając nader chętnie z iście gregoriańskiego pluralis majestatis. - My Wiemy Hans. My Wiemy.

- Ale co Wiecie? - Zapytałem nieco zbity z tropu.

- Wszystko wiemy, albowiem jesteśmy odwieczną personifikacją patriarchalnego uosobienia samczej wielopokoleniowej dominacji. - Odrzekł głosem pełnym takiej pewności, jakby to było najoczywistszą rzeczą na świecie. - A ty Hans przyszedłeś po Wiedzę. Najpierw jednak musisz przejść granicę między światami i ofiarować najcenniejsze co masz a o czym nie wiesz...

- Wziąłem sznurek i po chwili otworzył się portal, który dostrzegłem tak wyraźnie jak nigdy wcześniej w swoim życiu. Z jednej strony pewnie dlatego, że miałem już niewiele życia przed sobą, a po drugie, to oczy właśnie wylazły mi z orbit i stąd zapewne ten zoom.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#32
Wezbrały we mnie fale natchnienia! I tak mię wzdęło, że musiałem upuścić nieco Cwaniak

https://wielkiepost.blogspot.com/2020/03...erium.html

Cytat:- Kurwa mać! - zakląłem i echo poniosło się po pustych korytarzach. - Muszę coś wymyślić!

I wymyśliłem. Wrzucałem do anomalii wszystkie normalne rzeczy a te stawały się swoją antytezą, pod jakimś względem przynajmniej. Samemu nie właziłem. AntyJa to ostatnia rzecz jakiej świat potrzebuje. Jednak wrzucając magnesy z lodówki, złote łańcuszki i rzucając kostki lodu odkryłem, że nabierają właściwości przekłuwania brany i wyciągania z Antyświata rzeczy o przeciwnej do siebie naturze, ale przyciągniętych niechętnymi myślami. Najpierw więc wyciągnąłem za złoty łańcuch AntyCygana, który oddawał wszystko co znalazł, nawet portfel jakiegoś frajera, który znalazł w jego rurkach.

A no i w dwa miechy pykło moim 9 postom, 350 odwiedzin Duży uśmiech Nie czują się samotne Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz
#33
https://wielkiepost.blogspot.com/2020/04...ombli.html

Cytat:- Lepiej się trzymaj od nas z daleka imigrancie! Powiedział mi najbliższy, przez was tu jesteśmy.

- Ale dlaczego!? - Zapytałem.

- Wskrzeszeńcy zrobili bunt. Tylko skurwysyny podrośli, pozajmowali wszelkie budynki, wszelkie urzędy i urządzili tutaj nasz świat, według waszych zasad, mówiąc, że nie będą się odzwyczajać. Powołali do życia Republikę AntyStanów AntyZjednoczonych! - okrzyki przerwało antytuptanie. Do Antylochu wszedł jakiś dziwacznie ubrany AntySemita, miał różowy kubraczek, spodnie dzwony, AntyPacyfkę na kołnierzu i czapkę wyglądającą jak wykrochmalony i wywinięty do góry kaptur członka Ku-Klux-Klanu.

- Idziesz z nami! - Warknął a ja posłusznie poszedłem ciekaw co będzie dalej. Szliśmy długo, tunelami wypełnionymi wachlującymi nieustannie parasolami rozpraszającymi AntyŚwiatło. Wprowadzili mnie do cylindrycznej sali z jednym tylko zagłębionym nieco krzesłem i czymś co wyglądało jak połączenie studni, windy i wylotu suszarki...
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości