To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moore klamca? - polemik a do recenzji \"Bowlnig for col
#1
Przyznam ze niewiele o nim wiedzialem gdy pierwszy raz obejrzalem ten film.Gdzie przeklamal historie tam machnalem reka...Ot duny jankes mysli ze w Europie lepiej...Potem byl \"Fahrenheit 911\"- nie przepadam za Bushem takze tez to olalem, zwlaszcza jak zobaczylem kontrakcje republikanow \"Celsius 41,1\"...boze! to bylo gorsze iz Moore i jego teorie o ufo...

ale potem pwadl mi w rece film \"Michael Moore hates America\" rezyserii Michalea Wilsona..no i wlasnie

inaczej niz Moore i jego neokonserwatywni przeciwniwcy Wilson nie probuje pokazywac PRAWDY.Pokazuje natomiast jak bardoz Moore bezczelnie lgal w swoich filmach....I to tam gdzie wydaaloby sie ze nie bylo miejsca na manipulacje....Dobry jest - trzeba mu to przyznac...

Czy ktos widzial ten film?BO jesli nie to natychmiast trzeba zobaczyc...Chyba ze lubici e sie chlubi ze wierzycie klamcy i kretaczowi...Bushowi niekt nie wierzy.A wcale Moore okazuje sie od niego gorszy nie jest.No..na razie zadnej wojny nie rozpetal Język
Socjalizm to syf nieziemski.
Odpowiedz
#2
Filmu nie widziałem, a Busha i całego USA to ja nie lubię. Wole już Kanadę. Bush wojny prowadzi, a Putin kurki z gazem zakręca.
Jako człowiek mądry, ukazuj swój rozum ze skromnym umiarem. Babilońska księga mądrości.
Odpowiedz
#3
Nie widzialem. Chetnie zobacze, dzieki. A czy ktos widzial \"9/11 in plane site\"? Taki filmik w miare krotki o zamachach z 11 wrzesnia, manipulacji nie stwierdzono bo i autorzy filmu zadaja jedynie pytania i stawiaja sobie za cel zmuszenie widza do przemyslenia pewnych spraw. Polecam.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#4
A gdzie ten film może wpaść w ręce?
Odpowiedz
#5
Hmm no ja go scisnałem z sieci - uzywalem emule, mialem kiedys na innym forum link do mirrora ftp ale juz nie dziala chyba a poza tym to forum ma awarie serwera (znowu)

Zrobimy tak.... sprobujcie sciagnac go przy pomocy klienta ed2k (emule, amule, edonley) albo jakiegos bittorrenta(ale tu nie moge dac namiarow) jak nie to pogadam z adminem i za tydzien dwa moze sam zmontuje ftp i wsadze...ale na razie mam problemy ze sprzetem i nie chcialbym ryzykowac stawiania serwea na chybotliwym kompie...bo tylko tak moge...wzisac stale IP i u siebie zmontowac...

Ale jak mowie - siorbac z sieci jak ja.Film POLECAM.Dopoki go nie oobejrzalem twerdilem ze moore moze i jest odrobine socjalistyczny ale w sumie zabawne filmy kreci....Tymczasem jak zobaczylem jak pomontowal ujecia z bankiem, hestonem i innymi ludzmi w swoich filmach to nie wiem w tej chwili kto gorszy szuja jest bush czy on...zwlaszcza ze wilson sprytnie pokazuje o co tak NPRAWDE chodiz Mooreowi...obroncy BIEDNYCH ludzi.

Dajcie znac jak nie wyjdze wam emule
Socjalizm to syf nieziemski.
Odpowiedz
#6
Cytat:daoloth:Pokazuje natomiast jak bardoz Moore bezczelnie lgal w swoich filmach....I to tam gdzie wydaaloby sie ze nie bylo miejsca na manipulacje....Dobry jest - trzeba mu to przyznac...

Podaj jeden konkretny przyklad jako dowod, ze piszesz powaznie.

PS. Za Moorem nie przepadam, jego Fahrenheita nie ogladalem ale cos niecos o brudzie w bialym domu wiem.
Odpowiedz
#7
Po prostu podaj przyklad klamstwa Moora.
Odpowiedz
#8
Po prostu obejrzyj film.Po co mam psuc efekt....Powiem tylko tyle : bank w ktorym rozdaja strzelby za otwarcie konta.... przyklad pierwszy z brzegu
Socjalizm to syf nieziemski.
Odpowiedz
#9
OK. Bede pamietal, ze taki film jest.
Odpowiedz
#10
Ehh, juz pisalem artykul o tworczosci Moore\'a, dlatego nie bede sie powtarzal. Mam tylko wrazenie ze przy politycznych rozgrywkach talenty, takie jak ten nieszczesny aktor sceny zmagan demokratow-republikanow, jakos szczegolnie rozkwiataja. Czuje obrzydzenie do sztuki gdy sluzy celom politycznym, nawet kiedy probuje sie ja zaliczyc jedynie do dzialu publicystycznego, to jednak pewien niesmak pozostaje.


Pozdrawiam.
Mati
Odpowiedz
#11
Gdzie można znaleźć 'Michael Moore Hates America'? Próbuję ściągnąć BiTorrentem, ale mi nie wychodzi.
Odpowiedz
#12
In plane sight. Dobry film. Zmusza do myslenia. jest na http://www.maxior.pl , wystarczy poszukać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości