To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane artykuły
Cytat:Pieniądze bezrefleksyjnie rozdawane wyłącznie według kryterium płodności ludziom, które się one nie należą (nie wykonali w celu ich uzyskania żadnej pracy) doprowadziły do znaczącego wzrostu cen życia w naszym kraju – szczególnie mocno w ostatnich latach podrożała żywność.

O, czyżby gorący zwolennik wysokiego podatku spadkowego? Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Nie rozumiem jak dziedziczność i nie należenie się dzieciom tego co wypracowali rodzice współgra ze sprzeciwem wobec 500+. Gdzie niby zależność zachodzi i komu jeżeli nie potomkom i rodzinie miałoby się wypracowane dobro należeć? Strach pytać...
Sebastian Flak
Odpowiedz
A bo to Gawainie jest takie razemowe zjebanie. Niby to nie są komuniści. Niby są całkiem sympatyczni. Ale gdzieś tam z tyłu głowy ciągle tkwi, co to trzeba zrobić z burżujami i kułakami, czy co ważniejsze, co trzeba zrobić z ich żonami i córkami.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Coś w tym jest. Wielki Brat widzialną ręką partii robi dobrze współwyznawcom, kosztem całej reszty. Ciekawi mnie tylko jak ta powszechna równość miałaby być utrzymana. Wystarczy, że jedna osoba da drugiej dzienny przydział brukwi i już będzie burżujem. Nie daj borze wystruga se łyżkę i już majątek deponuje i się wywyższa. Ciekawe czy pełną równość ma utrzymać sieć donosicieli czy jednak totalna inwigilacja się marzy. Wielki Brat patrzy. I mu oczy z orbit wyłażą... Bo równość kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność. Wystarczy przecież nie pilnować i już się zaczną rzeczy nie z tej ziemi. Ludzie będą kombinować na swój rachunek i olewać durne prawa. A co najgorsze będą równiejsi.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Nie rozumiem jak dziedziczność i nie należenie się dzieciom tego co wypracowali rodzice współgra ze sprzeciwem wobec 500+. Gdzie niby zależność zachodzi i komu jeżeli nie potomkom i rodzinie miałoby się wypracowane dobro należeć? Strach pytać...

Zależność jest taka, że kolega Cobras jest komunistą i jak wszędzie nie wciśnie zwiększenia opodatkowania każdego bogacza (czyli powyżej 2k brutto) to jest nieszczęśliwy. Fakt, że gwałci przy tym logikę to już jest mały pikuś - jak na ideologa przystało.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Cytat:Nie rozumiem jak dziedziczność i nie należenie się dzieciom tego co wypracowali rodzice współgra ze sprzeciwem wobec 500+. Gdzie niby zależność zachodzi i komu jeżeli nie potomkom i rodzinie miałoby się wypracowane dobro należeć?

Dzieci tego dobra nie wypracowały. Więc według autora tekstu im się to nie należy Uśmiech


Cytat:Zależność jest taka, że kolega Cobras jest komunistą i jak wszędzie nie wciśnie zwiększenia opodatkowania każdego bogacza (czyli powyżej 2k brutto) to jest nieszczęśliwy. Fakt, że gwałci przy tym logikę to już jest mały pikuś - jak na ideologa przystało.

Dalej nie wskazałeś, gdzie w poście z linkiem do artykułu o chińskiej gwieździe filmowej popieram działania chińskiego rządu, łgarzu Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
kmat napisał(a): A bo to Gawainie jest takie razemowe zjebanie. Niby to nie są komuniści. Niby są całkiem sympatyczni. Ale gdzieś tam z tyłu głowy ciągle tkwi, co to trzeba zrobić z burżujami i kułakami, czy co ważniejsze, co trzeba zrobić z ich żonami i córkami.

Zasadniczo jest to symetryczna reakcja na prawicowe zastanawianie się, co zrobić z roszczeniowym motłochem i jego żonami i córkami (domyślne pomysły: sprzedać Chińczykom na organy, przemielić na paszę dla brojlerów, spędzić do jakiegoś miejsca otoczonego murem, żeby nie roznosili pasożytów i sami zdechli). Jedni i drudzy posługują się tą samą św. zasadą "dobra nie należą się tym, co ich nie wytworzyli".
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Zasadniczo jest to symetryczna reakcja na prawicowe zastanawianie się, co zrobić z roszczeniowym motłochem i jego żonami i córkami (domyślne pomysły: sprzedać Chińczykom na organy, przemielić na paszę dla brojlerów, spędzić do jakiegoś miejsca otoczonego murem, żeby nie roznosili pasożytów i sami zdechli). Jedni i drudzy posługują się tą samą św. zasadą "dobra nie należą się tym, co ich nie wytworzyli".
Bo to są lustrzane środowiska. W sumie widzę jedną przewagę tru-lewicy nad tru-prawicą. W obu mamy dwie frakcje: sympatycznych durniów (Zandberg, Ikonowicz oraz Gwiazdowski, Sadowski) i odrażających zjebów (Korwiny i Michalkiewicze oraz KPP czy PPP). Przewaga polega na tym, że w tru-lewicy dominują sympatyczni durnie, a w tru-prawicy odrażające zjeby.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
cobras napisał(a): Dalej nie wskazałeś, gdzie w poście z linkiem do artykułu o chińskiej gwieździe filmowej popieram działania chińskiego rządu, łgarzu Uśmiech

Twoja wypowiedź do linku to było całe jedno zdanie, więc co tu wskazywać? Na dyskusje w guście "ale się nie cieszyłem" nie mam ochoty.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Cytat:Twoja wypowiedź do linku to było całe jedno zdanie, więc co tu wskazywać? Na dyskusje w guście "ale się nie cieszyłem" nie mam ochoty.

Wskaż to co sobie uroiłeś Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
https://businessinsider.com.pl/finanse/m...ia/kkdlses

Cytat:Dane NBP o bilansie płatniczym za luty pokazują niebezpieczną tendencję. Rośnie wyraźnie deficyt w obrotach handlowych Polski z zagranicą. Może to oznaczać, że krajowa gospodarka przestaje być konkurencyjna na rynku globalnym. Powód? Zbyt szybki wzrost konsumpcji zagranicznych dóbr — pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl

Och co za zaskoczenie! Pińcsetplusy kupujo chińskie telefony i plazmy 60 cali i kasa z gospodarki wypływa... No kto by pomyślał?
Sebastian Flak
Odpowiedz
A tyle było ochów i achów, że Edward Gierek junior pobudza piętsetplusem konsumpcję, przez co wspiera rodzimą gospodarkę.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Onet o kolejnym Stryczku:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...te/s8sdqx0
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Cholera, a ja ciągle jadam te musli Sante Smutny
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sante to nie ta firma, która sprzedawała jakieś gówna naenergetyzowane, sfengszujowane czy temu podobne?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Tak, to ta.
To z wywiadu z preziem, też z onetu:
[Obrazek: 57374793_808255342906346_287564267096794...e=5D3CC24F]
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
cobras napisał(a): Onet o kolejnym Stryczku:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...te/s8sdqx0

Dziwi mnie, że ludzie dają sobą tak pomiatać. Miałem kiedyś podobnego szefa, to jak kolejny raz zaczął się na siłę dopierdalać do mojej roboty to mu tak wygarnąłem, że aż se usiadł i przez dłuższą chwilę gapił się otępiałym wzrokiem w ścianę. Taki był zaskoczony.

Nawet gdybym miał nie wiadomo jaki kredyt to i tak nie dałbym sobą pomiatać byleby utrzymać pracę. Taki gość jak ten prezes Sante szybko wyzwoliłby we mnie furę. Takich jebańców powinno się publicznie upokarzać, przy innych pracownikach.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
W sumie w takiej robocie pierwsza inwestycja jaką się powinno dokonać, to zakup jakiegoś urządzenia podsłuchowego. Dziwi mnie, że tak rzadko ludzie usiłują zabezpieczać się w ten sposób.

W sumie w takiej robocie pierwsza inwestycja jaką się powinno dokonać, to zakup jakiegoś urządzenia podsłuchowego. Dziwi mnie, że tak rzadko ludzie usiłują zabezpieczać się w ten sposób.

Gawain napisał(a): Sante to nie ta firma, która sprzedawała jakieś gówna naenergetyzowane, sfengszujowane czy temu podobne?
Ciekawe, że gość miał podobnie nasrane we łbie co matsuki i pelikany. Psipadek? Duży uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
cobras napisał(a): Onet o kolejnym Stryczku:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...te/s8sdqx0

Nie widzę informacji, żeby rzeczony był księdzem. Brakowało Ci innych przykładów mobbujących szefów (co dobrze by świadczyło o rynku pracy w Polsce) czy też porównania szukałeś kluczem ideologicznym?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Cytat:Nie widzę informacji, żeby rzeczony był księdzem. Brakowało Ci innych przykładów mobbujących szefów (co dobrze by świadczyło o rynku pracy w Polsce) czy też porównania szukałeś kluczem ideologicznym?

Ten sam portal, ten sam dziennikarz, taka sama tematyka artykułu + bohater, który wierzy w bozię/iluminatów/wodę strukturyzowaną. Jak dla mnie wystarczająco dużo podobieństw.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Query, 7 gości