To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobił złego Karol Wojtyła.
#1
Proszę o wklejanie linków, adresów dokumentacji, a także informacji, co złego robił Wojtyła, kiedy był papieżem. Chodzi mi o konkrety. Fanów Wojtyły prosze o darowanie sobie tutaj pisania. Chodzi mi o przestępstwa i inne złe dokonania Wojtyły.
P.S.
Sam oczywiście posiadam sporo informacji, ale chciałbym więcej Uśmiech
Odpowiedz
#2
Kubaq napisał(a):To on zrobił coś złego ?! toż to święty przecież.....

A tak na poważnie, to po co Ci to ?

zapachniało moherem Kubaq... świeta to i moze byc krowa albo ibis, ptaszek zasrany w sadzawce egipskiej, tak samo święty jak ten wadowicki tetryk, więc sie nie unoś. każdy mam prawo to własnego zdania.
Jak dla mnie to JPII był tak samo "święty" jak każdy inny człowiek, chociązby taki Gandhi albo Winetou Uśmiech
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
A zatem ow zbrodzień Wojtyła uczynił bardzo wiele złego... dla marksizmu Język
A inny zbrodzien, Churchill uczynił jeszcze wiecej zła ...nazizmowi. Język

Same potwory i zbrodniarze Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#5
seth33 napisał(a):
Kubaq napisał(a):To on zrobił coś złego ?! toż to święty przecież.....

A tak na poważnie, to po co Ci to ?

zapachniało moherem Kubaq... świeta to i moze byc krowa albo ibis, ptaszek zasrany w sadzawce egipskiej, tak samo święty jak ten wadowicki tetryk, więc sie nie unoś. każdy mam prawo to własnego zdania.
Jak dla mnie to JPII był tak samo "święty" jak każdy inny człowiek, chociązby taki Gandhi albo Winetou Uśmiech

hehe no bez przesady.....przecież napisałem na dole, że przechodzę w tryb "poważny", co znaczy, że wcześniej se jaja robiłem Duży uśmiech
"Wiara to wygoda, myślenie to wysiłek..."
Odpowiedz
#6
Kiedyś zanim Wojtyła został papieżem, użył on cytatu z książki jakiejś dziennikarki, jednakże zapomniał o prawach autorskich. Zapytany przez ową dziennikarke, jak on tak myśli wymijać prawo, odpowiedział że w polsce copyright nie obowiązuje. Nie podam jednak żadnego linku, bo przeczytałem to chyba w jakiejś książce i nie pamiętam nawet jak nazywała się ta dziennikarka...sorki...chociaż nie jestem pewien czy nie znalazłem tego gdzieś na Racjonaliście...

nie pamiętam...
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#7
Osobiście uważam temat za bzdurny, przyczepiliście się tego Wojtyły i szukacie dziury w całym, człowiek ten już od jakiegoś czasu nie żyje ale Wy wciąż wałkujecie jego sprawy jakby był jakimś cholernym zombie ;] Faktem jest że to między innymi dzięki niemu padł PRL i uzyskaliśmy wolność słowa. Mówcie sobie co chcecie szanuje Wojtyłę za otwartość, dialog z innymi wyznaniami a także za politycznie dosyć ciekawą działalność.

pzdr
Odpowiedz
#8
Xenomorph napisał(a):Osobiście uważam temat za bzdurny, przyczepiliście się tego Wojtyły i szukacie dziury w całym, człowiek ten już od jakiegoś czasu nie żyje ale Wy wciąż wałkujecie jego sprawy jakby był jakimś cholernym zombie ;] Faktem jest że to między innymi dzięki niemu padł PRL i uzyskaliśmy wolność słowa. Mówcie sobie co chcecie szanuje Wojtyłę za otwartość, dialog z innymi wyznaniami a także za politycznie dosyć ciekawą działalność.

pzdr
To że nie żyje, nie oznacza że nie można już o nim gadać/pisać. Dziury w całym nie szukam, ponieważ Wojtyła miał bardzo dużo na sumieniu. Jeśli uważasz że faktem jest że to dzięki niemu upadł PRL(z czym sie nie zgodze), to podaj linki, dowody, cokolwiek. Bo PRL nie upadł od jednego zdania"niech przyjdzie i zstąpi...."
Odpowiedz
#9
W wątku o papieżu Iblis już to opisywał. PRL upadł z wielu przyczyn a tyle w tym zasługi Wojtyły co kot napłakał.
Odpowiedz
#10
Nie "Wojtyly", tylko Ojca Swietego :evil: Chcesz do sadu trafic za publiczne zniewazanie Papieza Polaka ? :twisted: :twisted: :twisted:
Null pointer exception
Odpowiedz
#11
sinner napisał(a):W wątku o papieżu Iblis już to opisywał. PRL upadł z wielu przyczyn a tyle w tym zasługi Wojtyły co kot napłakał.

Ale była ;] Napisałem że ''między innymi'' , podałem za co szanuje jegomościa i tyle ;] Znam Wasze zdanie- nie musicie sie nad tym rozwodzić ;]

pzdr
Odpowiedz
#12
sinner napisał(a):W wątku o papieżu Iblis już to opisywał. PRL upadł z wielu przyczyn a tyle w tym zasługi Wojtyły co kot napłakał.

Ale sinner sam przytaczał linki w myśl ktorych Wojtyłą w pojedynkę zniszczył cały światowy ruch lewicowy, nie tylko PRL Język
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#13
Nie odbierajmy slawy i splendoru Lechowi :wink: W koncu nie po to biedak przez plot skakal, zeby teraz obalenie calego socjalistycznego zla przypisywac komus innemu :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#14
Cytat:Dziury w całym nie szukam, ponieważ Wojtyła miał bardzo dużo na sumieniu

Konkrety Waszmość :evil: Nie rzucaj hasełek jak dzidzia :evil:
"Istota" bytu ludzkiego zawarta jest w jego egzystencji.
http://cbs.sztab.org
[Obrazek: cbs.JPG]
Odpowiedz
#15
Albo Wy nie rozumiecie realiów jakie wtedy panowały i jakie miał możliwości Wojtyła albo Wasz ateizm opiera się tylko i wyłącznie na zasadzie antyklerykalizmu.

pzdr
Odpowiedz
#16
Froshhammer napisał(a):Konkrety Waszmość :evil: Nie rzucaj hasełek jak dzidzia :evil:
Konkrety masz w jednym z postów "sinnera" powyżej.
Odpowiedz
#17
Xenomorph napisał(a):Albo Wy nie rozumiecie realiów jakie wtedy panowały i jakie miał możliwości Wojtyła albo Wasz ateizm opiera się tylko i wyłącznie na zasadzie antyklerykalizmu.

pzdr
1)No więc skoro Wojtyła miał małe mozliwości, i mało zrobił , nie mówmy że zrobił ogromnie dużo (jak wpycha nam propaganda TV).
2)Nasz ateizm nie opiera się tylko na antyklerykalixmie (przynajmniej w moim przypadku).
Odpowiedz
#18
Al-Rahim napisał(a):
Froshhammer napisał(a):Konkrety Waszmość :evil: Nie rzucaj hasełek jak dzidzia :evil:
Konkrety masz w jednym z postów "sinnera" powyżej.

Ach te smakowite konkrety... Wynika z nich jaka potworną krzywdę wyrządził Wojtyła sprawie wyzwolenia proletariatu i samemu Związkowi Radzieckiemu Duży uśmiech

Cytat:Jan Paweł II został papieżem w 1978 roku, to znaczy wówczas, gdy zmierzch emancypacyjnej polityki lat sześćdziesiątych przechodził w czarną noc ery Reagana i Thatcher.

albo

Cytat:Wrogowie ludzkiej swobody i postępu, bogaci i potężni kapitalistyczni władcy Ziemi czcili jednego ze swoich, kiedy klękali przed ciałem arcyreakcyjnego, antykomunistycznego papieża Jana Pawła II, dawniej kardynała Karola Wojtyły z Polski.

i jeszcze

Cytat:Przede wszystkim pracował on [Wojtyła -p] nieustannie, aby odwrócić, szczególnie w swojej rodzinnej Polsce, rezultaty wielkich zwycięstw w Armii Czerwonej w II wojnie światowej przeciw nazistom:
obalenie kapitalistycznych stosunków własności w Europie Wschodniej.


No szczególnie to odwracanie rezultatów wielkich zwycięstw Armii Czerwonej jest zbrodnią niesłychaną

ROTLF

Szczęśliwy
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#19
I kolejne zbrodnie Wojtyły przytoczone przez sinnera;

Cytat:Przede wszystkim nienawiść do komunizmu kierowała politycznymi zamiarami papieża Wojtyły. Oczywiście, Watykan jest największym obszarnikiem na powierzchni Ziemi, i tak zawsze intuicyjnie wrogim wobec proletariackiego wywłaszczenia kapitalistycznej własności środków produkcji i ziemi.


Sprzeciwiał się wywłaszczaniu kapitalistów zbrodzień przebrzydły


Cytat:Wojtyła zawarł tajny układ z Reaganem, zgadzając się nie sprzeciwiać się instalacji przez Stany Zjednoczone w całej Europie Zachodniej setek rakiet Cruise wymierzonych w ZSRR

łajdak nie sprzeciwiał się rakietom amerykańskim, podczas gdy cała postępowa ludzkośc kierowana przez ZSRR sie sprzeciwiała Uśmiech


Cytat:Najpierw w Iranie, teraz w Polsce różne pseudolewice utrzymywały, że tradycyjna religia (odpowiednio islamska szyicka i rzymskokatolicka) może odgrywać postępową, nawet rewolucyjną rolę. W tym sensie oportunistyczna lewica wykazuje ideologiczny regres podobny do burżuazji w epoce imperialistycznej

Nie za bardzo co prawda rozumiem powyższy cytat, niech może sinner wyjaśni ale nie szkodzi. Wojtyła jest złoczyńcą bo wzbudził huraganowy płomień gniewu mas pracujących Smutny


Itd, itp


Lewica jest po prostu niepoprawna :o
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#20
pilaster jakbyś się nie domslił to ja już się nauczyłem że z manipulantami takimi jak ty sie nie rozmawia wiec daruj sobie wymienianie mojego nicka w Twoich glupich postach.

to mówił lewicowy dupek - sinner

P.S.
To ja zabiłem tego ksiedza oczywiscie bo ja jestem winien wszystkiemu.

LEWICA DO GAZU!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości