To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla przyszłych apostatów. Inicjatywa
#41
Lublin - Shaw89.
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
#42
Łódź ( czasami Kielce ) - Sagittarius
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#43
Warszawa - Al-Rahim
Odpowiedz
#44
MAM PYTANKO - nie lepiej zmusić ich do ekskomuniki nas? co im życie bedziemy ułatwiać? A wywalą nas za same poglądy, zwłaszcza jeśli są ostre. możemy przeciez tych wielokrotnie zbrodniczych instytucji nie uznawać.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#45
SZP4K3R - Pruszków i okolice, Warszawa.
"Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego."
George Bernard Shaw

"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet."
Napoleon Bonaparte

"Nie jesteśmy państwem wyznaniowym. Amen"

"Piorunochron na wieży kościoła dowodzi, że wszyscy miewamy wątpliwości."

"Dzięki religii nie stajemy się dobrzy, tylko wszyscy inni źli"
Odpowiedz
#46
O proszę, a myślałem, ze trzeba być katolikiem żeby zostać świadkiem Oczko Choć formalnie jeszcze należe do sekty, to niedługo ulegnie to zmianie. Tak czy inaczej chętnie pomogę braciom i siostrom wejść na nową lepszą drogę apostaty Duży uśmiech

Warszawa - BoreK - rzadko tutaj zaglądam więc przepraszam jeśli trochę będe zwlekać z odpowiedzią Oczko
Odpowiedz
#47
Byłby ktoś z Rzeszowa? No i drugie pytanie czy po akcie apostazji mam prawo do pochówku na cmentarzu oczywiscie bez krzyża na tablicy i obrządku?
Odpowiedz
#48
Na koniec chciałabym uściślić informacje pojawiające się na niektórych portalach na temat pochówku apostatów. Otóż kościół może odmówić pochówku apostaty na cmentarzu katolickim o ile w danej miejscowości jest inny cmentarz komunalny, ale nie może odmówić pochówku na cmentarzu katolickim w grobie rodzinnym - Ustawa z dnia 31.1.1959 r. (z późniejszymi zmianami) o cmentarzach i chowaniu zmarłych, tekst jednolity Dz. U.nr 23 z 2000 r. poz. 295. Sprawę upraszcza kremacja zwłok.

(źródło)
I jakże to nazwać – ten Absolut, tak niepodobny do ciszy lodowców Goethego, do piorunowej na cherubimach toczącej się chmury Mojżeszowego Boga?... Czerwony śmiech – Czarne Maski – Bezdno – jak nazywali autorowie rosyjscy? Karma, jak mówią teozofowie? Czy też „Cosik”, jak nazywała Wieszczka Mara?
Odpowiedz
#49
Enver napisał(a):Na koniec chciałabym uściślić informacje pojawiające się na niektórych portalach na temat pochówku apostatów. Otóż kościół może odmówić pochówku apostaty na cmentarzu katolickim o ile w danej miejscowości jest inny cmentarz komunalny, ale nie może odmówić pochówku na cmentarzu katolickim w grobie rodzinnym - Ustawa z dnia 31.1.1959 r. (z późniejszymi zmianami) o cmentarzach i chowaniu zmarłych, tekst jednolity Dz. U.nr 23 z 2000 r. poz. 295. Sprawę upraszcza kremacja zwłok.

(źródło)

Dziekuje bardzo przydatna informacja!!!
T. Kotarbiński: „W obliczu ogromu zła na świecie byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie”
Odpowiedz
#50
To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie i jednocześnie przyłączam się do akcji; służę pomocą na terenie całej Częstochowy.
Odpowiedz
#51
Chętnych i zainteresowanych zapraszam do lektury jak i do poparcia tej szczytnej inicjatywy.


"Każdy człowiek ma prawo wolności myśli, sumienia i wyznania"
List otwarty do papieża Benedykta XVI

http://www.list.apostazja.pl/
Odpowiedz
#52
666gonzo666 napisał(a):MAM PYTANKO - nie lepiej zmusić ich do ekskomuniki nas? co im życie bedziemy ułatwiać? A wywalą nas za same poglądy, zwłaszcza jeśli są ostre. możemy przeciez tych wielokrotnie zbrodniczych instytucji nie uznawać.
Ekskomunika nie dla mnie jestem ochrzczony jako ewangelik ale zawsze może być klątwa dobre i toPomysł
Odpowiedz
#53
karlos napisał(a):Chętnych i zainteresowanych zapraszam do lektury jak i do poparcia tej szczytnej inicjatywy.


"Każdy człowiek ma prawo wolności myśli, sumienia i wyznania"
List otwarty do papieża Benedykta XVI

http://www.list.apostazja.pl/

Minęła doba i swe poparcie dla idei zadeklarowało przeszło tysiąc osób :!:
Przypuszczam, iż ateiści swymi wpisami też zaakcentują swój wkład w ten zbożny cel :lups:
Odpowiedz
#54
Zmieniam Gdynię na Warszawę.
Odpowiedz
#55
to ja się tylko przypomnę że można mnie w stolicy dorwać. tej prawdziwej, wiecie , warszawie, nie chodzi mi o ten... e.... kraków.








(o jak wam słodko żyłka wychodzi ! Uśmiech )
Odpowiedz
#56
Chciałem się pochwalić, że mam na koncie już 2 interwencje polegające na świadkowaniu. Oba skończone pełnym sukcesem Uśmiech Polecam się na przyszłość Oczko (Łódź).
Odpowiedz
#57
Południowa wielkopolska, bardzo południowa, prawie śląska
Odnajdziemy W Sobie Naszą Dobrą Stronę
Otworzymy Nasze Serca I Umysły
I W Końcu Będziemy Wolni
Bo Taka Będzie Nasza Przyszłość
Jaką Sobie Wywalczymy !
Odpowiedz
#58
Okolice Gliwic od 27.02.2010r.:]
Odpowiedz
#59
Athei Overlord napisał(a):prawo kościelne jest ponad prawem polskim (mówi zresztą o tym Art. 7. 1. Prawa o stowarzyszeniach...).
kurcze jak to fajnie brzmi Oczko

opolskie/wrocławskie -jesoos
nic nie dzieje się w sprzeczności z naturą. jedynie w sprzeczności z tym, co o niej wiemy.
Odpowiedz
#60
Ja mogę być pomocny w Gliwicach.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości