To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
lumberjack napisał(a): Można by też założyć "Stowarzyszenie Ludzi Niechętnych Zrzeszaniu Się".

Ja się zapisuję już teraz.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Żarłak napisał(a):
Gawain napisał(a): Wysiałem stratyfikowane nasiona jabłoni. Stara odmiana, jakiś lokalny endemit. I zaczęły schodzić. Na razie cztery mam. Wiem, że drzewko z nasion może nie powtórzyć cech rośliny matecznej, ale nie wiem jak inaczej uratować tą odmianę. Będę chyba próbował szczepić, bo fenomenalna odmiana przetwórcza to jest. Niestety na odmianę towarową się nie nadaje. Owocuje co dwa lata i owoce ma małe i średnie. Tylko pieruńsko dobry dżem z nich wychodzi...

Nie ściep jałbek, bo zachorują na autyzm.

Przykład tego co internet robi z ludźmi ^_^
Sebastian Flak
Odpowiedz
pilaster napisał(a): Poza tym zabawne jest obserwowanie przeróżnych humanizdów, którzy aż zapluwają się z wściekłości i nienawiści, że biskup natychmiast nie gna z wywieszony jęzorem na policje kiedy tylko otrzyma jakiś anonimowy paszkwil, jakich do kurii przychodzi pewnie kilka dziennie, ale kiedy to samo (nie) robi Sekielski, to wtedy dudy w miech. 

A przecież, inaczej niż biskup, Sekielski nie dostał jakiegoś tam anonimowego donosu. On wiedział o zbrodni z pierwszej ręki. On był tej zbrodni świadkiem. I jak zareagował? 

Podniósł się i zakrzyknął "Panie, co pan tu robisz, przecież masz pan sądowy zakaz pracy z dziećmi!" ?

Dokonał, za pomocą wezwanych innych świadków, obywatelskiego zatrzymania zbrodniarza?

Może przynajmniej zadzwonił na policję?

Nic z tego - Sekielski wolał pedofila kryć i osłaniać.   

Ciekawe, co by zrobił, gdyby rzeczony zbrodzień zaczął gwałcić dzieci na jego oczach. 

Zostawiam tutaj dla potomności. Oczko

Ten sam poziom co aktualnie TVPiS.
All cognizing aims at "delivering a grip on the patterns that matter for the interactions that matter"
(Wszelkie poznanie ma na celu "uchwycenie wzorców mających znaczenie dla interakcji mających znaczenie")
Andy Clark

Moje miejsce na FB:
https://www.facebook.com/Postmoralno%C5%...1700366315
Odpowiedz
Kiedy robisz tyle fikołków, że nie wiesz już gdzie góra, a gdzie dół :<
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Cytat:Battlecruiser

To są feministki a nie kobiety.

Smok w całym swoim jajcarstwie Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): MCich:
Cytat:Chęć dominacji? Duży uśmiechuży uśmiech Pierwszy raz uśmiałem się w tym temacie. Nie tyle chęć, co dominacja to praktycznie 100% pewność sukcesu u mężczyzny. Nawet gdy doprowadzona do ekstremum, seryjni mordercy nawet gdy wyglądają jak kupa mają mnóstwo adoratorek, nawet się żenią czekając na karę śmierci
Umiejętność pokierowania kobietą tak, żeby osiagnęla sukces jest czymś zupełnie innym, niż sprawienie, żeby stała się popychadłem. Widocznie nawet seryjni mordercy mają potencjał korzystnego wpływu na trajektorie życiowe.
Wystarczy trochę uroku osobistego, żeby kobieta poczuła się panią swojego życia.

Specjalnie dałem cały post, coby nie było, że wyrywam z kontekstu, pozwoliłem sobie jedynie pogrubić najważniejszą część. Potencjał się liczy, potencjał.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04:
A jednak wyrwałeś i zrobileś to po to, żeby mi zasugerować, że lubię psycholi.
Ciekawa jestem czy dostrzegasz swoją wredotę.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
Rodica napisał(a): bert04:
A jednak wyrwałeś i zrobileś to po to, żeby mi zasugerować, że lubię psycholi.
Ciekawa jestem czy dostrzegasz swoją wredotę.

Czytasz coś, czego nie sugerowałem ani nie chciałem. Może spróbuję wyraźniej:

"Widocznie nawet seryjni mordercy mają potencjał korzystnego wpływu na trajektorie życiowe."

Dla mnie seryjny morderca z definicji ma niekorzystny wpływ na trajektorie życiowe zamordowanych osób. Można nawet stwierdzić, że jest to wpływ definitywnie i nieodwracalnie niekorzystny.

A to, że użyłaś słów "trajektorie życiowe" w innym kontekście nie zmienia bezwiednej ironii w tym zdaniu. Wprawdzie parę żyć zakończyli, ale potencjał na coś innego mają.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
bert04:
Dla kobiety, która odczuwa pociąg do psychopatów, z różnych przyczyn, ojciec psychopata, psychopatyczne geny, kompleks pielęgniarki, psychopata za kratkami stanowi bezpieczniejszą opcję niż psychopata na wolności.
Może o nim fantazjować, pisać listy i cieszyć się jego zainteresowaniem bez narażania swojego życia.
Psycholowi za kratkami też się opłaca być obiektem uczuć swoich fanek i traktować je po ludzku.
Jest społecznie wykluczony, nie ma nic lepszego do roboty , rzesze fanek dają mu poczucie, że jest celebrytą.
Rozsadziło mi antenę.
Odpowiedz
bert04 napisał(a): Dla mnie seryjny morderca z definicji ma niekorzystny wpływ na trajektorie życiowe zamordowanych osób. Można nawet stwierdzić, że jest to wpływ definitywnie i nieodwracalnie niekorzystny.

A co gdyby seryjny morderca zabił młodego Adolfa H.? Może i na jego trajektorię życiową wpłynąłby niekorzystnie, ale ocaliłby (nieświadomie i mimowolnie) parę milionów Żydów

Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Co mi przypomina (post Rodicy) o pewnym Japończyku z rodziny o tradycjach, więc ustosunkowanej w cieniu, co to pojechał sobie studiować do Europy i tamże zabił i zjadł, o ile mnie pamięć nie myli, Holenderkę. Nigdzie nie siedzi, chyba że na kupie jenów; książkę napisał, celebrytą jest, fanki ma i fanów takoż. Nazwiska nie pomnę, ale pewno jest góglowalne. (Co ciekawe, zjedzenie innego Japończyka jest już na Archipelagu haniebne.)
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Chodzi o niego - https://en.wikipedia.org/wiki/Issei_Sagawa

Gdzieś tam chwilę posiedział, ale wiadomo, bogaty starzy sporo synusiowi pomogli. plus jakiś chujowy obieg dokumentów między Francją a Japonią.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Nie wiem, co moderacja pocznie z tym spamem, ale dla potomności zachowam ten wpis:

psychosok napisał(a): Polscy autorzy – badacze Nowego Testamentu i tropiciele herezji wysunęli hipotezę, która może zachwiać podstawami chrześcijaństwa. Po latach zgłębiania pism, podań i legend doszli do wniosku, że Maryja powiła w Betlejem… bliźnięta.

(...)

Mesjasz… była kobietą

Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi!!!
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a): Taki wysryw na poziomie "gdyby babcia miała wąsy to smyrałaby nimi dziadka po jajkach".

Prawie bym opluł ekran kawą.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
"Dobrze to robi pranie" Gawain  Serce
Odpowiedz
Cytat:Gawain po prostu szukał okazji, żeby mnie zbanować, co jest niedopuszczalne dla osoby pełniącej funkcję moderatora.


LOL Szczerbol
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
O mało nie popuściłem

Cytat:Rodica
Być może mam podejscie mizantropijne i albo to wynika z tego, że nie znajduję się w środku rozkładu normalnego
Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że na temat wyglądu zwolenniczek Konfederacji mamy takie krzywdzące stereotypy:

GPR napisał(a): Kobiety mogą częściej przejawiać agresję wobec seksualizowanych konfederatek (w porównaniu do konwencjonalnego wyglądu).
Odpowiedz
Cytat:wybrana:

Dziwna sprawa panie modzie, że z tak katolickiego forum wiara.... Gdzie byłeś modem, zostałeś modem na tym forum. Co tylko zmiana nazwy? Rządzicie wszędzie, by wczepiać wszędzie swoje judaistyczne poglądy?Szerokie spektrum władzy rozsiewa się, a tylko nazwa inna?Poza tym panie modzie, to jest forum i ja mam prawo wyrażać swoje poglądy. No chyba, że czujesz się tak bardzo uprzywilejowany, że Twoja ortodoksja ci nie pozwoli, bym mogła to dalej czynić. Śmiało, co wybierasz stos czy krzyż. Nie ja cie za to osądzę .
Grubo... Duży uśmiech Duży uśmiech
Kiedy człowiek umiera, po pierwsze traci życie. A zaraz potem złudzenia.
Terry Pratchett
Odpowiedz
kilwater napisał(a):
Cytat:wybrana:

Dziwna sprawa panie modzie, że z tak katolickiego forum wiara.... Gdzie byłeś modem, zostałeś modem na tym forum. Co tylko zmiana nazwy? Rządzicie wszędzie, by wczepiać wszędzie swoje judaistyczne poglądy?Szerokie spektrum władzy rozsiewa się, a tylko nazwa inna?Poza tym panie modzie, to jest forum i ja mam prawo wyrażać swoje poglądy. No chyba, że czujesz się tak bardzo uprzywilejowany, że Twoja ortodoksja ci nie pozwoli, bym mogła to dalej czynić. Śmiało, co wybierasz stos czy krzyż. Nie ja cie za to osądzę .
Grubo... Duży uśmiech Duży uśmiech
Dobrze, że go tu zacytowałeś, bo z właściwego tematu został usunięty, jak zresztą nie on jeden.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości