To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wierzacy komentuja jezykiem milosci
#1
Poniewaz to ateistow posadza sie o zbrodnicza dzialalnosc i zaslepienie (zamkniecie na "swiatlo") - rzucmy okiem na wypowiedzi Jasnie Oswieconych:

A to zaledwie jeden temat, z jednego forum, z jednego dnia !

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k...220182.499

Nareszcie wywala się te bolszewicko-liberalna bande z Polskiego Radia. To bardzio ważny ruch. Słuchałem często PR3 i byłem oburzony poruszaną tematyką i sposobem prowadzenia Maialem wrażenie, ze PR3 to same pedały i Zydzi robia program . Dosc juz tego. Dosc juz obrazania Polaków i kultury Polskiej.

Ten program już od kilkunastu lat był rozgłośnią dla lewackiej gównarzerii

Ten program radiowy wypaczył umysły /na lewo/ dla wielu 30-40 latkow, tego nie da się już zmienic

ak można nazywać tak szyderczo instytucje opanowane przez czerwonych, różowych, starszych braci ... i ubeków Polskimi? Propaganda to dla komuny był priorytet. Zapomnieliście już to?

Pora odszczurzyc PR a dobrze!

Napisz to yiddish - wszak to rodzinna twoja mowa - nie daj sie zastraszyc antysemitom!

Swój łeb wsadź pod gilotynę , będzie mała strata.

Wygladalo tak, jak by bolszewicki liberalizm w Polsce panowal.

I tu jeszcze (http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,212593...forum.html)

Panie Bartoszewski.
Ja Pana nie pouczam, ja Pana olewam.


A tutaj cos na temat szacunku do starszych:

Niechże ten szybkosłowny staruszek siedzi przed kominkiem i grzeje... dłonie - a nie wygłasza mi tu ex catedra swoich opinii, z pewnościa i nieoomylnoćią - prawie boga - Ot co !

Bartoszewski, ceniłem cię, a tyś się okazał zwykłym spiskowcem! : (( Twój głos razem z lewackimi znajdami, ex-ministrami to żałosne! Stary, chyba czas na fotel bujany. Już nic lepiej nie komentuj polskiego! : (((
~Max, 06.07.2006 23:29


(po opublikowaniu pelnego zaslug zyciurysu pana Bartoszewskiego)
Media Ci kazały mieć takie autorytety? Żałosne. ... 06.07.2006 17:57
... Naszczęście to koniec łże-elity.


Hańba, Panie Bartoszewski
Przecież nigdy Pan nie był
w 100% patriotą. Pana patriotyzm jest na równi z patriotyzmem Pana kolegi, profesorem od XVIII w. kurtyzan.


Osoba Bartoszewskiego jest bardzo szkodliwa dla wszystkich.

Dla tego człowieka wartości, patriotyzm i honor nie istnieją. Aż przykro, że reprezentował nasz kraj.


--------------------
Przyopmne, ze pan Bartoszewski byl swego czasu guru prawicy. Wystarczylo jedno krytyczne zdanie o leperiadzie - i prosze bardzo...

Proponuje dopisywac do tego watku znalezione w sieci pelne milosci chrzescijanskiej komentarze. Zrobimy maly magazynek argumentow. Tylko podawajcie linki do wiadomosci !
Null pointer exception
Odpowiedz
#2
rodian-> Moje niedowartościowane ateistyczne ego pragnie krwi, a ta krew będzie "prawicowej gównażerii" z mojego miasta.

Oto przykład a) kretyństwa prawicy
b) ignorancji ateistów Uśmiech
Odpowiedz
#3
Nazywaj jak chcesz - ale dlaczego w koncu nie zaczac cytowac tych ktorzy mienia sie jedynymi autorytetami moralnymi ?

Sprobujmy zatem podyskutowac o tych, ktorzy z jednej strony niemal chodza z Biblia (watpie, czy przewazajaca wiekszosc zna ja poza trescia okladki) pod pacha (ciagle pojawiaja sie komentarze "gdybys czytal biblie", "czytaj biblie", "nie czytales biblii, nie wypowiadaj sie"), a z drugiej strony udzielaja takich komentarzy ?

Zwykle rozmowy tocza sie o ateistach - czemu mowia i zachowuja sie tak, a nie inaczej, jak postrzegaja moralnosc, jak definiuja dobro i zlo. Potem zbiera sie cytaty i publikuje w sieci, chcac pokazac, jacy ateisci sa zli.

To moze dzis porozmawiajmy o naszych przeciwnikach ?

PS: nie jestem ateista i nigdy nie bylem :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#4
no ładnie, widać tu różne wypowidzi, różnych mądrali i nasuwa mi się wniosek, że w Wołominie, jak i w całej Polsce nie brakuje zwolenników poprzedniego porzadku. Oczywiście Żydzi niczemu niewinni, niewiniątka, a do tego "uczciwi" i "pracowici", dobrze życzą Polsce i Polakom. Kurna!, tacy tu "nieszczęśliwi", a z Polski ich wygonić nie można, trzymają się tu rękami i nogami i plują na Polaków. W Izraelu, jakby tak zachowywali się Polacy, to żywi by nie wyjechali i więcej, jak 1 dzień nikt by ich nie trzymał. (...) Na szczęście nie ma dziś przy władzy głupkowatych i niekompetentnych pajaców powiązanych z czerwoną szumowiną i wszelka krytyka różnych miernot, żadnego efektu im nie przyniesie. Trzeba poprostu starych wyjadaczy odsunąć od wszystkiego. TO SE NIE WRATI!!!

http://tiny.pl/tpl8


Jaki dramat, nie rozumiem? Żydzi to nie Polacy przecież i to jest fakt. Inny fakt to taki, że prawie każdy Żyd mieszkający w Polsce ma zmienione imię i/lub nazwisko na typowo polskie. Pełno takich ludzi wśród nas, również na szczeblu politycznym. Wypowiadasz się jakbyś tego nie rozumiał lub przynajmniej nie miał pojęcia.

Żydzi zawsze podkreślają, że są Żydami. Więc niech się nie dziwią, że ktoś im to wytyka i podkreśla, że oni tu tylko mieszkają. Poza tym Żydzi nie akceptują znaku krzyża, co także jest w kontraście z typowo polską tradycją i religią katolicką. Nie każdemu musi się więc to podobać. Żydzi mają swoje państwo które nazywa się Izrael i tam jest ich miejsce. Słyszał ktoś, aby w Izraelu mieszkali masowo Polacy, Rosjanie, Grecy czy Włosi? To dlaczego w Polsce mieszka tylu Żydów i jeszcze na każdym kroku domagają się praw i cholera wie czego jeszcze? Są tylko mniejszością w państwie polskim i jak każda mniejszość powinni znać swoje miejsce podobnie jak mniejszości arabskie, niemieckie, itd.

I jak najbardziej zgadzam się z jedną z tez tego artykułu mówiącą o antypolskim charakterze "polskiej" prasy. Nikt z was nie słyszał terminu "gazeta czosnkowa"? Oczywiście, że Adam Michnik to pseudonim i że jest on Żydem. Spytajcie go to wam powie, jak nie wierzycie. Gdybym przytoczył tutaj listę znanych osób które mają pochodzenie żydowskie to nie uwierzylibyście. Nawet Lech Wałęsa jest na tej liście i znam jego prawdziwe imię i nazwisko. A nikt z was nie słyszał że np. wuj p. Borowskiego nazywał się Bergmann i mordował polską inteligencję? Otwórzcie trochę oczy bo są to fakty i artykuł dotknął jedynie czubka góry lodowej.

Żeby było jasne - do Żydów nic nie mam, dopóki oni nie mają czegoś do Polaków. Irytująca jest natomiast postawa Żydów i ich ulubione słówko "antysemita" przyklejane każdemu kto tylko śmie cokolwiek napisać lub powiedzieć w kontekście tzw. kwestii żydowskiej. Dziwne, że nie istnieją inne słowa, np. antypolak lub antykatolik, których powinno się używać równie często czytając jak co niektórzy poniewierają polską tradycją i kulturą.


http://tiny.pl/tpl6

Teraz wasz ulubieniec W.W.:


centrolewicowiec: Szanowny Panie! Za obrażanie 30-50% wyborców powinien Pan siedzieć. Po co się Pan kryje: nie lepiej od razu: "żydzi, pedały i masoni do gazu"?
WW: Szanowny Panie, reprezentuje Pan co najwyżej 0,2 proc. i to tej gorszej części społeczeństwa. Niech sobie Pan nie schlebia.

Czemu w działaniach Młodzieży Wszechpolskiej tyle agresji, nienawiści? Rzucanie kamieniami, wyzwiska... Czy tak ma wyglądać dialog w ramach demokracji?
WW: A skąd to wiadomo, że była gdziekolwiek agresja i wyzwiska? Ja osobiście uczestniczyłem w setkach akcji wszechpolaków i nic podobnego nie widziałem. Natomiast następnego dnia ?Gazeta Wyborcza? podawała kosmiczne rewelacje.

!!robson_oi!!: Które konkretnie zasady konstytucyjne lamia organizacje gejowskie?
WW: Konstytucja definiuje rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny i zapewnia jej nadrzędną ochronę. Kto podważa tę zasadę, podważa fundament konstytucyjny i powinien siedzieć w więzieniu.

gdfhbgsh: W swoich wypowiedziach ogłasza pan chęć łamania Konstytucji RP, zapowiadając delegalizacje działających zgodnie z prawem organizacji gejowskich. Dlaczego dyszy pan taka nienawiścią do gejów? czy ma to związek z pana niepewna orientacja?
WW: Jestem normalny, mam żonę i bardzo ją kocham. Chciałbym, żeby ludzi nieszczęśliwych było jak najmniej, dlatego jestem za delegalizacją kryminogennych organizacji homoseksualnych, bo to one łamią zasady konstytucyjne.

reżym_contraPJKM: Czy podziela Pan pogląd Zygmunta Wrzodaka, że homoseksualistów należy przymusowo leczyć??
WW: Tak, ponieważ jest to dolegliwość, jak już mówiłem, ze złego wychowania. Wprawdzie to trudne, ale często skuteczne.



Więcej na:
http://www.wierzejski.pl/?sr=!czytaj&id=...x=0&pocz=0
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#5
Cytat:Słyszał ktoś, aby w Izraelu mieszkali masowo Polacy, Rosjanie, Grecy czy Włosi?
Prawie 20% populacji Izraela to nie-Żydzi. Sporo z nich to właśnie Rosjanie. Ale to tylko taka mała dygresja. :wink:
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#6
Kiedyś role się odwrócą :twisted:. SLD wróci a oni znów odejdą w cień albo do najlepiej do pierdla. Obiecam sobie już od dłuższego czasu że będę walczył z tą faszystowską LPRowską bandą na całe moje skromne możliwości.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości