Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
I tak właśnie wygląda sprawa z lewactwem. Może się walić i palić. Ich nie interesuje zapobieganie zamachom, wymierzanie sprawiedliwości zbrodniarzom, itp. Ich interesuje aby nie wywołać negatywnych komentarzy w stosunku do obiektów, które traktują jako swoje święte krowy i potencjalnych wyborców.
Po zamachu ich myśli nie są przy ofiarach tylko przy imigrantach, bo łolaboga, znowu ktoś zacznie bluzgać w internecie i im gul stanie.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-...sie-hejtu/
Odpowiedz
(23.12.2016, 14:54)freeman napisał(a): Jedyny system, który mógłby uzdrowić świat, musiałby być oparty na ewangelii, tylko że jego wprowadzenie musiałoby zakładać powszechną akceptację i dobrowolność decyzji każdego człowieka.Nie ma więc co liczyć na jego wprowadzenie.
Przecież już był, trwał kilkanaście wieków i owocował niezliczonymi wojnami i rzeziami.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38578107

Cytat:A white supremacist has been sentenced to death for the racially motivated killings of nine black people at a South Carolina church.

Dylann Roof was convicted last month of 33 federal charges, including hate crimes, after opening fire on a Bible study group in 2015.

He remained unrepentant and had told the jury: "I felt like I had to do it and I still feel like I had to do it."

W USA skazano na śmierć białego rasistę, który zabił 9 murzynów modlących się w kościele.

Szkoda, że w Europie, z racji zniewieściałych Praw Człowieka, sądy cackają się z takimi śmieciami jak Breivik czy Trynkiewicz...
Odpowiedz
Cytat:Szkoda, że w Europie, z racji zniewieściałych Praw Człowieka, sądy cackają się z takimi śmieciami jak Breivik czy Trynkiewicz...

Meh, ci to jednak przynajmniej swoje odsiadują i pewnie nie wyjdą. Księża - pedofile u nas siedzą 4 lata i wracają do zawodu, to jest dopiero dramat.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
(11.01.2017, 09:46)cobras napisał(a): Meh, ci to jednak przynajmniej swoje odsiadują i pewnie nie wyjdą. Księża - pedofile u nas siedzą 4 lata i wracają do zawodu, to jest dopiero dramat.

Jeśli chodzi ci o księdza Romana z Towarzystwa Chrystusowego, to uważam, że po Polsce powinien grasować punisher i bez procesu odstrzeliwać takie kurwy. Wiedział ksiądz Roman kogo sobie wybrać na ofiarę. Gdyby wziął dziewczynkę z niepatologicznej rodziny, od rodziców którym zależy na dziecku, to jej ojciec pewnie już dawno by go zajebał. Tak jak Drasius Kedys, który zabił sędziego pedofila, który molestował jego dziecko. Największym obrzydzeniem napawa to, że kościół zapewnił Romanowi adwokata, że współbracia księdza Romana przymykali oko na jego zachowanie oraz to, że kościół chciał ratować księdza wysyłając go do Anglii. Nie wspominając już o tym, że ten ksiądz znów jest księdzem i sobie pisze z dziewczynkami na fejsie. W niezłym szambie kościół się utaplał.
Odpowiedz
Bo jeśli ktoś zdecyduje się na związek z jedną, dorosłą osobą, nawet kobietą i chce to zrobić oficjalnie, uczciwie - to nie może pozostać czynnym księdzem. Związek cywilny z inną dorosłą osobą, legalny, dyskwalifikuje. A jak ktoś sobie pomolestuje dzieci na boku to pogrozi mu się palcem, jakąś pokutę nałoży i dalej może czynnie zawód księdza uprawiać. A instytucja Kościoła pomoże mu posprzątać po bałaganie, który narobił. Po cichu oczywiście.
Naszych dusz nie uratuje nawet Chrystus Plus
Odpowiedz
Nic co mógłbym na ten temat napisać nie pokaże mojego stosunku do krycia pedofilów przez instytucję uzurpującą sobie prawo do nauczania i pouczania w kwestiach moralnych, tak dobrze jak ten tekst:
Adam Szostkiewicz - Drugie milczenie Kościoła. Seksualni drapieżcy
Odpowiedz
Prokurator Generalny zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego uchwałę Sejmu z 2010 r. o wyborze trzech sędziów TK: Stanisława Rymara, Piotra Tulei i Marka Zubika

http://www.kancelaria.lex.pl/czytaj/-/ar...k-z-2010-r

No kur..., kiedy myślałem, że już wszelkie granice bezczelności, zeszmacenia i hipokryzji zostały przekroczone przez PiS, on wciąż mnie zaskakuje. Ja już kuźwa nawet nie wiem, jaka jest ich oficjalna wersja tego gnoju poglądowego, którym karmią wyborców, czy może już oficjalnie jest prezentowana jako amorficzna masa, która zmienia się w zależności od kierunku wiatrów jelitowych prezesa i reszty tejże "elity". 

$#@$@#$@#$
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
Może za kilka lat, jeśli jakiś sędzia zmieni kierunek myślenia na inny, niż PiSowski to zaskarżą jeszcze swoje własne wybory. Duży uśmiech
Ziobro to zero jak to klasyk rzekł. Nawet nie pisany dużą literą. Po prostu zero.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Wczoraj doszło do niezłej rozpierduchy w Rumunii. Ludzie się wkurwili, bo ich wspaniali politycy wpadli na pomysł, by zdepenalizować urzędniczą korupcję (!). Jeśli urzędnik państwowy ukradnie z państwowych funduszy mniej niż 47 000$, to nie będzie karany.

Na pomysł wpadli rządzący obecnie rumuńscy socjaldemokraci, których przywódca dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie jest oskarżony o zapierdolenie mniej więcej takiej właśnie kwoty pieniędzy.

Rumuńskich polityków też chyba wypadałoby wysłać do Berezy Kartuskiej. Razem z polskimi, którzy też tylko myślą o tym, żeby się nachapać.
Odpowiedz
W Polsce to by nie przeszło. Tzn. protesty. Nie wierzę żeby pokorni obywatele Polski byli skłonni manifestować z powodu takiej błahostki. U nas niepokoje powoduje reglamentacja alkoholu i zwyżki cen paliw, a nie jakieś tam górnolotne problemy lekkoduchów.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Niestety, z przykrością muszę się z tobą zgodzić.

Swoją drogą nie podejrzewałem Rumunów o taką obywatelskość, szacun.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Nie no, protesty by były. Do momentu w którym okazałoby się, że wyłączenie dotyczy tylko wskazanych przez miłościwie nam panującego Nadprezesa - po tym doprecyzowaniu wszystko byłoby OK.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Sofeicz,

Cytat:Swoją drogą nie podejrzewałem Rumunów o taką obywatelskość, szacun.
Oni rosną, my malejemy. Smutny
Odpowiedz
Prof. Gersdorf ostatnio trochę się wychyliła, by bronić praworządności w Polsce, więc PZPR postanowił, że jej wybór na I prezesa SN był niekonstytucyjny. 

http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/303029....html#ap-1
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=-mN4GA_NPaM

Parę myśli Mentzena na temat długu publicznego (wykładem wbrew nazwie filmiku bym tego nie nazwał). Nie ze wszystkim co zostało powiedziane się zgadzam, ale o niektórych rzeczach pierwszy raz słyszałem (zastrzegam, że jeszcze ich nie zweryfikowałem). Nie przestraszcie się długości filmiku - quasi wykład to ok. 40 minut, reszta to pytania z publiczności (częściowo interesujące).
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Kilka, ostatnich, wybranych spraw UOKiK:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/UOKiK-kl...48024.html

http://www.rp.pl/Konsumenci/301059960-UO....html#ap-1

https://komorkomat.pl/uokik-40-mln-zl-ka...imitowane/
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/recep-er...ry/lq8hmc5

Cytat:Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oznajmił, że władze Holandii utraciły przyjaźń Ankary w związku z wydarzeniami z zeszłego tygodnia. Skrytykował też UE za przyjęcie rozwiązań prawnych umożliwiających firmom zabronienie noszenia hidżabów. – Wstydź się Unio Europejska. Do diabła z waszymi europejskimi zasadami, wartościami i sprawiedliwością. Oni wzniecili starcie między krzyżem a półksiężycem, nie ma innego wyjaśnienia (dla tej sytuacji) – mówił. Zagroził też wycofaniem się Ankary z porozumienia ze Wspólnotą na temat powstrzymania fal migracyjnych.

Ciekawe jest to, że Erdogan postrzega Holendrów i UE jako "krzyż". Tacy religijni są Holendrzy, że konflikt ma być rozpatrywany na linii "krzyż - półksiężyc"?

Mnie to się wydaje, że konflikt jest na linii laicka Europa vs dyktatorskie zapędy Erdogana. Przykro mi, że rykoszetem oberwą zapewne chrześcijanie.
Odpowiedz
Tego nie oglądali nawet najstarsi górale - Michał Kwiatkowski jako pierwszy Polak wygrał słynny kolarski klasyk Mediolan - San Remo Wykrzyknik
Michał Kwiatkowski wygrał klasyk Mediolan - San Remo

Ten sezon zaczął się dla Kwiato bajecznie, wygrana w Strade Bianche, teraz wygrana w Monumencie, aż strach się bać co będzie dalej. Duży uśmiech
Odpowiedz
Francja nie ma szczęścia. Po zamieszkach wywołanych z powodu tonfy w dupie murzyna nastał czas zamieszek Chińczyków z powodu zastrzelenia 56-letniego Shaoyao Liu, ojca pięciorga dzieci. Francuska policja zastrzeliła go w jego domu 6 dni temu - na oczach jego dzieci, a zamieszki sobie właśnie trwają:

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/03/...hes-paris/

Niech francuska policja więcej takich błędów popełnia, to niedługo wszystkie mniejszości narodowe zjednoczą się w masowym rozpierdolu ojczyzny praw człowieka...

[Obrazek: 58e13a19c36188703b8b4569.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości