To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byście zrobili [w obliczu bliskiej śmierci]?
#41
Koleś napisał(a):
Helmutt napisał(a):W obliczu bliskiej śmierci, gdybym wiedział, że za kilka dni umrę to:
1. Powiedziałbym mojej ciotce, że jest zdewociałą kościelną suką, że nigdy jej nie szanowałem i że boga nie ma.

a teraz pewnie dla kasy udajesz przed nią wierzącego?
Nic nie udaję. Po prostu nie gadam z nią o religii bo równie dobrze mógłbym o tym gadać z moim psem. Szkoda czasu i nerwów. Beznadziejny przypadek - gdyby jej pokazać autentyczny film z kamery jak Paetz grzmoci kleryka, powiedziałaby że może to i autentyk, ale to nieprawdaUśmiech
Ja już jej tyle razy mówiłem, że nie chodzę do koscioła i mam te sprawy gdzieś - to ona na to, że sobie jaja robię a tak naprawdę to chodzę.

A kasy ona i tak nikomu nie daje, więc nawet udawać się nie opłaca.
Odpowiedz
#42
Ja bym się zabiła.






:wink:
Odpowiedz
#43
No dobra przyznam wam ze ta historia którą opisalem to moja historia.Ale zabic sie nie zamierzam
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#44
Współczuje Ci,mam nadzieje,że będziesz jeszcze z nami i odpowiesz.Trzymaj się i odpisz prosze
Odpowiedz
#45
Przez jakis czas jeszce bede.A trzymac to sie moge parapetu :] no grunt to poczucie humoru
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#46
tego Ci nie brakuje Uśmiech
Odpowiedz
#47
I nie zabraknie mam nadzieje do konca Duży uśmiech
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#48
Ja bym cały ten czas, który mi pozostała przeznaczyła na to co lubie i kocham czyli moje pasje - ach umrzeć w kinie podczas seansu filmu Bunuela czy Bergmana... :twisted:
Puisqu'on ne peut etre universel en sachant tout ce qui se puet savoir sur tout, il fant savoir peu de tout. Car il est bein plus beau de savoir quelque chose de tout que de savoir tout d'une chose; cette universalite est la plus belle.

B. Pascal, Pensees, no 42 et 65, ed. Chevalier,1954.
Odpowiedz
#49
Spairatox napisał(a):Ja bym cały ten czas, który mi pozostała przeznaczyła na to co lubie i kocham czyli moje pasje - ach umrzeć w kinie podczas seansu filmu Bunuela czy Bergmana... :twisted:

Jakby mnie smierc zastala w takiej okolicznosci to pewnie umarlbym spokojnie, we snie Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#50
Pomijając fakt, że śmierć we śnie to tylko wymysł, aby staruszków nie straszyć :twisted:
Puisqu'on ne peut etre universel en sachant tout ce qui se puet savoir sur tout, il fant savoir peu de tout. Car il est bein plus beau de savoir quelque chose de tout que de savoir tout d'une chose; cette universalite est la plus belle.

B. Pascal, Pensees, no 42 et 65, ed. Chevalier,1954.
Odpowiedz
#51
A coz to znow za rewelacja? Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#52
Jaskier napisał(a):No dobra przyznam wam ze ta historia którą opisalem to moja historia.Ale zabic sie nie zamierzam

Szczerze mówiąc domyśliłem się wcześniej. Ale myśle że nie wypadało pytac. Myślałem że sam to powiesz.
Stary, 3m się!
Taaa...jestem człowiekiem...to źle?
"You're one microscopic cog
in his catastrophic plan
Designed and directed by
his red right hand"

Odpowiedz
#53
heh dzieki
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#54
Pisałam, już o tej śmierci w temacie o broni. Szczerze mówiąc nie chce mi się powtarzać. Przypadki typu, że człowiek kładzie się spać a rano się po prostu nie obudzi to bzdura. Otwierają się wszystkie otwory ciała itd. Nie jest to przyjemny widok.
Puisqu'on ne peut etre universel en sachant tout ce qui se puet savoir sur tout, il fant savoir peu de tout. Car il est bein plus beau de savoir quelque chose de tout que de savoir tout d'une chose; cette universalite est la plus belle.

B. Pascal, Pensees, no 42 et 65, ed. Chevalier,1954.
Odpowiedz
#55
Spairatox napisał(a):Pisałam, już o tej śmierci w temacie o broni. Szczerze mówiąc nie chce mi się powtarzać. Przypadki typu, że człowiek kładzie się spać a rano się po prostu nie obudzi to bzdura. Otwierają się wszystkie otwory ciała itd. Nie jest to przyjemny widok.

Kurwa...to chyba sabie pomoge sam
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#56
Spairatox napisał(a):Pisałam, już o tej śmierci w temacie o broni. Szczerze mówiąc nie chce mi się powtarzać. Przypadki typu, że człowiek kładzie się spać a rano się po prostu nie obudzi to bzdura. Otwierają się wszystkie otwory ciała itd. Nie jest to przyjemny widok.

A co z tymi ktorzy umieraja po przedawkowaniu lekow nasennych? 8O I w ogole malo to ludzi umiera nieprzytomnymi bedac? Nie wiem jakie otwory sie otwieraja ale smierc w stanie braku przytomnosci wydaje mi sie bardzo powszechnym zjawiskiem.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#57
http://www.smog.pl/wideo/2693/samobojstwo_na_komendzie/
drastyczne,ale tak bym chcial umrzec...szybciutko
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#58
Ja bym chcial umrzec w stanie glebokiej medytacji. :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#59
Wiecie co...bede nawidzal posmierci ateiste.pl i zostawial niewidzialne posty Język
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#60
Jasne, są przypadki, że ktoś został nafaszerowany środkami nasennymi i została mi w śnie ucięta głowa. Ale to są wyjątki, a ja mówiłam o konkretnej sytuacji- że ktoś zasypia i ma się więcej nie obudzić. Otóż wygląda to tak - człowiek dostaje ataku ( serca/ duszności albo czegoś innego), zostaje wyrwany ze stanu snu a następnie szarpie się po wpływem bólu. Członki zaczynają drętwieć, mogą wystąpić drgawki itd. Człowiek traci kontrole nad swoimi odruchami - nad wydalaniem kału i moczu itd. Następnie potem następuje największe natężenie bólu i człowiek umiera. Widziałam to na własne oczy. A ludzie którzy chcą umrzeć przedakowując środki nasenne, muszą mieć świadomośc, że jest duże prawdopodobieństwo odzyskania świadomości choć na chwile i odczuwania bólu.
Puisqu'on ne peut etre universel en sachant tout ce qui se puet savoir sur tout, il fant savoir peu de tout. Car il est bein plus beau de savoir quelque chose de tout que de savoir tout d'une chose; cette universalite est la plus belle.

B. Pascal, Pensees, no 42 et 65, ed. Chevalier,1954.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości