To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
#1
Polsat News podał, że samolot Lecha Kaczyńskiego rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. Na razie nieznane są szczegóły. Według Reutersa samolot rozbił się na płycie lotniska. Na pokładzie jest prezydencka para.

Jak powiedział serwisowi Gazeta.pl rzecznik MSZ samolot przy lądowaniu zahaczył o drzewa. Rzecznik rządu Paweł Graś mówi zaś, że informacje są w tej chwili sprawdzane.
Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.


http://news.money.pl/artykul/rozbil;sie;...07912.html
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#2
Em i co glupio Ci z tym podpisem teraz Język?

W mediach podaja bardzo rozbiezne informacje, niektorzy mowia ze zgineli wszyscy niektorzy, ze tylko 87 osob na okolo 150 obecnych w samolocie.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#3
Zginęło 87 osób i tyle było na liście pokładowej. ok 100 lub 150 osób może pomieścić Tupolew.

A co do podpisu to musze chyba zmienić...

EDIT: 134 osoby na pokładzie było...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#4
podali że były 132 osoby -_-
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
#5
Boże drogi...

Najlepszy Prezydent jakiego mieliśmy.
Odpowiedz
#6
Kto teraz pełni rolę prezydenta?

Na moje oko marszałek sejmu jest drugą osobą w państwie, a tym chyba miał zostać PalikotJęzyk

Odpowiedz
#7
Komorowski.
Odpowiedz
#8
Eh no cóż, od rana jest o to wrzawa, wszyscy ponoć zginęli, troche głupio troche szkoda, no ale co mozna więcej w temacie wypowiedzieć?

Sytuacja jak i okoliczności (katyń) są niemiłe.

(P.S w TV i tak ciągle modlą sie o ich dusze do miłosiernego bozi, który dopuscił do tej katastrofy przecież... ech )
-----------------------------------------
New blood joins this earth
And quickly he's subdued
Through constant pained disgrace
The young boy learns their rules
-----------------------------------------
<div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs>
Odpowiedz
#9
Marszałek Sejmu to druga co do ważności posada w państwie.
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
#10
Ta informacja jest po prostu szokująca. Będą przyśpieszone wybory prezydenckie. Zapowiada się naprawdę ogromy chaos w państwie. Zginął prezydent, prezes NBP, prezes IPN, niemal wszyscy prezydenccy ministrowie, Szczygło, Gosiewski, Wasserman, Jaruga Nowacka, Szmajdziński, Stasiak, Kurtyka, Dolniak, ostatni prezydent Kaczorowski, ja nie wiem czy to jest dobry moment żeby żartować.
Nie wszystko jest stracone, póki jesteśmy z siebie niezadowoleni.
Odpowiedz
#11
ta na tvn mówili, że w ciągu 60 dni muszą się odbyć wybory, a do tego czasu obowiązki prezydenta sprawować będzie Komorowski.
Odpowiedz
#12
Jajacek napisał(a):Boże drogi...

Najlepszy Prezydent jakiego mieliśmy.

Nie żartuj !

Uśmiech

masada napisał(a):Zapowiada się naprawdę ogromy chaos w państwie.

Eee tam, zamieszek nie będzie.

masada napisał(a):Zginął prezydent, prezes NBP, prezes IPN, niemal wszyscy prezydenccy ministrowie, Szczygło, Gosiewski, Wasserman, Jaruga Nowacka, Szmajdziński, Stasiak, Kurtyka, Dolniak, ostatni prezydent Kaczorowski, ja nie wiem czy to jest dobry moment żeby żartować.

Każdy moment jest dobry, z życia się trzeba cieszyć. Uśmiech
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#13
Mnie powaliło to że prezes NBP, no to jest ktoś ważny, prezydent, też masakra, ot tak sobie umiera.

Najbardziej mnie zaś zadziwia że na onet czy wp niektórzy mają ubaw, bo to koniec PIS, no sorry, wolałbym jednak aby w wyborach przegrali , a nie znikli ze sceny politycznej w sensie dosłownym, żenujące że takie głosy się pojawiają.

Tak czy siak, naprawdę szokująca informacja, ot tak ginie sobie prezydent, prezes BNP :/
Odpowiedz
#14
Jajacek napisał(a):Boże drogi...

Najlepszy Prezydent jakiego mieliśmy.

To, ze jakis prezydent umarl smiercia tragiczna w zaden sposob nie powinno reflektowac na jego koncowa ocene. Smutno mi z przyczyn katastrofy, ale nie bede dwulicowy i nie zaczne nagle mowic, jakim fajnym byl prezydentem - bo nie byl.


BTW czesciowa lista ofiar:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...oby_w.html


Zmarl tez kandydat SLD na prezydenta - Jerzy Szmajdziński :/
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#15
Jaki chaos? Przecież na takie okoliczności teoretycznie każde państwo jest przygotowane.

A te modły to mnie rozbrajają...Prawie na każdym kanale.

A EURONEWS się nie przejmuje i pokazuje rewolucję w Kirgistanie Oczko
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#16
xjasiux napisał(a):A EURONEWS się nie przejmuje i pokazuje rewolucję w Kirgistanie Oczko

Co jest zarówno ciekawsze jak i ważniejsze.

Ileż można obserwować piszczące ze strachu elity. To jest zabawne i fajne tylko przez pierwsze dziesięć minut.

Panowie, wam naprawdę smutno, naprawdę was to obchodzi ? Z tym narodem gorzej, niż myślałem.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#17
Zginal nie tylko prezydent, lista za gazeta.pl:

Lech Kaczyński
Maria Kaczyńska
ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski
Jerzy Szmajdziński
Władysław Stasiak
Aleksander Szczygło
Paweł Wypych
Mariusz Handzlik
Andrzej Kremer
gen. Franciszek Gągor
Andrzej Przewoźnik
Grzeogrz Dolniak
Przemysław Gosiewski
Zbigniew Wassermann
Janusz Kochanowski
Sławomir Skrzypek
Janusz Kurtyka
bp Tadeusz Płoski

A wiec m.in. prezydent RP, szef BBN, prezes NBP, szef sztabu generalnego WP,
prezes IPN, rzecznik praw obywatelskich.

Przed chwila podali ze zginal tez prezes Polskiego Zwiazku Olimpijskiego.
Odpowiedz
#18
Avx napisał(a):Ileż można obserwować piszczące ze strachu elity. To jest zabawne i fajne tylko przez pierwsze dziesięć minut.

I to mówi ktoś kto nie potrafi uprać swoich gaci. 8O
Odpowiedz
#19
xjasiux napisał(a):Jaki chaos? Przecież na takie okoliczności teoretycznie każde państwo jest przygotowane.

No to sobie zapamiętaj to co napisałem i posyp głowę popiołem za jakiś czas. W ciągu 60 dni będą wybory prezydenckie. Jak sobie wyobrażasz normalną kampanię wyborczą w tej sytuacji? Przynajmniej w polityce to wywraca zupełnie sytuację, to co było wczoraj jest już nieaktualne. Wszelkie sondaże i przewidywania biorą w łeb. Wiele stanowisk w państwie trzeba będzie bardzo szybko na nowo obsadzić. Żadne państwo nie może przygotowane na taką sytuację.
Nie wszystko jest stracone, póki jesteśmy z siebie niezadowoleni.
Odpowiedz
#20
Funkcje prezydenta w takiej sytuacji przejmuje marszalek sejmu... czyli nikt inny jak najbardziej prawdopodobny przyszly nasz prezydent - Bronislaw Komorowski.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości