To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze pożegnania
#21
Grim napisał(a):Szkoda jej, jako artystki, przyjdzie czas, że odejdą wszyscy artyści tego formatu i zostaniemy z Gagą, Bieberem i jakimiś Marsami, o Johnas Brothers nie wspominając :/

Chyba aż tak źle nie będzie. Pół roku temu wpadłem na chwilę do Polski i usłyszałem kawałek Gotye'go od siostry. Wydawało mi się, że zajebiste ale nikt tego nie podchwyci. Cóż, pomyliłem się Oczko
Odpowiedz
#22
exodim napisał(a):Zmarła Wisława Szymborska, polska noblistka i jedna z najwybitniejszych polskich poetek XX-wieku.

Ten nobel to pewnie za nazwanie Lenina "nowego człowieczeństwa Adamem". Co to wogóle za pomysł, by grafomanom noble dawać?
Odpowiedz
#23
Grim napisał(a):Co było konkretną przyczyną, dowiemy się w najbliższych dniach zapewne, ja myślę, że to przedawkowanie, od lat była uzależniona i to ją widać w końcu zabiło. Szkoda jej, jako artystki, przyjdzie czas, że odejdą wszyscy artyści tego formatu i zostaniemy z Gagą, Bieberem i jakimiś Marsami, o Johnas Brothers nie wspominając :/

na szczęście ci się zaćpają jeszcze szybciej...

tylko strach, kto będzie po nich...
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#24
mong napisał(a):Ten nobel to pewnie za nazwanie Lenina "nowego człowieczeństwa Adamem". Co to wogóle za pomysł, by grafomanom noble dawać?
Dokladnie :] dałabym Herbertowi Oczko
666gonzo666 napisał(a):na szczęście ci się zaćpają jeszcze szybciej...

tylko strach, kto będzie po nich...

yhm :roll: Nie jestem pewna ,nigdy nie słyszałam żeby brali narkotyki ;D tylko demi była na odwyku z disnejowskich gwiazd,ktore wymieniłes Uśmiech
Podobno przedawkowała i utopila sie w wannie :8O: <- Houston
Odpowiedz
#25
dolla1 napisał(a):Podobno przedawkowała i utopila sie w wannie :8O: <- Houston

W końcu I wanna dance with somebody* Oczko

* wiem, że nie wypada, ale nie mogłem się powstrzymać.
Odpowiedz
#26
kkap napisał(a):W końcu I wanna dance with somebody* Oczko

* wiem, że nie wypada, ale nie mogłem się powstrzymać.

Duży uśmiech

"
Po zakończeniu autopsji 48-letniej Houston wykazaliśmy, że w jej płucach nie było wody. Dlatego stwierdzamy, że przyczyną zgonu nie było utonięcie. Badania toksykologiczne wykazały wysokie stężenie mieszanki alkoholu, Xanaxu oraz kokainy we krwi denatki. Zatrucie tymi środkami doprowadziło do zatrzymania akcji serca.
"
Xanax:8O:
Anna Nicole Smith,jej syn,Kurt Cobain tez zmarli w wyniku łaczenia xanaxu i alkoSmutny
Kurcze,a wiele osob łączy ,nie zdajac sobie sprawy...:|
Odpowiedz
#27
dolla1 napisał(a):Nie jestem pewna ,nigdy nie słyszałam żeby brali narkotyki ;D tylko demi była na odwyku z disnejowskich gwiazd,ktore wymieniłes
to może należałoby im wysłać materiały promocyjne?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#28
666gonzo666 napisał(a):to może należałoby im wysłać materiały promocyjne?

Rob jak uwazasz :p
Odpowiedz
#29
Nie chcę wyjść na nieczułego, czy coś, ale czekam teraz na wzrost sprzedaży płyt Whitney, o jakieś 100% i nagły wzrost "fanów", jak w przypadku Amy Whinehouse i Jacksona. Nie zapominając o filmach dokumentalnych i książkach opisujących jej życie. Wkurzające jest, że artystów miesza się z błotem, a po ich śmierci, nagle wszyscy ich kochali i każdy był największym fanem, ludzie to jednak jebane chorągiewki :/
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/20...1329081104
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#30
Grim napisał(a):Nie chcę wyjść na nieczułego, czy coś, ale czekam teraz na wzrost sprzedaży płyt Whitney, o jakieś 100% i nagły wzrost "fanów", jak w przypadku Amy Whinehouse i Jacksona. Nie zapominając o filmach dokumentalnych i książkach opisujących jej życie. Wkurzające jest, że artystów miesza się z błotem, a po ich śmierci, nagle wszyscy ich kochali i każdy był największym fanem, ludzie to jednak jebane chorągiewki :/
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/20...1329081104
a jakze by inaczej :|

http://demotywatory.pl/3693112/Pozdrawia...ey-Houston
http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,11452...dazy_.html
Odpowiedz
#31
[Obrazek: 2685025_460s.jpg]

tam jest literówka, a chodzi dokładnie o tego gościa.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#32
zmarł Jean Giraud - twórca komiksowy i filmowy, odpowiadający m.in. za koncepcję graficzą w takich filmach jak Obcy - ósmy pasażer Nostromo, Willow, Tron, Piąty element i Otchłań.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#33
Zmarł twórca Red Bulla - Chaleo Yoovidhya. Chaleo, założyciel firmy farmaceutycznej TC, opracował przed ponad 30 laty recepturę napoju zwanego "Krating Daeng" (po tajsku "czerwony bizon"), który zyskał popularność wśród kierowców samochodów ciężarowych i robotników zatrudnionych na nocnej zmianie. Według pisma "Forbes" Chaleo dorobił się majątku o wartości 5 mld dolarów.
zmarł w Bangkoku w wieku 90 lat.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#34
Amalia napisał(a):Duży uśmiech

Xanax:8O:
Anna Nicole Smith,jej syn,Kurt Cobain tez zmarli w wyniku łaczenia xanaxu i alkoSmutny
Kurcze,a wiele osob łączy ,nie zdajac sobie sprawy...:|

uzależnienie krzyżowe jest bardzo popularne, niestety

a co do Huston to podobno była wyjątkowo wściekłą rasistką i to właśnie zaważyło na jej karierze
Odpowiedz
#35
Cytat:Huston to podobno była wyjątkowo wściekłą rasistką

"Biali do Europy!"? Duży uśmiech
Odpowiedz
#36
Czyżby tak jej się porobiło po wyjątkowo udanym koncercie w Sopocie?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#37
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,..._zyje.html

Zmarł Jack Tramiel.

Dla nieobeznanych profanów - założyciel Commodore, jeden z największych biznesmenów branży komputerowej.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#38
Urodzony w mieście Łodzi.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#39
a jak twierdzi polska wikipedia "jego właściwe nazwisko to Idek Tramielski (według niektórych źródeł Jacek Trzmiel, według jeszcze innych – Idek Trzmiel)".
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#40
Dziś zmarł Robin Gibb - to już kolejny Bee Gees, który zmarł na raka. Pechowa ta rodzina Gibbów. Nigdy nie byli muzycznie docenieni tak jak na to zasługiwali.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości