To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze pożegnania
#41
kkap napisał(a):Dziś zmarł Robin Gibb - to już kolejny Bee Gees, który zmarł na raka. Pechowa ta rodzina Gibbów. Nigdy nie byli muzycznie docenieni tak jak na to zasługiwali.

Prawda. Czasem sobie podśpiewuję z Ultrastarem różne piosnki. Niektóre, grane przez jakieś legendy typu Iron Maiden czy Abbę, mogę zaśpiewać z palcem w gardle, ale nie potrafię zaśpiewać żadnej ich piosenki w tej ich tonacji. Muszę schodzić, ale to śmiesznie brzmi.

Nikt już tak cienko nie zaśpiewa.
Odpowiedz
#42
Zmarła Donna Summer, gwiazda muzyki disco, soul, znana między innymi z tego hitu:

http://www.youtube.com/watch?v=1IdEhvuNxV8
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#43
kkap napisał(a):Dziś zmarł Robin Gibb - to już kolejny Bee Gees, który zmarł na raka. Pechowa ta rodzina Gibbów. Nigdy nie byli muzycznie docenieni tak jak na to zasługiwali.
Z Bee Gees'ami to mam zabawną opowiastkę.
Kiedyś - a były to późne lata 70-te zobaczyłem, że moja babcia dumnie paraduje z dużym okrągłym znaczkiem, a na nim zespół Bee Gees.
Kiedy zdziwiony spytałem, czy jest ich fanką, strasznie się oburzyła.
Po prostu moja pobożna babcia myślała, że to Jezus i apostołowie.
Od tego czasu Bee Gees = moja babcia.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#44
Sajid napisał(a):Zmarła Donna Summer, gwiazda muzyki disco, soul, znana między innymi z tego hitu:

http://www.youtube.com/watch?v=1IdEhvuNxV8

Z Donną Summer kojarzy mi się przede wszystkim kawałek "I'm so excited". Chociaż do tej pory nie dociekłem czy oryginał popełniła Donna czy The Pointer Sisters Język W każdym razie przy dużym stężeniu alkoholu we krwi (czy też małym stężeniu krwi w alkoholu) posiadam całkiem ciekawą choreografię do tego kawałka Duży uśmiech

Sofeicz napisał(a):Z Bee Gees'ami to mam zabawną opowiastkę.
Kiedyś - a były to późne lata 70-te zobaczyłem, że moja babcia dumnie paraduje z dużym okrągłym znaczkiem, a na nim zespół Bee Gees.
Kiedy zdziwiony spytałem, czy jest ich fanką, strasznie się oburzyła.
Po prostu moja pobożna babcia myślała, że to Jezus i apostołowie.
Od tego czasu Bee Gees = moja babcia.

Dobre :lol2:

Z moją babcią kojarzy mi się taka anegdota z Wiśniewskim. Kiedy Ich Troje wchodziło na szczyty popularności, babcia mi kiedyś wyjechała "przełącz Kubusiu kanał, bo ta pani bardzo brzydko charczy" :]
Odpowiedz
#45
Sofeicz napisał(a):Z Bee Gees'ami to mam zabawną opowiastkę.
...
A tak na serio, to autentyczna ta anegdotka czy zmyślona?:>
Odpowiedz
#46
humanus napisał(a):A tak na serio, to autentyczna ta anegdotka czy zmyślona?:>
Szczera prawda. Do dziś nie wiem skąd moja babcia skombinowała ten znaczek.
[Obrazek: 47c6141b0025cb654d4276c8]
Wydaje mi się, że to była ta fotka tylko wpisana w koło.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#47
UśmiechRzeczywiście, wypisz wymaluj, Dżizus i dwóch apostołów.
Odpowiedz
#48
Zmarła Sylvia Kristel "Emanuele" - niezła laska z niej kiedyś była.
RIP
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#49
W tym roku zmarł Mike Bernardo-pochodzący z RPA emerytowany bokser, ale przede wszystkim kick-boxer.
A w życiu prywatnym dobry człowiek chcący pomagać innym.
Popełnił samobójstwo. Szkoda, uważam to za dużą stratę.

http://www.youtube.com/watch?v=59CfJOuZ8Sc
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#50
Niedawno zmarł Salceson, jedyny czarnoskóry menel z mojej okolicy.
Bardzo dobrze zintegrowany z miejscowymi koleżkami.
Do dziś go opłakują, prawdziwe multi-kulti.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#51
Chciałem, się pożegnać z ludźmi z forum. A więc; żegnam.
Odpowiedz
#52
Niech będzie pochwalony...
Tylko ze i tak prędzej czy później wrócisz pod innym kontem Język
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#53
Pisał w nocy - pewnie nie wiedział co robi.
Dziś jest nowy dzień.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#54
ideat napisał(a):Chciałem, się pożegnać z ludźmi z forum. A więc; żegnam.

W związku z tym, że nie wiem czy zaliczałeś mnie do tutejszych ludzi, profilaktycznie i optymistycznie, mówię "do widzenia". ^^
Odpowiedz
#55
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,N...omosc.html

Zmarła M. Thatcher.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#56
W UK żałoba. http://www.isthatcherdeadyet.co.uk/

No i ten sam dowcip. http://www.buzzfeed.com/lukelewis/everyo...t-thatcher
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#57
cobras napisał(a):No i ten sam dowcip. http://www.buzzfeed.com/lukelewis/everyo...t-thatcher

Wszyscy lewacy mają wgrany ten sam program, przecież to jasne jak słońce.

Dałem Ci minusa za bycie lewakiem i propagowanie tegoż.
Odpowiedz
#58
Żałoby Brytoli ciąg dalszy





Cytat:Dałem Ci minusa za bycie lewakiem i propagowanie tegoż.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ9dSpv3fw7lZAVlZxzB46...aUWQ9MWpRg]

Bo co ci innego pozostało. xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#59
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego tak dużo osób nie znosiło M. Thatcher?
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#60
nie spodobały im się cięcia przywilejów.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości