To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze pożegnania
Racja.

A co do Miecugowa - spoko koleś był. Pamiętam go z pierwszej edycji Big Brothera.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Zmarł Wiesław Michnikowski, prawdziwy gigant kabaretu, niesamowity talent komediowy.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Zmarł Wiesław Michnikowski, prawdziwy gigant kabaretu, niesamowity talent komediowy.

Właśnie to samo chciałem napisać. Dopiero teraz się dowiedziałem

Jeden z moich ulubionych skeczy:

---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Nie żyje wokalistka Cranberries, miała 47 lat, przyczyny śmierci póki co nie podane do publicznej wiadomości
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Szkoda... Sposób w jaki używała głosu stwarzał niepowtarzalny efekt w ich zwyczajnie rockowych utworach.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Nie żyje Ursula Le Guin.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Odszedł do czarnej dziury Steven Hawking - tęgi łeb.
Chyba sobie dzisiaj golnę w jego intencji.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Odszedł do czarnej dziury Steven Hawking - tęgi łeb.
Chyba sobie dzisiaj golnę w jego intencji.

Nie wiem czy to przypadek, ale dziś w TV, w Teorii wielkiego podrywu Sheldon rozmawiał z Hawkingiem, który zgodził się na gościnne wystąpienie w serialu. Ciekawe czy specjalnie puścili ten odcinek by uczcić jego pamięć.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
W Jego życiu paradoksy chyba występowały liczniej niż u przeciętnego osobnika.


The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Angole mają do siebie luz - to akurat im dobrze wychodzi.
Może nam odstąpią deczko?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Milos Forman nie żyje.

http://www.filmweb.pl/person/Milos.Forman
http://wyborcza.pl/7,75410,23268984,milo...6-lat.html

Mój ulubiony jego film: "Hair"
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Mój ulubiony jego film: "Hair"

A mój Amadeusz.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię "Człowiek z Księżyca", z chyba tych czterech, które widziałem.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Widać, żeśta szczawie Uśmiech
Najgenialniejsze filmy Forman zrobił w Czechosłowacji.
"Miłość blondynki" a szczególnie polecam "Pali się moja panno". Prima sort.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Anthony Bourdain -na prawdę  szkoda mi gościa, jeden z ostatnich których dało się oglądać w TV bez uczucia zażenowania. W życiu nie pomyślałbym, że cierpi na depresję  - to jednak straszne dziadostwo jest. Jeszcze w piątek myślałem, że po prostu przećpał - to bardziej do niego by pasowało.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Parafrazując Szekspira - teraz jest na uczcie, gdzie nie on je, a jego jedzą.
W końcu sam napisał, że kuchnia, to krew i organy.
Też lubiłem jego programy.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
[Obrazek: 36331867_1922679904443950_71760263330450...e=5BE5DED3]

Cytat:On 24th of June back in the 1958 Maurus C. Logan
invented maybe the most amazing invention
of all times, the CABLE TIE ( ty-rap).
Today this invention is used in every possible way in all types of jobs and at home.

It`s been 60 YEARS from than. THANK YOU Mr. LOGAN

Zmarł wynalazca trytytek. Wielki szacunek dla tego człowieka - kto się zajmował elektryką czy teletechniką ten wie jak bardzo istotną pomoc stanowi taka trytytka.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Trytytka przydaje się do wszystkiego - niejedną zabawkę w domu naprawiła Uśmiech.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Zastępują nawet  klasyczne kajdanki

[Obrazek: opaski-kajdanki-plastikowe.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Trytytki i power tape ochronią ludzkość przed zagładą.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości