To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawienie z Edenu i moje pierwsze spotkanie z Bogiem
#1
Kiedy miałem objawienie o niektórych wydarzeniach które zobaczyłem opisuję na moim blogu-

krzysztom123.blog.interia.pl

O niektórych wydarzeniach które mogłem zobaczyć,przez które musimy cierpieć na ziemi pod wpływem kuszenia szatana opisuję na moim blogu-

krzysztom123.blog.interia.pl/nowy
Odpowiedz
#2
Z twojej działalności na tym forum za wiele nie wynika oprócz spamowania reklamami swoich objawień i wynurzeń.

Jak nie będziesz aktywny w działach dyskusyjnych, to ten wątek zostanie usunięty.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#3
exodim napisał(a):Z twojej działalności na tym forum za wiele nie wynika oprócz spamowania reklamami swoich objawień i wynurzeń.

Jak nie będziesz aktywny w działach dyskusyjnych, to ten wątek zostanie usunięty.
Ok.tylko nie wiadomo czy ktoś będzie chciał na ten temat popisać,czy kogoś to interesuje.
Odpowiedz
#4
Cytat:mojżesz zaleca aby domagano się znaku od proroka, mianowicie sprawdzenia się jakiejś rzeczy przez niego przepowiedzianej.

Proszę o znak!
Odpowiedz
#5
Ontologik napisał(a):Proszę o znak!
Znak pojawił się w styczniu tego roku , na niebie pojawiła się gwiazda która świeciła we wszystkich kolorach zielonym,żółtym,niebieskim i innych , była ona widziana przez nie licznych np;ludzi z Alaski i dała ona znak że to waśnie w tym czasie pojawiła się gwiazda Królewska taka jaka była również dwa tysiące lat temu kiedy na świat przyszedł Jezus . Większość ludzi na świecie nie zwróciła uwagi na te znaki i większość ludzi na świecie na razie o tych znakach nie wie . Gwiazda Królewska wskazała ona miejsce gdzie powstanie siedziba nowego świata na ziemi który powstanie czyli-Unia Światowa , w nowym świecie nie będzie wojen , ani biedy , a w późniejszym czasie otworzy on nam drzwi do Edenu Raju Królestwa Bożego czyli powrócimy tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa.
Odpowiedz
#6
Przepraszam, ale chyba się nie rozumiemy.
Ja proszę Ciebie o znak proroczy.
Czyli dowód żeś prorok.

Albo, więc przepowiesz mi coś na najbliżyszy tydzień, coś czego nie mógłbyś wiedzieć inaczej, jak z objawienia, alboś, dupa nie prorok.

pzdr Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ontologik napisał(a):Przepraszam, ale chyba się nie rozumiemy.
Ja proszę Ciebie o znak proroczy.
Czyli dowód żeś prorok.

Albo, więc przepowiesz mi coś na najbliżyszy tydzień, coś czego nie mógłbyś wiedzieć inaczej, jak z objawienia, alboś, dupa nie prorok.

pzdr Uśmiech
Ja nie jestem prorokiem ,kiedy miałem objawienie i spojrzałem na oblicze Boga zostałem sługą Boga który ma zawrócić świat z drogi którą podążamy teraz do czasów ostatecznych Apokalipsy , na drogę która prowadzi do Edenu czyli do Boga . Byle głupot nie mogę przewidywać , tylko te najważniejsze rzeczy np;to co wydarzy się w przyszłości. Następnym razem opiszę ci co wydarzy się na świecie aż do 2030 roku , jeżeli ludzie ulegną szatanowi i będziemy podążać drogą która prowadzi do Apokalipsy czyli do zagłady naszego świata.
Odpowiedz
#8
a ta apokalipsa to nie ma się przypadkiem i tak wydarzyć i tak?

po co przeciągać.
już się nie mogę doczekać Edenu :>
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#9
exodim napisał(a):a ta apokalipsa to nie ma się przypadkiem i tak wydarzyć i tak?

po co przeciągać.
już się nie mogę doczekać Edenu :>

Nie bo Jezus powiedział dwa tysiące lat temu , jeżeli o De Mnie odejdziecie i będziecie na ziemi czynić zło , to będziecie się kierować drogą która poprowadzi was do czasów ostatecznych , czasów Apokalipsy gdzie zniszczycie to co stworzył Bóg , czyli człowiek zniszczy człowieka i doprowadzi do swojej zagłady , Jezus przestrzegał nas przed Apokalipsą . Powiedział również kiedy jednak zaś na ziemi przestaniecie czynić zło i zaczniecie czynić dobro to będziecie kierować się drogą w przeciwnym kierunku ,drogą która poprowadzi was do Boga i wtedy nie będzie wam znany dzień , ani godzina kiedy tak się stanie , kiedy znowu znajdziecie się w Edenie Raju Królestwa Bożego.
Odpowiedz
#10
krzysztom123 napisał(a):Nie bo Jezus powiedział dwa tysiące lat temu , jeżeli o De Mnie odejdziecie i będziecie na ziemi czynić zło , to będziecie się kierować drogą która poprowadzi was do czasów ostatecznych , czasów Apokalipsy gdzie zniszczycie to co stworzył Bóg , czyli człowiek zniszczy człowieka i doprowadzi do swojej zagłady , Jezus przestrzegał nas przed Apokalipsą . Powiedział również kiedy jednak zaś na ziemi przestaniecie czynić zło i zaczniecie czynić dobro to będziecie kierować się drogą w przeciwnym kierunku ,drogą która poprowadzi was do Boga i wtedy nie będzie wam znany dzień , ani godzina kiedy tak się stanie , kiedy znowu znajdziecie się w Edenie Raju Królestwa Bożego.

No, ale to i tak się musi stać.
Według chrześcijaństwa powtórne przyjście Jezusa musi nastąpić tak czy owak przed końcem świata.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#11
krzysztom123 napisał(a):Ja nie jestem prorokiem ,kiedy miałem objawienie i spojrzałem na oblicze Boga zostałem sługą Boga który ma zawrócić świat z drogi którą podążamy teraz do czasów ostatecznych Apokalipsy , na drogę która prowadzi do Edenu czyli do Boga.

Twierdzisz, że doznałeś objawienia, zostałeś sługą Boga, masz zawrócić świat od drogi ku apokalipsie, na drogę ku Edenowi, a w celu tego zawracania świata zakładasz bloga, na którego mało kto wejdzie, poza tym piszesz min. na forum ateistycznym, gdzie w najlepszym wypadku zostaniesz wyśmiany?
Jakieś inne kroki przedsięwziąłeś? Próbowałeś założyć partię, która przejmie władzę w tym kraju i pokieruje go gdzie trzeba? Próbowałeś dostać się do NATO, albo ONZ, które mają jakiś realny wpływ na geopolitykę? Próbowałeś dostać się do zarządu banku światowego, żeby mieć wpływ na gospodarki krajów? Próbowałeś zrobić coś, żeby na Bliskim Wschodzie, lub w Afryce, ludzie nie ginęli?
Założyłeś bloga i piszesz na forach o tym, jak to doznałeś objawienia i zostałeś wybrany przez Boga, żeby zmienić oblicze świata, opowiedz zatem, jak bardzo ciężka jest to rola.

Załóżmy tak na moment, że mimo Twoich starań (jakże wielkich), następuje apokalipsa, mam odnośnie tego pytanie.
Pytanie brzmi tak, co Bóg zrobi, widząc że wyznaczony przez niego sługa (którym jesteś), nie wykonał swojego zadania (przez Niego powierzone)...i dlaczego to będzie ukaranie Cię, polegające na wiecznych cierpieniach w czeluściach piekła?

I na litość Bogów wszelakich:
krzysztom123 napisał(a):... jeżeli o De Mnie...

Powinno się pisać "ode mnie", a nie "odemnie", albo "o de mnie".
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#12
Cytat:kiedy miałem objawienie i spojrzałem na oblicze Boga

a jak wyglądało to oblicze? Uśmiech
Odpowiedz
#13
Grim napisał(a):Powinno się pisać "ode mnie", a nie "odemnie", albo "o de mnie".

teraz francuszczyzny w modzie

o De Mnie

Le Jezus

itp.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#14
Grim napisał(a):Twierdzisz, że doznałeś objawienia, zostałeś sługą Boga, masz zawrócić świat od drogi ku apokalipsie, na drogę ku Edenowi, a w celu tego zawracania świata zakładasz bloga, na którego mało kto wejdzie, poza tym piszesz min. na forum ateistycznym, gdzie w najlepszym wypadku zostaniesz wyśmiany?
Jakieś inne kroki przedsięwziąłeś? Próbowałeś założyć partię, która przejmie władzę w tym kraju i pokieruje go gdzie trzeba? Próbowałeś dostać się do NATO, albo ONZ, które mają jakiś realny wpływ na geopolitykę? Próbowałeś dostać się do zarządu banku światowego, żeby mieć wpływ na gospodarki krajów? Próbowałeś zrobić coś, żeby na Bliskim Wschodzie, lub w Afryce, ludzie nie ginęli?
Założyłeś bloga i piszesz na forach o tym, jak to doznałeś objawienia i zostałeś wybrany przez Boga, żeby zmienić oblicze świata, opowiedz zatem, jak bardzo ciężka jest to rola.

Załóżmy tak na moment, że mimo Twoich starań (jakże wielkich), następuje apokalipsa, mam odnośnie tego pytanie.
Pytanie brzmi tak, co Bóg zrobi, widząc że wyznaczony przez niego sługa (którym jesteś), nie wykonał swojego zadania (przez Niego powierzone)...i dlaczego to będzie ukaranie Cię, polegające na wiecznych cierpieniach w czeluściach piekła?

I na litość Bogów wszelakich:


Powinno się pisać "ode mnie", a nie "odemnie", albo "o de mnie".
Ja miałem objawienie i niosę nowinę dla wszystkich ludzi żyjących na ziemi . Ja nie muszę zakładać żadnej partii , moje słowo pochodzi od Boga i kiedy będzie ono przekazywane dalej to się dokona. Wiara nie ma żadnego znaczenia czy ty jesteś Ateistą , albo Świadkiem Jehowy tylko to jaką drogą kierujesz się w swoim życiu. Do Raju idzie każdy ten kto na ziemi czyni dobro , a jeżeli ktoś na ziemi czyni zło to obojętnie jakiej jest wiary , kiedy skończy się jego kres życia na ziemi , drzwi do Raju zastanie zamknięte. Czy dojdzie na ziemi do Apokalipsy czy też powrócimy z powrotem do Raju zależy od wszystkich ludzi żyjących na ziemi , ja mam ludziom wskazać kierunek tej drogi , a co postanowią ludzie którą drogą będą chcieli podążać decyzja należy do nich samych. Jeżyli uwierzą mi chociaż nieliczni to tak się stanie , bo kiedy Jezus przyszedł na świat większość ludzi nie miała pojęcia o czym mówi , większa ilość ludzi Mu nie wierzyła , ale znaleźli się i tacy nieliczni którzy Mu uwierzyli i dali świadectwo prawdzie.

exodim napisał(a):No, ale to i tak się musi stać.
Według chrześcijaństwa powtórne przyjście Jezusa musi nastąpić tak czy owak przed końcem świata.
Niestety nie , jeżeli dojdzie do Apokalipsy i zniszczymy to co stworzył Bóg , wtedy przyjdzie do nas ale szatan , który otoczy nas śmiercią.
Odpowiedz
#15
krzysztom123 napisał(a):Czy dojdzie na ziemi do Apokalipsy czy też powrócimy z powrotem do Raju zależy od wszystkich ludzi żyjących na ziemi , ja mam ludziom wskazać kierunek tej drogi , a co postanowią ludzie którą drogą będą chcieli podążać decyzja należy do nich samych.

Czyli umywasz ręce, zrzucasz winę za ewentualne niepowodzenie swego posłannictwa, na innych ludzi. Dostałeś posłannictwo od Boga i misję, której nie wykonujesz należycie, a za wszelakie niepowodzenie oskarżysz innych, a nie swoją nieudolność. Bóg takich ludzi każe, piekłem, cierpieniem, samotnością. Z tego co mówisz, to jesteś jak jeden z Talentów, z przypowieści Jezusa, a który z talentów, to się sam zorientuj, ale weź pod uwagę, że inni wierni też wiedzą, którym jesteś.

krzysztom123 napisał(a):Niestety nie , jeżeli dojdzie do Apokalipsy i zniszczymy to co stworzył Bóg , wtedy przyjdzie do nas ale szatan , który otoczy nas śmiercią.

Szatana stworzył Bóg, a będąc wszech(*) może zrobić z nim co mu się podoba, dlaczego więc Bóg godzi się na apokalipsę i triumf Szatana? Przedtem jakoś Bóg nie potrzebował Szatana, do niszczenia niewiernych, patrząc chociażby na Potop, i odbudowę po nim.

*mocnym, wiedzącym, silnym itp.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#16
Bierz leki antyurojeniowe.
Jest szansa, że pomoże.
Usypuję kopczyki z wody.
Odpowiedz
#17
krzysztom123 napisał(a):Niestety nie , jeżeli dojdzie do Apokalipsy i zniszczymy to co stworzył Bóg , wtedy przyjdzie do nas ale szatan , który otoczy nas śmiercią.

Jezus uśmierci Antychrysta i jego świtę w jeziorze ognia i stanie się Dzień Sądu, więc nie chrzań.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#18
Grim napisał(a):Czyli umywasz ręce, zrzucasz winę za ewentualne niepowodzenie swego posłannictwa, na innych ludzi. Dostałeś posłannictwo od Boga i misję, której nie wykonujesz należycie, a za wszelakie niepowodzenie oskarżysz innych, a nie swoją nieudolność. Bóg takich ludzi każe, piekłem, cierpieniem, samotnością. Z tego co mówisz, to jesteś jak jeden z Talentów, z przypowieści Jezusa, a który z talentów, to się sam zorientuj, ale weź pod uwagę, że inni wierni też wiedzą, którym jesteś.



Szatana stworzył Bóg, a będąc wszech(*) może zrobić z nim co mu się podoba, dlaczego więc Bóg godzi się na apokalipsę i triumf Szatana? Przedtem jakoś Bóg nie potrzebował Szatana, do niszczenia niewiernych, patrząc chociażby na Potop, i odbudowę po nim.

*mocnym, wiedzącym, silnym itp.
Niestety misję wy będziecie wykonywać dalej , wy będziecie prorokami którzy będą głosić słowo dalej . Po co w Polsce i na świecie tworzą się Ateiści , po to bo wy jesteście wybrańcami Boga. Po co szatan założył w Biblii pułapkę , nie tylko po to aby podzielić wszystkie wiary na świecie , nie tylko po to że kiedy będą kierować się Biblią nie będą przeszkadzały mu w dążeniu do Apokalipsy , ale wiedział że gdyby ludzie znali cała prawdę i była ona by zawarta w Biblii to wtedy szatan nie mógłby z ludźmi walczyć , wtedy na świecie była by tylko jedna wiara ,a szatan by zginął.Ateiści natomiast nie kierują się Biblią tylko rzeczywistością tym co dzieje się teraz , dlatego wydarzenia które mogłem zobaczyć i które opisałem na moim blogu i które wam przekazuję , widziałem teraz kiedy miałem objawienie w czasach których teraz żyjemy. Bóg puka do waszego serca i ja przychodzę tylko raz , jeżeli to odrzucicie to już zrobicie to na zawsze.

exodim napisał(a):Jezus uśmierci Antychrysta i jego świtę w jeziorze ognia i stanie się Dzień Sądu, więc nie chrzań.

Wy wszyscy Ateiści którzy teraz ze mną piszecie , w ciągu trzech dni przyjdzie do was szatan i tak się stanie i tak będzie. Przyjdzie do was szatan po to aby was wystraszyć , abyście nie głosili mojego słowa dalej i abyście przestali wierzyć w moje objawienie , abyście nie przekazywali tego dalej . Nie musicie się jednak bać , bo szatan jest postacią duchową i nic fizycznie wam nie zrobi , może was on tylko straszyć . Będziecie go widzieli w swojej świadomości i w swoim śnie , będziecie czuli tak jak by chciał wyrywać was z ciała , i będziecie go widzieli w różnych strasznych postaciach , będzie was straszył ale nic wam nie zrobi . Musicie ten okres jakoś przetrzymać i po tych wszystkich dniach napiszcie później wszyscy jak żeście przez to przeszli co czuliście w tym czasie i jak sobie daliście radę przez te wszystkie dni.
Odpowiedz
#19
krzysztom123 napisał(a):Wy wszyscy Ateiści którzy teraz ze mną piszecie , w ciągu trzech dni przyjdzie do was szatan i tak się stanie i tak będzie....

Niezły jesteś. Śmieszne czy nie, to wciąż działa na ludzi. Może nie tak z okienka na forumie, ale całkiem dobrze sprawdza się u wóżbitów i innych "jasnowidzących". Stawiam, że nie będzie tu ani jednego ateisty, którzy za trzy dni, po "szatańskich" odwiedzinach, opowie o tym na forum i spektakularnie wróci na drogę "chrześcijańskiej cnoty".
Odpowiedz
#20
krzysztom123 napisał(a):Wy wszyscy Ateiści którzy teraz ze mną piszecie , w ciągu trzech dni przyjdzie do was szatan i tak się stanie i tak będzie. [...]
ale ja się z nikim nie umawiałam Smutny

no, ale ostatecznie to mogę wpaść jak ktoś chce Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości