To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osoba, którą chciałbyś poznać
#21
A ja w sumie zapomniałem o Feynmanie.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#22
Śmierć Szczurów napisał(a):A ja w sumie zapomniałem o Feynmanie.

BBC nagrało kiedyś takie krótkie MAE* z Feynmanem. Polecam. Feynmana spytałbym się jak wyobraża sobie materię na najmniejszym poziomie złożoności. W tych wykładach wspominał tylko o tym jak nauka ją sobie wyobraża, ale nic o swoich spostrzeżeniach, a przecież przez 30 lat się tym zajmował. Może też bym się zapytał o śledztwo w/s katastrofy Challengera.


*monologues about everything
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#23
exodim napisał(a):BBC nagrało kiedyś takie krótkie MAE* z Feynmanem.

No wiem. Swego czasu ściągłem sobie też jego wykłady. Mam w zamiarze pożyczyć sobie od kolegi "Pan raczy żartować panie Feynman!" - ponoć świetna, ale kiepsko mi idzie to pożyczenie książki od niego.Szczęśliwy
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#24
Z umarłych to bym pogadał sobie przy filiżance herbaty z Sun Tzu, wymienił bym chętnie kilka slow z Luckym Luciano.
PS: Za kratkami bym również podyskutował trochę z Bernardem Provenzano.
Why ? Aby posłuchać jak wygląda świat z ich perspektywy.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#25
Poza Jaruzelem chętnie pogadałbym z Jennifer Connelly - najładniejszą z istniejących aktorek.
No niekoniecznie musiałbym pogadać - mógłbym spokojnie pomilczeć.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#26
Hmm... chciałbym poznać Mariusza Agnosiewicza - legendarnego ateistę i Debbie
Schlussel - tylko po to żeby jej dać kopa
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#27
Adolfa Hitlera. Oczywiście.
Nawet gdyby miliard ludzi miało zginąć, to nie masz moralnego prawa zmusić jednego człowieka, aby wskoczył w ogień, żeby ten miliard ludzi uniknął śmierci
Odpowiedz
#28
Aaa, zapomniałem na śmierć o Dawkinsie. To mogłaby być ciekawa rozmowa.
Tylko ten jego słaby polski !?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#29
Kant, Bach, Schopenhauer i Może Wittgenstein z umarłych.
Z żywych to się wybieram na spotkanie z Wolniewiczem, zanim umrze.
Język
Usypuję kopczyki z wody.
Odpowiedz
#30
Hunter S. Thompson, Aleister Crowley, Nietzsche, Demokryt, Sokrates, Epikur, Budda, Ikkyu Sojun i wielu innych.
A z żywych to może Tadeusza Różewicza.
Odpowiedz
#31
Aaron Russo - niestety od 5 lat nie żyjący
Nigel Farage - jeszcze dam rade z nim pogadać Uśmiech
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
#32
PaniX napisał(a):ty generalnie nie potrzbujesz rozmówcy - potrzebujesz ściany w którą będziesz rzucał tymi swoimi pseudoprzełomowymi i meganiesamowiciebombatraba blyskotliwymi stwierdzeniami.
Zgadzam się z opinią mojej znajomej i stwierdzam, że chciałbym spotkać siebie - Klona Duży uśmiech
Odpowiedz
#33
Cytat:Hmm... chciałbym poznać Mariusza Agnosiewicza - legendarnego ateistę i Debbie
Schlussel - tylko po to żeby jej dać kopa.

Damski bokser, cholera jasna.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#34
Chciałbym poznać Lusta - geniusza w ludzkiej skórze.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#35
nonkonformista napisał(a):Damski bokser, cholera jasna.
Bokser nie daje kopów Duży uśmiech
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#36
No to damski kickbokser.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#37
Nero napisał(a): Są ludzie, z którymi spotkanie mogłoby wzbogacić naszą filozofię życiową. Załóżmy, że macie taką możliwość. Kogo wybieracie i dlaczego?

Mój typ to Bill Gates:
- stworzenie Microsoftu
- działalność dobroczynna
- wpływ na innych ludzi
Mój typ to:
1. Mojżesz- zapytałbym o tablice, które zniszczył, czy rzeczywiście istniały
2. Jezus Chrystus - zapytałbym o szczegóły umowy z Judaszem.
Odpowiedz
#38
Teista napisał(a):
Nero napisał(a):Są ludzie, z którymi spotkanie mogłoby wzbogacić naszą filozofię życiową. Załóżmy, że macie taką możliwość. Kogo wybieracie i dlaczego?

Mój typ to Bill Gates:
- stworzenie Microsoftu
- działalność dobroczynna
- wpływ na innych ludzi
Mój typ to:
1. Mojżesz- zapytałbym o tablice, które zniszczył, czy rzeczywiście istniały
2. Jezus Chrystus - zapytałbym o szczegóły umowy z Judaszem.
Żyjący czy nieżyjący??

[Obrazek: 1425538bfa251db144128921-8616212.jpg]



 Z żyjących ksiądz dobrodziej Michał Heller.
„W okopach nie ma ateistów” – to nie jest argument przeciwko ateizmowi; to argument przeciwko okopom…...
Autor: James Morrow
Odpowiedz
#39
Mojżesz umarł - więc jest nieżyjący - a i tak chcę zapytać nieżyjącego o tablice.
Jezus należy do grona wiecznie żywych - i zapytam Go o umowę z Judaszem i szczegóły tej umowy.

Nie ważne czy dana osoba, z którą się chcę spotkać żyje czy nie. Chcę tylko zapytać, jeśli będzie taka możliwość.
Heller też byłby ciekawym uczestnikiem w dyskusji, ale ja chcę uzyskać odpowiedzi na moje pytania u źródła, a nie u interpretatorów - jeśli będzie taka możliwość.
Odpowiedz
#40
Z nieżyjących: Diogenes z Synopy. Uwielbiam jego spójność /żył tak jak mówił, mówił tak jak żył/.
Z żyjących: tu następuje lista ponad siedmiu miliardów... Dlaczego? Bo kocham ludzi.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości