To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtrafniejsze cytaty z forum Ateista.pl
#61
Ta wypowiedź mnie autentycznie zdołowała... Poszedłem sobie w ciemność i stwierdziłem, że to byłaby największa trauma mojego życia... Coś mi się wydaje, że po nocach teraz będą mi się kosmonauci śnili i te przerażające słowa: "Poznałeś już zbawiciela Jezusa Chrystusa?".
<Chłopie, opanuj się...>
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#62
Xenomorph:

"Ojczyzny swojej nie szukaj na żadnej mapie, ojczyzna jest tam gdzie kochają Cię."

Patetycznie zabrzmiało, ale fajne Uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#63
FlauFly napisał(a):Xenomorph:

"Ojczyzny swojej nie szukaj na żadnej mapie, ojczyzna jest tam gdzie kochają Cię."

Patetycznie zabrzmiało, ale fajne Uśmiech.

Ja bym to inaczej wyraził: "Ojczyzny swojej nie szukaj na żadnej mapie."
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#64
Albo jeszcze inaczej:
"Pieniądzszczyzny szukaj na mapie Irlandii"
Odpowiedz
#65
aktyn napisał(a):Drażni mnie że jestem zbyt mądry i zbyt inteligentny, skutek jest taki że nie dorastam sam do siebie.
Aktyn - to było wielkie. Musiałam to zacytować - nie mogłam się powstrzymać. Cudowne Szczęśliwy Szczęśliwy
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
#66
Kilgore napisał(a):Podziwiam ze w ogole ktos jeszcze komentuje ten infantylny bełkot. Jak to jest ze ludzie sobie wymyslaja "oo ja od dzis bede rasista, biala rasa, wielka Polska, slawa" a ktos inny "oo ja od dzisiaj bede lewakiem, rewolucja, proletariat, za Lenina, Che Guevara" a ktos jeszcze inny "oo ja dla odmiany chyba dostane pierdolca na punkcie religii, Bog, Maryja, Chrystus krolem" etc. No troche sie czas ogarnac z tych debilnych pomyslow, naprawde... Normalni ludzie chca miec w koncu spokoj od was...

Znakomite :]
Odpowiedz
#67
Allex napisał(a):
ORLY napisał(a):Owszem, oddziałują. Tak samo, jak Słońce oddziałuje na nasze Merkurego, tak samo oddziałuje na niego cała reszta planet naszego układu. Dawno zapadł by się w Słońcu.
Chcesz powiedzieć, że to inne planety powstrzymują Merkurego przed zbliżeniem się do Słońca?

[Obrazek: facepalm.jpeg]

Brawo Allex, to mnie rozłożyło na łopatki Oczko
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#68
ORLY napisał(a):
vladek napisał(a):Ale co Ty robisz? Zakwestionowałeś właśnie powszechne prawo ciążenia które mówi o tym że "między dowolną parą ciał posiadających masy pojawia się siła przyciągająca, która działa na linii łączącej ich środki, a jej wartość rośnie z iloczynem ich mas i maleje z kwadratem odległości."
To tylko twoje pobożne życzenie.
ORLY napisał(a):Mgławica to mgławica - skupisko wolnych pierwiastków, nie spójnych. Nie wykazuje żadnej wspólnej grawitacji bo nie ma spójnej masy, ani nawet budowy.
ORLY napisał(a):Nawet, gdyby założyć, że atomy posiadają grawitację (o zgrozo!)
To mnie rozwaliło... A podobno "inteligentne spadanie" to ironia...


Ten też mi się podoba:
Cytat:Kilimindaro: Bo Bóg jest jak penis - wsadza się go w każdą dziurę nauki i wypełnia się ją ejakulując Bożą Miłością.
Odpowiedz
#69
Pierwiastki, se ku...wa lataja w kosmosie i mglawice tworza...

Ch...e niemyte. I teoria grawitacji sie poszla kochac.
Null pointer exception
Odpowiedz
#70
Właśnie.
Moje atomy utrzymuje jedynie boska opatrzność Smutny
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#71
- Jasiu, nazwij rodzaje opatrznosci, wiazacej atomy
- ... kowalencyjna... van der Waalsa.... jonowa... wiecej opatrznosci nie pamietam, serdecznie za to zaluje i prosze cie, panie profesorze, o rozg... ekmh :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#72
Ostatnie dobre,mniej więcej tak parodiował egzamin/klasówkę z kreacjonizmu (kiedy próbowano wprowadzić kreacjonizm na biologię) jeden brytyjski komik.Odpowiedź ucznia na wszystkie pytania brzmiała:
-Powoduje to wspaniała i niezrozumiała dla nas Siła Wyższa, której działania nigdy nie będziemy w stanie pojąć,

Po czym następowała ocena nauczyciela:
-Otrzymałeś A,możesz usiąść.
Odpowiedz
#73
kilmindaro napisał(a):Bo Bóg jest jak penis - wsadza się go w każdą dziurę nauki i wypełnia się ją ejakulując Bożą Miłością.
[Obrazek: x_rotflx.gif]

Athei napisał(a):prosze cie, panie profesorze, o rozg...
rózgę chyba Oczko
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#74
Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, ale podobały mi się 2 posty Kilgora z serii:

"(powyzej: wierne odtworzenie prawdziwych wydarzen)"

Duży uśmiech
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#75
FlauFly napisał(a):Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, ale podobały mi się 2 posty Kilgora z serii:

"(powyzej: wierne odtworzenie prawdziwych wydarzen)"

Duży uśmiech

Oj tak, to wymiatało :lol2:


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#76
Odgrzebałem starą wymianę zdań Kilgora z Rotheinem Duży uśmiech.

Kilgore:
Wlasciwie jak teraz o tym mysle to wszystko ma wiecej wspolnego z mistycyzmem niz zen. Nawet taka nauka ma w sobie znacznie wiecej mistycyzmu niz zen. Jak Dawkins wyglasza wyklad to jest w nim tyle mistycyzmu ze tysiac mistrzow zen nauczajacych przez tysiac lat nie zblizy sie do tego poziomu

Rothein:
Kilgore napisał(a):Jak Dawkins wyglasza wyklad to [...]tysiac mistrzow zen nauczajacych przez tysiac lat nie zblizy sie do tego poziomu

Chociaż jeżeli już odkodować Twoją wypowiedź to staje się zrozumiała.

Kilgore:
Rothein napisał(a):Ch[...]u[...]j

!!!

fantastyczne to dekodowanie
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#77
"Podszkolę Cię na szybko: [z filozofii - dopisek mój]
najpierw było arche, potem Sokrates i Platon i idee, potem bóg i stosy, a później Nietzsche, smarowanie twarzy odchodami, dionizos, aż w końcu postmodernizm, nihilizm, Paul Michel Foucault i jego aids, skakanie z okien i takie tam filozoficzne dygresje. W końcu pojawił się Pilaster. I to już jest apokalipsa."

Rothein
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#78
eeej ja to chcialem wlasnie wrzucic Uśmiech doskonala synteza.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#79
Gdy czytałem ten txt to wiedziałem, że odnajdę go także tutaj. I jest xD
Odpowiedz
#80
hahaha, grzebałam po forum - i znowu nieśmiertelny Kilgore:

o wynikach testu The Master Theriona na temat religii

Kilgore Trout napisał(a):
Cytat:0% reason

do socjalisty pasuje
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości