To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallen Angels - rockowo-metalowe radio internetowe
#1
Planuję w najbliższym czasie założyć z kolegami rockowo-metalowe radio internetowe. Na razie jest tylko fan page na Facebooku ale prace idą dosyć szybko.
Jestem adminem o nicku Xeo.
Link do fan page
Oczywiście jak uruchomimy radio to podam Wam linka do niego.
Zapraszam!

EDIT: Oczywiście przyjmę Wasze sugestie i słowa krytyki.
Odpowiedz
#2
Nie żebym krytykował czy coś, bo idea fajna. Tylko takie pytanie: jakiego rodzaju będzie to radio?
Bo kiedyś definicja radia była nieco prostsza, natomiast teraz obserwuje się wysyp internetowych radyjek, które polegają tylko na tym, że gdzieś tam jest włączony winamp z playlistą Uśmiech
A te, które faktycznie mają jakieś prawdziwe, nadawane na żywo audycje, najczęściej są na dość niskim poziomie (z reguły też ograniczają się do playlisty przerywanej tylko zapowiedzią z tytułem utworu).

Gdyby powstało (może jest, ale ja nie wiem) coś w stylu last.fm, ale bezpłatne, to mi by wystarczyło Język Za last płacę te 3 USD, ale warto, bo muza jest dobrze dopasowana do określonych tagów i faktycznie sporo tego jest. Słucham od kilku miesięcy "stacji" z depressive black metalem i jest naprawdę masa dobrej muzyki, którą dość ciężko dostać w sklepach.

Ale czekam i trzymam kciuki.
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#3
magnus napisał(a):Tylko takie pytanie: jakiego rodzaju będzie to radio?
Bo kiedyś definicja radia była nieco prostsza, natomiast teraz obserwuje się wysyp internetowych radyjek, które polegają tylko na tym, że gdzieś tam jest włączony winamp z playlistą Uśmiech
To będzie główna cześć,przynajmniej na początek Oczko
Cytat:A te, które faktycznie mają jakieś prawdziwe, nadawane na żywo audycje, najczęściej są na dość niskim poziomie (z reguły też ograniczają się do playlisty przerywanej tylko zapowiedzią z tytułem utworu).
Pomysły na audycje mamy odnośnie newsów dotyczących branży muzycznej typu koncerty, zmiany składów zespolu X itd.
Macie jakieś inne pomysły?

Cytat:Gdyby powstało (może jest, ale ja nie wiem) coś w stylu last.fm, ale bezpłatne, to mi by wystarczyło Język Za last płacę te 3 USD, ale warto, bo muza jest dobrze dopasowana do określonych tagów i faktycznie sporo tego jest. Słucham od kilku miesięcy "stacji" z depressive black metalem i jest naprawdę masa dobrej muzyki, którą dość ciężko dostać w sklepach.
Podział gatunkowy też by się przydał bo ja i każdy z moich dwóch kolegów mają dosyć odmienne gusta-a niby to nadal rock i metal. Na razie pomiędzy audycje a potem wprowadzimy kanały.

Chce ktoś się dołączyć?
Mile widziana (ale nie wymaga) dobra znajomość programowania i tworzenia stron internetowych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości