To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
#1
Od pewnego czasu obserwuje niepokojące zjawisko. Geje niby obrońcy wszystkiego co inne i pokrzywdzone, piewcy tolerancji wykazują się niezwykłą agresją do wszystkiego, co nie pasuje do ich światopoglądu.

Tak to obrońcy tolerancji, stali się nietolerancyjnymi oprawcami. Ci którzy niby cierpieli przez lata z rąk aparatów państwowych teraz sami chcą je wykorzystywać do gnębienia innych.

Tak więc kłamstwem jest to, że chcą zrównać się z resztą społeczeństwa. Wyjść planują z równego ze wszystkimi stopnia i stanąć wyżej będąc arystokracją. Wszystko i wszystkich z tym walczących niszczą i poniżają.

Jak na zepsutych przystało sami rąk sobie brudzić nie chcą, dlatego też w tym celu ściągają masy arabów do brudnej roboty. Sami umywając sobie ręce. Jednocześnie bronią swoich pomagierów od brudnej roboty tak jak to robił jeden z gejowskich użytkowników na tym forum.

Czy chcecie się godzić na nowych zepsutych panów i ich arabskich pomagierów?

Ja mówię nie agresji, zepsuciu i nietolerancji!
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#2
Agresja rodzi obronę, moderator już Ci zwrócił uwagę. Obrona gejów (ale nie tylko, bo hetero też stoją za nami), jest niczym wobec twoich agresywnych chamskich ataków na środowisko. Zresztą atakujesz nie tylko gejów, ale również kobiety wyzwolone, silne oraz niezależne w twoim temacie-szopce nt. dziwnie postrzeganej przez Ciebie męskości. Homofobia i seksizm w jednym. I ktoś taki ma tupet domagać się tolerancji. Oj nie mój drogi, dla chamstwa nie może być tolerancji!
Odpowiedz
#3
Gdybym atakował twoja głowa już leżałaby u twoich stóp. Tak jak to robią z takimi jak ty wasi arabscy sługusy, gdy nie macie ochrony.

No, ale nic ubolewam nad tym, że nie widzisz tego jak ci tutaj dobrze. Krótkowzroczność przejawiasz niesamowitą.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czemu zgrywasz takiego hojraka. Pisałem w innym temacie najmniejsze pieski najgłośniej szczekają. Kogo głowa by leżała u czyich stóp to byś się słonko dopiero musiałw realu przekonać. Zresztą daruj sobie takie zagrywki. Męskości Ci to nie przysporzy, wręcz przeciwnie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Ależ ja ci nie grożę i nie obrażam. Bohatera też nie zgrywam.

Obnażam tylko waszą agresją i płytkość.

Widać, że jak zwykle jak argumentów brakuje to atakujesz mnie.

No nic, muszę wybaczyć ci tą słabość.

edit:
Swoją drogą to świetny przykład gejowskiej agresji dajesz ^^ To kiedy do mnie gej komando wpada?
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#6
teranin007 napisał(a):Obnażam tylko waszą agresją i płytkość.
Oczywiście, że grozisz, jak choćby te sugestie z głową u stóp. Nie to, żebym się wzruszył, wykazuję jedynie twoją niedorzeczność i brak logiki Uśmiech Twierdzisz, że jesteśmy agresywni, a sam obrażasz, szczekasz na prawo i lewo, próbując nas poniżyć gdzie się da, bo dla Ciebie agresją jest to, że "nie siedzimy cicho w norach". Słynną na całe forum komedią już jest twoje robienie z siebie przy tym wielkiego "męskiego" macho... Śmiech na sali. Atakiem na gejów oraz próbą sprowadzenia kobiet do roli kur domowych sobie męskości nie przysporzysz.

EOT.
Odpowiedz
#7
Eh.... czyli nie zaprzeczasz, że to co tutaj napisałem jest prawdą?

I gdzie ja z siebie macho robię?
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#8
BTW ogolnie jest tak, ze czesto uciskana grupa spoleczna rosnie w sile i robi sie agresywna. Tak bylo z murzynami, ktorzy zaczynali w USA jako niewolnicy a teraz sa postrachem bialych ;-). Tak samo zydzi - po Holocaucie stali sie jednym z najbardziej zbrojnym narodow. Czas na bojowki gejowskie... :X
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#9
Oj teranin, jak Ty mało życie znasz. To nie wiesz, że wszystko co nie jest życzliwą akceptacją, tak naprawdę stanowi przejaw nienawiści? Jeśli krytykujesz szlachetnych gejów to znaczy że ich nienawidzisz. Bo każda krytyka jest aktem wyrachowanej nienawiści. Każdy to wie.

Tgc napisał(a):BTW ogolnie jest tak, ze czesto uciskana grupa spoleczna rosnie w sile i robi sie agresywna. Tak bylo z murzynami, ktorzy zaczynali w USA jako niewolnicy a teraz sa postrachem bialych ;-). Tak samo zydzi - po Holocaucie stali sie jednym z najbardziej zbrojnym narodow. Czas na bojowki gejowskie... :X

i antysowieckie plutony egzekucyjne. Wszak nie było dekomunizacji, a Tylu dawnych oprawców swych współrodaków chodzi po ziemii. Podobałoby Ci się to Tgc, tak samo jak z murzynami i bojówkami gejowskimi?
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#10
Seth napisał(a):Oj teranin, jak Ty mało życie znasz. To nie wiesz, że wszystko co nie jest życzliwą akceptacją, tak naprawdę stanowi przejaw nienawiści? Jeśli krytykujesz szlachetnych gejów to znaczy że ich nienawidzisz. Bo każda krytyka jest aktem wyrachowanej nienawiści. Każdy to wie.

No tak kto nie z nami to przeciwko nam. Ehh... a pomyśleć, że w porównaniu do reszty świata zostało im okazane tyle wyrozumiałości dla ich przypadłości.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#11
Seth napisał(a):Oj teranin, jak Ty mało życie znasz. To nie wiesz, że wszystko co nie jest życzliwą akceptacją, tak naprawdę stanowi przejaw nienawiści? Jeśli krytykujesz szlachetnych gejów to znaczy że ich nienawidzisz. Bo każda krytyka jest aktem wyrachowanej nienawiści. Każdy to wie.
Niech sobie krytykuje, nie musi nas kochać, nie musi sympatyzować, ani nawet nas popierać. Zwisa mi to i powiewa, bo geje mają mnóstwo poparcia ze strony innych heteryków. To jeszcze nie znaczy, że ma nas bezkarnie obrażać i poniżać, ani tym bardziej nie oznacza, że mamy z tego powodu "siedzieć cicho" i jeszcze najlepiej dziękować zacnej krytyce teranina, któremu się pomyliła męskość z homofobią i seksizmem wobec kobiet. Jak czytam takich jak teranin, jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak bardzo potrzebne są działania ruchów LGBT przeciw homofobii.
Odpowiedz
#12
Terranin ma bardzo nisko ustawiony próg bycia obiektem agresji.
Być może sama obecność i otwarte przyznawanie się do bycia homo jest dla niego agresją.
Dziwne, bo ja zatwardziały hetero jakoś tej strasznej agresji nie doświadczam.
Raczej obserwuję otwieranie się polskiej pieczary na to, co w innych krajach już nikogo nie bulwewrsuje.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#13
teranin007 napisał(a):No tak kto nie z nami to przeciwko nam. Ehh... a pomyśleć, że w porównaniu do reszty świata zostało im okazane tyle wyrozumiałości dla ich przypadłości.

To nawet nie kwestia samych homoseksualistów. To kolejna grupa "poszkodowanych" których mniej czy bardziej słuszne urazy i pretensje wykorzystuje lewizna do swoich celów.
Szkoda tych porządnych, nie lewackich homoseksualistów, kiedy w skutek przejęcia zachodu przez islam zostanie na nich dokonana rzeź. Ale znając życie spora część nieotumanionych ewakuuje się w miedzyczasie do krajów niedoprowadzonych przez lewicę do autodestrukcji. Miejmy nadzieję że Polska będzie do nich należeć.

GoodBoy napisał(a):Niech sobie krytykuje, nie musi nas kochać, nie musi sympatyzować, ani nawet nas popierać. Zwisa mi to i powiewa, bo geje mają mnóstwo poparcia ze strony innych heteryków. To jeszcze nie znaczy, że ma nas bezkarnie obrażać i poniżać, ani tym bardziej nie oznacza, że mamy z tego powodu "siedzieć cicho" i jeszcze najlepiej dziękować zacnej krytyce teranina, któremu się pomyliła męskość z homofobią i seksizmem wobec kobiet. Jak czytam takich jak teranin, jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak bardzo potrzebne są działania ruchów LGBT przeciw homofobii.

Akcja powoduje reakcję. Gdy usiłujecie narzucać określone postawy i poglądy społeczeństwu, spora część się zbuntuje i efekt będzie wprost przeciwny do zamierzonego. Nie możecie wymusić prawnie tolerancji, stosując równocześnie nagonkę na każdego kto Was krytykuje. A niestety tak to teraz wygląda. Kompromis jest możliwy jedynie przy wzajemnym poszanowaniu i dialogu. Do których niestety nie dążycie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#14
Seth napisał(a):i antysowieckie plutony egzekucyjne. Wszak nie było dekomunizacji, a Tylu dawnych oprawców swych współrodaków chodzi po ziemii. Podobałoby Ci się to Tgc, tak samo jak z murzynami i bojówkami gejowskimi?

Oo? Mi sie zadne potencjalne bojowki gejowskie nie beda podobac.... Ale spoleczenstwo to wlasnie wam konserwatysta za ich powstanie "podziekuje". Nie jest niczym odkrywczym, ze gdy sie kogos dlugo poniza to w koncu peknie mu zylka i odda. Wiec sami uprawiacie festiwal agresji i nietolerancji w ich kierunku a pozniej sie dziwicie, ze geje staja sie agresywni...
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#15
Sofeicz napisał(a):Terranin ma bardzo nisko ustawiony próg bycia obiektem agresji.
Być może sama obecność i otwarte przyznawanie się do bycia homo jest dla niego agresją.
Dziwne, bo ja zatwardziały hetero jakoś tej strasznej agresji nie doświadczam.
Raczej obserwuję otwieranie się polskiej pieczary na to, co w innych krajach już nikogo nie bulwewrsuje.

Czy ja coś takiego twierdziłem?

Jeśli chcesz przykładów agresywnego zachowania gejów przejrzyj sobie ostatnie kilkanaście postów wypowiadającego się w tym temacie ich przedstawiciela.

Nie chcę nic tutaj mówić, ale skoro ja jestem prymitywem, to boję się oceniać postępowanie gejów.

No, ale jak zwykle uciekną do jakiejś kobity pod kiecę, żeby ich obroniła.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#16
Tgc napisał(a):BTW ogolnie jest tak, ze czesto uciskana grupa spoleczna rosnie w sile i robi sie agresywna. Tak bylo z murzynami, ktorzy zaczynali w USA jako niewolnicy a teraz sa postrachem bialych ;-). Tak samo zydzi - po Holocaucie stali sie jednym z najbardziej zbrojnym narodow. Czas na bojowki gejowskie... :X

Ostatnio Wszechgej na wschód Europy mówił o tym na XXIV zjeździe Potężnego Lobby Homoseksualnego. Nasi tajni agenci, agent Jarek i drugi, ściśle tajny, o kryptonimie "de Terliquemada" wypełnili swoją misję, więc postanowiono przystąpić do następnego etapu Wielkiego Planu - zakupu cementu i drutu kolczastego pod budowę obozów koncentracyjnych dla heteryków.

Btw, ma ktoś tanio sprzedać cement, albo kawałek drutu? Płacone w rublach.
Odpowiedz
#17
Sofeicz napisał(a):Terranin ma bardzo nisko ustawiony próg bycia obiektem agresji.
Być może sama obecność i otwarte przyznawanie się do bycia homo jest dla niego agresją.
Dziwne, bo ja zatwardziały hetero jakoś tej strasznej agresji nie doświadczam.
Raczej obserwuję otwieranie się polskiej pieczary na to, co w innych krajach już nikogo nie bulwewrsuje.
Otóż to! Wystarczy spojrzeć na poniższe kwiatki delikwenta wyciągnięte z sąsiedniego tematu, by wiedzieć jakie są jego prawdziwe intencje oraz kto tutaj jest de facto agresorem:

teranin007 napisał(a):Gej powinien siedzieć cicho w swej noże i cieszyć się, że mu łaskawie społeczeństwo pozwala na normalne funkcjonowanie. Jak mu się nie podoba to zawsze może jechać do arabów. Tam zapewne będzie miło traktowany.
Odpowiedz
#18
Tgc napisał(a):Oo? Mi sie zadne potencjalne bojowki gejowskie nie beda podobac.... Ale spoleczenstwo to wlasnie wam konserwatysta za ich powstanie "podziekuje". Nie jest niczym odkrywczym, ze gdy sie kogos dlugo poniza to w koncu peknie mu zylka i odda. Wiec sami uprawiacie festiwal agresji i nietolerancji w ich kierunku a pozniej sie dziwicie, ze geje staja sie agresywni...

Społeczeństwo podziękuje Wam lewicy, za wmówienie gejom że jedyna droga do ich lepszego jutra to obsceniczne demonstracje, podkopywanie porządku społecznego i nakręcanie spirali nienawiści. W tym ostatnim jesteście dobrzy. Divide et impera. Sprowokujmy nietolerancję i dzielnie walczmy z nią. W sumie walka z własnorecznie wykreowanymi problemami to wasza specjalność.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#19
Tgc napisał(a):Oo? Mi sie zadne potencjalne bojowki gejowskie nie beda podobac.... Ale spoleczenstwo to wlasnie wam konserwatysta za ich powstanie "podziekuje". Nie jest niczym odkrywczym, ze gdy sie kogos dlugo poniza to w koncu peknie mu zylka i odda. Wiec sami uprawiacie festiwal agresji i nietolerancji w ich kierunku a pozniej sie dziwicie, ze geje staja sie agresywni...

Nigdy w życiu geja nie skrzywdziłem, a nie całowanie ich po dupie i nie chwalenie ich zwyczajów to już atakowanie ich?
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#20
Seth napisał(a):Społeczeństwo podziękuje Wam lewicy, za wmówienie gejom że jedyna droga do ich lepszego jutra to obsceniczne demonstracje, podkopywanie porządku społecznego i nakręcanie spirali nienawiści. W tym ostatnim jesteście dobrzy. Divide et impera. Sprowokujmy nietolerancję i dzielnie walczmy z nią. W sumie walka z własnorecznie wykreowanymi problemami to wasza specjalność.
Straaaaasznie obsceniczne Oczko Szedzłem sobie z innymi gejami ubrany w szorty i t-shirt - to Ci dopiero wyuzdany outfit Duży uśmiech Owszem było kilku transów i drag queens, jednak a) to nie geje, b) mają prawo być transami i drag queens skoro im tak pasi. Ty masz Seth jakiś kłopot z postrzeganiem rzeczywistości. Mnie nie interesuje polityka, guzik mnie obchodzi zarówno lewica jak i prawica to nie mój cyrk. Zależy mi jedynie na prawnej emancypacji środowiska LGBT. Guzik mnie obchodzi, czy zrobi to Palikot, PO, czy inny Wacek. Nie mieszaj mnie do polityki, bo ja się polityką nie interesuję - no chyba, że na mównicę wyjdzie pani Pawłowicz wówczas aż grzech nie obejrzeć takiego spektaklu Duży uśmiech

teranin007 napisał(a):Nigdy w życiu geja nie skrzywdziłem, a nie całowanie ich po dupie i nie chwalenie ich zwyczajów to już atakowanie ich?
Wyzywanie m.in od "dewiantów" oraz nakazy "siedzenia cicho w norze" owszem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości